Автор Тема: Сімейний бюджет: хто заробляє більше?  (Прочитано 19500 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Хто в вашій сім’ї заробляє?
« Reply #34 : 01 Квітень 2010, 01:45:08 »
Эх, я бы уже пошла на работу...Не потому что нужны деньги, а потому что уже не могу сидеть без дела
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #35 : 01 Квітень 2010, 02:03:14 »
Цитувати
не могу сидеть без дела
ага, шило в "опі"  z5 це ще тільки початок, я теж з таким стикнулась, важко перестроїтись від бурхливого робочого життя  d112

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #36 : 01 Квітень 2010, 14:24:31 »
Ой, дівчатка, я теж сумує за роботою, за колективом. Вважаю, що жінка має працювати, щоб повністю реалізуватись у житті. Бути кимось не тільки теоретично, маючи диплом, а й ще практично. Але зараз реалізовуємо себе у материнському плані, а це вже на все життя. Тим воно й привабливе! z3

Offline Кукуся

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #37 : 01 Квітень 2010, 16:04:06 »
Цитувати
Ню-ню, але як буде ляля, треба багатенько грошей,всього хочеться і ігрушок купа і модних одьожок і т.д.
Я впевнена, що коханий зможе нас всім забезпечити!Він у нас the best! z4

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #38 : 01 Квітень 2010, 18:56:27 »
це добре, що ти так віриш в чоловіка і його можливості, в мене теж такий z4

Offline xrustja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик
  • Ваше справжнє ім’я: xrustja
« Reply #39 : 04 Квітень 2010, 15:13:22 »
З моєї точки зору повинні гроші бути доступними як для чоловіка так і для жінки не залежно від того хто їх  заробляє. Звичайно якщо потрібно зробити якусь велику покупку то вона має бути то вона повинна бути обговорена. Ось приходить свято 14 лютого, 23 чи день народження а жінка не заробляє що її робити?Чоловік дає гроші тільки на покупки де взяти гроші на подарунок??? Ось тому і жінки стають  БЄШЕНІ бо вони ОБМЕЖЕНІ!!!  - перед тим якщось купити мають відчитатись, написати список на що пішли гроші іт. д. - це маразм!!!!! d128 d128 d128 Жінка повинна мати гроші навіть якщо і не зароблєє і ще не такі ми вже шопоголіки, як ви чоловіки собі думаєте!!!Ми тратимо гроші тільки на потрібні речі. Ви ж самі хочете щоб ми були не тіль хороші господарки, а й мали хороший вигляд, а для цього потрібні гроші(Чи думаєте що ми такі гарні від природи будимо завжди!Потібно підтримувати свій зовнішній вигляд)!!! Р.С Чомусь коли  чоловік починає зраджувати жінці вони находять гроші на утримання  молодої коханки питання: Для чого? З таким пріколом і ваша жінка може бути гарна просто не скупитись.І  через деякий час ви зрозумієте що не помилилися і + догото збережети сім'ю d41 d41 d41.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 06 Квітень 2010, 22:52:47 »
Так, так, добре Христя кажеш, хоч мені багато грошей всеодно не можна давати, все потрачу z5, піду в місто , то треба і то і те...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #41 : 07 Квітень 2010, 13:08:03 »
Ой, дівчата, почитала тут коменти New Fatherа ! Шкірилася пів години z5 Це якраз чоловік з тої категорії мужланів, які вважають, що жінка після одруження повинна одразу на себе наплювати, перетворитися на лахудру з жирною головою і небритими ногами (станок для гоління - це ж цілих 2 грн! d140), а потім в розділі "подружня зрада" пишуть, що почуття минули, жінка вже не та, що була, а навколо купа молодих звабливих ціпочок... бла-бла-бла...Коротше кажучи у всьму винна жінка d108. Думаю, що такі чоловіки в такий спосіб намагаються принизити жінку, щоб приховати свою власну ницість і неспроможність.
У нас на даний час заробляє чоловік, бо я в декреті. Гроші теж у нього (окрім декретних), але якщо я скажу, що мені потрібно 200-300 грн, він дає без питань і не питає навіщо. І до декрету і зараз за все розраховується чоловік. Якщо мені, йому або дитині потрібні якісь шмотки,чи ще щось, ми йдемо разом, вибираємо і чоловік платить. Мені деколи стає навіть ніяково від того, що я не заробляю і не працюю, але чоловік вважає, що зараз моя робота - це виховання нашої дитини, а його - забезпечувати нас d112. Щодо таких дрібниць як лак для волосся, чи помада, я можу подзвонити, сказати в якому магазині, що і якого кольору мені потрібно і чоловік не те що гроші дасть, а ще й сам купить, бо розуміє, що у мене часу немає. Я за це йому дуже вдячна d4

