Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 15526 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Дівчата, кожна з нас  має цю ситуацію  обговорити з батьками свого класу, щоб при нагоді, підписи від класів мали би бути зібрані оперативно. Багато мам це чують вперше!

Offline олесуня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Іринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Бачила в бігучому рядку новин, що на кіровоградщині рекомендують зробити 6- денку :oox
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +600/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Ой, почитала. Нам до школи далеко...але мене 2 зміна просто вбивала, а тут ще шестиденка mish
В садочках теж можуть зробити такі "канікули", не чули?
В нас студенти в 1 мали шестиденку, відповідно і ми по суботах працювали, в 2 навчання продовжили. Але не зважаючи на це по 2 тижні викладачів і персонал відправляли у неоплачувані відпустки на 2 тижні.

Як на мене ця шестиденка, враховуючи спеціфіку регіону - просто фікція, бо багато батьків вже в п"ятницю після роботи їдуть з дітьми в село. краще взяти у вчителів завдання і таки поїхати в село, ніж йти в школу в суботу
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
Кажуть що у нас в школі сьогодні директор збирав вчителів і сказав про 6-ти денку.

Offline NataF

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Цитувати
Кажуть що у нас в школі сьогодні директор збирав вчителів і сказав про 6-ти денку.
ану детальніше, яка то школа?

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
    • Награды
А сьогодні до сусідів приїхав син з Києва і теж сказав що діти будуть вчитися по суботах!

Offline Roxa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
Дівчата,про 6денку має вирішити міська рада,можливо вже й сьогодні вирішили на засіданні не встигла ще випитати,не падайте в паніку зашвидко
А щодо Києва то там і раніше були школи що працювали по суботах,мої племінники вчаться в таких
Кажуть люди я сама, наче квіточка, Що пливуть мої слова, як та річечка, Що душа моя співає, мов сопілочка.
А я просто українка, україночка!

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
Блін, чого панікувати. Пояснити дитині, що так ми допоможемо нашій державі. Дитина з гордістю в суботу буде ходити. Вони взагалі не вимучуються, що ви видумуєте, для них цікавіше подуріти в школі, ніж дома слухати занудні виховання батьків. Можна подумати ви в суботу будете мати час посидіти весело з дитиною. Я, наприклад, маю час, бо сиджу дома і прибираю кожен день що хочу, але ті батьки, котрі працюють, то для них взагалі мала бути б радість, що в суботу хтось з її дитиною посидить, а мама спокійно покулінарить і проприбирає.  ось інше діло 2 місяці дома, то можна табір якись організувати. Я кажу нашій вчительці, що ми зберемо гроші і відправимо її в табір з дітьми, а вона каже гиги, краще я вам доплачу))))))))))

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Перший клас не порівняти навіть з 3-м по важкості, а взагалі Вам повезло зі школою , що така весела ;)

Offline Іриска3

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
ті батьки, котрі працюють, то для них взагалі мала бути б радість, що в суботу хтось з її дитиною посидить, а мама спокійно покулінарить і проприбирає.
як на мене, краще кулінарити і прибирати разом з дітьми, ніж думати, куди краще їх "спихнути" чи то в вихідний, чи то на канікулах

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
куди краще їх "спихнути"
так, саме це я мала на увазі mish

У мене думка може інакша про виховання, але я навпаки намагаюсь змінювати обстановку моїм дітям, щоб вони впізнавали світ, а не маму :) Мала б я бабло, мої б гуляли огого...

Offline Мурмулядка

• Нема настрою - з'їж шоколадку. Не допомогло- запий коньяком!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +42/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: мої дітки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Пояснити дитині, що так ми допоможемо нашій державі. Дитина з гордістю в суботу буде ходити.
було б непогано якби це було насправді так, але я дуууууууже сумніваюсь... і взагалі, таке враження, що то ми, простий народ, тігнем на собі війну, а хтось на тому ще й руки гріє. то вже хоч би дітей наших не чіпали.
Цитувати
батьки, котрі працюють, то для них взагалі мала бути б радість, що в суботу хтось з її дитиною посидить, а мама спокійно покулінарить і проприбирає
то якщо батьки і так цілий тиждень арбайтен, то коли вони будуть час із дитиною проводити?
Я особистість творча - хочу творю, хочу витворяю!

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ось почитайте:
Цитувати
руки геть від суботи!
14 серпня 2014 р. о 9:56
Управлінню освіти Львівської міської ради
пл. Ринок, 9, Львів 79008
Паранька Ростислава Дмитровича
(Адреса)

Заява

Останнім часом у низці ЗМІ було опубліковано інформацію про намір Управління освіти ЛМР продовжити на місяць зимові канікули у школах Львова із відпрацюванням пропущених днів по суботах упродовж навчального року. Мотивація таких заходів – «економічна та суспільна ситуація в державі, підняття тарифів на енергоносії».

