Автор Тема: Стимуляція родової діяльності  (Прочитано 13196 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Стимуляція родової діяльності
« Reply #119 : 19 Лютий 2014, 11:50:35 »
Мене стимулювали бо вже другу добу схватки були а відкриття 4 см., то на останніх годинах схваток я вже відключалась від болю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Натали Я

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениска
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #120 : 19 Лютий 2014, 14:21:29 »
Мен1 спочаткузробили амнеотомыю(пробили води),пот1м 4 години капали окситоцин.схватки були регулярн1, кожн1 3 хвилини по 30 секунд, не можу сказати, що дуже болюч1, терпимо, я думала, буде г1рше.мен1 запропонували еп1дуралку, але я сказала, що можу терп1ти.схватки переживала на ф1тбол1.але через 5 годин стимуляц11, в1дкриття було всього 2 см 1 мене вир1шили кесарити
Я - МАМА! І це головний статус в моєму житті

Offline menik

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 років, Сергійко 2 рочка
  • Ваше справжнє ім’я: мар'яна
« Reply #121 : 25 Лютий 2014, 13:26:42 »
Коли я перший раз народжувала то мені дали гарячий укол, як сказала моя лікарта у мене був плоский міхур і він не давив на матку і небуло відкриття, хоча вже схватки були уже сутки, і переносила уже 5днів. І після уколу через пару годин я родила, без розривів і дитинка бела велика.

Offline оксана7777

• В щасливій родині дружина думає, що гроші беруться з тумбочки, чоловік - що їжа береться з холодильника, а діти - що їх знайшли в капусті
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +257/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #122 : 25 Лютий 2014, 15:58:15 »
і мені давали гарячий укол, але для чого я не знаю d104
я теж переношувала тиждень, але схватки були 2 год

Offline Ірунчик_25

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікторія та Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #123 : 22 Липень 2014, 07:41:31 »
Дівчата порадьте мені народжувати 24 ,то мені в цей день потрібно лягати в лікарню,бо лікарка казала що якщо не народжу до 24 тойти в лікарню :xmm

Offline Натали Я

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дениска
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #124 : 22 Липень 2014, 11:19:03 »
Це ставлять приблизну дату пологів.мені ставили на 24.01,а народила я аж 10.02.в роддом лягати пішла 5.02,бо так вже сказала лікарка,з якою я домовлялась,не було куди відкладати. Але тобі мають дати направлення з консультації і з ним йдеш на приймальний покій і там тебе оформляють.ще треба,щоб були вільні місця. Але,як на мене,краще побути вдома,ніж сидіти в роддомі,тож якщо немає особливих показань для термінової стимуляції,краще посиди ще вдома,поспи на своєму ліжечку
Я - МАМА! І це головний статус в моєму житті

Offline barashka

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #125 : 29 Липень 2014, 15:59:00 »
Доброго дня. Дівчата, скажіть будьласка, чи можуть мене стимулювати до 42 тижнів якщо немає показів і з дитиною все добре? Якщо не народжу до четверга, то лягаю на дородову підготовку, бо в суботу 41 тиждень. Я просто так не хочу стимуляції. :(

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адамчик 14.06.14р
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #126 : 29 Липень 2014, 23:08:23 »
Якщо немає показань і з дитиною все добре, то не повинні. Я теж лягла на 41 на дородову. До 42 тижня вагітність не рахується переношеною, тому мене стимулювали через тиждень, коли вже було повних 42. Якщо ви з малюком себе добре почуваєте, то я б вам радила на вихідні не лягати на дородову. А то я прийшла до них в пятницю перед зеленими святами, то мене завідуючий спитав, чого я на вихідні приперлась (ну не такими словами звичайно). Теж не хотіла стимуляції і зараз мені здається, що могла ще трохи почекати. Знаю жінку, яка родила на 43 тижні і ніякого переносу не було.

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 30 Липень 2014, 08:20:56 »
Дякую за відповідь. Я не те що самої стимуляції боюсь,а боюсь того що будуть схватки,а відкриття не буде...Бо лежала з дівчиною в палаті,в неї до 42 тижня все було глухо,в 42 почали стимулювати,шийка не відкрилась і її прокесарили.

