Автор Тема: Стимуляція родової діяльності  (Прочитано 13184 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Птичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка 3,5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
Re: Стимуляція родової діяльності
« Reply #153 : 06 Березень 2015, 01:26:43 »
Мене стимулювали. 5 год. Жовтушки не було. Але у мене були судоми. Досить сильні. Припинили стимуляцію, припинилася родова діяльність.

Offline KVika

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Віка
« Reply #154 : 06 Березень 2015, 07:32:29 »
Мене також стимулювали, бо були схватка а відкриття не було. Правда стимуляція нічого не дала. Прийшлося робити кесарське. Але у донечки не було жовтухи.

Offline В ритмі щастя

• Свідома Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #155 : 06 Березень 2015, 08:02:13 »
Мене стимулювали обидва рази, перший раз то дві капельниці я витримала бо відкриття небуло, вже коли лікарка сказала як за пів години відкриття небуде (я в родовій на той час вже майже 11год була) то будем кесерити,і за 20хв пішло відкриття))))), з малим стимулювали бо малий неопускався  то 5хв капельниці і чудові руки лікарки і я побачила свого малюка!!!!Жовтушки небуло в дітей.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ficus

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька, 6 місяців.
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #156 : 07 Березень 2015, 11:46:13 »
Я сижу вдома як на пороховій бочці. Вже так себе накрутила... кажуть  плід уже 4. В мене  почався 41 тиждень і ніяких ознак... сказали 10 іти лягати якщо роди не почнуться... вагітність перша того ітак страшно... поділіться хтось кого стимулювали і ставили велику вагу дитинки....

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #157 : 07 Березень 2015, 20:51:16 »
головне не переживайте. мені на 40 тижні ставили 4 кг (при першій вагітності), то я ще проходила 10 днів з животом і в результаті народила 3600 d30 мене теж відправили в пологовий, але не через перенос, а через тиск. в середу я лежала в патології, а в п.ятницю уже простимулювали. я завжди пишу, що не бачу нічого поганого в стимуляції, особливо, коли це це стосується переносу. п.с. ознак ніяких не було

Offline kviks

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлька 1.10 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Кароліна
« Reply #158 : 07 Березень 2015, 22:27:42 »
Не хочу когось лякати, але мені стимулювали не мед. препаратами, а рукою, дьоргаючи за матку, відчуття звісно жах. Але якби ж то воно допомогло то вже нехай. Але справа в тому, що 11 квітня 13року в обід простимулювали, наче б то почалися легкі схватки та до вечора припинилися. Я перестала відчувати рухи моєї доні. Оскільки це перші пологи, то я подумала, а раптом це нормально перед початком пологів, і тому лягла спати. В 6 годин ранку знову прийшов лікар запитав про перейми і знову подьоргав. Ну і тут почалося пекло. Перейми тривалістю 3 - 5 хвилин з перервою максимум у 45секунд і так 4 години. Після мук перейми стали припинятися, пробили пробку а звідти пішли зелені неприємного запаху з кровю води. Ще після години півтори психологічного тиску з боку лікарів на чоловіка, мовляв є вірогідність що когось з нас не врятують, вони все ж отримали підпис на згоду К.Р. Дякувати Господу, моя кохана дівчинка народилась здоровою і зараз у нас все добре. Та після цього випадку, вагітніти другою дитиною мені лячно, втратила до лікарів довіру. Мало того що вони принижували мене, чоловіка, так ще й мяко натякали на хабар. Звісно дзюзьки вони отримали. Шановні дівчата, особливо ті хто народжуватиме вперше, беріть з собою маму чи старшу подругу яка вже народжувала, все ж спокійніше.

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #159 : 03 Квітень 2015, 14:56:01 »
мені за скоро пробили води, доня була ще не готова виходити, тому і стимулювали всі 8 год, матка відкрита була а от переймів зовсім не було, і не опускалась то з мене її не то що виштовхувались а в прямому смислі слова вибивали зі всіх сторін, як потім виявилось було обвиття коротке 2 рази тому не опускалась, дякуючи богу дитину інвалідом не зробили, бо думки були айгірші, синяки по ребрах і животі були ше зо 2 тижні

Offline Nata55555

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
  • Нам 1 рочок
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #160 : 23 Травень 2015, 23:03:05 »
Мене стимулювали на 41 тижні. Простимулювали в 9 год, народила у 14 год. Самі роди пройшли легко, хоча вага була 3950 і ріст 56 см. Важче проходили схватки, оскільки піднявся тиск. Основне настрій матусі та розуміння , що дитинка теж буде хвилюватися, якщо хвилюється мама і , мабуть, що такий процес є важким і для неї - і тоді все буде добре :bo

Offline Zhuvunka

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #161 : 25 Квітень 2016, 13:15:19 »
Мене також стимулювали,бо схватки були слабенькі,але медсестра в капельниці поставила за велику дозу крапель,то такі адські болі були...а самі пологи,були не довго.

Offline Солоденька...:)

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #162 : 02 Жовтень 2016, 13:55:04 »
мене стимулювали десь 8 годин...толку з тої стимуляції ніякого....зробили кесарське...але від того окситоцину в мене були страшні побічні дії....жовта як лимон доббу....і вертала....і температура зразу піднялась....в дітей була жовтушка причому в 2-ох...в мене двійня...

Offline Леньця

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Кіра , Марк
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
« Reply #163 : 02 Жовтень 2016, 18:13:29 »
в перших пологах стимулювали, відкриття повне, а схваток не було. в других пологах все сталось само собою за 1 годину. жовтуха була у обох, при чому у другого дуже серйозна, а від чого взагалі та жовтуха зявляється? якщо порівнювати відчуття, то зі стимуляцією це був жах просто, біль нереальна, мені все здавалось що душа від тіла відділяється  mish. без стимуляціі  легше було все витримати.

Offline nataliast

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #164 : 24 Жовтень 2016, 12:34:00 »
Коли народжувала вдруге,стимулювали.Відійшли води у 37 тижнів,а відкриття не було.Болі після стимуляції почалися пекельні,відкриття не було далі,робили масаж шийки матки ручний,ото стимуляція в порівнянні з цим ще квіточки.Але це всьо минуло і тепер у нас є прекрасна донечка.

Offline Ira Sabadash

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #165 : 10 Березень 2017, 15:02:18 »
І мене стимулювали, і якраз після цього почало сильно боліти, бо до стимуляції схватки були слабкі.
Мати дитину - це багатство, бути мамою - велике щастя!

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #166 : 15 Жовтень 2017, 17:44:19 »
У нас поголовно всіх стимулюють.  d24

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #167 : 18 Жовтень 2017, 11:29:19 »
Стимулювали два рази,  як сказала Петрина "лінива матка".  На виношування дітей вона працює,  а на роди ні.....  Перші пологи води самі відійшли,  другі пологи - пробивали.  Був майже 41 тиждень.

Offline west_girl

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #168 : 18 Січень 2018, 13:58:33 »
Мене стимулювали окситоцину,бо відійшли води,а схваток не було довго ,в результаті все пройшло ноомально