Автор Тема: Сімейний бюджет: хто заробляє більше?  (Прочитано 19488 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Хто в вашій сім’ї заробляє?
« Reply #187 : 28 Грудень 2012, 23:53:39 »
Цитувати
Я теж зміюка-дай Бог буде вдалий рік!
Сподобалась цитатка!!! z4 Занотую, щоб у влучний момент сказанути z5 d140.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Кітик

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Re: Хто в вашій сім’ї заробляє?
« Reply #188 : 04 Січень 2013, 00:39:30 »
На даний час чоловік заробляє. А були часи, коли не мав роботи, то жили на мою скромну зарплату. В нас спільна "фінансова шкатулка". Кому скільки треба, стільки і бере( правда, не завжди там стільки є, скільки треба  d27 ).

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
Re: Коли вона заробляє більше...
« Reply #189 : 04 Січень 2013, 18:48:18 »
навіть якщо жінка заробляє більше, вона, на мою думку, не повинна перетворюватися на мужика, не качати права, адже її ніхто не заставляє заробляти більше, прост так виходить. Зрештою якшо жінка розумна, то вона і далі залишиться жінкою ІМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #190 : 04 Січень 2013, 18:49:41 »
Тут мабуть все залежить від чоловіка і від його поглядів на життя, бо знаю таких які не проти, щоб жінки забезпечували сімю, або щоб батьки гроші підкидали, тільки би самому нічого не робити.

Але тим не менш, особисто я нічого страшного не бачу в тому коли жінка заробляє більше, але заробляє, а не забезпечує сімї. Тобто працювати повинні обоє, але якщо у жінки зарплата більша ніж у чоловіка, то я не бачу в цьому причин для непорозумінь в сімї.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #191 : 04 Січень 2013, 21:18:16 »
А я думаю, десь приблизно так як Хруська, все залежить від того як ви і чоловік до того ставитесь, якщо жінка заробляє більше і прицьому починає поступово мінятись з чоловіком ролями, то це вже трішки не те, а якщо вона залишається при цьому люблячою ДРУЖИНОЮ,МАМОЮ і просто ЖІНКОЮ, і чоловік не відчуває дискомфорту, то чому б ні. По собі знаю, що я б так не змогла, тому поки що мене задовільняє просто роль мами,дружини,жінки і мого маленького підробітку цілком мені вистачає.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #192 : 04 Січень 2013, 21:54:38 »
Я думаю, в цій проблемі часто винні стереотипи. В чоловіків оця "класність" як в Гоги з кіна. Якщо всі сприймають гроші просто як гроші і при цьому лишаються людьми - то які можуть бути проблеми???? Зараз грань між роботою чоловіка та жінки настільки стерта, що й говорити смішно. Жінки працюють директорами та кладуть плитку. А чоловіки запросто можуть зварити борщ та розвісити прання. І якщо обоє з любов"ю та легкістю вкладаються в сім"ю - то яка нафіг тоді різниця, хто заробляє більше??? Навіть якщо жінка - а вона хоче  від чоловіка захищеності - а гроші це захищеність, то все рівно, той борщ, який зварить чоловік або та електромережа, що чоловік сам поремонтував - це її захищеність теж, підставлене для неї та дітей плече допомоги, так би мовити. Тобто працююьт обоє. Але робота ця різнохарактерна. І не варто лише бачити гроші як результат.
А то народ нераз не поймеш, то борщі та колготки задрали, а то й грошей більше за чоловіка заробляти не хочеться.

Offline КУЛЬБАБА

• В сім"ї головне-КОХАННЯ!!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +47/-0
  • Просто щаслива!!!!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар"яна
« Reply #193 : 04 Січень 2013, 23:36:07 »
Жінка може заробляти більше,я таке сприймаю(навіть у самої були такі моменти в житті),але чоловік,на мою думку теж повинен працювати,а не тільки варити борщ.Принаймі,я так не змогла.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #194 : 04 Січень 2013, 23:40:31 »
ну я мала на увазі, він теж працює, а не тупо домогосподарка. Важливо просто не мірятися, хто більше заробляє.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #195 : 05 Січень 2013, 01:53:20 »
з свого особистого досвіду скажу-що це погано,коли жінка заробляє більше. а ще гірше, коли вона заробляє настільки більше,що стає незалежною у фінансовому плані.гроші змінюють жінку,бо це якась суто чоловіча енергія,на мій погляд.

