Автор Тема: Сімейний бюджет: хто заробляє більше?  (Прочитано 18091 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VikaАвтор темы

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +2/-0
  • Двічі матуся!
    • Награды
Хто годує сім’ю у вас?  Хто заробляє більше?

У мене до дітей було так, що ми разом працювали, разом у нас були спільні покупки, спільна тумбочка з грошима. Заробляли майже однаково.
А от у моєї знайомої, яка не працювала, чоловік просто виділяв їй певну суму грошей на тиждень і все. Скажем так, залісти в "сімейну тумбочку" вона не могла.  Просто казала, скільки їй треба, а там вже як виходило.

Яка ваша думка на рахунок грошей в сім’ї?

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Хто в вашій сім’ї заробляє?
« Reply #1 : 05 Лютий 2010, 13:25:12 »
Важко сказати однозначно. Але напевно грошима має керувати хтось один. Але крупні покупки мають обговорюватись спільно.

Offline New Father

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
« Reply #2 : 05 Лютий 2010, 14:49:52 »
О, жінки з грошима це диявол. Не можна жанкам гроші давати взагалі. Бо вони стають бєшані. Тринькають їх на все попало. Має заробляти чоловік і як треба, щось купувати, бо дай вам в руки бабки один раз, вилізете на голову  d30  d110

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #3 : 05 Лютий 2010, 15:17:44 »
Цікавий ви чоловік, New Father ! Я пам"ятаю ваше висловлювання про сімейні пологи, тепер не менш цікаве про спільний бюджет. :) Мабуть цікаво б жінкам жилось з чоловіками з такими поглядами на життя як у Вас.  Добре, що не всі такі чоловіки. ;)
Цитувати
Не можна жанкам гроші давати взагалі. Бо вони стають бєшані.
Жінки такими як Ви написали стають через чоловіків з подібними поглядами як у Вас. d27

Offline New Father

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #4 : 05 Лютий 2010, 15:28:24 »
Альонка??? у мене тверезий погляд на це, ну не можна жінкам бабки давати, вони стають самозакоханими і егоїстичними! Маю дуже багато таких знайомих, від яких аж d106
На рах. пологів я і далі стою на свойому, мужиків тільки імпотентами робите! Нфіга чоловіка тігти на пологи, я так і не розумію! Це дурість.

А от жінкам зі мною дуже добре жеветься! ;)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #5 : 05 Лютий 2010, 15:35:00 »
      В нашій сім"ї на даний час заробляє тільки чоловік, я в декреті. "Сімейної тумбочки" у нас немає, в кожного є свої гроші: в чоловіка заробіток, а у мене декретні, підробітки і гроші, які мені дає чоловік коли мені щось треба. Всі більші покупки ми обговорюємо і вирішуємо, що потрібно, що почекає і дивимося скільки у нас є грошей. Отже бютжет у нас спільний, тільки в різних кишенях  d27

Цитувати
New Father: Не можна жанкам гроші давати взагалі. Бо вони стають бєшані. Тринькають їх на все попало. Має заробляти чоловік і як треба, щось купувати, бо дай вам в руки бабки один раз, вилізете на голову

Такі є і жінки, і чоловіки, але далеко не всі. Не згодна, що обов"язково повинен заробляти тільки чоловік, жінка теж може непогано заробляти і раціонально витрачати гроші. А маленькі покупки для душі може собі дозволити кожен в нормальних межах   ;)
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #6 : 05 Лютий 2010, 15:37:42 »
Цитувати
А от жінкам зі мною дуже добре жеветься
Це добре. :) Але якщо чоловік сам наполягає на тому щоб підтримати жінку, що в цьому поганого. Мій чоловік і мпотентом не став :) Все в порядку, хоча на пологах був присутній. Щодо грошей, якщо жінка вдома з дитиною, то виходить їй гроші не потрібні? А як же особисті потреби, чи кудись піти з друзями. Та й людиною себе відчуваєш маючи декілька сотень в кишені.

Offline New Father

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #7 : 05 Лютий 2010, 15:46:21 »
Цитувати
декілька сотень в кишені

z5 z5 z5
дааа, з такими запросами бідний твій чоловік.
Цитувати
піти з друзями
а що до того не нагулялись мамуськи? вже як родили, то вже прошу сидіти дома і бавити ляльку, а нема чого ходити. Як треба купити, дзвони мужу і кажи, що треба, а він вже має вирішити чи дійсно то треба. Бо запроси теж різні бувають. Моя мені одного разу позвонила почала з хліба закінчила лаком для волосся, а на який їй лак для волосся як вона в хаті сидить. Піде на роботу, куплю, а так нащо їй того лаку? Може я дурний ну поясніть, чого малюватись в дома і переводити цілу купу грошей на дорожезну кометику, колготи, а духи нащо? Щоб у дитини алергія була?

