Автор Тема: Ікони стилю  (Прочитано 13237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +408/-3
    • Награды
Re: Ікони стилю
« Reply #34 : 12 Липень 2012, 09:14:58 »
І я висловлю свою думку.
Для мене також Вікторія Бекхем являється Іконою стилю,вона завжди виглядає на всі 100 %,хоч дійсно вона мама 4-х діточок і доця мені її сподобалась d27
З наших Маша Єфросініна безперечно,ну вона просто дуже модно одягається ,завжди така вишукана z4.
Ще подобається як одягається Ані Лорак,і взагалі мені її вигляд,зовнішність дуже подобаються,бо в неї немає,як в більшості зірок веееееличезних губ,грудей,вона просто природня.
На рахунок стилю  Гелени Бонем Картер ,то мені не хочеться нічого писати,бо особисто я не бачу там ніякого стилю,так понадівала всякого одягу і ходить така дійсно як дівчата писала бомжиха. d27
Ще дуже стильна Ольга Бузова,завжди гарно одягається.

Offline ARI_NA

• Активна Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #35 : 12 Липень 2012, 09:53:35 »
Мені витонченість Ніколь Кідман подобається.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #36 : 12 Липень 2012, 11:14:59 »
а для мене немає ніякої ікони моди. чому? та тому що усі ці образи, які ви виставили - це робота цілої команди професіоналів. ви от дивитесь на фото з червоних доріжок і думаєте що це самі жінки вибирали собі плаття, а насправді декілька штук прислав один відомий дизайнер безкоштовно, а то і з доплатою. а красиві і дорогі прикраси дав в аренду найвідоміший ювелірний будинок. макіяж і зачіска розроблялась як проект команди візажистів - перукарів... і так далі. а у житті, в перерві між зйомками, ці дівчата ходять з брудним волоссям, закрученим в гульку, піжамі і стоптаних угах  d30 а якби вони не стали відомими і заможними то носили б усе те що й ми. то чого вважати їх особливими?  d104  
ікони стилю можливо брати тільки з минулого, коли усього цього "шоу" небуло і було справді декілька жінок з відмінним смаком.
мені наприклад дуже подобається як одягається зараз Кейт Міделтон, але вона такою не народилась. можу тільки уявити яку школу вона пройшла перед весіллям
стиль - це класно, він має бути у всіх. у когось - свій, у когось - позичений, скопійований, тільки б був  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #37 : 12 Липень 2012, 11:52:40 »
Це правда, але якщо конкретно по Вікторії Бекхем, то є маса фоток з її звичайних буднів і вона завжди "при параді". Навіть в простому одязі вона досить пристойно виглядає

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #38 : 12 Липень 2012, 11:56:44 »
і ще подумалось. мені зовсім не подобається словосполучення "ікона стилю" , для мене краще "зразок стилю". адже на ікону потрібно молитись а молитись на Єву Лонгорію чи Вікторію Бекхем - це...  d104

у мому житті є один живий зразок стилю - це моя перша вчителька. я жодного, жодного разу за 20 років не бачила її погано чи недоречно вдягнутою. навіть коли вона йшла в ліс за грибаи чи на дачу, і хоч зараз вона вже в дуже поважному віці, і жила усе життя не у великому достатку - для мене вона зразок!  d3

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #39 : 12 Липень 2012, 12:46:32 »
Цитувати
Це правда, але якщо конкретно по Вікторії Бекхем, то є маса фоток з її звичайних буднів і вона завжди "при параді"

так, при параді - бо це її основна робота! вона не готує і не прибирає, вона вміло купляє одяг і носить його, вона щодня працює саме над своїм образом, та образом кожного члена сімї. . ви уявіть якої б шкоди змогла зробити одна фотка не при параді? ця шкода вимірюється в реальних грошових одиницях, її акціїї  моментально б впали в ціні, вона б зазнала реальних доларових збитків. і вона чудово це розуміє,  знаючи таке, я б переборола свою лінь і замовила ще парочку дизайнерських туфельок і сумочок  d30 

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
  • Репутація: +49/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #40 : 16 Липень 2012, 14:21:02 »
а я навпаки, частково не згідна з думкою juliaroberts...Важаю термін "ікона стилю" дуже влучним і не замінним ніякими іншими. Іконами стилю по праву можна вважати одиниці жінок - це Жаклін Кеннеді, Мерелин Монро, Одри Хепберн...Ці жінки спавді були іконами з яких брали приклад, половина жінок Америки носили таку зачіску як в Жаклін, стиль Монро і до сьогодні живий. Багато хто хоче фотосесії в спокусливому стилі Монро. І чи хтось зараз задумується над тим, хто придумав їхній стиль (яка команда професіоналів - перукарів, візажистів і т.д) звісно ні!

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 16 Липень 2012, 14:28:37 »
а от вище згаданих Єву Лонгорію, Кім Кардашьян смішно вважати іконами стилю, який там стиль? Вони просто модні, бо як писала juliaroberts    -відомий дизайнер безкоштовно, а то і з доплатою дає  красивий одяг  і дорогі прикраси від найвідоміший ювелірних будинків...

