Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 14906 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Боженько, то ще буде "Я у світі"  mish вже не маю сил до тої школи, а навчання ще не почалось  :oox
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline fragile

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Підручник "Я у світі" бачила, але не відкривала, а що там такого страшного? Підручники вже видали

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
    • Награды
та може нічого страшного, я веду до того, що насилу з тими предметами справляємося, що були, а вони додають ще, і ще плюс одна книжка в рюкзак на плечі  :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
Ой, а ми раз зважили рюкзак-6 клас, в той день 8 років-то 14 кг, я не повірила, 2 рази переважувала. Як собі уявлю , як донька то тягне з 1-го на 3  поверх і так весь день, то ужас.

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
Подивилась моя мала "Я у світі" і сказала своє фе. Все потрохи з різних сфер. Напевне щось подібне до "Я і Україна".

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
ой як добре, що не буде 6-ти денки, а то я своєму першокласнику чк сказала, що шість днів ходити до школи, то  дитина сказала, що якщо так, то він в школу не йде mish

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +60/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А моя мала навпаки засмутилася, що не буде взимку 2 місяці канікул. Заради цього вона була готова вчитися по суботах :)

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
    • Награды
дівчатка а в кого в школі є логіка?

Offline Сонятко

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я:  
А це в якому класі?

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
дівчатка а в кого в школі є логіка?

в нас нема. 26 школа
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +440/-18
  • мама
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
в нас є, 28 школа, з 2 класу, але не обов"язковий, по бажанню батьків

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
    • Награды
о нас про це як завжди завжди забули спитати. маємо в розкладі предметом. не оцінюється правда, але вечорами будемо мати що робити всією сімєю.

Offline maria79

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя,Саша,Іванко
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Якщо ви у 2 класі, то оцінки не ставлять першу половину півріччя, а далі будуть ставити, бо цей предмет не входить до списку 5 предметів,які не оцінюються.

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +676/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
1. Так би мовити - нарешті дочекалися, тепер будемо бачити чи буде користь

Про розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів
Наказ № 100 від 06.02.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ
№ 100 від 06 лютого 2015 року

Про розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

З метою розвантаження навчальних програм для учнів 5-9 класів  загальноосвітніх навчальних закладів наказую:

1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.), спільно з Інститутом модернізації змісту освіти забезпечити до 1 квітня доопрацювання навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до чинних типових навчальних планів для загальноосвітніх навчальних закладів.

2. Затвердити склад робочих груп з розроблення програм, що додається.

3. Робочим групам та департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.):

3.1. розробити до 1.04.2015 проекти програм;

3.2. розмістити до 05.04.2015 проекти програм для громадського обговорення на офіційному веб-сайті Міністерства (Для того щоб побачити посилання: Register or Login]);

3.3. За наслідками громадського обговорення доопрацювати до 15.05.2015 проекти програм з урахуванням зауважень.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра       Павло Полянський

2. Перелік тестів ЗНО може бути розширено

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу з розроблення програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Відповідний наказ підписано заступником міністра освіти Павлом Полянським.

Окрім вже звичних програм для проведення ЗНО з української мови та літератури, математики, історії України, географії, біології, фізики, а також п’яти іноземних мов: англійської, німецької, французької, іспанської та російської, перелік програм для проведення ЗНО у 2016 році буде розширений іншими мовними тестами.

Зокрема, згідно з наказом Міністерства освіти і науки, для проведення тестування у 2016 році будуть розроблені програми ЗНО для складання тестів з угорської, румунської, польської, молдовської, кримськотатарської, словацької, болгарської та новогрецької мов.

Згідно з наказом Міносвіти департаментам загальної середньої та вищої освіти спільно з Інститутом модернізації змісту освіти вже до 1 березня цього року необхідно забезпечити розроблення зазначених програм ЗНО. З цією метою затверджено склад робочих груп, які мають забезпечити розроблення програм для проведення ЗНО з зазначених предметів.

До 5 березня проекти програм мають бути розміщені на сайті МОН для їх громадського обговорення. За наслідками обговорення вони будуть доопрацьовані з урахуванням висловлених зауважень громадськості.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ходять такі чутки,що підручники для шкіл батьки самі будуть купляти.Що ви думаєте з цього приводу?

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +676/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Десь читала і нашу місцеву новину з цього приводу. Але знайти не можу. Ось що з цього приводу кажуть інші видання:

Купувати шкільні підручники, скоріш за все, доведеться батькам школярів. Бюджет-2015 на освіту виділяє на 28% менше коштів, ніж у попередньому році.
Згідно з повідомленням заступника міністра освіти Інни Совсун, у бюджеті-2015 не передбачено фінансування шкільних підручників.
Безкоштовними підручники будуть тільки для незахищених верств населення: сиріт, інвалідів, дітей, які перебувають під опікою та дітей з малозабезпечених сімей.
Перехід на використання електронних підручників поки не розглядається через дорожнечу проекту.

“Але назагал норма про безкоштовні підручники знімається, фінансування по цій статті так само суттєво скорочено”, – наголосила Інна Совсун.

Також, за словами першого заступника міністра освіти, Міносвіти працює над моделлю та схемою оплати підручників, оскільки термін їх використання складає декілька років і, відповідно вартість користування у перший та наступні роки має бути диференційованою.

“Підручник не один рік використовується і тут можна продумати модель, щоб розподілити цю вартість між різними періодами”, – сказала Інна Совсун, зауваживши, що та дитина, яка використовує вже не новий підручник має сплачувати менше, ніж за використання нового підручника.

Ми ще минулого року (тобто при адекватних цінах) виловили для малої Кіндл (б/у), тому сподіваюсь, що більшість підручників будемо мати в електронному варіанті.
Купувати дуже не хочеться, оскільки страшно подумати, яка буде ціна, це раз.
По-друге, де гарантія, що наступного року вони знову не вигадають щось нове. І я не лишусь з непотрібною мені макулатурою :/
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
    • Награды
У нас в школі були збори, вчитель сказала, що на наступний рік підручники батьки будуть купляти для учнів 4 і 7 класу...(чому саме для цих класів не знаю). Батьки підписалися, що згідні купувати, але вказали тільки основні підручники - математика, українська, чистання і природознавство...що з рештою підручників буде - поки не відомо...  :xmm одна радість у дитини - рюкзак наполовину легший  :bo