Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 15583 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline КОПІЙКА

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ІРА
Мама пгоджуюся з вами на всі 100%, карантини та вимушені  відробки по суботах, а так є можливість уникнути епідемії грипу і пересидіти його в дома.
 Нажаль у нас в державі зараз не кожна дитина може просто сісти за парту, а ми будемо протестувати , хіба на часі ці безпідставні істерики, дівчата давайте трохи проявимо   терпіння і розуміння до того відбвається. Дякуймо Богу за те, що маємо.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Якщо МОН вирішить,
Взагалі то,я так зрозуміла.що то тільки на Прикарпатті шестиденку вводять,а не по всій Україні.Моя сестра сказала,що в Харкові такого не має,з Києва подруга таке саме говорить.

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Можливо області, в яких у школах можуть використати альтернативні джерела енергії і не підуть в суботу. А може захід просто завбачливий. Не думаю, що краще буде, коли підуть 5 днів, а потім серед року будуть перегравати і кінськими темпами гнати програму чи пропускати теми, бо в школі будуть вимушені канікули через відсутність нормального опаленяя.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline chernentus

• Своя Мамка
  • Репутація: +127/-0
  • Вже тричі щаслива мама!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Ну, ви знате, зимою випливуть різні ньюанси. Наприклад, куди подіти дитину на таку велику кількість днів.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
Ну, ви знате, зимою випливуть різні ньюанси. Наприклад, куди подіти дитину на таку велику кількість днів.
Влітку на 3 міс кудись дівають ;)
І не всі батьки мають відпустки влітку d111
Тернопільщина планує мати канікули з 18.12 до кінця січня, а в січні стільки вихідних, влітку за 3 міс стільки не набереться.
Я особисто не дуже рада суботам, але при відсутності нормального опалення цей варіант мені більше до вподоби, як холодні класи і лижні костюми на дітях в школі замість форми d27 d27 d27

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Влітку на 3 міс кудись дівають
то тепер є дві проблеми: куди діти дітей на здоровезні канікули влітку та ще й взимку  d111 в мене відпустка всього 2 тижні на рік  d111

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
jet, але ж даєте раду собі, а крім літніх ще є осінні, зимові і весняні канікули.
Ще може бути, що до холодів все владнається ( а я хочу в це вірити) і все буде йти за звичним нам графіком. Тому панікувати наперед не варто ;)

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
Ну, ви знате, зимою випливуть різні ньюанси. Наприклад, куди подіти дитину на таку велику кількість днів. Якщо у школі шестиденка і почались канікули, то це повністю ваші проблеми, а якщо введено  карантин, то мама має право взяти додаткову відпустку за свій рахунок. Принаймні, так було раніше. І, от ви так гарно розказуєте про економію газу (її майже не буде - тому, що припиняти опалювати не можна ні у якому випадку, а розганяти систему на опалювання не так просто, як у домашніх умовах і доволі затратно по газу). Інший момент, погодні умови. Де гарантія, що на заплановані канікули припадуть морози? Згадайте минулі роки. А, багатьом батькам прийдеться брати дтей на роботу, то яка, скажіть виробнича праці буде?  А, які збитки? У нас, особливо, на Прикарпатті, дуже полюбляють вислужитися-козирнути, а потім за голову хапатися. А, як розгрібати потім, то я - не я і хата не моя. Може хтось, пригадає, як було оголошено епідемію грипу івсі криком кричали - куди дітей дівати. На державній роботі, або у  відпустку за свій рахунок йшли, або начальство  очі прикривало. А, от у приватників - торба. Відпустку -ні, які діти на роботі? Не маєш де прилаштувати - звільняйся. Стосовно складної ситуації у країні, то якраз треба думати про те як зробити так, щоб ті ж батьки могли принести максимальну користь для країни.
Життя пройде, немов вода, і відцвіте, немов вишнева гілка... В житті одна помилка — не біда, біда, коли усе життя — помилка.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Тому я і кажу,що ліпше б суботи замінити червнем,постфактум після зимового навчання,на стільки скільки треба буде,а не наперед по суботам.не знаючи,яка буде зима,чи буде епідемія грипу і т.д.,і т.п.

