Автор Тема: Кокосове масло для волосся та шкіри своїми руками + скраб та маска. З фото!  (Прочитано 7342 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
Яка користь з кокосового масла?

Кокосове масло - одне з ефективних косметичних засобів. Як його тільки не використовують жінки: додають у ванну, роблять з них маски для обличчя, застосовують як сонцезахисного засобу. Але особливою популярністю воно користується при догляді за волоссям. Масло допомагає зволожити і укріпити будь-який тип волосся. До всього іншого, воно надзвичайно легко і дуже приємно у використанні. Ненав'язливий солодкуватий аромат є додатковим бонусом до його незаперечною ефективності.
Користь кокосового масла для волосся

Кокосове масло є справжнім цілющим еліксиром для нашого волосся. Воно рясніє натуральними антиоксидантами - вітамінами Е, С і А. Крім цього, в його складі містяться антибактеріальні компоненти, ряд корисних кислот, в тому числі і гіалуронова, яка вважається чудовим природним зволожувачем. Особливий склад дозволяють маслу кокоса наповнити волосся поживними речовинами і відновити їх пошкоджену структуру.

і т.д. про властивості масла....  :) ТУТ
(кликните для показа/скрытия)

Моя історія
Вирішила зайнятись укріпленням свого волосся, яке давно пошкоджене і фарбами і фенами і експерементами.
У мене тонке, хвилясте волосся, ще розпушується. Раніше постійно випрямляла за допомогою фена, стайлера і т.д.
Після пологів взагалі посипалось і якби не крутилось то це був би жах.
Зараз займаюсь активно укріпленням з різних масочок і вирішила поділитись одним з рецептів, який знайшла в інтернеті.

Отже, потрібно купити кокос. Вартість кокосу 6-7 грн.
Увага!!! перевірте чи він булькає в середині, якщо ні, то краще такий кокос не брати, в транспортуванні рідина витекла і нам такий кокос не підійде, оскільки м’якоть може бути зіпсована.

Часу на все йде хвилин 15
1. Робимо отвір. Викруткою, шилом, гострим ножем проколюємо два з трьох отворів (місце, де кокос кріпився до пальми).

2. Зливаємо рідину з кокосу в чашку, вона нам не потрібна

3. Для того щоб без зайвих зусиль розколоти кокос, подумки знаходимо на ньому «лінію екватора» (приблизно посередині) і молотком добре простукує його по колу, з'явиться тріщина, яка розламає кокос на дві половинки. Якщо не разламає, стукайте далі поки не буде багато кусків

4. Звільняємо м'якоть від шкаралупи і нарізаємо на шматочки.
Шкірочку зрізаємо так ніби яблуко чистимо

5. Потім промиваємо м'якоть і зрізаємо залишки шкірки на м'якоті, якщо такі є.

7. Накладаємо половину в блендер або просто тремо на терці

8. Отримуємо кокосову струшку, масло в процесі перемелення вже починає давати масло з приємним ароматом

9. Заливаємо кокосову стружку гарячою водою (можна у воді пом'яти її руками, перемішати), я ще її потовкла, щоб більше ефекту було  d30 Довелось перелити в більшу миску, виходить дуже багато, тому миска десь на 1,5-2 л. потрібна.

10. Коли схолоне, ви самі побачите зверху масло, яке застигає. Ставимо все в холодильник, щоб легше потім можна було зібрати масло.

11. У вас має вийти 2 тарілки з кокосовим масло і кокосовую рідиною.
Зі стружки, що залишилася після приготування масла можна зробити найніжніший кокосовий скраб для тіла, що підходить для щоденного очищення та зволоження шкіри. Доречі, кокосової стружки вийшло багато десь 350 гр!
Фото додам пізніше, ще в холодильнку d27

12. Отримане масло кокоса розтоплюємо на водяній бані, знову доводимо його до рідкого стану і проціджуємо, щоб видалити залишки, які потрапили випадково шматочки кокосової стружки. Готове кокосове масло переливаємо в скляну ємність з кришкою, зберігати його потрібно в холодильнику.
Якщо у вас вийшло багато масла (буває і близько 100 гр), то його можна зберігати в холодильнику 2-3 тижні із закритою кришкою.

