Автор Тема: Няня для діток  (Прочитано 24373 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VaniLLaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
Няня для діток
« : 09 Лютий 2010, 14:03:39 »
Ви плануєте підшуковувати няню? Скільки у нас це коштує? Де знайти няню?
Як підготувати дитину до приходу няні?

Склалась така ситуація, що можливо потрібно буде шукати няню. Але серед знайомих нічого не знайшла. Хтось може щось порадити?

Offline ksenia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ксенія
Re: Няня для діток
« Reply #1 : 09 Лютий 2010, 15:25:08 »
звичайно що найкращий варіант- це ваша знайома, ну в крайньому випадку - знайома ваших знайомих..
але знаю по собі що проблема ще та..
дуже, ну просто дуже складно когось підходящого знайти а потім ще і навчитися "співпрацювати."

а щодо цін у нас у місті - то є просто жах - як почуєш -15-20, або ще й 25 !!! грн. за годину, то подумаєш - то є найкраще оплачувана робота! загинають таке - що стає сумно і нереально.
а ще є такі, що окрім того запрощують з тебе оплату проїзду на роботу і додому...
є різне.

про те, що можуть бути п*яничками,  або обікрасти, то я вже мовчу.. хоча пам*ятати про це треба!

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #2 : 09 Лютий 2010, 19:07:04 »
В мого знайомого будинок обікрали, все зводиться на те, що це була няня  :/ d16 Я б теж від няні невідмовилась хоча б на 3 години на день, але дуже складно у нас в місті з цим. Є в знайомої няня, але дівчинці вже більше 3 років, то 3-х не хочуть няні йти d104

Offline ksenia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: ксенія
« Reply #3 : 12 Лютий 2010, 11:49:26 »
я теж стикалася з тим, що почувши що дитині до року, каже - я ж його носити не зможу. мені вже треба доросліший..
так що ж, це просто- дитина собі ходить сама, а ти - сидиш і телевізор дивишся. чи як?
не хочуть перевантажуватися, зате дорого цінять свою працю

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #4 : 13 Лютий 2010, 17:41:20 »
Яб не змогла довірити малих няні, тиж небачиш що вона з ними робить як тебе нема, я б лиш переживала.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 13 Лютий 2010, 18:52:18 »
Я б взяла няню але щоб вона тільки в моїй присутності займалась з дітьми, щоб я за цей час могла щось зробити і діти заодно під наглядом щоб були. Бо зараз, реально, я тільки бігаю по хаті за донечкою, бо шкодить по чорному. Фотік вже розбився наш в дисплеї діра з 5 копійок d112

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 13 Лютий 2010, 18:59:41 »
ну в тебе мала жулік, мій ніби н d111е ламає, не шкодить, але в нас такі істерики і плачі по любому поводі, що я припухаю

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 13 Лютий 2010, 19:06:04 »
Ой, в мене бутилочку розбила свою,поки я посуду мила, сиділа вся в склі і сльозах на горшку, з дивана стрибає, на сервант вилазить і посуд виймає звідти,а недавно був прікол: поставила я картоплю варити, поки я за комп сіла, чую на кухні щось стільчик тягається, а то моя красуня мені буряки накидала в картоплю грязних, ще й картоплі брудної понапихала, а в кутку сидить і в руках ніж а на ножі картопля, як шашлик z5 Я думала що впаду від страху і сміху. Зато доня кричить: "Авова помагає мамі, какопельку чистить і і і ваить"   d30 От-таке то у нас чудо, а по вигляду така встидлива, скромна білявка з кудряшками  d27 z5

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 13 Лютий 2010, 19:12:23 »
А кажуть дівчати тихіші за хлопців, а то й нескажеш. в мене підозра. що моя манюня буде такою бешкетницею d6

