Автор Тема: Новини в системі шкільної освіти та інновації нашого Міністерства  (Прочитано 13973 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: Зміни в системі шкільної освіти.
« Reply #51 : 15 Серпень 2012, 23:02:30 »
Цитувати
Уроки проходили по оксфордських підручниках з картинками.
То і зараз по них вчать  d41,ну в нашій школі d41 точно вчать по них.

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #52 : 16 Серпень 2012, 22:31:06 »
Тим дітям, котрі не можуть вчитись(точніше не хочуть книжку в руки взяти)  їм всерівно скільки в школі предметів і які, не розумію чого ви за них розперерживались d30  Більшість з них точно інформатику знають, бо цілими днями сидять за компом, а якщо не мають свого то не проблема знайти. Уявляю яка то буде інформатика, діти напевно будуть сміятись бо все вже знають. Це дуже добре, а ви шо хочите щоб дітям пояснювали що таке клавіатура з 8 класу d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline anne

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #53 : 16 Серпень 2012, 22:34:39 »
Люба, влучно сказано  d27
Але насправді інформатика - не дуже цікавий для малих предмет. З іграми, на яких знаються діти, не має нічого спільного.

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 16 Серпень 2012, 22:41:44 »
Цитувати
не дуже цікавий для малих предмет
у мене є багато знайомих, які в тій інформатиці бачать дуже багато цікавого(мається на увазі не ігри), а це вони зрозуміли з 8 класу в кращому випадку, бо раніше такого не було. А тепер яка радість буде, що вони програмку склали яка сама порахує те то і те то, у 8 класі від цього вже радість не отримають, просто заради оцінки буде, а в молодшому ще подіє

Мені здається поки малі діти, то їх можна задурити, так і тут, поки малі, хай знають все, а далі вже розбираються що їм до душі :)

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #55 : 16 Серпень 2012, 22:46:30 »
Цитувати
Тим дітям, котрі не можуть вчитись(точніше не хочуть книжку в руки взяти)  їм всерівно скільки в школі предметів і які гиги, не розумію чого ви за них розперерживались

а інших причин ви не розглядаєте? не усім діткам легко сприймати навчання, є навіть такий синдром (бачила передачу американську) - несприйняття інформації, щось там з памяттю. називається якось так - неможливість навчатись. а ще є сімї небагополучні, де умов для навчання дитини нуль. то що на таких очі закрити  d104

Цитувати
Але насправді інформатика - не дуже цікавий для малих предмет. З іграми, на яких знаються діти, не має нічого спільного.

однозначно. памятаю яка то муть була нецікава теоретична  d16 кайфував тільки один мій однокласник, а ще один навчав нашу вчительку користуватись новими компютерами  d30
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 16 Серпень 2012, 22:54:51 »
Цитувати
а інших причин ви не розглядаєте? не усім діткам легко сприймати навчання, є навіть такий синдром (бачила передачу американську) - несприйняття інформації, щось там з памяттю. називається якось так - неможливість навчатись. а ще є сімї небагополучні, де умов для навчання дитини нуль. то що на таких очі закрити  
розглядаю, але не хочу щоб батьки кричали ти такий сякий бери книжку читай, я не думаю що наші батьки скажуть йой бідненький в тебе несприйняття інформації напевно, ходімо до лікаря....

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #57 : 16 Серпень 2012, 23:01:19 »
киньте вже хтось сюди нові зміни, будь ласка

я так розумію в цій темі треба обговорювати таке - чи вважаємо ми що наших дітей нагрузили чи це нормально і навіть добре?

памятаю в темі "коли віддавати дитину в школу?" дуже багато писали таку фразу "нехочу забирати рік дитинства у дитини", а я нерозумію чому неможна бути дитиною в школі, хоч з такими змінами бачу якраз і прийдеться прощатись з дитинством 31 серпня перед першим класом - далі вже починається напряг  d112

Offline СовушкаАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #58 : 16 Серпень 2012, 23:36:39 »
Цитувати
Тим дітям, котрі не можуть вчитись(точніше не хочуть книжку в руки взяти)  їм всерівно скільки в школі предметів і які гиги, не розумію чого ви за них розперерживались

Чого переживаєм за дітей? Тому що це є наші рідні діти і впевнена що 90% усіх дітей не хочуть брати книжку до рук. А є діти, яким важко дається навчання, якби вони не хотіли вчитись! Вони можуть 100 раз взяти книжку в руки і текст прочитати  і все одно не зможуть його добре розказати. Чи ту ж табличку додавання/віднімання - що одні діти в садку знають, то слабші діти в 2-й клас переходять і думають і згадують "скільки то ж буде якщо це додати це???"
Так що не треба так категорично.

Цитувати
а я нерозумію чому неможна бути дитиною в школі, хоч з такими змінами бачу якраз і прийдеться прощатись з дитинством 31 серпня перед першим класом - далі вже починається напряг

В наших школах процес навчання в ігрових формах просто непередбачений. d104

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #59 : 16 Серпень 2012, 23:42:58 »
Цитувати
В наших школах процес навчання в ігрових формах просто непередбачений.

та чого, може на папері вже і передбачено.
от як нам в садку пояснювали того року що є нова програма, і вона діє. по якій офіційно вихователь має дозволяти робити дитині що вона хоче. але вихователі роблять як і робили - по режиму і всі разом - бо якщо  25 дітей почнуть робити що хочуть - перевернуть садок. тож може і в школі теж написано - проводьте уроки в ігровій формі, але що є в реалі...

