Автор Тема: Перші враження про немовля. Хто про що подумав?  (Прочитано 18463 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Ой я мало що пам"ятаю, бо була під наркозом, точніше під кайфом d30! Але пам"ятаю як почула її крик , а потім мені голову повернули, щоб я на неї подивилась...в мене зразу сльози на очі і я відчула таке щастя d41 d41 d41!!!А ще я на годинник подивилась і відрубалась...ми вже зустрілись в післяродовій, де вона мирно спала в татка на грудях :)
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
А у меня был шок когда я увидела своего ребенка,я блондинка да и муж светло-русый,а дочь родилась с черными волосами и носик казался какой-то кавказский d27,а оказалось что она просто немного подпухшая была,на следующий день я уже рассмотрела ее и поняла что она самая лучшая на свете
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Цитувати
чи руки-ноги на місці)
d27 у мене теж таке питання виникало

Offline icj@

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Євген
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я після усього виснаження просила щоб тільки розмотали з пуповини,а наступна думка була, а чому такий похожий на свого татка,я так довго мучилась,родила,а він навіть не похожий на мене,але коли мені нарешті дали мого Сашку,я лежала і просто котились сльози,я розуміла що тепер уже все позаді,і він уже зі мною ось лежить на одному ліжку,такий маленький комочок,і переживала тим що його небачить його татко.

Offline Lesy@

• Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Після того як вийняли дитину, зразу доцю поставили мені на живіт, ще навіть не розрізавши пуповину і перше відчуття було - яка вона тепленька і м'якенька z1

Offline Наталя 15

• Активна Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Поклали на груди,а він такий мокрий,брудний і чорненький,думала весь в мене,а виявилось-в чоловіка.

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
ці хвилини свого життя я ніколи незабуду, памятаю кажуть молодець я дивлюсь а мені на груди вже кладуть маленьке чудо, таке тепленьке, ніжне та мягеньке,  і так плаче, я зразу подумала а чого так плаче? може що нетак, а потім лікарка каже все добре і так хотіла поцілувати та забрали мити, важити, в той момент думала що всі ті болі дійсно того варті,  чоловік мене обняв і сказав, дякую за донечку!!!! то більшого щастя та радості неможе бути d135

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
  А мені як виклали малого на живіт, я чомусь найперше звернула увагу, що у нього довжелезні нігті і пальчики такі малюююсінькі і зморщені. Так і зацілувала зразу ті пальчики...

Offline @Tasja@

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся - 6 рочків, Іруня - 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Коли я вперше побачила старшу донечку подумала чого вона така чорна,і губи такі великі,ми обоє з чоловіком світлі а вона смугленька,аж страшно стало,потім її забрали помили,замотали,такий смішний кукурудз був,аж щоки вилізали з шапочки!

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
а я відчула сильне полегшання,тому шо малий ніяк не вилазив і мені його витискали сорочкою нічною...а коли поклали на пузо,то я зразу відчула який ж він був мякесенький і дуже-дуже гарячий:)))тепленький комочок щастя!!!я почала сміятись і гладити його по голівонці!потім його забрали важити,вдягати,а мне зашивали і я все дивилась і не могла нарадуватись і намилуватись своїм чудом!!!!

Offline zironjka

• Краса спасе світ.
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Консультант-косметолог!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володик, 07.01.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
А я коли синочка побачила- найбільше вразили його великі виразні очі ( у нас з чоловіком такі). Я собі зраж подумала- свого синочка впізнала б з мільйона!!! А потім, вже в палаті, не могла на нього надивитися: і плакала, і сміялась, і просто любувалась ним. Це дійсно жіноче щастя- стати МАМОЮ!
Мій контактний номер телефону 0959413411

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
А я чогось була впевнена, шо донечка буде схож на татка! :) так і вийшло, правда смугла-смугла. мені її положили на груди і сказали тримай міцно, а в мене руки трясуться, ше й плачу від радості.... думаю, шоб тільки не вислизнула... d79. Цілую її. Колись моя кума сказала слова для мене дивні на той час- "Це був мій найбільший ЕКСТАЗ"(вибачте, але з пісні слів не викинеш) d100. Тепер я її розумію...

Offline Zlaticko

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надійка,Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
коли ми родилися на світ і нам поклали її на тіло...відчуття не описати я не знала що робити просто тримала і сльози радості йшли я так довго чекала її що навіть боялася поворухнутися....але відчуття неймовірні це ніколи не  z1 z1 z1 z1забудеш..............

Offline zabenja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коли мені показали мого синочка, в мене аж сльози від щастя полилися. Він виявився копією свого татка, як я і мріяла))) Це найкраще відчуття, воно варте тих мук через які проходиш.

Offline Gapochka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
я подумала, чого він такий страшний, схожий на мишку, в коридорі фото такого гарного малюка, а мені якусь мишку принесли, ні на мене, ні на чоловіка не схожу

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я мені малого поклали так що я бачила тільки його малесеньку трошки синеньку ручку біля грудей, бо було дуже не зручно лежати на тому столі чи як його там! А вже потім коли малюка обтерли, вділи і загорнули і приклали до грудей, то я просто була щаслива що все добре, всі здорові і щасливі! :)

Offline Iren4ik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Катька І Денька!!! Мої янголята
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 років Денис і 1 рік і 3 міс. Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ця мить не ззабувається ніколи... Ніколи мої очі не знали таких солодких сліз, як тих, які пролились , коли побачила свого синочка ( під час 1 пологів) Апотім донечку ( таку довгоочікувану)... Маленьке янголітко так тулилось, так вже хотіло маминого тепла... Ох вже майже плачу...  d79 d103!!!

ПС. дізналась, що родила НАТКА, і згададла, як це трапилось зі мною... z1
Денисик і Катруся