Автор Тема: Няня для діток  (Прочитано 21633 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Re: Няня для діток
« Reply #119 : 14 Грудень 2011, 00:01:21 »
Якщо дві дитини то 15гр,бувало так що меньший спав 1 год то вона за той час брала як за 1 дитину  10гр.І взагалі там навіть нестояло питання грошей,я інколи давала як за двох,а вона не дуже хотіла брати...коротче діти то для неї кайф от що я скажу...вона біля них відпочиває.Сумніваюсь що ще колись мені так пощастить :(
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
« Reply #120 : 22 Грудень 2011, 20:19:15 »
Дівчата,хто взяв нянь у Франківську за останній рік,напишіть приблизні ціни і ваші враження.Хто на що напоровся і хто від чого задоволений.Тема така болюча,аж страшно.
Ото б когось фанатичного та без бізнесу,створили би курси нянь у місті( дороговартісні,не примітивні дешеві і тривалі,так з напівроку) на базі вищої пед.освіти,із психологом,психіатром,логопедом і інфекціоністом,так щоб всяке невмите туди не пхалося.Взяли б методистів,поварів,лікарів,юристів,психологів,музикантів,художників як викладачів і вбили б в голову учням те,що нам мамам від них треба. Так,це було б не дешево таку няню мати,але треба відрізняти сиділку-аматора на 2-3 години від людини що відповідатиме за дитя і його майбутнє.Попит є на різні випадки.
Вибачте за ліричний відступ........
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #121 : 22 Грудень 2011, 20:26:34 »
Цитувати
Ото б когось фанатичного та без бізнесу,створили би курси нянь у місті( дороговартісні,не примітивні дешеві і тривалі,так з напівроку) на базі вищої пед.освіти,із психологом,психіатром,логопедом і інфекціоністом,так щоб всяке невмите туди не пхалося.Взяли б методистів,поварів,лікарів,юристів,психологів,музикантів,художників як викладачів і вбили б в голову учням те,що нам мамам від них треба.
ага и платить такой няне по 2 тыщи долларов в месяц, чтобы ей такие курсы окупились  d30

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 24 Грудень 2011, 13:45:03 »
2000 баксів,це київські ціни,у нас навіть при такій освіті була б платня нижче.Просто курс набирати чоловік 200 з усієї зах.України,то воно і не так дорого було б.Але оце що я пишу,це польоти в мріях.....декрет не завжди на жінок впливає благодатно.
НЕМА ПОГАНИХ ІДЕЙ,Є ВІДСУТНІСТЬ ГРОШЕЙ.
Ви маєте статистику заможних людей франківська?....ото то,мова йде уже як і про нянь так і про достойне працевлаштування якщо глибше зачепити тему.Тут є достатньо сімей ,які б платили за це 1000 баксів у місяць легко,бо отримують 10 000 прибутку.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #123 : 19 Січень 2012, 15:28:09 »
 d120

Online Natalo4ka-vit

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-0
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #124 : 19 Січень 2012, 16:09:50 »
Цитувати
Пропоную себе в ролі няні на декілька годин, але у мене вдома.
от і проблем не буде з "обкраде" і т.п. в мене мама і свекруха завжди при потребі сидять з малим. так що проблем про відпочинок не виникає, а зарплта в мене така, що мені вигідніше сидіти дома ніж нянку
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 19 Січень 2012, 16:46:24 »
Світлана,де саме Вовчинецька,до залізничного мосту чи після?
Це класно мати і маму і свекруху,а якщо нема ні тої ні тої?...............

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #126 : 19 Січень 2012, 17:05:49 »
 [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #127 : 27 Березень 2012, 21:40:00 »
 потрібна нянька, щоб приходила 2-3 рази на тиждень на пів дня. вона буде не сама, а з моєю мамою. якщо можете когось порадити буду вдячна. і зорієнтуйте скільки це зараз коштує

Offline Руся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +96/-1
  • Я - ЩАСЛИВА ... Поділюся хорошим настроєм...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #128 : 27 Березень 2012, 22:16:44 »
Можу запропонувати хорошу няню!!!!!!!!!!!!!!!! Але вона на цілий день хоче. Няня вже має досвід роботи в такій справі 5-ть років.... тобто виняньчила доньку моїх знайомих від 1,5р..... вони дуже задоволені.... зараз дівчинці вже минуло 6р.. вона іде в школу... тому няня вільна.... не раз із нею спілкувалась... дуже порядна жінка. Звертайтесь в приват.... дам телефон. "ВІДДАМ В ПОРЯДНІ РУКИ."  :)

