Автор Тема: Перші враження про немовля. Хто про що подумав?  (Прочитано 17457 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline masyanya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
"Невже я змогла народити таке чудо!"

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
"це моя дитина??? d107"
d27
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я як побачила його малесенького і схожого на синю жабку, мені здалось, що сонечко зійшло...ніяк не вірила що ось СТАЛОСЯ нарешті. я народила в 22,10, трохи з ним побула, а на першу ніч його забрали у мене, то я цілу ніч не могла заснути, сиділа як в тумані і думала -У МЕНЕ Є СИН, Я МАМА. класне відчуття)))  d41
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Франківчанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
А моя доця народилася смугла і з чорним волоссям. Я коли її побачила вперше, то була трошки здивована, оскільки у нас в родині чорних таких немає. Але через пару секунд весь час на неї дивилася, любувалася  :) А коли годувала груддю, то завжди дотягувалася до неї і цьомала в носик  :* 

Offline Франківчанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
А ще весь час її нюхала. Я кайфувала від її запаху  z4

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я до цих пір нюхаю d27, не можу заснути,щоб макушку його не понюхати, то такий запах z4
свої діти завжди найкращі, кожна мама думає, що всі дітки красиві, а лише у неї ангел d30

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Коли вперше побачила свого лялюсика,була трохи в шоці,що він копія свого татка,бо всю вагітність себе настроювала,що синочок буде схожий на мене

Offline judi

• Своя Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я була у стресі і нічого не розуміла і коли мені поставили дитину на живіт я навіть не знала що маю робити і лікарі почали на мене кричати:тримай дитину! аж потім я зрозуміла яке чудо я народила!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +438/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Я теж коли мені дитинку на живіт поставили не усвідомлювала, що вже народила...а потім коли її забрали, а мене почали зашивати, дивилася на неї і посміхалася, щоб не відчувати болі
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я як народила і мені одразу поклали на живіт мою крихітку, перше що я подумала чи насправді в немовлят така ніжна-ніжна шкіра як її описували  d27 Я почала гладити її ручку і тільки про це і думала - яка м"ягенька шкіра   :8 Доця була такою розовенькою і чистенькою як маленьке поросятко  d4

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Моїми першими словами, як мені поклали малюка на живіт, були "Він же рижий!" Була здивована, бо в нас ніхто не має такого кольору волосся. Не могла на нього надивитися, як на справжнє чудо :) А чоловік, який був присутній на пологах, потім казав, що злякався, чому це малий такий зморщений і червоний, і все допитувався у лікарів, чи це нормально d107

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
В мене була перша думка "я її зовсім не знаю"  d112, бо якось носишь 9 міс, і здаєтся що знаєшь ту людинку як саму себе, я навіть не знаю, очикуєшь що типу свого клона маленького, а тут бац з тебе дістяють якусь незнайому людинку  d107. Це ЧУДО просто!

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Я не дуже розуміла що вже мама. Аж коли сказали - чуєш це твій козак кричить щось радісно тьохнуло в грудях. Потім як запитали чи притулити маленького я радісно сказала - звичайно, і те що побачила мигом (пухкеньку світленьку та теплу щічку) викликало купу сліз і трохи повернуло до реальності.
Вже в палаті, все ніяк не зводила очей з величезного клубка рушника і стирчачої усміхненої голівки. "Він такий смішний і мій, мій маленький" !  d9
Скільки сліз викликали ці спогади d24

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
 а в мене перша дівчинка родилася 2,900 кг,48 см так я своїй лікарці казала що в мене двійня бо живіть здоровенний а вона така гарна маленька а та лиш сміялася з мене, а друге чудо то роди складні втратила свідомість і малу тягнули щипуцями слава богу все добре всі живі здорові,але перша думка це був страх я питалася у них де вона чи жива і так було страшно а потім принесли її я так плакала як дитина,чоловік був на родах розказував що  то страхіття там творилися що коли мала подала перший крик йому як камінь з душі....казав добре що дитина жива а потім і мене побачив...

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мені як поставили доцю на живіт, то я відчула себе найщасливішою. А як перший раз приклала до грудей, то подих затримала як це гарно.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline кумуська

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
у мене був кесарськи розтин,тому я своїх малят побачила вже на другий день,чоловік приводить мене в дитячу,а там було 4 дітей,одне було завернене в конверт такий гарний з рюшками,друге в коцик,а мої  двоє в рушники,що я приготувала вдома,ну то він каже,- всі дітки такі гарні,а наших завернули в якісь дежурні катрани,і показує мені дитинку в коцику одну,а другу нашу в рушнику d27, отак якби не мої рушники то перші враження у мене були б зовсім про іншу дитинку :(

Offline Міка1609

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимка, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
Дівчатка так цікаво вас читати, усмішка не сходить з обличчя d41 d103 d102
А мене кесарили-епідурально-і мені піднесли лялю як витягнули з животика-а я кажу" Чого він такий синенький" z5 А вони мені "Ніякий не синенький-гарний розовий" то я зразу заспокоїлась d27 Мені кажуть можеш поцьомати. Я поцьомала його і відключилась, бо мені вкололи якийсь укол від тиску бо був піднявся.