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #60 : 16 Серпень 2012, 23:51:46 »
Цитувати
киньте вже хтось сюди нові зміни, будь ласка

Ось дещо найшла (виписала з кількох сайтів).

1. Нововведення стосується оцінювання учнів.В наступному навчальному році навчальні досягнення учнів 1-4 класів з предметів освітніх галузей «Здоров'я і фізична культура» («Основи здоров'я», «Фізична культура») та «Мистецтво» («Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Мистецтво») мають оцінюватись вербально (зараховано/не зараховано).

2. На вивчення природознавства у 1−2 класах відводилось по 1 год, а відповідно до нових Типових планів – 2 год; з 1 класу запроваджується вивчення іноземної мови, що є позитивним фактом у комунікативному розвитку дітей, одночасно зменшується на одну годину вивчення української мови (було 8 год, передбачено 7 год).

3. З 2 класу до навчального плану включили предмет «Сходинки до інформатики». Його будуть  викладати у 2 -4 класах початкової школи. Оволодівати ним почнуть цьогорічні першачки у 2013 році.

4. А цей пункт передбачає мало змін, але все таки, можливо буде комусь цікавим d112
Щоб діти не перенавантажувалися, уроки в першому класі тривають 35 хвилин. Робочий тиждень передбачає розвантажувальний день — четвер, у розклад якого не вводяться предмети, що потребують значного розумового напруження (математика, мови). Домашні завдання не задаються. Для профілактики стомлюваності, порушення статури, зору в учнів початкових класів на уроках письма, мови, читання, математики тощо необхідно через кожні 15 хвилин уроку проводити фізкультхвилинки та гімнастику для очей. А для першокласників, які відвідують групи продовженого дня, обов’язковим буде, як і завжди, щоденний 1,5-годинний сон  і не менше ніж 1,5-годинна прогулянка на свіжому повітрі.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #61 : 17 Серпень 2012, 00:04:12 »
цей 1п. то покращив мені насрій, неможна оцінювати творчі процеси дитини, тому дуже добре що малювання та праця тепер без оцінок, як і фізичне виховання - не кожен має здоровя здавати нормативи.
а ці уроки по 35хв то тільки для шкіл де першачки мають окремий корпус або принаймі поверх, жоден вчитель не випускає з класу 30гавриків поки ще 15хв. йде урок у інших класах. Фізкультхвилинки не є новиною, ще нам таке проводили а також тепер у діток є такі маленькі перерви в роботі.

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #62 : 17 Серпень 2012, 00:07:11 »
Неллі, в нас в школі дітки вчуться разом з старшокласниками, але всеодно уроки припиняли після 30 хв. навчання і інколи якщо дітки обіцяли тихо ходити по коридорі, то вчителька випускала. Або вже кожен робив що кому треба - грався, біг в туалет, перекуси робили. d27

А от на групах у нас не був обов"язковий сон.

Offline Nelly

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 17 Серпень 2012, 00:08:14 »
Ліля навчити додавати і множити, читати і переказувати можна кожну психічно здорову дитину , це справа часу і терпіння батьків. Треба повторювати і повторювати аж поки не буде результату майже автоматичного, це можливо, тільки треба захотіти, біда в тому що не всі батьки хочуть

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #64 : 17 Серпень 2012, 00:12:07 »
Цитувати
і терпіння батьків

А як терпіння "лопає"? z5

Offline Nelly

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 17 Серпень 2012, 00:13:37 »
декілька років тому в 5школі зробили експериментальний клас діток котрі в обідню перерву лягали в ліжечка переодягаючись в піжамки. Це будо катастрофою, бо ці мацьопи переодягались в зимному класі. спати не спали бо на коридорі шуміли діти, дзвоник лунав... може рік або 2 таке диво було в школі і вирішили що спроба невдала, немає місця щоб спати в обід могли усі діти початкової школи

Цитувати
А як терпіння "лопає"?
тоді я репетую або роблю прерву на мультик і дзвоню до коліжанок щоб випустити пар d140 :)

• Новенька
  • *
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
« Reply #66 : 17 Серпень 2012, 00:15:27 »
Обідній сон реальний хіба в школах-садках.  d112 І в нас в школі були поставили кілька ліжок, але там явно не помістились би 20 діток d104

Цитувати
тоді я репетую

Знайомо... d27

Цитувати
або роблю прерву на

Мамку d112

Offline люба10

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #67 : 17 Серпень 2012, 15:06:39 »
У нас в сімї 4 дітей, мама не мала часу з нами сидіти, вчився хто як хотів. Сестра вчилась у вечірній школі, бо взагалі не хотіла вчитись, а я на золоту медаль і майже червоний гиги диплом в університеті. Майже червоний, бо не хотіла в універі вчитись, тому деколи мала 4рки і один раз 3ку. Два брати вчились на 3-4 вчились. Результат. Я дипломований спеціаліст гиги маю середню зарплату 1300грн. Ніхто в універі не вчився, але всі решту себе дуже добре забезпечують, один брат спеціаліст по євроремонтах, інший має свою фірму СТО, сестра за кордоном як то кажуть без роботи, але гроші має :)

Висновок, хай діти вчать іноземні мови, точно не пошкодить, а як не можуть вчитись, то будь ласка не псуйте здоровя собі і дітям, підіть на йогу, а дитина на танці і будьте веселі як Іванушка дурачок z5