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #9 : 21 Лютий 2010, 13:37:48 »
Няня до немовля
Зазвичай, має середню спеціальну або вищу медичну освіту, досвід роботи від 3х років з немовлятами в медичних закладах, пологових будинках, патронажній службі, лікарем-педіатром, аналогічний досвід роботи в сім’ях, рекомендації. Вік 25-55 років.Знає основи харчування дітей грудного віку, проведення дитячого масажу, динамічної гімнастики, методики раннього розвитку дітей.
До обов’язків няні відноситься весь комплекс робіт по догляду і розвитку дитини. Няня піклується про дотримання режиму дня, харчування, готує і годує дитину, миє і стерилізує дитячий посуд. Купає дитину, виконує всі гігієнічні процедури. Проводить пізнавальні і розвиваючі ігри, гуляє з дитиною на свіжому повітрі. Няня відповідає за чистоту й порядок в дитячій кімнаті, пере і прасує дитячий одяг, білизну, здійснює повний догляд за дитячими речами, іграшками, коляскою. Дотримується всіх вимог батьків з питань догляду,  безпеки. Відвідує з дитиною дитячі заклади.
За домовленістю – супроводжує дитину у подорожах, в т.ч. за кордон.
Няня – вихователь
Зазвичай, має середню спеціальну або вищу педагогічну освіту, досвід роботи з дітьми в дошкільних закладах, початковій школі, в сім’ях , рекомендації. Вік 25-55 років. Знає особливості організації харчування дітей відповідного віку, медичні основи догляду за дітьми, симптоматику дитячих захворювань, прийоми надання першої медичної допомоги, основи психології і фізіології дітей цього віку. Володіє методиками раннього розвитку дітей. Має санітарну книжку або медичну довідку.
До обов’язків няні-вихователя входить весь комплекс робіт з догляду і розвитку дитини (від 2 до 6 років). Няня піклується про дотримання режиму дня дитини, готує їжу, годує, купає дитину, виконує необхідні гігієнічні процедури, гуляє з дитиною на свіжому повітрі, відвідує з дитиною дитячі заклади. Читає дитині книги, грає з дитиною з використанням сучасних методик раннього розвитку дітей, надає дитині навичкі самообслуговування.  Няня відповідає за чистоту і порядок в дитячій кімнаті, пере і прасує дитячий одяг, білизну, здійснює повний догляд за дитячими речами, іграшками. Дотримується всіх вимог батьків з питань виховання, догляду, дисципліни та безпеки. За домовленістю – супроводжує дитину в поїздках, в т.ч. за кордон.
Гувернантка/Гувернер
Має вищу педагогічну, філологичну, художню, музичну та іншу гуманітарну  освіту. Бажано досвід викладацької діяльності , в сім’ях , рекомендації. Володіє сучасними методиками навчання і розвитку дітей.  Має медичну книжку.
До обов’язків Гувернантки/Гувернера  відноситься весь комплекс робіт з виховання, навчання і розвитку дитини (від 3х до 14 років). Займається інтелектуальним, культурним, духовним, творчим, естетичним розвитком дитини. Планує і  проводить  заняття, ігри відповідно до віку і індивідуальних особливостей дитини. Навчає етичних норм поведінки. Супроводжує дитину до школи, в дитячі культурно-розважальні  заклади, кружки, секції. Займається з дитиною поглибленим вивченням обраних дисциплін. Готує дитину до школи або допомагає виконувати домашнє завдання, в т.ч. з іноземної мови. Відповідає за порядок в дитячій кімнаті, зовнішній вигляд, поведінку дитини. Дотримується вимог батьків з питань безпеки.
У нашому місті послуги няні коштують від 12 грн за годину, залежить від рівня знань та кваліфікації няні. Всі послуги через кадрове агенство. Випадки обкрадання та нищення майна господарів виключається. В договорі зааначено, що няня несе відповідальність за здоров»я та життя ваших дітей.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #10 : 23 Лютий 2010, 22:04:24 »
Я також думала над питанням няні,але дуже боюсь. В моєї знайомої є няня так дитина плаче коли вона йде(няня) це рідкість. d79

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 23 Лютий 2010, 23:13:57 »
Це дійсно няня як з фільму про Мері Попінс, раз так дитина реагує. От всім би таку знайти. А скільки вона бере? Як займається з дитиною?

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #12 : 24 Лютий 2010, 00:05:37 »
Вона просто весь час бавиться з дитиною, ніякої спеціальної програми немає.А мама весь час на роботі, ось чому дитина так реагує.Бере вона здається 7грн.,так домовились.

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 24 Лютий 2010, 01:00:01 »
Недорого! А це їхня знайома? Як знайшли?

Offline Galaif

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана - 2007
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #14 : 07 Квітень 2010, 11:06:41 »
 У мене була няня - дуже добре знайома дівчина, якій я довіряю. Досвіду роботи вона не мала, але мала хороший підхід до моєї дитини, вміла з цікавістю залучати дитину до гри і коли потрібно, переключати її увагу на щось інше. Оскільки я сиджу вдома, то основні вимоги до няні у мене були такі: гратися з донечкою, читати, малювати, переодягнути і гуляти. Готую їжу і годую свою дитину я сама. Тобто няня мені необхідна, щоби я могла трішки віпочити, приділити час собі або відлучитися ненадовго. Роксоланка дуже звикла до своєї няні,але нажаль наша няня на пів року виїхала із міста, тому зараз я шукаю когось іншого.

Основною вимогою для моєї няні є щоби вона була віручою в Бога людиною і не просто вірочою, а щоби сама по справжньому жила за Біблійними принципами. Така людина не зробить навмисної шкоди ні моїй дитині, ні моїй сім"ї.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 07 Квітень 2010, 22:58:32 »
Цитувати
Основною вимогою для моєї няні є щоби вона була віручою в Бога людиною і не просто вірочою, а щоби сама по справжньому жила за Біблійними принципами. Така людина не зробить навмисної шкоди ні моїй дитині, ні моїй сім"ї

Логічно z3, а ви віруючі?

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #16 : 07 Квітень 2010, 23:01:35 »
Цитувати
Така людина не зробить навмисної шкоди ні моїй дитині, ні моїй сім"ї
Тут могу не согласиться, степень порядочности не зависит от веры
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.