Автор Тема: Консультації дитячого ортопеда-травматолога.  (Прочитано 41812 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Цитувати
добрий день, підскажіть будь-ласка як попасти на прийом до лікаря ортопеда-травматолога?
При необхідності звичайної консультації, можна напряму звернутись до поліклінічного травматолога. Якщо необхідно планове стаціонарне лікування або грунтовне обстеження, тоді потрібно звернутись на травмпункт.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Порадьте, будь ласка, де найкраще дитині зробити рентген, який потім потрібно буде відправити за кордон? В нас один знімок вже є, зроблений в ОДКЛ, але лікар просить зробити інший, бо той неякісний. Хочеться вже зробити якісний знімок, щоб потім знову не опромінювати дитину, в разі чого...Дуже цікавить думка фахівця в цьому питанні...
Дякую!
В ОДКЛ нещодавно установили новий рентген апарат, який значно меньше опромінює, і робить чіткіші знімки. Тому просто переробіть знімок, оскільки він міг бути неякісний через велику рухливітсть дитини.
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline ТЯНА

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна,Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
малій 1,4міс.,я тепер придивалася що одна ножка рівна,а друга трошки коситься до середини(стопки).що ви порадите?!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
малій 1,4міс.,я тепер придивалася що одна ножка рівна,а друга трошки коситься до середини(стопки).що ви порадите?!!

Ви маєте на увазі, що одна ніжка косолапить? Якщо так, то робіть вправу "вісьмірка" - спочатку зробіть кругові рухи ступнею дитини по круговій стілці і навпаки , а потім в повітрі вимальовуйте знак нескінченності. А ще дуже корисною є ходьба по вузьких поверхнях, старайтесь по частіше водити доцю за ручку по бордюрах і ніжка швидко перестане косити :)

Offline п.Оксана

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В дитини під колінком є гулька, кіста Беккера. Вона то збільшується то зменшується. Скажіть, будь ласка, чи можна дитині ходити на уроки фізкультури, і яких навантажень треба уникати. Дякую.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +172/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
Потрібна ваша порала як фахівця.В моєї доці одна ніжка коротша на 3.5см..почався сколіоз.Ми носимо взуття з компенсацією вкорочення .але шиють тільки черевики а літом самі розумієте ходити в шкіряних черевиках незручно..Чи є можливість наростити кістку і чи роблять це десь в Франківську.
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В дитини під колінком є гулька, кіста Беккера. Вона то збільшується то зменшується. Скажіть, будь ласка, чи можна дитині ходити на уроки фізкультури, і яких навантажень треба уникати. Дякую.
Звільняти дитину від фізкультури не потрібно, але перевести до підготовчої групи (спец групи) можна, щоб обмежити сильні навантаження.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Потрібна ваша порала як фахівця.В моєї доці одна ніжка коротша на 3.5см..почався сколіоз.Ми носимо взуття з компенсацією вкорочення .але шиють тільки черевики а літом самі розумієте ходити в шкіряних черевиках незручно..Чи є можливість наростити кістку і чи роблять це десь в Франківську.
Так, роблять таку операцію і у нас, в обл.дит.лікарні. Якщо плануєте її робити, звертайтесь до нашої дит. обл. поліклініки, там вас ще раз оглянуть і все детально розкажуть.

Offline таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
В мене мала почала ходити в капчиках у рік і права ношка теж сходиться до ношки лівї касалапить.І ношки біль плоскі це що плоскостопість.

Offline таня

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
А в малого мого під згином ношки гулька.Сказали водянка.Скажіть будь-ласка що робити?

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
В мене мала почала ходити в капчиках у рік і права ношка теж сходиться до ношки лівї касалапить.І ношки біль плоскі це що плоскостопість.
А скільки вашій доці зараз? У дітей раннього віку стопа може здаватись плоскою, тому самому такі висновки про плоскостопість робити не потрібно, сходіть на огляд. А щодо до ніжки яка косолапить, то робіть те, що я порадила Тяні
Цитувати
робіть вправу "вісьмірка" - спочатку зробіть кругові рухи ступнею дитини по круговій стілці і навпаки , а потім в повітрі вимальовуйте знак нескінченності. А ще дуже корисною є ходьба по вузьких поверхнях, старайтесь по частіше водити доцю за ручку по бордюрах і ніжка швидко перестане косити
Цитувати
А в малого мого під згином ношки гулька.Сказали водянка.Скажіть будь-ласка що робити?
Вам лікар поставив такий діагноз, ви маєте на увазі кисту Беккера? Якщо так, то він мав би вам сказати що в нас вона лікується тільки методом оперативного втручання. Але якщо киста не приносить дитині ніякого дискомфорту, не болить - то операція не є обов"язковою.

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
скажіть, будь ласка, чи повинні бути складочки на обох ніжках симетричні? під сідницями у доці є одна лишня складочка.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
скажіть, будь ласка, чи повинні бути складочки на обох ніжках симетричні? під сідницями у доці є одна лишня складочка.

Асиметричність і наявність лишніх складочок часто може бути причиною дисплазії, але не завжди, тим більше таке часто буває до 6-ти місяців, обов"язково огляньтесь, щоб виключити її, якщо з суглобами все добре, ця сладочка до рочку пройде.

Offline Галюська 27

• Своя Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя 8 роки, Максимчи 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
У мене таке питання: у старшої їй 4 роки лійкоподібна грудна клітка і в молодшого (9 місяців) теж щось подібне робиться.Як цьому зарадити, чи роблять у Франківську якісь операціїї по деформації грудної клітки? З старшло ходимо на масажі кожниї 6 місяців, зимою в басейн, але якигось результатів я не бачу. Наперед вдячна за відповідь.

Offline тіна12

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тіна
Коли можна записатися на прийом.Хочу щоб оглянули хлопчика йому 4 роки, ноги йдуть до середини.я перед садочком були на огляді нічого не зауважили,та бачу проблема все ж таки є.Дякую 

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
У мене таке питання: у старшої їй 4 роки лійкоподібна грудна клітка і в молодшого (9 місяців) теж щось подібне робиться.Як цьому зарадити, чи роблять у Франківську якісь операціїї по деформації грудної клітки? З старшло ходимо на масажі кожниї 6 місяців, зимою в басейн, але якигось результатів я не бачу. Наперед вдячна за відповідь.

Така деформація є вродженою, виправити її не можливо без операційного втручання, але от її прогресування можна зупинити, особливо поки дитина росте, вам потрібно постійно розробляти грудну клітку. Мусите регулярно робити масаж, плавати, а ще дихальні вправи. Хай надуває кульки, дує бульбашки чи трубочкою у воду, так щоб зацікавити дитину.

Щодо операції, її назначають тільки з урахуванням індивідуальних особливостей дефекту у кожної дитини, тобто це залежить від степення, чи порушується дихання і впливає на роботу серця така деформація. Операцію роблять (в рамках України) тільки в Києві.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
    • Награды
тіна12 відповіла в приват