Автор Тема: Сімейний бюджет: хто заробляє більше?  (Прочитано 19239 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Morgana

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Коли вона заробляє більше...
« Reply #204 : 06 Січень 2013, 01:30:37 »
Цитувати
на мою думку це не правильно коли жінка заробляє більше, з часом чоловік буде відчувати себе ущербленим та й жінка почне виконувати чоловічу функцію в сімї тобто її забезпечувати. Мені чомусь здається, що той в кого більший дохід той і поводить себе як big boss,
десь я з цим згідна.
а не цитувати -я мала на увазі,що не хотілось би сказане перетворювати в базар. сказала і сказала-все.маю право.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +596/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #205 : 06 Січень 2013, 03:34:20 »
підтримую таку позицію, коли жінка
Цитувати
заробляє, а не забезпечує сім*ю
тобто, зарплата її може бути вищою, але при цьому і в чоловіка вона має бути достатньою для того рівня життя, який бачать для себе обоє.
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #206 : 06 Січень 2013, 04:04:52 »
а я b хоtіла зароbляtи bільше за мого чоловіка  d112 але я b йому про це не казала d30 я b ховала (на депозиt в іншому bанку d30) аbо b tраtила на сеbе і свого сина... в мене чоловік рідко коли знає, що скільки насправді кошtує і завжди думає, що tо за його гроші куплено d112

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #207 : 06 Січень 2013, 07:56:19 »
я теж до декрету заробляла дуже добре, а  от коли сіла з дитиною вдома то всі турботи по зароблянню  впали на плечі чоловіка. Тобто йому не має часу розслаблятись. Коли жінка заробляє більше -то чоловік починає відчувати себе в душі ущербним-це точно..і стимул заробляти більше у нього якось пропадає...Більше того-я одного разу так по дурості сказала що коли вийду з декрету всеодно більше зароблятиму за нього і типу того що я так хочу..Я просто пожартувала і навіть не очікувала такої реакції від свого чоловіка-він страшенно образився...сказав що я його цим принизила...Я якось не зрозуміла чим то я його так принизила-але чесно кажучи. почитавши веди . пороздумувавши-я зрозуміла що прогнала. Якщо чоловік все ж відчуває відповідальність за свою сімю і любить її-він повинен старатись заробляти більше ніж жінка і ми повинні чоловіківу цьому стимулювати, дякувати за зароблене і постійно натякати що от мені б хотілось того чи того(це вже рекомендація панакоти яка доречі дуже допомогла мені останнім часом)...чим більше я я говорю за свої забаганки-тим дійсно підсвідомо чоловік налаштований заробляти гроші щоб мені і дитині купити те про що ми мріємо...Ну а якщо жінка заробляє більше-то   не обовязково цим на кожному кроці хвалитись ....ну це вже я дійшла до цього  з своїм власним досвідом...Можливо у інших сімях-чоловіків влаштовує що жінка більше заробляє...я не знаю...і претензій у нього до такого стану речей не має....

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #208 : 06 Січень 2013, 11:03:41 »
той в кого більший дохід той і поводить себе як big boss, а жінка в сімї повинна бути опорою, а не рушійною силою.
в кого компекси - то й поводить себе як big boss  d27
а нормальний чоловік буде прагнути заробляти більше, а зарплату жінки - залишати жінці на шмотки та парфуми d27. Ну ок, хоча б частину.
Але то ідеал, я  так думаю. На практиці, якщо б жінка заробляла більше - то це треба обом бути надзвичайно мудрим, самодостатнім та люблячим, щоб оту ситуацію не перетворювати на війну, хто ж тут "великий татко".

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #209 : 06 Січень 2013, 11:08:45 »
у нас лиш один раз був такий місяць,що я заробила більше - і то через те що чоловік був на лікарняному, а я чогось дуже в ударному темпі попрацювала))))))
то чоловік сміявся, що я більшу зарплату принесла))))
але хай краще він заробляє більше, а я вже на булавки))

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #210 : 06 Січень 2013, 11:14:01 »
кожному своє.
Я взагалі за відкритість і чесність і здоровий глузд. Але  я також і за більші гроші. Якщо чоловік хворобливо сприймає те, що жінка заробляє більше - то я  воліла б чинити як barambosya, а не сидіти з булавками

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #211 : 06 Січень 2013, 11:34:11 »
Цитувати
нормальний чоловік буде прагнути заробляти більше, а зарплату жінки - залишати жінці на шмотки та парфуми
це якщо чоловік нормальний, але не всі такі, деякі можуть просто розслабитись і не намагатись рухатись далі. А якщо чоловік боляче сприймає то зробити так як barambosya теж не вихід, бо колись це випливе на поперхню і буде неприємність d105

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #212 : 06 Січень 2013, 11:45:58 »
а якщо я буду нехтувати можливістю заробляти більше - то буде неприємність ВЖЕ  d104

