Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 15247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
як то кажуть у даній ситуації - і так зле, і так не добре... як буде дитина ходити по суботах (особливо молодша школа) - наслідком будуть перевтома та безкінечні нерви (і у мами в тому числі mish) а ще як музична чи спортивна школа - взагалі гаплик... а з іншого боку - як скрутять опалення - в класах дубак, діти в шмарках і з кашлем теж половину програми попропускають.... :xo-xo виходу нема... до речі, дівчатка - організатори СП - придумайте спільні закупки по дитячій термобілизні... я думаю охочих назбирається.... :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline КОПІЙКА

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ІРА
Я з одного боку проти 6- денки , а з другого якщо це якось позитивно вплине на економію газу , то думаю витримаємо. Це не найгірше , що може статися з нами. А протестувати , це лиш ще один повід подати бандерівців, які протистують проти знущань нової влади.
Вчителі обовязково врахують втому дітей і правильно розподілять навантаження, дотримуючись рекомендацій.

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Цитувати
Вчителі обовязково врахують втому дітей і правильно розподілять навантаження, дотримуючись рекомендацій.
А що в нашій системі освіти вирішує вчитель? І хтось собі напише кандидатську : "Рекомендації щодо навчання в умовах холодних батарей і шестиденки"!? Наша програма і так занадто складна, можна вчитись і 24/7 , але ж скільки домашньої роботи задають! А скільки вчителів лиш постійно натякають , що їм і так копійки платять, а вони ще тут щось робити мають... Ну не можна те, що й так недосконале , ще й добивати необдуманими рішеннями, ну який економіст -енергетик вирахував цю економію, хочу бачити цифру і розрахунки відносно споживання минулого року і економічний прогноз на цей .

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
І ми проти суботи d111.Це дівчата виходить що і у нас небуде вихідного-не можна нікуди поїхати :xo-xo.Я зате щоб зробили простішу систему-тобто зробили менше непотрібних уроків :(

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Можливо звучатиме саркаїстично, та мені здається, що міністер освіти зовсім не пересікається з міністром здоров'я у тій ВР, боюсь щоб у діток імунітет не впав через перенавантаження організму.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
Моя похресниця вчиться в Штатах: у 6 класі в них було 5 предметів разом з фізкультурою.. І люди там аж ніяк не дурніші.. Я проти суботи із повноцінною навчальною нагрузаою! Це для дитини дуже важко. Вже краще було вчитися із серпня, чи по червень включно.. 

Offline Yuliya1983

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • UAdim.com
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Святослав,Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
В суботу будуть напевно скорочені уроки і на що ці уроки  d111 дурно день тратити

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +134/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Я сама вчилась по суботах. Це дуже незручно. Приходиш після уроків ніякий, а в неділю, замість відпочивати, робиш вже уроки на понеділок. Ще й уроки ставили такі , як християнська етика, трудове, фізкультура ,але обов"язково один з важливих (математика , мова) , щоб діти не пропускали. Мені шкода дітей, про відпочинок можуть забути
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nikavvv

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
я теж проти суботи  d16, програма мега важка, а ще зменшити кількість вихідних...шкода діток

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Дівчата, дуже на мене не сваріть, але от що ви пропонуєте? Мене, наприклад, дуже непокоїть ця зима, бо незнати як воно буде з газом. Краще я буду дитину водити в суботу півроку чи рік, але не буду залишати в холодному класі, зате на день менше. Та в кінці кінців, в країні війна і ця жертва з нашого боку не така важка. А скільки шкіл на сході взагалі розвалені, то їм би й шестиденка в радість, правда?

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
нам взагалі в суботу друга зміна! от коли та дитина має відпочити? скороченими уроками взимку в 18 школі не здивуєш, це звична річ...