Offline parypa

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: люба
« Reply #129 : 27 Березень 2012, 23:05:01 »
можна мені телефончик няні, дуже треба

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #130 : 27 Березень 2012, 23:20:39 »
А я от хочу спробувати одну тьтіньку, лиш незнаю d143...мені це щось так тяжко морально.
Я хочу на 2 дня в тиждень

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #131 : 27 Березень 2012, 23:39:26 »
Цитувати
Цитувати
Ото б когось фанатичного та без бізнесу,створили би курси нянь у місті( дороговартісні,не примітивні дешеві і тривалі,так з напівроку) на базі вищої пед.освіти,із психологом,психіатром,логопедом і інфекціоністом,так щоб всяке невмите туди не пхалося.Взяли б методистів,поварів,лікарів,юристів,психологів,музикантів,художників як викладачів і вбили б в голову учням те,що нам мамам від них треба.
ага и платить такой няне по 2 тыщи долларов в месяц, чтобы ей такие курсы окупились 

В 2007 році після двох років активної роботи з вагітними ми вирішили створити професійну агенції яка б надавала роботу няням, гувернанткам і іншим особам які ідуть в сім'ю...
Але принциповою різницею наших нянь ми вбачали в тому що вони повинні були бути ретельно обстеженні(так як ми всі лікарі і це в першу чергу для нас було дуже важливим)!!!!!
Крім того для них був створений двохтижневий тренінг із залученням психолога, педагога, педіатра та лікаря з невідкладних станів.... І який включав майже все те, про що Ви написали...
А як результат - одинці нянь хочуть таке проходити і майже немає таких клієнтів які б хотіли таким "модних" нянь так як це суттєво впливає на вартість їх роботи...
Тому цей напрямок нажаль, рухається ну дуууууже повільно....

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +909/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #132 : 28 Березень 2012, 00:54:53 »
Мені наня не потрібна, але побувши тиждень дома з хворою дитиную розумію, що інколи вони потрібні як повітря!Хоч, сама мабуть би не наважилась, хіба би знайома була, а так чужа людина дома, не знаю.... d130

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline PAPARAZZI

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +355/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік і Владік
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
« Reply #133 : 28 Березень 2012, 01:01:12 »
Я знаю ща на осінь мені знов дуже буде потрібна няня,але от де взяти хорошу людину d104 До сих пір шкодуємо за нашою няньою :(
Цитувати
Хоч, сама мабуть би не наважилась, хіба би знайома була, а так чужа людина дома, не знаю....
Я була разом з своєю няньою вдома,просто я працювала,а вона займалась з дітками,я все бачила і знала що твориться,потім коли я побачила що дітки з нею подружились почала відправляти їх разом гуляти,або сама кудись бігла по справах d41Так мені добре були,хоч тільки три год в день....але вони дуже виручають d41
Продаж дитячих аспіраторів тел.097 933 66 89 Мирослава.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #134 : 28 Березень 2012, 10:18:51 »
Цитувати
Але вона на цілий день хоче

так в тому то і справа, що мені на цілий день не потрібно, так як є моя мама, просто декілька разів на тиждень до неї сестра приводить свою донечку, а от з двома дітками їй тяжко, то ж потрібна допомога

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #135 : 29 Березень 2012, 11:23:00 »
от Дівія правильно написала, що мало того, що ніхто це не хоче проходити, та ще й якби й погодились, то думаю, що в процесі б відпали. Тому що роботу людина шукає паралельно няні, прибиральниці, або будь-яку іншу роботу, тобто це люди, які не можуть знайти зовсім ніяку роботу, тоді йдуть в няні.
А бувають такі тьоті, які приходять до тебе зранку і кажуть типу: "я навіть вдома не пила каву, бо знаю, що ваша дуже добра", чи собі спокійно з"їдають останній бананчик, що батьки купили дитині і навіть самі не їдять, бо й няню наймають не з хорошого життя, а на останні гроші. Чи вимова тої ж няні, якщо буде дитину вчити чи тому ж суржику, чи сільській вимові... Ну коротше, більше нічо не хочу писати, тому для мене няня у франківських реаліях - в жодному випадку  d104