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #8 : 05 Лютий 2010, 15:53:47 »
Да, насміялась я! Можливо твоя жінка для тебе старається, хоче гарнішою бути в твоїх очах. В мене чоловік повертається з роботи, то сам дзвонить і питає що треба купити. Продукти на ньому. Я вже готую. Я стаю бєшєною, коли немає грошей, а не коли вони є z5

Offline VaniLLa

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 05 Лютий 2010, 16:06:14 »
Цитувати
дааа, з такими запросами бідний твій чоловік.
а може просто у тебе немає змоги забезпечити жінку, от ти і казишся? d27 Чесно, мені шкода твою жінку і дитину, не дай Бог мати такого чоловіка. А тещо жінка має право мати декілька сотень це нормально, у кожного є своє потреби, навіть ті ж гігієнічні прокадки купити або білизну, по-твоєму має жінка кожного разу говорити про це? Ти сам це все купляєш своїй дружині?

В нас  теж так, от продукти чоловік купляє, як має час він готує, як я маю час, тоді я. Гроші мені дає скільки мені потрібно, зараз 130 грн мені мало, для того щоб я прожила ще й дитині щось купила. І це є нормальним, що чоловік має допомагати своїй коханій, піклуватись про неї і дитину, заробляти гроші. А в подальшому жінка може піти на роботу і сама заробляти гроші. До пологів я свої гроші мала, свою ЗП, як щось ще не вистачало, то я просила у чоловіка, він ніколи не відмовляв. А великі покупки ми разом обговорювали.

Мене взагалі дивує така нахабність, може то поскаржитись на тебе адміністратору? Як вважаєте дівчата? Ці репліки вже не вперше псують атмосферу форума

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #10 : 05 Лютий 2010, 16:07:09 »
У нас заробляє чоловік. Зарплати як такої щомісяця немає, але дохід стабільний коли раз в місяць, або може раз в два. Відразу з нього він забирає гроші на свої потреби, наприклад витрати на бізнес, на бензин і т.д. Решта грошей відправляється в шухляду. Я беру скільки мені треба і на що треба. Коли йому про це говорю, він каже що не треба йому про це  відчитуватись  :) Я до декрету заробляла теж не мало.Продукти купляє він, так як йому по дорозі, та й не люблю я пакети тягати. Мене це влаштовує. Великі покупки обговорюємо і разом купуємо якщо треба. Бюджет спільний, по-сімейному.

Offline ZaZu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 05 Лютий 2010, 16:26:38 »
Цитувати
А от жінкам зі мною дуже добре жеветься!

Хіба що жінкам мазохісткам з нульовим показником самоповаги.  d30

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #12 : 05 Лютий 2010, 16:34:45 »
Цитувати
New Father: а що до того не нагулялись мамуськи? вже як родили, то вже прошу сидіти дома і бавити ляльку, а нема чого ходити. Як треба купити, дзвони мужу і кажи, що треба, а він вже має вирішити чи дійсно то треба. Бо запроси теж різні бувають. Моя мені одного разу позвонила почала з хліба закінчила лаком для волосся, а на який їй лак для волосся як вона в хаті сидить. Піде на роботу, куплю, а так нащо їй того лаку? Може я дурний ну поясніть, чого малюватись в дома і переводити цілу купу грошей на дорожезну кометику, колготи, а духи нащо? Щоб у дитини алергія була?

Я думаю, що дівчата мали на увазі просто недовгі зустрічі з подругами, щоб банально не забути як вони виглядають і трошки відпочити від сімейних турбот. :) Чоловік далеко не завжди може приймати рішення про доцільність покупки: я не розумію, чи йому справді потрібен новий карбюратор, а він не знає, чи мені потрібні ті чи інші продукти, ліки, кухонне приладдя... d104 Жінка малюється передусім для себе, щоб подобатися собі і іншим. Невже Вам шкода було потішити дружину такою дрібницею?  z3 Звичайно, якщо той лак не коштував кількасот гривень  d27
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ZaZu

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 05 Лютий 2010, 16:58:16 »
Цитувати
може то поскаржитись на тебе адміністратору? Як вважаєте дівчата?

Простіше і дієвіше просто ігнорувати.  ;)

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #14 : 05 Лютий 2010, 17:33:17 »
Цитувати
Не можна жанкам гроші давати взагалі
вже як родили, то вже прошу сидіти дома і бавити ляльку, а нема чого ходити
Безподобний "мужик"!  d27 Просто обожнюю таких!  d106

Тепер по темі. Як і у більшості, до декрету гроші ми заробляли обоє, а зараз тільки чоловік.
Всі гроші складаєм на одну купку і кожен бере скільки потрібно, але в розумних межах.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #15 : 05 Лютий 2010, 22:49:46 »
У нас в сім"ї бюджет спільний, хоч я заробляю більше. Робота сезонна, тож коли аврал, чоловік бере відпустку і допомагає мені :-) продукти-одяг-побутові витрати визначаю я, просто складаю список, а він їде і купує, що треба - я взагалі не вважаю це проблемою. А вже глобальні речі рішаємо спільно.

Якби чоловік мені виділяв 130 грн. і закрив в хаті з дитиною, то дуже швидко залишився би сам  z3

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Консультант-психолог
    • Награды
« Reply #16 : 06 Лютий 2010, 09:37:44 »
Те, що New Father безподобний мужик - це факт. Мені навіть подобається, що він вносить нові теми для обговорення і дискусій. Після таких розмов все більше і більше люблю свого чоловіка, розуміючи що для мене він найкращий. d8 Може попросимо його показати нам свою дружину? Цікаво! d27