Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 44425 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natashka

• Самый лучший подарок, который дарит нам судьба - это люди, которым мы говорим "спасибо, что ты есть"
  • Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
доброго дня! нашому малюку 5 місяців, коли я піднімаю його під пашки і ставлю на тверду поверхню, він кладе ніжки до середини ( ніби косолапить) Скажіть це якесь відхилення чи просто ще замалий вік? Якщо ніжки рукою поправлю - тоді гарно впирається. Дякую!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline notuko

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Яна
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Привіт! Моїй донечці 1 рочок і мені здається що у неї трішки ніжки ідуть якби колесом. Це у неї виправиться чи уже так і буде? А ще вона почала ходити коли їй було 10,5 місяців і вона сильно косолапила, але зараз уже некосолапить, це може бути взаімозвязано?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
доброго дня! нашому малюку 5 місяців, коли я піднімаю його під пашки і ставлю на тверду поверхню, він кладе ніжки до середини ( ніби косолапить) Скажіть це якесь відхилення чи просто ще замалий вік? Якщо ніжки рукою поправлю - тоді гарно впирається. Дякую!
  В 5 місяців робити висновки ще за рано, але треба щоб подивився лікар ортопел-травматолог, бо можуть бути різні причини, деколи причиною такого може бути початкова стадія рахіту, тому краще прийдіть на прийом.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Привіт! Моїй донечці 1 рочок і мені здається що у неї трішки ніжки ідуть якби колесом. Це у неї виправиться чи уже так і буде? А ще вона почала ходити коли їй було 10,5 місяців і вона сильно косолапила, але зараз уже некосолапить, це може бути взаімозвязано?
Вам також потрібно показати дитину лікарю, дуже часто ніжки викривляються при рахіті, якщо це зв"язано з ним, то виправити ніжки можна, треба вчасно почати лікування.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline notuko

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Яна
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
Юля, дякую за швидку відповідь  :)

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Юля, мене цікавить чи плоскостопість передається генетично, бо в мого чоловіка дуже сильна плоскостопість і здається в малої теж  z2
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Віка, взагалі це називається трошки по-іншому - спадкова схильність. Причин плоскостопості є декілька : вродженні (вади  розвитку плоду), рахітичні, паралітичні, травматичні. Тобто генетично ця хвороба не передається, але діти, батьки яких мають плоскостопість, находяться в групі ризику, вони більше схильні до плоскостопості, з такими дітками треба бути  дуже обережним у виборі взуття, виду заннять, спорту і.т.п.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ще дуже часто можна помилково поставити самому такий діагноз, через те, що зведення стопи у віці до 4 рочків, ще не повністю сформоване і на самій стопі є жировий прошарок, тому стопа виглядає плоскою. Так що визначити справжню плоскостопість  не так легко.

Offline мамочка я

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: яна 15р., софія10р.
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Скажіть що робити коли з руки зняли гіпс? Чула що можна парити, але в чому?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Скажіть що робити коли з руки зняли гіпс? Чула що можна парити, але в чому?
По-перше, купіть якщо нема, мазь Живокосту, обов"язково нею мажте руку два рази на день,  по-друге, робіть хвойно-сольові ванночки, вода повинна бути не тепліша за 36 градусів (парити не потрібно), на літр води дві ст. ложки хвойної солі, робіть раз на день (краще вечером, перед сном) і так хоча б тиждень.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +177/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
 Хотіла спитати, в моєї доці 1,7р. ззаді  шия і спина не йдуть рівно (не знаю, як правильно пояснити), таке враження ніби відкладення солей як у дорослої  людини, але ще маленьке. Що це може бути, чи воно нормально, а я себе накручую?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Покажіться лікарю, треба подивитись, бо так по словах важко сказати. А ці "відкладення" в яких саме місцях?

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +177/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Там де 7 шийний позвонок, так здається називається.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Цитувати
А ще дуже часто можна помилково поставити самому такий діагноз, через те, що зведення стопи у віці до 4 рочків, ще не повністю сформоване і на самій стопі є жировий прошарок, тому стопа виглядає плоскою. Так що визначити справжню плоскостопість  не так легко.
Юлічка, дякую за відповідь, я трошки заспокоїлась d112.
 То виходить до 4 років звертатись до лікарів не потрібно d130 , бо всерівно я переживаю, хоча мій чоловік каже, що то йому не мішає d27
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Там де 7 шийний позвонок, так здається називається.
Взагалі у півтора року сколіоз зустрічається дуже рідко, може бути щось вроджене, чи якщо дитинка рахітом перехворіла, треба подивитись на спинку, обов"язково сходіть на прийом до лікаря.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
То виходить до 4 років звертатись до лікарів не потрібно , бо всерівно я переживаю, хоча мій чоловік каже, що то йому не мішає
Якщо при планновому відвідуванні ортопеда в рочок, вам не поставили діагноз вальгусної стопи, то зараз бігти до ортопеда нагальної потреби нема, сходиш вже як буде 3 рочки. А зараз саме краще , що ти можеш зробити - це купувати гарне ортопедичне взуття, давати бігати по нерівних поверхнях (є різні масажні коврики), хай доця їздить по частіше на велосипеді. А ще дуже класною профілактикою є гімнастика для ніжок, яку роблять у садках:
Це ходіння по зовній частині ножки, на носочках і на п"ятах. :)

Offline tas-kuzma

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимур - 8 років;Софія - 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Скажіть будь-ласка , куди нам краще звернутись , нам призначили УЗД і консультацію у ортопеда . Живемо в Брошнів - Осаді, тому лікарів в Ів.- ФР. не знаємо :(.Дякую z1