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #42 : 16 Липень 2012, 14:28:57 »
Цитувати
Одри Хепберн...
вона мені тааак подобається d9 Точніше її ролі у фільмах: неперевершена, стильна, витончена.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #43 : 16 Липень 2012, 14:32:08 »
Цитувати
а от вище згаданих Єву Лонгорію, Кім Кардашьян смішно вважати іконами стилю, який там стиль? Вони просто модні, бо як писала juliaroberts    -відомий дизайнер безкоштовно, а то і з доплатою дає  красивий одяг  і дорогі прикраси від найвідоміший ювелірних будинків...
це все так, але потрібно вміти скомпонувати різні речі, щоб разом вони "заграли",а ще підібрати зачіску, макіяж, а це вже, по моєму, талант... можна поначіпляти на себе всього від найвідоміших дизайнерів, але це неозначає, що ти будеш модною і стильною. імхо  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
« Reply #44 : 16 Липень 2012, 14:35:33 »
Ну і ще потрібно мати харизму для повного образу. z3

Offline ND_EVA

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 16 Липень 2012, 15:30:55 »
мені також подобається Одри, вона крім того, що була іконою стилю, ще й мала величезне добре серце  d9(читала її біографію.. z3)

вміння гарно комбінованувати речі - це мабуть швидше почуття смаку і...міри

ну і без харизми точно нікуда  d27

Offline теддік

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #46 : 17 Серпень 2012, 00:05:48 »
Цитувати
а для мене немає ніякої ікони моди. чому? та тому що усі ці образи, які ви виставили - це робота цілої команди професіоналів. ви от дивитесь на фото з червоних доріжок і думаєте що це самі жінки вибирали собі плаття, а насправді декілька штук прислав один відомий дизайнер безкоштовно, а то і з доплатою. а красиві і дорогі прикраси дав в аренду найвідоміший ювелірний будинок. макіяж і зачіска розроблялась як проект команди візажистів - перукарів... і так далі. а у житті, в перерві між зйомками, ці дівчата ходять з брудним волоссям, закрученим в гульку, піжамі і стоптаних угах   а якби вони не стали відомими і заможними то носили б усе те що й ми. то чого вважати їх особливими?    

ну ти не забувай, що то їх робота  ;) Як то кажуть - хто на що вчився...
Вони того всього досягли самі, своєю працею, то тепер мають повне право користуватися доступними благами. Різниця між ними і нами тільки в тому, що наша жінка робить подібні процедури приблизно 2 рази в житті - на власне весілля і весілля дочки  d30, а вони - 2 рази на місяць. "Іконність" ж не залежить від кількості грошей  :) Всі вони багаті, але на когось дивишся, і ніц не тьохкає, а дехто постійно як з голочки. От кого точно не вважаю стильною з прелічених дам - це Кім Кардашіян. Те що вона сексі... ммм... питання смаку, так само як і її стильність, але мені вона дуже вульгарна.
З "минулих" - Грейс Келлі і Одрі. А зараз важко сказати... так аж на 100% ніхто не тяне. Бекхем ніби і стильна, але занадто штучна. Немає "життя", нудно  d143

Offline Лисичка 55

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #47 : 16 Вересень 2012, 00:14:17 »
Мені подобається одяг Оксани  Марченко.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #48 : 16 Вересень 2012, 01:55:53 »
Ось вміють же люди гарно вдягтись  d3. Погоджуюсь що це певно внутрішня харізма повинна бути, бо ніяки гроші і гарна фігура не зроблять всього цьогу (на рахунок фігури теж не погоджуюсь доречі це далеко головна складова ікони стилю). Звичайно поза конкуренцією Одрі, Жаклін, Монро, Марлен Дітрих, Коко Шанель, Грейс Келлі (здивована що її забули - це певно просто найкраща!!!!) і ще багато великіх жінок 20 сторіччя. Тільки про таких жінок певно можна сказати саме "ікона". Бо тут погоджуюсь з Джуліейробертс, що сучасних жінок складно назвати іконами, скоріше зразками стилю, ікона стилю це певно щось, що змінило увялення про жіночу моду, якась революція, їх стиль залишится на завжди  d104, а це може показати тільки час, омже колись леді Гага стане іконою стилю, бо через 100 років вже всі так вдягнуться а вона типу вперше це зробила  d130.

Але і зараз можно знайти дужи і дуже стильних жінок, на рахунок українського шоу біза мені складно одразу згадати, але готова посперичатись на рахунок того, що в росії на даний час немає стильних жінок, вже років 5 точно на всіх тижнях моди вони перші в списках найстильніших: Мирослава Дума, Юлія, Візгаліна, Поліна Кіценко, Наталья ветлицкая. Моя найулюбленіша за отсанні 5 років Ульяна Сергієнко

але і тут погоджуюсь з Юлею, що набагато більше захоплення в мене викликають стильні жінки нашого міста, які не за дуже великі гроші, саме в нашому місті, де взагалі неможливо щось стильне купити  d111, без допомоги професіоналів виглядають надзвичайно стильно  z4

На рахунок стилю Бекхем мені вона ніяка  d104

про упомянуту тут Ольгу Бузову то я взагалі в шоці - просто несмак жахливий, хоча б не знаю стиліста якогось знайшла, виглядає як ПТУшніца  :/

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #49 : 16 Вересень 2012, 07:51:43 »
а мені Бекхем чогось не подобається...От як на мене-то в неї мало жіночності...може через те що вона така худюща...навіть не знаю-але є в ній щось, що мені не подобається..
 Іконами стилю вважаю-Одрі.і дійсно правильно Іванка згадала Грейс Келлі-витончена і так зі смаком одягнена-справжня жінка....
з сучасних жінок-мені завжди дуже подобався стиль Наташи Вєтлицкої...А ще  мені дуже подобається модель-Линда Евангеліста....

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #50 : 16 Вересень 2012, 10:48:26 »
Цитувати
сучасних жінок-мені завжди дуже подобався стиль Наташи Вєтлицкої...
це точно, ось зараз іноді дивлюсь кліпи початку 90-тих, така настальгія  d27, але вона вже тоді була якась "західна",  вті часи це точно її заслуга, а не стилістів.