Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 14674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Re: Зміни в системі шкільної освіти.
« Reply #34 : 15 Серпень 2012, 17:32:56 »
слабші учні були і будуть, але це не значить що весь клас повинен відставати через 2-3 учнів, котрі не хочуть або не можуть вчитись. Здорова конкуренція завжди є стимулом для кращих показників, дітки в початковій школі ще хочуть бути добрими учнями, а допомогти їм в цьому це обов"язок батьків, а не порозкидати на масу гуртків і очікувати відмінних результаті у навчанні.

від домашніх завдань кожен з батьків має ПРАВО відмовитись, це все ТІЛЬКИ за бажанням батьків! постанова міністерства освіти - домашні завдання в 1 класі не задають. Якщо вчитель практикує такі завдання то на розсуд батьків їх виконувати чи ні, а якщо у відділі освіти дізнаються про таке то догану дістане не тільки вчитель але й дирекція. :)
Я була на засіданнці міського відділу освіти і батьківських комітетів. Там пані Уварова дуже чітко наголосила - домашні завдання у 1класі це грубе порушення, яке допускає вчитель.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #35 : 15 Серпень 2012, 17:35:56 »
як добре, Нелічка, що ти у нас є!!!  :* :* :*

що ще казали?  z3
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 15 Серпень 2012, 17:38:20 »
Цитувати
Але ті діти можуть почуватись гірше, якимись нездарами в порівнянні з сильними
Тут,я з Лілею погоджуюсь..Спостерігала таку ситуацію у класі моєї Єви.
Цитувати
Ліля, а зараз немає в школі поділу на АБВГД класи, залежно від успішності та здібностей
Юля,а це що за прикол  z5,я вчилась в 18 школі в Е класі і в нас був дуже сильний клас.а судячи по тому поділу,що ти написала ми мали бути  d111... z5

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #37 : 15 Серпень 2012, 17:40:58 »
Я думала, що поділ учнів на АБВГ класи є й зараз. Дуже багато всього помінялося і на жаль не в кращу сторону. Недавно знайшла свої старі підручники, нові порівняно з ними - енциклопедії d111
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #38 : 15 Серпень 2012, 17:42:43 »
дівчата, то що там за зміни - англійська, інформатика і фізкультура??? просвітіть

Цитувати
Юля,а це що за прикол  ,я вчилась в 18 школі в У класі і внас був уже сильний клас.а судячі по тому поділу,що ти написала ми мали бути  

а я вчилась так - пройшла співбесіду (реальний екзамен, досі його памятаю), по ньому оприділили мій рівень і направили в А клас (до найкращої вчительки і найрозумніших дітей ), у нас була англійська з першого класу - в інших з 5  d142 і справді чим нижча буква була тим менш розумніші дітки там були, у кожного класу була своя специфіка  d112  то не я придумала

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #39 : 15 Серпень 2012, 17:43:55 »
Цитувати
постанова міністерства освіти - домашні завдання в 1 класі не задають.

Та це я знаю! Але...

Цитувати
дівчата, то що там за зміни - англійська, інформатика і фізкультура??? просвітіть

Ввечері постараюсь найти той сайт де я вичитувала про нові зміни.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 15 Серпень 2012, 17:48:14 »
Цитувати
Якщо вчитель практикує такі завдання то на розсуд батьків їх виконувати чи ні,
Це так але ,якщо одні будуть дома виконувати ті завдання,а другі-не будуть,то хто буде слабший учень?Все ж таки Неля погодся,як вчитель,що якщо дома хтось з батьків на протязі хоча б 15-20 хв позаймається з дитиною і закріпить ті знання,що вчитель дав на уроці,то буде ж кращий результат.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #41 : 15 Серпень 2012, 17:50:45 »
Ліля, хвилюватися за дитину - це нормально. Але я впевнена, що все буде добре. Якщо щось не буде вдаватися дитині з першого разу (таке у багатьох буває), то просто посидиш з нею вдома і поясниш ще раз. ;) Таким чином домашніх завдань не уникнути, але вже на розсуд батьків d27
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #42 : 15 Серпень 2012, 18:18:20 »
Цитувати
наші чиновники просто все не продумали до кінця і не про всіх
таке у нас не рікість у всіх сферах z2

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #43 : 15 Серпень 2012, 18:31:11 »
Цитувати
погодся,як вчитель,що якщо дома хтось з батьків на протязі хоча б 15-20 хв позаймається з дитиною і закріпить ті знання,що вчитель дав на уроці,то буде ж кращий результат.
я тільки ЗА домашні завдання але в розумних межах, таким чином дитина повторить і закріпить новий матеріан, а такж, батьки не мусять мудрувати як то з дитиною повторити вивчене на уроці. Також я ЗА щоб батьки сиділи і робили з дітками домашні завдання, бо то допомога колосальна, дитина вчиться працювати, розподіляти свій час... батьки завжди в курсі того що вже повивен знати учень на даний час, також спільна праця батьків і дітей то для дитячої психіки, котра в новому середовищі переживає колосальний стрес є як ліки :)

що до слабших учнів. Як можна навіть подумати, що в одному класі зберуть малло здібних дітей? та це клеймо на ціле життя, що вчився в класі для відсталих! а діти дуже жорстокі вони не такі лагідні епітети для такого класу підберуть, а і ще з практики знаю, що не всі медалісти в початковій школі відмінники, як і не всі відмінники початкової школи поступають у ВУЗи.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 15 Серпень 2012, 18:40:29 »
Ну але ж зажди у всіх класах є більш і менш здібні діти і що тут такого d104,хтось вчиться на 5, а хтось ледве на 3 витягує, а це не показник,що дитина якась відстала, з великою імовірністю вона потім ще краще в житті влаштується, ніж відмінники. для мене основне, що дитина мала хороший загальний розвиток і могла потім нормально в житті адаптуватися, а шкільні оцінки поняття дуже відносне.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #45 : 15 Серпень 2012, 18:41:03 »
Цитувати
а і ще з практики знаю, що не всі медалісти в початковій школі відмінники, як і не всі відмінники початкової школи поступають у ВУЗи.

