Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 41811 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Дівчата, вибачаюсь що так довго не відписувала, в мене довгий час не було інтернету.

Цитувати
1.Чи є смисл на літо замовляти стельки, якщо всі босоніжки (в малого 31-32) такого розміру вже дуже відкриті (лише пасочки) і стельки в них навряд чи підуть. А за літо нога виросте, доведеться їх потім міняти, чи вони від довжини ноги не залежать? 2.Чому саме така послідовність: стельки, а тоді процедури? Чи це просто ми не так зрозуміли рекомендації лікаря? 3.Може, краще зараз походити на процедури, а стельки взяти вже ближче до осені? 4.Що важливіше в лікуванні дитини з таким діагнозом: процедури чи стельки?

1.Справа в тому, що звичайні ортопедичні босоножки розраховані тільки на профілактику плоскостопості, на Гуцульській стельку виготовляють індивідуально до кожної ножки, і відповідно конкретних дефектів постанови стопи. Так, потрібно розуміти, що ця устілка буде на короткотривалий період, але повірте, що воно того варте, щоб уберегти дитину від проблем зі здоров"ям в майбутньому. Вам там допоможуть підібрати взуття, до якого підійде стелька, а можна замовити повністю босоніжки чи інше взуття.
2,3. Послідовність не має значення. Виходьте з своїх можливостей, звичайно чим швидше ви почнете носити устілки і масажі тим краще.
4. І те, і друге покращує результати іншого, потрібно лікуватись в комлексі.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Порадь щось, може якісь вправи, бо я щось дуже за це переживаю
Було б добре якби ви на танці походили чи гімнастику.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
нам поставили діаг-з плоско-вальгусна стопа, то відповідне взуття потрібно обирати?
і сумніватися чи не сумніватися в правильності діагнозу?
варусні стопи суттєво відрізняються від вальгусних?
Все залежить від степеня вальгусної стопи, якщо 1 степінь можна обійтись тільки устілками, якщо більша -  взуття має мати високу, спеціальну п"яту. Якщо ви сумніваєтесь в правильності діагнозу, сходіть ще до іншого ортопеда.
Варусна стопа, це коли стопа при ходьбі опирається на зовнішні сторони, а вальгусна навпаки, на внутрішні. При першій ноги мають форму "0" (колеса), зустрічається найчастіше в річних дітей, а вальгусні мають форму "х". Взуття відповідно потрібне теж різне.
вальгусна

варусна

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дякую за відповідь! То перше треба підбирати стельки, а тоді вже купляти літнє взуття?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
То перше треба підбирати стельки, а тоді вже купляти літнє взуття?
Так ;)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дякую, тепер уже все прояснилося. Ще б до тої Гуцульської попасти.

Offline Лєнточка09

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
Доброго дня! У Надійки з 1,5р. діагноз - плоско вальгусна деформація обох стоп. нам постійно шили в ортопедичному цеху,або купували ортопедичне взуття. ситуація з ніжками не помінялась до цього часу, а тільки погіршилась. тиждень тому в ортопедичному цеху переміряли ніжки для пошиття взуття і побачили велику різницю ,яка не прослідковувалась раніше(останій раз міряли в жовтні 2012р), права ніжка(стопа)довша на 7 міліметрів (16,8 - 17,5) від лівої і ширша на 1 сантиметр.
З чим це пов"язано, і як з цим боротись.? в мене паніка!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Доброго дня! У Надійки з 1,5р. діагноз - плоско вальгусна деформація обох стоп. нам постійно шили в ортопедичному цеху,або купували ортопедичне взуття. ситуація з ніжками не помінялась до цього часу, а тільки погіршилась. тиждень тому в ортопедичному цеху переміряли ніжки для пошиття взуття і побачили велику різницю ,яка не прослідковувалась раніше(останій раз міряли в жовтні 2012р), права ніжка(стопа)довша на 7 міліметрів (16,8 - 17,5) від лівої і ширша на 1 сантиметр.
З чим це пов"язано, і як з цим боротись.?
А ви крім взуття, робили масажі і вправи? Якщо ні, то ситуація могла погіршитись через це. Причини ж різниці між ніжками можливо точно назвати після огляду, це може бути індивідуальна фізіологічна особливість, але точніше можна буде сказати після огляду, тому сходіть на прийом.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Скажіть будь ласка. Моїй малій минуло 5 років. Вона косолапить. Ножки рівненькі стопи також але при ходьбі ножки внизу кривить до середини. і відносно пятки кривить. Купує взуття тільки з задниками аби тримати упору  Ще недавно то не було так замітно а тепер більшає і ще стає видніше. Чи можливо в такому віці це виправити і куди краще звернутися. Головне їй постійно нагадую і вона іде так як треба але це дитина і за пару секунд забуває. Значить вона може ходити рівно.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ви були в ортопеда, у вас не виявляли ніяких дефектів стопи? Якщо ні, то звичайні масажі і вправи допоможуть (вам їх може назначити ортопед), відходити треба курс, а щоб закріпити результат в подальшому, віддайте обов"язково дитину на бальні танці.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Давніше були в ортепа на огляді але нічого не казав, але то так і не замітно були а це стає старша і видніше. Дякую Сходимо до ортопеда.

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Юля,я знову до вас :) Мій малий почав прихрамувати,уже 5-й день.Ніби нічого не болить,але він і не скаже.Коли біжить,то храмає більше,але сміється  і від болю не кривиться.Вчора була в лікаря,казав,що мабуть простуджено.Приписав нурофен і фенкалор.Можливо щось ти порадиш?А то я спати не можу,хвилююсь

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Так, у вас точно запалення суглобчика (артрит), того що назначив лікар хватить, покращення одразу не буде, потрібно щоб пройшло більше трьох днів, антибіотики і гормональні препарати не потрібні, хоча вони і пришвидшують лікування, але тільки якщо у вас бактреріальний і ювенільний артрит . Краще купіть імунностимулюючий препарат (порадся з нашим педіатром Емілі, який зараз найчастіше призначають), постарайся щоб він поменьше рухався, до покращення ходьби і все буде добре.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Може трошки не в тему d100, але які основні причини запалення суглоба? Бо в мене вже декілька років періодично запалюється суглоб на зап"ясті, в лікарів була, лікування допомагає, але так мені толком і не сказали чому цей запальний процес так часто повторюється (декілька разів на рік) d104

Offline Наталі-наталі

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +486/-0
    • ПРОСТО ПОСУД
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дуже дякую,трошки мене заспокоїли d19

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Може трошки не в тему ой, але які основні причини запалення суглоба? Бо в мене вже декілька років періодично запалюється суглоб на зап"ясті, в лікарів була, лікування допомагає, але так мені толком і не сказали чому цей запальний процес так часто повторюється (декілька разів на рік)
А який саме у тебе артрит? Це має велике значення, тому що причини бувають різні

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Не знаю, я була в ревматолога, він сказав, що то просто запалення суглоба, ніяких обстежень не призначав d104