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
« Reply #213 : 06 Січень 2013, 11:47:08 »
Я до декрету заробляла в рази більше, чоловік працював сутками, а решта днів просиджував в неті, тоді життя було прекрасним, я забезпечувала ВСЕ!!! Про це не нагадувала, але коли почула від нього в компанії "що жінка має мати своє місце.....",,,, акуратно підмітила....обідився.Коли зрозумів, що треба шукати додаткового заробітку (я мала йти в декрет) і утримувати сім"ю. Легенько ВТІК, шукаючи безглузді відмазки. Правда в тому, що якщо людина лінива ГНИЛА , то це тяжко виправити.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #214 : 06 Січень 2013, 13:11:05 »
Дівчата, а от розкажіть хто має перед очима реальний приклад сім*ї де жінка заробляє більше і при цьому в сім*ї нормальні (реально а не показово) відносини? я знаю багато сімей де жінка заробляє більше, але в усіх на цій почві проблеми... :(

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #215 : 06 Січень 2013, 13:15:34 »
Цитувати
Коли жінка заробляє більше -то чоловік починає відчувати себе в душі ущербним-це точно..і стимул заробляти більше у нього якось пропадає...
Мені, особисто, важко зрозуміти таку позицію. d104 Чому чоловік обов'язково має втрачати стимул, якщо відчуваєш себе "ущербнутим", то навпаки, це повинно стати стимулом, щоб змінити ставище, а не користуватися нагодою "розслабитись"... Значить все залежить від самої людини. Єдине виправдання такій поведінці, як на мене, наступне:
Цитувати
Правда в тому, що якщо людина лінива ГНИЛА , то це тяжко виправити.
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #216 : 06 Січень 2013, 13:17:47 »
Цитувати
ому чоловік обов'язково має втрачати стимул, якщо відчуваєш себе "ущербнутим", то навпаки, це повинно стати стимулом, щоб змінити ставище, а не користуватися нагодою "розслабитись"
а я на всі сто з цим згідна,того що така чоловіча природа

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1036/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #217 : 06 Січень 2013, 13:21:11 »
Цитувати
Дівчата, а от розкажіть хто має перед очима реальний приклад сім*ї де жінка заробляє більше і при цьому в сім*ї нормальні (реально а не показово) відносини?
Я вже писала про таку сім'ю, це моя сім'я ( детальніше на першій сторінці) d30 А ще у добре знайомих така ж ситуація: жінка заробляє у декілька разів більше, ніж чоловік, він працював начальником відділу в одній установі. Ніхто ні на кого "бочку не котить", живуть собі поживають і спільно добра наживають... d112
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #218 : 06 Січень 2013, 13:25:46 »
    Настя,в мене один період в нашій сім"ї я заробляла більше і мій чоловік це нормально сприняв,ну я правда намагалась не акцентувати на цьому увагу. Правда йому це дало стимул щукати,щось краще. І в нас і тоді і зараз,коли заробляє він, прекрасні стосунки, не показові  :). Я вважаю, що проблеми на цій почві є тільки тоді,коли є ще в чомусь якісь проблеми.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #219 : 06 Січень 2013, 14:03:07 »
Цитувати
Правда в тому, що якщо людина лінива ГНИЛА , то це тяжко виправити.
я з цим теж погоджуюсь. Але наприклад мій чоловік абсолютно не гнилий-віе трудяга і він завжди шукає якби заробити більше і завжди прагне аби ми були повністю забезпечені і мали все те що хочемо. Суть саме того що мій чоловік образився на мої слова певно в тому-що я якось так горда йому про це повідомила по типу того що я от крута маю 2 освіти і ти не зможеш стільки скільки я...Він не має насправді нічого проти щоб я заробляла. Він мені сам каже-хочеш працювати-іди я буду радий що ти реалізовуєш себе і заробляєш..Хоч завжди будеш мати на якісь свої витребеньки по типу духів помад і колготів...Тут просто не стояло питання  заробітку мого-а те що я прогнала сумнів у вигляді свого закидону.))) ясне діло що навіть якби я більше заробляла він би від цьго радів. Саме формулювання  моє було якимось певно принизливим-ніби я засумніалась що він може забезпечити. Але хочу сказати-що на диво мій чоловік-паше і радіє що може заробити і чим більше грошей тим більше він стає щасливий що може попанькати нас з Іллюхою. Я певно трохи не правильно висловилась...

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #220 : 06 Січень 2013, 14:07:24 »
Цитувати
Настя,в мене один період в нашій сім"ї я заробляла більше
період, це одне, систиматика це інше
ну, дівчата "знімаю перед вами шляпу", в мене таких прикладів нема і мені це важко уявити.
для мене це майже не реально, жінка в такий сім*ї має бути дужееееее мудра, мабуть це просто мало в кого виходить