однозначно, всім відома статистика що успішні бізнесмени - це двієчники  d30

Цитувати
що до слабших учнів. Як можна навіть подумати, що в одному класі зберуть малло здібних дітей? та це клеймо на ціле життя, що вчився в класі для відсталих! а діти дуже жорстокі вони не такі лагідні епітети для такого класу підберуть

ой, тут зовсім непогоджусь.
по-перше, клеймо у них буде і якщо вони будуть в свому класі двієчниками.
по-друге, атмосфера в такому класі буде краща.
по-третє, вчителі зможуть коригувати завдання і вимоги згідно рівня класу.

мені взагалі дивно про це говорити - бо я вчилась саме в такій франківській школі  d104  і порядки там придумували ті самі можновладці що й усюди

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #46 : 15 Серпень 2012, 18:52:39 »
Цитувати
а шкільні оцінки поняття дуже відносне.
Погоджуюсь! Якщо ж батьки зможуть так налаштувати дитину, щоб її самооцінка не залежала від цифри в щоденнику, то це щаслива дитина і мудрі батьки!

Offline olya_b

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олюся, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #47 : 15 Серпень 2012, 19:28:31 »
Нам на зборах казали про такі зміни: діти будуть вчитися по новій програмі, з першого класу вводиться іноземна мова (англійська або німецька за вибором батьків), з другого класу інформатика, з пятого класу друга іноземна.
через тиждень будуть нові збори може скажуть ще щось.
і зміни у програмах з математики (у першому класі додавання-віднімання в межах ста  d107), букварик будуть вчити трохи довше  (це нам наша вчителька казала) і можливо ще якісь

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #48 : 15 Серпень 2012, 20:20:02 »
Цитувати
що до слабших учнів. Як можна навіть подумати, що в одному класі зберуть малло здібних дітей? та це клеймо на ціле життя, що вчився в класі для відсталих! а діти дуже жорстокі вони не такі лагідні епітети для такого класу підберуть

ой, тут зовсім непогоджусь.
по-перше, клеймо у них буде і якщо вони будуть в свому класі двієчниками.
по-друге, атмосфера в такому класі буде краща.
по-третє, вчителі зможуть коригувати завдання і вимоги згідно рівня класу.мені взагалі дивно про це говорити - бо я вчилась саме в такій франківській школі    і порядки там придумували ті самі можновладці що й усюди
Може класи вже аж не по таких критеріях ділились,що в А класі-вундеркінди,а в класі на   букву(Д наприклад)-останні z5,може було,як в 23 школі:математичний клас,гуманітарний,іноземних мов,художній,ну якось так,до яких конкретно наук у дитини  була  схильність,то і відправляли у відповідний клас?

Цитувати
і зміни у програмах з математики (у першому класі додавання-віднімання в межах ста 
Да-а-а-а,моя знайома (живе тепер в Італії і забрала туди свою дочку),то вона і так розказувала,що там  в 7 класі на уроці математики дитині не було цікаво,бо вони там вчили те,що вона тут ще в 5 класі вивчила

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #49 : 15 Серпень 2012, 22:40:51 »
Вивчення іноземної мови з першого класу - дуже хороше нововведення! Мій син вчиться в спецшколі з поглибленим вивченням іноз.мов. В першому класі вони не вчили алфавіт, не писали. Уроки проходили по оксфордських підручниках з картинками. Син дуже любив ці заняття, і знання іноземної у нього з кожним роком поглиблювалися. Зараз англійська вже щодня, німецька - двічі чи тричі на тиждень. Німецьку почали вчити пізніше, і знає її він, відповідно, гірше. Дитині знання мови точно не зашкодить! Тому не бійтеся цих нововведень! Звичайно, спочатку треба дитині допомагати. Я сама знаю непогано англійську, тому потреби в репетиторі не було, на всі питання я відповідала сама і радила як краще запам'ятати нові слова. Потім він вже не потребував моєї допомоги, а зараз рівень знання англійської у сина вже вищий за мій.  d27
Щодо нових вимог (рахунок до 100), то мені здається, що син в першому класі це міг.   d143 Хоч точно вже не пам'ятаю. Пам'ятаю тільки, що читав сам вже з 4,5 років.

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #50 : 15 Серпень 2012, 22:51:42 »
Цитувати
букварик будуть вчити трохи довше  (це нам наша вчителька казала) і можливо ще якісь

Трохи довше? Та буквар і так вчуть практично до кінця навч. року. d104 Хіба ні? d130

Цитувати
Мій син вчиться в спецшколі з поглибленим вивченням іноз.мов. В першому класі вони не вчили алфавіт, не писали. Уроки проходили по оксфордських підручниках з картинками.

Так ці книжки дуже хороші. І дитині цікаво вчитись бо там більшість картинок ніж слів, якщо я не помиляюсь, бо бачила цю книжку. Особливо для спецшкіл, то це хороший, навіть ігровий я б сказала, варіант. Для порівняння у нас у школі книжка автора Карп"юк, і як кажуть це є заплутана і важка книга для вивчення.