Автор Тема: Перші враження про немовля. Хто про що подумав?  (Прочитано 16730 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Galaif

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана - 2007
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Перше враження від споглядання дитини: "які малесенькі пальчики  d107" і "викапаний татусь  d30".
Перші емоції - полегшення від того, що все вже закінчилося. Найглибші почуття мене охопили, коли я приклала донечку до грудей і вона почала так вміло смоктати їх - ось тоді я по-спарвжньому відчула себе мамою  d79.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я, відкривши очі і відходячи від наркозу, побачила чоловіка з дитинкою на руках і думаю чи то вже все і дійсно доця народилася, чи то може мені снилося? І ще питала чи дівчинка, чи хлопчик, бо заснула швидше ніж мені дитинку показали...

Offline мамуська

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
А мені як виклали синочка на живіт, дуже хотілося побачити на кого він подібний. Але я бачила лише тім'ячко, d17 тому довелося питатися мами, яка стояла поруч. Виявилося - на чоловіка.  z1

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
 В мене була така думка, що десь я це чудо вже бачила!!!! :)

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В мене були дуже тяжкі роди!Перші відчуття-це було полегшання!Дитинку мені не давали годину,потім дали на руки на хвилинку,я її всю зацілувала і забрали в реанімацію!Як прийла в реанімацію до донечки,то чисто сплакалась,сльози були,як страусині яйця,дитя все в трубках,через носик в шлунок(так харчувалось моє маля),уколи внутрівенно. :(Навіть зараз сльози виступають!дитя віддали на другу сутку.Всі 5 днів я в роддомі не спала,я була така страшна(зомбі),що неонатологи за мною ходили і просили,щоб я хоть трохи відпочила.А зі мною мамаші були ще 2 в палаті,то вони так спали,що навіть не чули,як їх діти плачуть.Я мусила кожен раз їх штуркати! d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А я як відійшла від операції спочатку дуже злякалась: чую мені щось там ще роблять, а дитинки ніде не бачу d107 Починаю сваритись, де моя дитинка, принесіть негайно!!! А мені акушерка: ну що за жінка така, вже три рази приносили, а вона за своє z5 А я нічого не памятаю...Принесли знову, дивлюсь, чистий татко, тільки мацюпінький d41 А потім вжей сам татко прийшов і почав хвалитись, що він перший маленького побачив d142, мені аж обідно  стало.
Потім я цілісінький день слухала і дивилась, чи маленький дихає, бо він спав, теж відходив від операції. Зате як прокинувся і я перший раз  почула як він плаче, то подумала, що в нього найгарніший голосочок в світі. Мама відразу поклала мені його на груди і він швиденько прицмокався. А я дивилась і думала, як я раніше жила без отакого щастя...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
А я дивилася чи часом не має ямочок щочках, ну вже страшно я балдію від цього чуда природи.
Але не суждєно d104, тай звідки як в нікого немає

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Коли родила доцю, то перше, що подумала - це те, що вона НАЙКРАЩА з усіх новонароджених, яких я колись бачила. І почала шукати на ній якісь родимки d27
А коли народила синочка, то перше на що дивилась - це на його вушка  d30

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
На вушка чого, чи не клапаухий d27

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Вгадала! d27

Offline Муся

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
а в мене перша думка була "як така велика дівчинка вмістилась в мене в животі?")))

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
"Яка  маленька і рожева" z1

Offline Free Spirit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
  • Life is good!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Тетянка - 25.01.2009, синочок Денисик - 04.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Коли доцю положили мені на живіт, перше що я сказала: "Русалочка ти моя" - напевне я це промовила тому, що відразу як її положили на мене, я почула такий різкий запах стоячої водойми, так як пахне вода з акваріума. Можна ще було сказати рибка, але я чомусь промовила "русалочка"
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]<br /><br />Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
Мене ще зашивали а малюк лежав недалеко від мене на столику і пускав бульки ротиком. Я плакала від щастя і не можу передати словами. Потім ми гшодину (з чоловіком )лежали в родзалі і розглядали це маленьке чудо, яке вже спанькало, а коли Иаксим прокинувся і заплакав, то чоловік хотів побігти по медсестру бо ми не знали що з цим чудом робити d104 d104 d104

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Людмілка Ви так гарно написали!!!
А мою малявку зразу забрали від мене, під капельницю, побачила її через 6 годин..... Але першим її побачив чоловік, і плакав, а я сміялась... отаке в мене відчуття було, радості!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
я пам"ятаю, підняла акушерка моїх хлопців догори, а в мене такий споокій на душі  z3 До пологів все думала: ну як це в серіалах підмінюють дітей і батьки потім з чужими отак живуть? Ану ж я свого не впізнаю?  d100 Але як побачила оту ридаючу фізіономію, зразу зрозуміла - впізнаю з усіх мільйонів!!! Зразу подумалось - МОЄ! :*  і потім слідкувала очима де його (їх) кладуть, важать, ну і всі процедури. так хотілось надивитись, водночас ловила себе на тому, що шия болить від витягування  d104

Offline Віра

• Своя Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія - 07.08.07, Назар - 20.11.09.
в мене що першого, що другого разу була тільки одна думка - тільки щоб жива(ий), щоб дихало, а то вони мене добре похвилюватися заставили..
ну і звісно чи все нормально, чи руки-ноги на місці)))))))