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
Цитувати
ліпше б суботи замінити червнем,постфактум після зимового навчання,на стільки скільки треба буде
Я про такий варіант перший подумала теж, але як мама цьогорічного випускника скажу, що багато мороки буде з 11 класами, тай 9, мабуть, теж  :xmm Тобто, пішли найпростішим шляхом  d141 Та я однаково думаю, що ми справимось. Для себе вирішила, що відправлю малу в село і ще за будь-яку ціну поїдемо в гори, там крім свіжого повітря  щей немає комп"ютера-телевізора, як на мене, вони шкодять куди більше, ніж навчання в суботу.Нхеай оздоровлюється максимально якщо вже навантаження чекає більше.  d104

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
jet, але ж даєте раду собі, а крім літніх ще є осінні, зимові і весняні канікули.
Ще може бути, що до холодів все владнається ( а я хочу в це вірити) і все буде йти за звичним нам графіком. Тому панікувати наперед не варто ;)
даю, але якою ціною  d111  і це лише влітку,а  ще тепер зима буде. Міжсезонні канікули лише тиждень-півтора, тут легше. В мене така робота, що дитину з собою не потягнеш.
До речі, це нововведення стосується лише шкіл чи й садочків теж (раз економити, то всюди)? а то супер, двоє дітей на роботі  d107

я теж за червень, от би чиновники теж були за червень, а то лиш придурочні ідеї їм в голові  d141

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ми колись в 11 школі регулярно мали 6-ти денку, бо класів не вистачало, я зовсім не замучувалась, бо дома нудитись було важче
Не треба рівняти колись і тепер,бо тепер діти вчаться по такій дибільній програмі,не рівня колишній. По математиці в другому класі діти вчать те,що ми в четвертому починали,з української мови встигають за урок три сторінки вправ написати,маленький диктант і в додатковому зошиті ще щось накарлякати. d111Мало з теперішньою програмою одного дня в тиждень на вихідні,МАЛО.

Offline maria79

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя,Саша,Іванко
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Цитувати
а якщо введено  карантин, то мама має право взяти додаткову відпустку за свій рахунок
так відпустку за свій рахунок можна брати і без карантину, але вона, здається тільки 2 тижні без перерваного стажу.
В червні ЗНО починається, то яке навчання?
Тут в більшості висловлюютьмя мами школяриків початкової школи, а от для випускників
червень - ніяк не врадість точно. От зимову перерву вони якраз з користю використають - піготовка самим чи з репетитором. А, якщо врахувати, що початкових класі менше, ніж старших та середніх, то й менша к-сть дітей "страждатиме" від довгої зимової перерви.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
що початкових класі менше, ніж старших та середніх, то й менша к-сть дітей "страждатиме" від довгої зимової перерви.
А середні класи чому до старших відносите,а не до менших?Якщо рахувати тільки випускників,то їх разом(після 8-го і 11-го класів)така сама кількість,як першокласників,мовчу про 2-гі,3-ті і 4-ті.

Offline chernentus

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
так відпустку за свій рахунок можна брати і без карантину
йдеться, про те, що у разі використаної додаткової відпустки (яка за законом положена) можна взяти ще, але таке рішення приймається тільки у - зв'язку з епідемією або карантином. Якось так, вже достеменно   не пам'ятаю.
Стосовно старших і малих. Ну, ви і порівняли. Мені здається, що безпека дітей все ж таки понад усе. Чи ви вважаєте, що можна першокласника чи старшу дитинку зачинити одну вдома, чи вести на роботу, де зважте, також буде економія по опаленню, де нема змоги її повноцінно погодувати і нема часу на належний догляд взагалі. Ну, може комусь повезло з бабусями, дідусями, хоча зараз майже всі працюють, щоб вижити. Ну, а кому ні, що їм робити. У таких випадках має бути альтернатива, інакше це загін людей у глухий кут. А, старшокласники, вже можуть свідомо, хоча б у якості пожертви, у любий час додатково готуватися до ЗНО. А, то виходить по деяким попереднім дописам, що у країні війна, маємо жертвувати - можна і здоров'ям малят, але ЗНО понад усе.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
chernentus я приєднуюсь до поста. Я взагалі не розумію оцих "вибриків" шкільної та садочкової системи. Колись садочок (принаймні) був для підтримки батьків, щоб старші могли працювати і забезпечувативати казну доходами і, економіку ростом, самі діти щоб навчались і харчувались і т.д. А зараз блін "заберіть дитину бо в нас ремонт/карантин/немає опалення/не виділили гроші на харчування, тому в школу чи в садок пізніше/труби тріснули і т.п". От я ледве влаштувала дітей в садок черговий, а взимку що робити? Обох дітей на роботі бавити? А альтернатива" - ну а як інші батьки рятуються?" "ну, це ваші проблеми", "шукайте няню", класно держава дбає за громадян.

Online Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • мама
    • Награды
Але ж дівчата, це не на постійно.
Тимчасово можна й перебути.
Ніхто не каже, що так буде завжди.
Зрештою, про терміни не оголосили офіційно, тому не варто наперед панікувати. Та й на форумі виставляти претензії - нічого не дасть і суботи не відмінить)))