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #42 : 22 Квітень 2010, 23:58:07 »
У нас зараз в основному все заробляє чоловік, а тратимо разом. Я вже теж потрохи працюю на дому, та моїх заробітків вистачає тільки на подарунки ;)

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 23 Квітень 2010, 00:03:10 »
Цитувати
У нас на даний час заробляє чоловік, бо я в декреті. Гроші теж у нього (окрім декретних), але якщо я скажу, що мені потрібно 200-300 грн, він дає без питань і не питає навіщо. І до декрету і зараз за все розраховується чоловік. Якщо мені, йому або дитині потрібні якісь шмотки,чи ще щось, ми йдемо разом, вибираємо і чоловік платить. Мені деколи стає навіть ніяково від того, що я не заробляю і не працюю, але чоловік вважає, що зараз моя робота - це виховання нашої дитини, а його - забезпечувати нас . Щодо таких дрібниць як лак для волосся, чи помада, я можу подзвонити, сказати в якому магазині, що і якого кольору мені потрібно і чоловік не те що гроші дасть, а ще й сам купить, бо розуміє, що у мене часу немає. Я за це йому дуже вдячна

Як в точку d142, аналогічно z5

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #44 : 23 Квітень 2010, 13:43:32 »
Цитувати
Це якраз чоловік з тої категорії мужланів

все вірно...  z4

але тут також висловлюють думку, що жінка "багіня"... і чоловік навколо неї має танцювати з бубном...  d51
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #45 : 23 Квітень 2010, 14:58:25 »
Непийпиво,  z4 z4 z4 d140 d140 d140

Такі повідомлення караються зниженням рейтингу. Усне попередження Модератор Vik100307
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline христина

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #46 : 11 Травень 2010, 21:47:35 »
 Нас зараз забезпечує чоловік, я в дикреті. Але навіть коли я працювала, то він не вимагав від мене гроші, відповідно і я у нього уже не клянчила :).

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #47 : 11 Травень 2010, 21:53:45 »
Цитувати
Эх, я бы уже пошла на работу...
я вже майже місяць як фотографую, правда лише по вихідних, а серед тижня чищу знімки  d41 добре, що малий у нас свідомий і дає мамі працювати :)

Offline natashka

• Самый лучший подарок, который дарит нам судьба - это люди, которым мы говорим "спасибо, что ты есть"
  • Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #48 : 18 Травень 2010, 17:18:43 »
До декрету ми з чоловіком обоє працювали і заробляли приблизно одинаково. Зараз більше заробляє він, але як і раніше, всі гроші спільні. Я завжди беру скільки треба, а він каже, що відчитуватися не треба...Напевно вже знає, що я лишнього не куплю...d108 Серйозні покупки завжди робимо разом! 

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #49 : 23 Вересень 2010, 13:19:37 »
ох, давно я вже не працювала... Заробляє, звісно, чоловік, не питає що і куди я рачу, лише про крупніші покупки я йому кажу. Він в мене знає, якими я прокладками користуюся, що таке і для чого ватні диски і таке інше, сам може купити, тут все ок.
Прикольний ото чувак був на першій сторінці. В іншій темі скаржився, що жінки вже не ті, що раніше за собо. більше стежили, а тут жаліє жінці на колготки, косметику та лак. Зі мною такий екземпляр не прожив би.
Сиджу собі та й думаю, як добре, що в мене ще років три є в запасі. А далі почну сивіти від нервів в пошуках роботи. Бо мене просто одружену ніхто не хотів на роботу брати (бо потім в тебе будуть діти бла-бла-бла). А вже з двома дітьми... Коліжанка поїхала на заробітки, маму лишила з дитиною. То ту маму попхали з роботи, бо, бачте, дитина захворіла в садку.

Offline Людмілка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +120/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс 12,09,2008 і Алісочка 27,05,2014
« Reply #50 : 23 Вересень 2010, 13:33:44 »
До народження малого я доучувалась і паралельно підробляла репетиторством (чисто заради практики), зараз нас повністю забезпечує чоловік. Він знає, що зайвого чи непотрібного я не куплю тому і довіряє мені розпоряджатися усіма фінансами