Автор Тема: Наші дитячі мрії  (Прочитано 3564 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
Re: Наші дитячі мрії
« Reply #34 : 19 Серпень 2012, 18:14:41 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
я у віці 4-5 років, як і Ліля, хотіла стати балериною - ходила по хаті цілими днями на пальцях, показувала різні па  d53 а потім переросла і хотіла бути лікарем
І в мене такі дитячі  мрії були. Ну балериною швидко перехотіла бути, але на пальцях і зараз можу походити так, що всі дивуються, як вони у мене так складаються z5.
А от лікарем бути мріяла довго. При тому, що сама чуть не втрачала свідомість, коли в мене кров з пальця брали, лікувала б усіх. Коли лежала сама в лікарні, завчала всі свої діагнози, заспокоювала заплаканих дітей і замучувала студентів-медиків своїми запитаннями. Пізніше серйозно говорила, що хочу працювати в реанімації, і коли мені казали що це - різати людей, я віповідала, що ні -їх рятувати. У віці 14-15 років переросла цю мрію, обрала іншу професію, зовсім не зв"язану з медициною і не жалію про те, що не стала лікарем.
А тема справді дуже цікава

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #35 : 16 Вересень 2012, 07:34:47 »
ось встала зранку і натрапила на цю темку...я навіть не згадувала про що мріяла-бо мрія була одна-спочатку в років 5 яхотіла бути Аллою Пугачовою....А потім артисткою театра....Аллою Пугачовою не вдалось стати-проте вона мені до цього часу сниться і в моїх снах вона моя подруга...Я інколи встаю зранку і сміюсь-о, знову подруга приснилась. значить буде кльовим день (коли сниться Алка в мене завжди гарний день)...Я маленькою одягала мамині туфлі . сукню. брала скакалку(це був мікрофон зі шнуром ) в руки і йшла на тротуар біля зупинки на Микитинецькій (ми там жили ) і от там ходила вишивала перед машинами і автобусами-співала в повний голос.. d16.Люди ззирались-а я думала-ого яка я популярна і починала ще більше випендрюватись...Причому голос Пугачової я навчилась копіювати майже один в один...То мамі часто на роботі знайомі казали-Марта іди  додому Віку прибери  бо то по моєму вона там горлопанить біля зупинки в твоєму одязі)))))) d112 d112 d112
А на рахунок актриси-то я мрія здійснилась-я закінчила театральний по спеціальності  актор і режиссер театру...На сцені була тільки в курсових ідипломних коли вчилась-а потім потрапила(мене запросили на радіо)...І отак з того часу-я була акторкою але вже перед мікрофоном...Я вважаю що свою мрію я здійснила і ще бьше думаю. що я так мріяла сильно що притягнула свою професію сама до себе про що ні однієї секунди не жалію....Обожнююю свою роботу і мрію знову до неї повернутись ....так що дитячі мрії-це велика сила....

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #36 : 27 Листопад 2012, 12:35:30 »
Мріяла стати лікарем, і навіть планувала поступати в медичний університет, але потім передумала. А тепер вже усвдомлюю, що лікарем бути дуже не легко і рада, що освоїла іншу професію.

Online bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +972/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #37 : 04 Грудень 2012, 23:17:11 »
В дитинстві я спочатку мріяла стати вчителем, постійно приміряла на себе цю роль, вчила моїх молодших сестричок d27 Потім зрозуміла, що не хочу все життя "вертітись навколо однієї осі", тоді думала стати перекладачем, а врезультаті не стала ні тим, ні іншим, і ніскілечки про це не жалію. :)
Білоруська постільна білизна
Закваски для йогуртів, сирів, хліба, какао-масло, форми для сира...

Offline юльчик_22

• Я щаслива, у мене чудова сім*я
  • Активна Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Артемко
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #38 : 25 Грудень 2012, 11:28:12 »
А я мріяла в дитинстві,і зараз мрію полетіти на повітряній кулі кудись дуже далеко.А ще я дуже хочу зстрибнути з парашутом,тільки не сама d140,бо всяке може статись d128.
Максимкові 5років
Артемкові 4 рочки

Offline M@rgo

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #39 : 13 Липень 2013, 15:28:09 »
А я в дитинстві мріяла стати бібліотекаркою,тому що там завжди було багато кольорових журналів і купу дитячих книг. А ще стюардесою,тому що вони красиво одягнені і  мандрують світом. Зараз я просто мамуся :)

Online Моргі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
  • Любіть Україну,як сонце,любіть...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #40 : 16 Лютий 2014, 18:55:43 »
Я теж мріяла вчителькою стати, то така собі мрія багатьох дівчаток :)А ще мріяла стати диригентом, і то навіть в 11-му класі ще.
А просто мрії - покататися на американських гірках(реальна) і повернутися у 60-ті роки(нереальна) angel1

