Автор Тема: Перші враження про немовля. Хто про що подумав?  (Прочитано 16766 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
а я була в шоці d107. бо малий мав 4200.хоча узд сказало щоб не переживала, малюк невеликий. хто бачив мене вживу, то зрозуміють про що я.

Offline Веронік

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Перша моя думка була: "Ура!!! Закричав!! І такий симпатюлька!!"

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я всю вагітність хотіла щоб синочок був похожий на татка і так вийшло 100% копія. Ще як ходила вагітна, то так собі говорила: що очка - голубенькі, довгі вії, сам має бути біленький,ще називала його ''мій богатирчик''.  :) Народився таким, яким я собі його уявляла, весь пухкенький, красунчик!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
мені як поставили на груди такий тепленький комочок, емоції переповнювали... таке щастя... така крихітка... лежало собі на грудях і смоктало свій кулачок... мене тим часом зашивали, а я лежала і ніяк не могла налюбуватися своєю красунечкою.... ехххх....такі відчуття словами не передати.... очка голубенькі, волосячко чорне-чорне як у татка і очка лиш бігають як у мишки і пахне молочком.... :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
мені як поставили на груди такий тепленький комочок
А мені  синочок здався якимось холодним. d104

Online ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +155/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
мені розказували знайомі, що дітки щойно вітянуті з животика не дуже симпатичні, якісь сині і схожі на інопланетян, от я і настроїлась побачити таке чудо, а коли побачила синочка вперше на свому животі подумала який же він красунчик і зовсім не схожий на інопланетянина

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
То не всі такі. Мій був  є симпатюля. Я як його побачила так розглядала уважно оченята, щічки, ротик маленький, носик курносий, пальчики довгі і ніжки великі на мій подив. Аж потім за годину мені сказали що я мама богатиря)))

Offline boska

• Активна Мамка
  • Репутація: +92/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко та Левко
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Першими моїми словами після народження сина були "Ну слава Богу, нарешті!". А коли поклали його мені на живіт, то дуже боялася щоб не впав d110 І старалася розгледіти личко щоб, бува, потім мені іншого не підсунули d27.( з моєю мамою таке сталося, коли мою сестру родила - принесли їй кормити якогось рудого опецька, а дитина мала бути темноволоса! а мама каже-то не моє d27)

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
принесли їй кормити якогось рудого опецька
Іра, але я вже насміялася!

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Моя Тонічка була,як фарфррова лялічка-1кг500г,а вже в сліпику,розрахованому на 40см,а Іруська бідна вся синя,в синяках,ніби її хтось бив.Перша,і єдина думка перших 10 днів-живіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Бідолашні усі в дротиках,кардіомонітирах,зондах у мікроскопічному носику,в кювезах,на руки не візьмеш,лиш гладиш пальчиком через віконечко d103.І схожі дуже на мого тата.Та все одно самі найкращі,найрідніші,найкрасивіші.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А мені як поставили малого на груди, то я дуже боялась на нього подивитись - не знаю чому, просто такий сильний страх був, що щось не так. Мені лікарі кажуть, щоб я на нього подивилась, а я плачу. Ну я так одним оком ніби глянула і його забрали. Через деякий час, коли я вже прийшла до здорового глузду і зрозуміла, що толком то і не бачила свою дитину, дивлюсь, а він лежить в тому боксі, що діток ставлять, а якраз сонечко дуже яскраво засвітило і довкола нього якесь ніби сяйво було. І я тоді подумала, що мій синочок - маленький ангелик!  d9

Offline Ксюшка@

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кароліна 23.03.10 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Коли поставели мою донечку мені на животик,я почувала себе на сьомому небі від щастя,подивилась на неї, а то чисто татусько,і подумала хіба може новонароджена дитина так бути схожою на кохану мені людину?!!!!Тепер у мене два коханнячка!!!!

Offline Natka-Solo

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +145/-0
  • ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна - 19.10.2006 р. н., Ілона - 09.02.2012 р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
 "Худа і довга як Я" подумала я коли відійшла від наркозу
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Першими моїми словами після народження сина були "Ну слава Богу, нарешті!". А коли поклали його мені на живіт, то дуже боялася щоб не впав  І старалася розгледіти личко щоб, бува, потім мені іншого не підсунули
в мене було так само d27 d27 d27.
а потім як трохи відійшла від родів не могла надивитися на малечу.
а ще коли син спав постійно прислухалася чи дихає... бо було якось не спокійно. і головне, що так було всі три рази, що  я себе переконувала, що спить і все добре, все одно по 20 раз просиналася слухати як дихає...

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline GalyaW

• Своя Мамка
  • Репутація: +202/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
В родзалі у мене спочатку була цікавість на кого схожий, далі потроху почала звикати, що я мама. Коли "проснулися" мої материнські почуття, то від радості аж плакала (згадала і зразу став ком у горлі)

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
у мене перша думка була, що на чоловіка схожий, такий малюсінький. Так хотілось його скоріше побачити .Але мені його на груди не клали , напевно тому, що під час пологів у малесі зникло серцебиття і його оглядала неонатолог. Ось така у нас історія.

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 7 років
А мені малюка принесли на другий день після родів (вони були дуже важкі) хоча в день пологів я всеж почула його нявкіт...то одни лікар серед (7 ми присутніх) каже чуєш він дихає...і язразу заспокоїлася бо час поки він не дихав мені здавався вічністтю...хоч і не заплакав але хоч почула то муркотіння.
Коли його принесли я немогла надивитися на нього , така мацьопа, такі очкі маленькі і довгі війкі, які губки бантиком і верхня губа трішки виступає....на носику якісь білі крапочки. Так цікаво було його розглядати...він спав....довго спав...я побачила його очкі аж у через 5 -ть годин. мені навід підкралися думки що вони йому щось дали для сну... справжні материнскі почуття відчула як тільки він вперше присмоктався до груді...а до того це була якась ніби цікавіть, знайомство....вперше заплакала коли побачила, коли годувала синочка...що мій чоловік дивлячись на це чуть не розридався...потім дуже часто особливо в пологовому.... бачила в його очах сльози...сльози радості...