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #196 : 05 Січень 2013, 01:58:24 »
Якщо в сім'ї оба партнери працюють, але заробляє більше дружина, то не бачу в цьому нічого поганого. На мою думку, хай заробляє більше той, хто може, в кого це краще виходить, адже в сім'ї, в кінцевому результаті, все повинно бути спільним. Такі сім'ї можуть бути благополучними і щасливими, головне, жінка повинна бути мудрою і не демонструвати чоловікові, що вона є головним "добувачем", а чоловік від неї залежить, тому що така поведінка, у будь якому випадку, буде образливою для чоловіка.  Потрібно рахуватися з думкою чоловіка, а також важливо не зачіпати самооцінку своєї половинки, не акцентувати увагу на його слабкі сторони, не піддавати критиці його становище...
Особисто знаю сім'ї, де дружина заробляє більше від чоловіка, на стосунках це абсолютно не відображається: обоє працюють, дбають про добробут і дітей, поважають одне одного і процвітають. Думаю, в такому випадку, багато залежить від самих людей...
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #197 : 05 Січень 2013, 02:07:27 »
ну, це в ідеалі так би мало бути.
а про чужі сім`ї, хто його знає, як вони ведуть себе, коли за чиняються двері.

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #198 : 05 Січень 2013, 02:33:05 »
Цитувати
ну, це в ідеалі так би мало бути.
а про чужі сім`ї, хто його знає, як вони ведуть себе, коли за чиняються двері.
Знаю одну таку сім'ю, і знаю все, що робиться за зачиненими дверима - це моя власна сім'я d27. До декрету я заробляла більше від мого чоловіка, моя одна зарплатня була рівна двом зарплатам мого коханого d112 Але у нас ніколи не виникало проблем з цього приводу, навпаки, мій чоловік пишався мною, що я така в нього молодець, але і сам працював з метою підвищити своє становище. У нас у сім'ї - рівноправність, але по суті, чоловік залишається головою сім'ї, не залежно від того, скільки він заробляє, адже всі важливі питання вирішує саме він, хоч я по своїй природі -лідер , проте в сім'ї - завжди стараюся віддавати першість моєму чоловіку (зате відривалася на роботі d27). За час моєї декретної відпустки, мого чоловіка підвищили, так що тепер я пишаюся ним!  d33
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #199 : 05 Січень 2013, 12:23:50 »
Цитувати
з свого особистого досвіду скажу-що це погано,коли жінка заробляє більше
так само з особистого досвіду можу сказати, що не так все страшно і погано. Теж до декрету заробляла більше ніж чоловік, але ніколи у нас непорузумь з приводу цього не було. В той же час, чоловік прекрасно розумів, що коли я буду в декреті то на одну його з/п ми трое не вижевем. Тому він все робив для того, щоб збільшити прибуток, як результат добився вищої посади, а відповідно і з/п. Тому ще раз повторюся, що не бачу проблеми коли жінка заробляє більше, головне щоб чоловік теж хотів забезпечувати сімю, а не висів у жінки на шиї.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #200 : 06 Січень 2013, 01:09:08 »
дівки, не треба мене цитувати,я маю власну думку і написала про власний досвід.не належу до ідеальних жінок.

Offline Morgana

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #201 : 06 Січень 2013, 01:11:32 »
+мій досвід стосунків 100% більше за ваш. d142

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #202 : 06 Січень 2013, 01:26:26 »
Цитувати
гроші змінюють жінку,бо це якась суто чоловіча енергія
можна я трішки поцитую d27  на мою думку це не правильно коли жінка заробляє більше, з часом чоловік буде відчувати себе ущербленим та й жінка почне виконувати чоловічу функцію в сімї тобто її забезпечувати. Мені чомусь здається, що той в кого більший дохід той і поводить себе як big boss, а жінка в сімї повинна бути опорою, а не рушійною силою.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #203 : 06 Січень 2013, 01:27:45 »
Цитувати
з часом чоловік буде відчувати себе ущербленим
або розслабиться як в моєму випадку  d27