Ці плани доводяться до відома громадськості як довершений факт. Тим часом не тільки не було оприлюднено конкретних цифр, які мотивували б такий крок (наприклад, суми недостачі бюджетних коштів на опалення шкіл), а й загалом не згадано про інтереси тих, для кого, власне, й існують школи – школярів. Не було проведено жодних консультацій із батьками та опікунами, на яких покладено обов’язок піклуватися про здоров’я та розвиток дитини (Сімейний кодекс України, ст. 150, ч. 2) і які є її законними представниками (Цивільний кодекс України, ст. 242, ч. 1).

Звертаю увагу на негативні наслідки, до яких призведуть плановані заходи і які не можна виправдати технічними міркуваннями бюджетної економії.

Школярі навантажені вимогами поточної шкільної програми, складність та насиченість якої відзначають і батьки, і педагоги. Велика їх частина упродовж навчального тижня бере участь у різних формах позашкільної освіти (гуртки, мовні курси, спортивні секції тощо). Одного вихідного дня – неділі – недостатньо для відновлення дитини після шести днів інтенсивної праці. Усунення суботи як вихідного дня завдасть шкоди повноцінному відпочинку школярів, а отже, позначиться на їхньому здоров’ї, працездатності та успішності.

Не на користь підуть і вдвічі більші зимові канікули, адже після цієї перерви посеред навчального року школярі будуть вимушені наново адаптуватися до школи. Це і завадить навчальному процесові внаслідок неминучого періоду «втягування» школярів у шкільний ритм роботи, і, знову ж таки, поставить під загрозу їхнє здоров’я внаслідок додаткового стресу під час зимового періоду, коли діти загалом схильні до захворювань.

Нагадую, що згідно із Законом України «Про загальну середню освіту» (ст. 5) до завдань загальної середньої освіти належить «збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров’я учнів (вихованців)». Плановані Управлінням освіти ЛМР зміни до навчального розкладу прямо суперечать цій нормі Закону.

З огляду на викладене вище, прошу:

- відмовитися від наміру продовжити зимові канікули із відпрацюваннями по суботах, а у разі винесення відповідної постанови – скасувати її;
- винести на громадське обговорення альтернативні способи розв’язання проблеми недофінансованості опалення шкіл із наведенням повної, конкретної та прозорої інформації з цього питання і з неодмінним та першочерговим залученням батьків та опікунів школярів;
- надати відповідь про розгляд мого звернення у встановлений законодавством термін.

З повагою,
Ростислав Паранько, батько трьох школярів 1-5 кл.     (Дата) (Підпис)

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
    • Награды
просто супер!!! коротко і ясно, а головне правильно. підтримую обома руками.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Блін, чого панікувати. Пояснити дитині, що так ми допоможемо нашій державі. Дитина з гордістю в суботу буде ходити. Вони взагалі не вимучуються, що ви видумуєте, для них цікавіше подуріти в школі, ніж дома слухати занудні виховання батьків. Можна подумати ви в суботу будете мати час посидіти весело з дитиною. Я, наприклад, маю час, бо сиджу дома і прибираю кожен день що хочу, але ті батьки, котрі працюють, то для них взагалі мала бути б радість, що в суботу хтось з її дитиною посидить, а мама спокійно покулінарить і проприбирає.
я щось, Люб, не допру чи ти серйозно чи підколюєш просто )))

діти на уроках точно не розмальовують в такій кількості, не грають в м"яча чи Angry Birds чи якісь конструктори, як вдома. І тут не справа в тому щоб я собі покулінарила, він мультіки включає аб малювати сідає і нема його. І оцю фігню про допомогу державі Андрій точно не допре, зуб даю  d27 та я й не донесу так, що от дійсно має бути гордість  :(
Я тут новини читала, а також статті тетяни Чорновіл, мене просто біси беруть що ВСЕ тягнуть на собі прості люди, а в цих придурків бодай на йоту життя змінилося в бік економії???
Я на своїх не ору і нудно не повчаю, та й шість днів навчання, то все рівно закруто. А  хто лишається на продовжений день? От мій Андрій: навчання, продльонка, джиу-джитсу 3 рази на тиждень і ще на плавання хотіла давати... Бляха, будем без плавання? Бо ми тоді точно здохнем, і я  і він... А ще Назарчика планувала пристроїти у спортивну секцію. Так що вдома по-любому краще. А на шостий день навчання що та дитина змрже докумекати. І головне, ще вб"є в собі любов та тягу до знань  :(

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
я щось, Люб, не допру чи ти серйозно чи підколюєш просто )))
Я серйозно писала, для мене субота не проблема, я не бачу в цьому нічого страшного :) Це взагалі крапля в морі (це не в АТО йти, що реально страшно), я не розумію навіщо роздувати проблеми, треба допомогти - допомагаємо :)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Люб, я б допомогла (ага, ще раз), якби в цьому дійсно був сенс. А так просто для чиновників це найпростіше рішення. Питання можна вирішити ефективніше, правда, для цього комусь прийдеться порухати мізками та задом, а ще розстатися з деякими своїми привілеями. І школа - то не табір ніякий. Якби в них були б по суботам якісь пізнавальні поїздки  цікавими місцям України чи хоч походи десь в музей чи на природу, то нехай. Але ж цього не буде.