Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 43303 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Добрий день! :)
В мене виникло таке питання:
-помітила, що у донечки (1 рік та 3 міс) ліва ніжка трішки тоньша за праву,це видно,якщо придивлятися d104
Народилися,нога не згиналася в лівому колінному суглобі,зараз масажами виправили це,але все рівно при повзанні(повзати і наздогоняти діток по фіз.параметрам почала дуже швидко після року)ніжка згинається не до кінця.
Що це може бути і чи терміново треба звертатись до лікаря чи поки що спостерігати?
Дуже дякую за відповідь :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Маша, обовязково ніжку треба показати лікарю, так важко сказати, що саме являється причиною такого, потрібно оглянути. Скорше за все, візуальна різниця - це звичайна асиметричність ніжок. А суглобчики вам регулярно необхібно розробляти, раз у вас така проблема, поки дитина це не "переросте".
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Доброго дня! А в якій поліклініці приймає ваш чоловік?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Доброго дня! А в якій поліклініці приймає ваш чоловік?
В дитячій міській поліклініці на Тичини :)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline uljana

• Активна Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Каролінка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
доброго дня! Донечці 6 місяців, пару днів назад замітила що коли  згинати розгинати праву ніжку в коліні щось хрустить. нколи рухаю ножкою то вона не реагує значить її це не болить і стає на ножки добрре. що це може бути??

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
З таким питанням дуже часто звертаються мами до лікаря, справа в тому, що через швидкий ріст суглобчиків і сухожилок, вони при русі створюють характерний звук - похрускування, в цьому нічого страшного для маленьких дітей немає. Якщо при ходьби, згинанні коліна дитина не відчуває болю і рухається вільно, значить причин для хвилювання не має.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
А такий хрусткіт може бути і в ручці у зап"ястку? Колись у мого сина таке було, але пройшло.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Може бути в всіх суглобах, найчастіше в колінних, а з віком проходить :)

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Доброго дня! Не знаю чи можна до Вас з таким питанням звертатись?
Вчора моя мала впала з ліжка (їй 2 роки) горілиць, вдарилася, розплакалась і після цього в неї рвота! я налякалась страшно. Це стялось вчора ввечері близько 11, в лікарню ми не їхали, бо вона заспокоїлась, обмацали голову, казала що її не болить, спала ніби нормально лише раз проснулась і поплакали, але як включили світло і дали молоко заспокоїлась! Я в шоці до себе прийти не можу, треба їхати робити ренген чи нейросонограму, чи подивитись як вона себе сьогодні буде почувати???
\моя мама каже, що це може привести до страшних наслідкуів, от сиджу і вопше не знаю що далі....
Порадьте щось будь ласка!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Терміново їдьте в обласну лікарню, на травмпункт, там скажіть що дитина блювала, зволікати не треба! Щоб виключити струс мозку

Offline oksa_mal

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Петрик Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
скажіть будь-ласка, у взутті синочка, в якому відходив сезон я помітила,що підошва в тому місці де пятка сильно стерлась з внутрішнього боку і взуття (пятку) трохи перекосило до середини. Це може бути вальгус?

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Solomka, як у Вас справи? Що було з малечею? Вже все добре?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
скажіть будь-ласка, у взутті синочка, в якому відходив сезон я помітила,що підошва в тому місці де пятка сильно стерлась з внутрішнього боку і взуття (пятку) трохи перекосило до середини. Це може бути вальгус?
Взагалі здебільшого це є сигналом, що є дефект постанови ніжки, обов"зково сходіть до лікаря і покажіть дитину, але так само причиною може бути не якісно виготовлене взуття (його підп"яточна частина).

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Соломка писала що все добре, що рвота була з інших причин і потім дитина себе добре почувала :)

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Привіт!Дякую вам за попередню відповідь.Ми так і лікували і все пройшло.
В мене знов до вас питання: Сьогодні ми робили прививку від Дифтерії,коклюшу,правця,і каплі від поліоміеліту.Прививку робили в ножку.До того він не мав ні соплів,ні кашлю..Єдине, що вночі він дуже плакав,казавщо буба..Але не зрозуміло чи ножка чи животик...Зранку все було добре.(Він вночі часто плаче ще)..То я вагалася, але пішла на прививку бо її не було 2 роки і кажуть,що дуже мало привезли (Це інфанлікс -ревакцинація ,четверта прививка).
Лікар дивився,навіть животик помацала,протипоказань до прививки не було,температури теж не було..Після прививки все добре було.Грався гарно..На обід ліг спати,проснувся з плачем ,буба,буба...ледве заспокоїла.Але на ножку знов не стає!!!!!!!!!!!!!!!На ту де була прививка...І от я не розумію-чи це в нас знов коксит чи це просто на прививку реакція....Що ж робити???Я чекаю до завтра,якщо не пройде,то починати теж лікування чи здавати на ревмо проби??Ну і  звичайно йду до лікаря....Просто мене цікавить,якщо ще вночі його почала боліти ножка і це знов коксит, чи може прививка дати якісь ускладнення????????Бо я дуже переживаю....Можливо він просто плаче, і не стає на ногу,бо від прививки болить??

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ви вже робили пробу чи це не ревматоїдний коксит?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ліля, може бути таке що не долікували до кінця, деколи останні дні курсу все рішають, на ножку треба подивитись, сходіть в першу чергу до лікаря, звичайно якщо коксит починався знову, інфанрікс краще було відкласти, але дуже погіршити стан він не може, якщо температури не було і зараз немає - все гарзд, а от на ніжку, на аналізи (кров, моча) треба дивитись.