Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 43305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Я вам завтра напишу, бо чоловік вже спить, але більше чим впевнена що він скаже те саме що й я, у нас в обласній поліклініці всі дуже хороші травматологи, всі старші, всі з хорошим досвідом і репутацією. Можливо чоловік порадить когось конкретно :)
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Доброго дня! Моїй доньці-16 років. В неї правобічний кіфосколіоз 1 стадії. Чи є ризик ,що в її віці сколіоз може прогресувати до 2 та далі стадії,якщо вона лінується робити вправи(ну робить їх, коли я заставляю,з криком)? По 2-3 години в день вона ще одягає корректор постави.Дякую за відповідь.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ризик прогресування кіфосколіозу можливий тільки під час горомональної перебудови (13-14р.), а вже в 16 років це дуже малоймовірно. Обов"язково робіть кожен день хоча б вправу човник, цього буде достатньо, якщо дитина не дуже полюбляє робити вправи.  Лежачи на животі , руками держачись за ноги, старатись втриматись в такому положенні якомога довше з кожним днем.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline natalia-derecka

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 3,8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Доброго дня. Ми шукаємо ортопеда-травматолога для виправлення лійкоподібної деформації грудної клітки внаслідок операції на серці. Після чергової консультації у Центрі дитячої кардіології сказали шукати спеціаліста і виправляти дефект. Дівчинці 4 роки.

Offline shupeniyk

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +163/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Доброго дня. Моїй донечці зараз 11 місяців, сама ще не ходить, тільки біля опори. Мене тривожить те, ще вона майже завжди стоїть і ходить на носочках. Для цього віку це нормально, чи треба бігти до лікаря?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Доброго дня. Моїй донечці зараз 11 місяців, сама ще не ходить, тільки біля опори. Мене тривожить те, ще вона майже завжди стоїть і ходить на носочках. Для цього віку це нормально, чи треба бігти до лікаря?
Добрий день. В першу чергу сходіть до невропатолога, щоб він оцінив моторику і тонус м"язів в цілому. Якщо не має ніяких змін і все у нормі, то переживати немає причин, так дитині може просто більше подобатись ставити ножку, чим просто, на всю ступню. Більшість діток лишають таку звичку після ходунців, з часом дитина розуміє, що так не зручно швидко рухатись. Можете деколи робити масаж ступні, виводити "вісімку", це гарно розслабляє м"язи і дитина меньше буде ставати на носочки.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
natalia-derecka, вам потрібно піти в обл. дит. поліклініку (Коновальця) на прийом до ортопеда-травматолога, а вже з відти вам дадуть направлення в Львів чи Київ, бо у нас такі операції не роблять. Ще у Харькові, але направлення дають у ближчі міста.

Offline natalia-derecka

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 3,8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
В нас найлегша форма, операція не потрібна. Сказали виправляти масажами, комплексом вправ.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В нас найлегша форма, операція не потрібна. Сказали виправляти масажами, комплексом вправ.
Тоді сходіть на прийом до любого ортопеда в міську поліклініку, він дасть вам направлення на масаж, найдієвіше в вашій ситуції помагає плавання і дихальні вправи, пробуйте вчити дитину надувати шаріки, дути бульбашки чи просто через трубочку дути в воду, це діти роблять з інтузіазмом, на відміну від звичайних вправ :)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дуже рада, що можна порадитися з ортопедом на форумі, бо ходити по поліклініках у зимову пору не надто хочеться. У мене таке питання: синові минуло 7 місяців, у 1 місяць ортопед на Тичини проблем не виявив, лише наголосив, щоб класти на різні боки спати і стежити, щоб дитина крутила голівкою в різні боки. Малий найкраще спав на животику, тепер пригадую, що голівку любив повертати в один бік, але впродовж сну змінював положення. Коли син почав робити спроби сідати, я зауважила, що голівка в нього постійно схилена в один бік, так само на животі. Ситуація не змінилася й зараз. У 6 місяців ми звернулися з цим до ортопеда, але він ніяких проблем не побачив, але сказав спостерігати, якщо треба, то будемо робити масаж. У нас, наскільки я читала, є фактори виникнення кривошиї: ми кесарські і в малого було подвійне обвиття пуповиною. Колись зі старшими дітьми я завжди ходила до Ступарик, вона була авторитетом, а тепер до кого звернутися, -- не знаю. Крім того, не хотілося б зараз їздити в поліклініку на масаж, коли там купа хворих дітей і можна щось вірусне підчепити. Порадьте, будь ласка, чи треба кричати "караул" і рятуватися d102, чи можна почекати до весни з консультаціями і масажами. Нам скоро 7,5, голівка схилена ледь-ледь, але мені це добре помітно, тобто, на жаль, це не мамині "галюни"...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дивіться, якщо лікар місяць назад не виявив нічого страшного, то за цей час повірте не може відбутись якихось поганих змін, але бажано за місяць-два, все таки показатись на огляд. А ви зараз старайтесь розвивати м"язи шиї, для цього потрібно, коли дитина находиться в лежачому чи сидячому положенні, приверати увагу дитини, щоб вона повертала голівку в здорову сторону ( в протилежну від тої, куди нахиляється) і подовше так находитись, привертати увагу можна якимись іграшками чи ще чимось.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Дякую!

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
В мене запитання про перше взуття. Коли нам було ~6 міс, масажист сказав, що малюк вже має мати своє взуття, описав ряд вимог до нього, зокрема наявність супінатора.
Ми його тоді не купляли, малюк тільки зараз хоче стояти, потрошки топати, але то тільки тоді коли босий, а у взутті не хоче навіть стояти нормально  d104
Я хочу запитати, навіщо дитині, яка не ходить, нап"ялювати взуття (яке до речі його конкретно нервує)?  :)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну не знаю що саме мала на увазі масажист, але по-перше, взуття дитині потрібне тоді, коли вона вже добре почала ходити, в 6 місяців - це точно зарано :) по-друге, не всі діти одразу звикають до взуття і хочуть ходити в ньому у дома, тому почніть з вуличного взуття, і якщо у вас не має ніяких проблем з ніжкою, цього буде достатньо :)

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
ну по крайній мірі в поліклініці при планових оглядах в ортопеда ніяких проблем, в тому числі з ніжками, відмічено не було :)
дякую за відповідь!

Offline innazaxaryk

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
добрий день, підскажіть будь-ласка як попасти на прийом до лікаря ортопеда-травматолога?

Offline ОКСАНА

• Свідома Мамка
  • Репутація: +47/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ОКСАНА
Порадьте, будь ласка, де найкраще дитині зробити рентген, який потім потрібно буде відправити за кордон? В нас один знімок вже є, зроблений в ОДКЛ, але лікар просить зробити інший, бо той неякісний. Хочеться вже зробити якісний знімок, щоб потім знову не опромінювати дитину, в разі чого...Дуже цікавить думка фахівця в цьому питанні...
Дякую!