Online Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #41 : 16 Лютий 2014, 22:17:03 »
Я колись мріяла стати лікарем, лікувала всіх родичів d30
але ще з дитинства часто кров з носа йшла(вибачаюсь за такі подробиці d100) і якось, вже ніби зупинилась, я щось витиралась, подивилась в зеркало, а все леце в крові. d111 Так налякалась, що бажання стати лікарем зразу відпало.
а так, завжди собі уявляла, що маю здібність заходити в телевізор( коли йшли якісь фільми, реклама) і брати з відти, що захочу d30 d30 d30

Offline Тіночка

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • Любов – це обмін щасливістю
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #42 : 27 Лютий 2014, 22:58:23 »
Я з середньої школи мріяла стати психологом(шкільний психолог надихнув, пропонував різного роду методики для самопізнання, здавалось він все знає), - так і сталось, щоправда маю ще й другу спеціальність. Надіюсь повність реалізуватись в цій професії, бо поки що працюю мамою, чи навіть турбо мамою d30
Посміхніться, тому що життя - прекрасна річ і є багато причин для посмішок

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #43 : 06 Березень 2014, 16:40:20 »
В дотинстві я мріяла стати художником! Але, нажаль, не стала!  А стала музою, для чоловіка- художника.  d41 Мрія здійснилася, але не зовсім :)

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #44 : 20 Березень 2014, 15:16:47 »
Цікава темка, я в дитинстві стригла всіх ляльок, хотіла перукарем стати, в вчилася і вже стригла людей, а з часом закинула , жалію тепер треба заново вчитись, щоб знати теперішні технології .

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #45 : 08 Квітень 2014, 13:15:06 »
А мої дитячи мріїї не здійснилися з трьох жодна... Одна з них- мати піаніно, так і не купили, бо в садочку сказали, що мені "ведмідь на вухо наступив", дуже любила шити, хотіла швейну машинку, це у більш старшому віці- не купили, сказали, що поломлю...І сама дорога для мене мрія з 11 років- щоб моя мама встала на свої ноги і змогла зі мною разом вийти на вулицю. Байдуже куда йти, просто піти зі мною разом куди-небудь... Теж лишилось у мріях...

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #46 : 08 Квітень 2014, 13:47:35 »
Бажаю Вам щоб дитячі мрії таки здійснилася, піаніно і швейна машинка ще можуть знайти свого господаря angel1

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #47 : 08 Квітень 2014, 21:09:52 »
Цитувати
Бажаю Вам щоб дитячі мрії таки здійснилася, піаніно і швейна машинка ще можуть знайти свого господаря

Нарахунок швейної машинки в дорослому житті вона мені аж надоїла до несхочу на роботах. А про піаніно вже давно забула, дитина моя теж, нажаль, музичного слуху немає. z5

Offline Galka11

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +427/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #48 : 09 Квітень 2014, 14:40:03 »
я колись теж хотіла буди міліціонером, мені і досі дуже подобається коли дівчина одіта в міліцейську форму  d100 А ще памятаю як ми з подружкою сиділи на пожежних сходах і мріяли як будемо акторками і будемо зніматися разом з Дмитром Харатьяном (то був наш секс символ  ;)) А ще ми вдома завжди вдівали велику ялинку до стелі, і я мріяла про те, що  колись вдіватиму ялинку з своїми дітками...а потім певний час було розчарування, бо в усіх моїх подружок були хлопці, а  вмене не було, і я почала була думати, що заміж не вийду і моя мрія не здійсниться.
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

Offline Mashka_Mashka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +164/-0
  • щаслива мамуся :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #49 : 18 Липень 2014, 14:32:33 »
і я всім бажаю, щоб всі ваші  мрії здійснилася
СП Іграшки до Миколая. Дешеві ціни. Великий вибір.

СП на тісто для ліпки. Аналог Play Doh Ціна 6 грн/100 грам

Offline Сон Я

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • [URL=http://lines.lvivport.com/children2/][IMG]htt
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Соня
« Reply #50 : 06 Серпень 2014, 11:34:59 »
А я хотіла з дитинства бути вихователем в дитячому садку, так як у мене бабуся пропрацювала 40 років вихователем, то маю з  кого брати приклад :flv.  а тепер приходжу у садок і бачу відношення до дітей то ... mish (правда, ще залишилося багато чудових вихователів, які дійсно люблять свою роботу і роблять усе для того щоб навчити діток гарних манер, гарного поводження)