13. Коли робимо маску, розтоплюємо трохи олії на водяній бані, змішуємо з жирною жирними вершками, додаємо яйце (повністю), наносимо години на 3-4. Результат самі побачите і відчуєте!
Але кокосове масло дуже жирне, його треба крапельками наносити і не на корені, а по довжині тільки!!!!!!, змиваємо кілька разів шампунем!

І ще один рецепт маски з кокосовим маслом:

(кликните для показа/скрытия)

І це все Ви отримуєте за 6-7 грн!!!!!  :) ;) ще й всі складники натуральні і свіжі  :)

Про результат відпишусь пізніше  :)

Або ж Ви можете не мучитись і купити таку маску. Відгуки по ній дуже гарні, можна сказати найкращі!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Класний рецептик для волосся! z4

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Якщо цікаво, можу викладати і інші маски з фото, які я роблю для свого волосся. За тиждень волосся значно покращилось, хоча перепробувала і супер дорогі маски і шампуні, але результат був не дуже і волосся як випадало так і випадає  d112 Тому роблю комплекс з масок з натуральних інгридієнтів і плюс коли поспішаю використовую маски куплені і перевірені 1000 раз :)

Пізніше викладу фото до того як почала робити маски і після.  :)

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Від випадіння волосся і мені щось би здалось :(. Цікаво б було дізнатись, що можна для цього випадку. Лиш у мене жирне волосся, тож наприклад з кокосовою олією мені треба на "Ви" . Я на даний час після миття полочу різними травами.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Тут якраз і пишуть, що для жирного волосся протипоказу немає, воно його живить і зволожує. :)
Звичайно що кожен для себе підбирає, реп’яхова олія не всім підходить, а рекомендують її всім і я спочатку ніяк з нею не могла порозумітись, тепер зрозуміла як її використовувати з користю  :)

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я теж роблю маски з кокосової олії. Щоправда олійку купляю. Волосся супер після неї.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
 d130  а я так зацікавилась, дякую, Марта!  у мене після кожного літа волосся і шкіра в жахливому стані  :(
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +226/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
треба спробувати. Я хоть і не красила ще волосся і сушкою не сушу, плойками не користуюсь,та волосся січеться сильно,а як вилазить під час миття,що навіть страшно згадувати. Дякую за рецептик. Чекаю на фото.

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ну ти Марта і молодчинка! Я би напевно то лінувалась все робити, але моє волоссячко каже, що треба, то ж буд пробувати!!! Дякую за рецепт :*

Offline ІРИНОНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +216/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 8 рочки і Юрчик 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я при1ду 1 обов*язково спробую. Д1йсно"дешево 1 сердито" z4

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Треба буде і собі спробувати зробити цю маску. Кокосів у нас повно є в продажі. Лиш мякоті в середині в них майже нема бо вони ще зеленого кольору зриваються з дерев. Але в магазинах багато масок для волосся кокосових, і навіть є маски спеціальні для африканок, щоб волосся випрямлялось і не було жорстким. Я такі 3банки передала в презент родичам.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
тепер питання - де в Франківську можна купити кокос?  d143

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +463/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
я купляла в Вопаку, бачила в Велесі  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
потрібно буде спробувати d130

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
Цитувати
тепер питання - де в Франківську можна купити кокос?  

Практично у кожному супермаркеті є кокоси.  ;) Та й на базарі їх можна легко найти

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
да? цікаво, напевно тому що ніколи не шукала - думала що то рідкість  d27

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Цитувати
тепер питання - де в Франківську можна купити кокос?
дівчатка в аптеці ціла купа масел косметичних, кокосове там точно є, я для себе купляла в МЕДСЕРВІСІ