Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 43213 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Останнім часом почала замічати, що у мого сина хрустять кістки, так як то кажуть "при відкладенні солей". Скажіть, будь ласка, про що це може свідчити? Чи потрібно звертатись до лікаря?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
Останнім часом почала замічати, що у мого сина хрустять кістки, так як то кажуть "при відкладенні солей". Скажіть, будь ласка, про що це може свідчити? Чи потрібно звертатись до лікаря?
Справа в тому, що через швидкий ріст суглобів і сухожилок (особливо коли дитина стрімко розвивається -  8-12 років) , вони при русі створюють характерний звук - похрускування, в цьому нічого страшного немає, якщо при ходьби, згинанні коліна дитина не відчуває болю і рухається вільно, значить причин для хвилювання не має. Якщо ж є будь-який дискомфорт при русі, треба звернутись до лікаря.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Дуже дякую за відповідь. На щастя болю і дискомфорту нема, хлопчик активний, ходить на плавання.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дуже дякую за відповідь. На щастя болю і дискомфорту нема, хлопчик активний, ходить на плавання.
Значитьдля  переживань нема причин  :)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Юля, моя Евеліна дуже шургає ногами як ходить, то нормально чи не дуже? :xmm
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ти візьми її якесь взуття з м"якою поверхнею, чешки наприклад, і подивись чи в якомусь місці стерто більше , з одного боку, а ще всередині на устілку, якщо одна більше протерта чи є деяка асиметричність, треба показатись ортопеду, якщо ж ні - це звичайна шкідлива звичка, треба відучувати :)

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
спробую, але не помічала нічого з взуттям, вона просто не піднімає носок як йде, я їй говорю, показую, як правильно, але стає на один-два кроки, далі продовжує шургати.То не зручно, бо помало йде, а носити я її вже не можу :oox
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
В такому віці в дитини тільки формується хода, тому "топання", "човгання" невідмінна частина дитячої ходьби. Швидка хода розвинеться десь до 4-5 років. Наші доці практично одного віку, моя теж дуже повільно ходить d27  

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Ага то значить, що все добре, значить будем вчити піднімати ноги вище d27
Увага! Правила форуму:

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Привіт Юль.І я до тебе з питанням!Проходили ми мед комісію,ортопед сказав,що в нас,не знаю як правильно називається,ступні з внутрішньої сторони нахилені вниз,ніби вся вага йде на внутріщню сторону.Сказав лікар,що потрібно купити ортопедичні стельки №2 вроді :xmm.І ще ходити на масажі до спеціаліста.Я ніби явної проблеми не бачу і нічого такого не бачу.Це може бути серйозною проблемою в майбутньому?І чи це може на шось вплинути?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Привіт Юль.І я до тебе з питанням!Проходили ми мед комісію,ортопед сказав,що в нас,не знаю як правильно називається,ступні з внутрішньої сторони нахилені вниз,ніби вся вага йде на внутріщню сторону.Сказав лікар,що потрібно купити ортопедичні стельки №2 вроді xmm.І ще ходити на масажі до спеціаліста.Я ніби явної проблеми не бачу і нічого такого не бачу.Це може бути серйозною проблемою в майбутньому?І чи це може на шось вплинути?
Привіт. До п"яти рочків , поки формується стопа, від плоскостопості можна повністю позбутись, посилено робіть масаж і носіть ортопедичне взуття. У більшості випадків плоскостопість проходить, якщо цим займатись. Головне щоб вона більше не прогресувала в гіршу сторону. Якщо плоскостопість буде прогресувати, наслідки проявляться з роками, деформативні арторози, болі при ходьбі  і.т.д. 

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
Тобто,якшо ступня нахиляється до середини-то це плоскостопість?А її наявність можна по іншому перевірити,просто не дуже впевнена що так воно ї є,може лікар помилився :xmm

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
просто не дуже впевнена що так воно ї є,може лікар помилився
  Сходи на огляд до іншого лікаря, що він скаже, якщо і наступний скаже те саме, сумнівів нема :(

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
Дякую за відповідь!Буду шось робити :xmm

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Ортопед поставив 6-річному синові діагноз "плосковальгусна стопа". Порадив звернутися за Гуцульську за стельками і тоді прийти до нього за направленням на вправи і масажі. Для мене зараз дуже проблематично ходити туди-сюди (мала дитина, робота). Тому виникло кілька питань: 1.Чи є смисл на літо замовляти стельки, якщо всі босоніжки (в малого 31-32) такого розміру вже дуже відкриті (лише пасочки) і стельки в них навряд чи підуть. А за літо нога виросте, доведеться їх потім міняти, чи вони від довжини ноги не залежать? 2.Чому саме така послідовність: стельки, а тоді процедури? Чи це просто ми не так зрозуміли рекомендації лікаря? 3.Може, краще зараз походити на процедури, а стельки взяти вже ближче до осені? 4.Що важливіше в лікуванні дитини з таким діагнозом: процедури чи стельки?
Дякую.

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
Юля, я знов сюди старою проблемою, от вже який день дивлюсь як доня ходить, стараюсь їй показувати як правильно треба носочок тягти, але безрезультатно, вона дуже шургає ногами.
Порадь щось, може якісь вправи, бо я щось дуже за це переживаю  :oox
Увага! Правила форуму:

Offline Уліточка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +362/-0
  • Тише едешь - дальше будешь
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: uliana
питання про ортопедичне взуття
найшла в неті ось це

нам поставили діаг-з плоско-вальгусна стопа, то відповідне взуття потрібно обирати?
і сумніватися чи не сумніватися в правильності діагнозу?
варусні стопи суттєво відрізняються від вальгусних?
Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно (Данте)