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 30 Липень 2014, 08:44:58 »
Я теж цього боялася. Але мене о 7.30 почали стимулювати, а в 12.50 вже появився мій синочок. Налаштуйтесь на позитив і все буде добре. Якщо 41 тиждень буде лише в суботу, то ще є час. Може малюк просто хоче подовше поніжитися в мами в животику  d101 і підрости. Доречі, яку вагу дитини по узд прогнозують?

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #129 : 30 Липень 2014, 09:15:01 »
Цитувати
Доброго дня. Дівчата, скажіть будьласка, чи можуть мене стимулювати до 42 тижнів якщо немає показів і з дитиною все добре? Якщо не народжу до четверга, то лягаю на дородову підготовку, бо в суботу 41 тиждень. Я просто так не хочу стимуляції.
Віка, у мене з першою дитиною не було натяку на початок пологів, відкриття було здається 1 палець і я так ходила. мене мали тримати до понеділка в пологовому, а потім вже стимулювати, але завдяки головному лікарю, мене простимулювали в п.ятницю. тобто я з середи там пробула недовго. в стимуляції нічого поганого не бачу, народила легко за 2 години, другі пологи були стрімкими та природніми, тобто без штучного втручання, але біль була в рази більша, ніж при стимуляції. під час стимуляції відкриття перевіряли часто. настройся на позитив, щоб все було легко

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 30 Липень 2014, 11:57:01 »
Вірунчик якщо орієнтуватись на узд то в мене взагалі вже 43 тиждень і вага дитини більше 4кг, бо мені з 34 тижня по узд завжди ставили що дитина на 2 тижня більша,але вони просто це кажуть на основі розміра голівки і бедрової кістки,може він буде довгий і худенький,хоча моя Г коли мене дивилась каже що їй не виглядає на крупний плід.

Лайла та це добре що відкриття пішло, але є такі жінки яких стимулюють,схватки йдуть а відкриття немає,от мені і страшно...

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #131 : 30 Липень 2014, 12:23:58 »
Цитувати
у мене з першою дитиною не було натяку на початок пологів, відкриття було здається 1 палець
У мене була така ж ситуація. Тоже страшенно боялася стимуляції і кесаревого. Але оскільки вже зрозуміла, що так як я планувала родити без медичного втручання не вийде (та і взагалі в цій справі неможливо щось спланувати), то вже була готова до всього. Як має бути так і буде. Головне, щоб мама з малюком були здорові.
Ми тут триматимемо кулачки, щоб все у вас з малятком було добре.

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #132 : 30 Липень 2014, 12:26:31 »
Вірунчик дякую! Я надіюсь що він сам попроситься на світ, просто ніколи не думала що так вже захочеться родити,постійно думаю про це, не знаю як то з голови викинути...

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #133 : 30 Липень 2014, 12:32:51 »
Віка змирись. в мене двічі були переноси. перший раз з стимуляцію народжувала, але там я вже реально думала, що дитина буде величезна, бо вже на 40 тижні ставили 4 кг d107, а родила на 42 3600 d112. другі роди думала, що будуть швидше, та коли перейшло 40 тиждень теж щодня уже злилася, що то так дооооовго. і в той день, коли я змирилася і зрозуміла, що така моя доля, то пологи почалися самі

Offline barashka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #134 : 30 Липень 2014, 14:54:47 »
Та мені сестра мого чоловіка теж каже шоб не думала і тоді само все почнеться, а я не маю чим мозок зайняти, воно якось само думається весь час про це). Та через себе не перескочеш, чекаю d3

Offline Вітамінка 88

• Модератор форуму!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +250/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яночка 03.07.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
« Reply #135 : 13 Серпень 2014, 18:04:16 »
Я теж переношувала аж 2 тижні, не було ніякого відкриття, лише хибні схватки вночі, які до ранку зникали, це найгірше чекати і чекати, я лежала в обсервації і було дуже важко, бо всі родили і виписувались, а я ходила тай ходила, мене аж стимулювали препідил-гелем, і я прекрасно розумію Вікторію-тримайтеся!!!

СП товарів ІКЕА Для того щоб побачити посилання: Register or Login]