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Цитувати
Дівчата, дуже на мене не сваріть, але от що ви пропонуєте? Мене, наприклад, дуже непокоїть ця зима, бо незнати як воно буде з газом. Краще я буду дитину водити в суботу півроку чи рік, але не буду залишати в холодному класі, зате на день менше. Та в кінці кінців, в країні війна і ця жертва з нашого боку не така важка. А скільки шкіл на сході взагалі розвалені, то їм би й шестиденка в радість, правда?
Так не здоров"ям же дітей жертвувати  d12, якщо дитина  робить  уроки як небудь, і їй та наука , перепрошую , десь, то ролі їм не грає скільки вчитися, жертвувати можна дорослими, що в принципі і відбувається з чоловіками зараз. А класи і так будуть холодні, палять котельні в півсили ще з того року, крім того , ніхто не біжить утепляти хоча би помінявши вікна . Я взагалі ще під час революції говорила і наполягаю  на тому, що не студенти мають істерити проти міністрів, а мами , чиї діти вчаться ще в школі. Адже саме школа робить із дітей хворих калік: проблеми з зором, шлунком, хребтом, головні болі, виснажена нервова система і втрачений інтерес до навчання... Ми маємо захищати наших дітей.

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
і ця жертва з нашого боку не така важка.
Ну, якщо жертва у вигляді хворої майбутньої нації, психологічно і фізично виснаженої  ще під час формування і розвитку, є не такою важкою, то про що тоді говорити... Та жертвувати треба заради дітей, їхнього здоровя, щасливого дитинства і т.д., а не ними самими. Як на мене, це якісь сталінсько-гітлерівські пожертви: пожертвуєм здоровям мільйонів українських дітей для економії газу в державі. А для кого ми його тоді економимо???? Для вгодованих управлінців, депутатів, міністрів іт.п., котрі явно не мерзнутимуть взимку? d111 d111 d111 d111

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Уточню: я не вважаю, що це правильно. Але! Знову ж таки: а що ви пропонуєте? Я хоч зараз встану і піду під білий дім, оббивати будь-які кабінети. Просто оці воплі: як так можна, бідні діти і все інше нічого не вирішують. Особисто для себе розумію: або батьки фінансують утеплення шкіл (знову будуть возбухання) або терплять щоє, або пропонують вихід з ситуації. Хіба ні? Бо причитання на форумі точно не вирішують нічого.

Offline Юлька-мамулька

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Ми колись в 11 школі регулярно мали 6-ти денку, бо класів не вистачало, я зовсім не замучувалась, бо дома нудитись було важче  d112. А от хто не дуже любить школу і чекає вихідних як свята (так як мій малий   наприклад d27) то не буде в захваті від усього цього. А якщо плюс до всього буде холодно в класах, хоть бери якогось обігрівача купуй батьківським комітетом  d16
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Але! Знову ж таки: а що ви пропонуєте?
Хай би замість субот червень з літніх канікул забирали.

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +441/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата, ви так кіпішуєте, ніби то назавжди вже зробили 6-денку :xmm
Це тимчасово. Дасть Бог, вирішаться газові проблеми і все буде за звичним графіком.
Ніхто з дітей за 6 міс чи рік навчання по суботах каліками не стане і не помре від виснаження. d107
Так, звичайно, ми б всі хотіли, щоб в суботу зранку не зриватися і вести дитину в школу, а відпочивати в сімейному колі від тижневих турбот. Але ж не все так є як хочеться, правда?
Якщо МОН вирішить, що таке нонвовведення на рік - так і буде, хіба хтось особистим протестом не водитиме дитину (в чому я сильно сумніваюся).
Не забувайте, що мова йде про те, що може не буде чим опалювати до норми класи і тоді всі хронічні хвороби повилазять боком, а до них додадуться нові. І тоді дитина стільки пропустить, що їй світитиме хіба індивідуальний графік.
А якщо вже так важко в якусь суботу йти дитині і вам до школи, то нічого страшного, вдома надолужите пропущене.
ІМХО

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...