Автор Тема: Перші враження про немовля. Хто про що подумав?  (Прочитано 16729 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Я спочатку кричала чого він не плаче,бо чомусь відразу не почула дитячого крику і дуже злякалася але потім коли його поставилии на груди я плакала і він плакав :)Синочок був трохи синенький і шкірочку мав полущену на ручках і на ножках,і я відразу подумала дійсно трохи переносила і лікарі мені так казали!!А ще я відразу помітила що в нього на одній щоці ямочка,і аж занепокоїлась тому що в нас нівкого немає ямочок,але поті коли його поставили коло циці я вже за все забула і милувалася своїм янголятком :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalina20

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
  • Мої дітки - моя радість, сенс мого життя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Як тільки доцю поклали мені на живіт я відразу почала щось наспівувати бо вона трошки плакала і перша думка була "На кого ж вона подібна" і я ніяк не могла зрозуміти чиї в неї риси обличчя, щось ні мого нічого не було ні чоловікового. Вже пізніше ми зрозуміли що вона подібна на мою свекруху так і до тепер дуже схожі (чоловік більше подібний на тата, він чорний, а мама світла ось так дивно передались гени)

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Коли мені акушерка показала Єву(а треба сказати,що дитина на мене дивилася своїми великими оченятами і тоді ще дітей замотували в пеленки разом з головою,як бабуськи старенькі собі голови платочками завязують z5),перше що я подумала,це було:"О Боже,це ж свекруха  d107",а так як я тільки но відійшла від наркозу,то своє перше враження я списала на нього z5.А з Камілою мені вже робили передуральний наркоз але я вам скажу,що коли її вийняли і поставили мені на груди,то я її зовсім не роздивилась(хоча однією з причин,через які я погодилась на епідуралку,була і  та,що давала  мені можливість зразу побачити дитину) але мною так калатало чи то від нервів.чи то від холоду,що я погано   бачила.Тому я теж її вже нормально побачила пізніше,уже разом з чоловіком,після закінчення операції.Але памятаю,що я запиталась,ту ж таки акушерку (бо це моя знайома і вона була присутня на обох оепераціях)на кого пдібна моя дитина,то вона відповіла,що мала-це друга Анжеліна Джолі  z5І  і дійсно губи в моєї Каміли- z4,нам і сусідка моя пізніше те ж саме порівняння наводила і завідуюча в садочку

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
А я подумала "Я це зробила, все добре", тобто народила з 3-ї потуги і синочок здоровий, потім подумала, що він дуже маленький і як я його буду носити-тримати? d107 d27 Потім я на нього все дивилась- і дивилась і мені чомусь не вірилось, що от я мама і таке всяке... d3

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я теж казала що Янка маленька і напевне у мене двійня d27

щоб вони дивились ще d140

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
щоб вони дивились ще
d140 d140 і що дивились?  z5

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
а я все ніяк не могла повірити,що я вже мама,а ще дивувалась її длинючим нігтікам, кудрявим чорним волоссям,а ще маленький носик і великі сині очі d9
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
а я коли побачила свою донечку, то подумала що це не моя дитина бо вона була дуже смугла з довгим чорним волоссям ( у мене чоловік такий) і лікарі в родзалі подивились на дитину і зразу на мене, а я то світла  d140 довелось пояснювати що донечка копія татка  ;)

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
Цитувати
а я все ніяк не могла повірити,що я вже мама,а ще дивувалась її длинючим нігтікам
і я так само! а ще думала, що я найщасливіша людина на планеті! бо біля мене двоє найдорожчих для мене людей: коханий і доця d41

Offline Іра22

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
в мене перше питання було, ну хто там...хто?)
а мала тоже така смугленька була( я смугла досить, от і в мене пішла) і нігтики такі довгі-довгі) я ще тоді подумала, що зря я ножниці не взяла з собою в роддом))) і потім щастя...море щастя..що я вже мама, і що з дитинкою все добре...і ми разом)
]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка

Offline Надюсик

• Своя Мамка
  • Репутація: +134/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я спочатку спитала педатра хто родився? А він на мене очі витріщив і  каже як це я до тепер незнаю хто? Апотім коли маля було на пузі,то думала яке у неї довге волосся.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
Надя, треба було сказати, що твоя ляля встидлива і не показувалася d140 d140 d140

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
я теж питала, хто в мене, бо синочок ховався)))
але в мене був шок, що хлопчик родився))) я чогось дівчинку чекала

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
перша моя думка була як почула плач ну нарешті я вже))коли побачила свою лялюсю  плакала і питала чоловіка чого вона така чорнява і кучерява))

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А я як родила,то плакала від радості,що лікарі казали-ти хоть глянь на синочка. d79

Offline Дзвалинка

• Активна Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Не пам'ятаю точно, що думала про першу донечку. а про другу подумала, що у неї дуже тісний космічний зв'язок зі старшою сестричкою. Старша Вікторія майже точно передбачила, коли народиться її сестричка - вона назвала за тиждень до пологів п'ятницю, а я народила у четвер о 21.40, тобто за дві години до п'ятниці :)