Автор Тема: Інтерв'ю з Юлька-мамулька :)  (Прочитано 4511 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Інтерв'ю з Юлька-мамулька :)
« Reply #17 : 22 Серпень 2012, 09:48:40 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А може й справді через це я не поправляюсь d27 Дійсно, я ніколи не пю нічого крім молока, компотів і мінералки d104 А газовані солодкі водички взагалі не переношу.
Юля, це точно через це ))) Бо я пос обі знаю, що коли каву чи чай п"єш, по-перше, там ітак калорії, а по-друге, завжди тягне закусити якимось печеньком чи й шоколадкою. Так що так тримати  z4

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 22 Серпень 2012, 09:52:29 »
Юля, кльове інтерв"ю  z4

- на що (крім каблуків) тобі не шкода грошей? чи є щось таке, від чого ти втрачаєш голову, от хочеться і все, вмомент?
- чи маєш ти план по вихованню дітей? Наприклад, які риси ти хочеш в них закласти і якими методами ти будеш це робити?
- назви свої позитивні риси характеру, давай, похвали себе від щирого серця  d27

Offline Юлька-мамулькаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +311/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #19 : 22 Серпень 2012, 10:09:49 »
Відповідь на питання Radomska

у Вас чоловік ортопед і Ви, на скільки я розумію в медицині
Так мій чоловік дитячий травматолог, але я не медик, хоча медициною цікавилася завжди, ще з дитинства, в мене в сімї є теж лікарі :)

задоволені своєю роботою?
поки що моєю роботою є діти d27 Після декрету мені прийдеться шукати нову роботу, так як перед тим працювала в іншому місті (ми переїхали). Надіюсь на те, що буду задоволена своєю роботою, це для мене дуже важливо d112

а третю дитину хочете
Я прихильник теорії, краще якість, чим кількість  d27  Як я вже писала, я мріяла завжди про хлопчика і дівчинку, не буду редагувати свою мрію d27

Відповіді на питання Совушка

Ліля, це що??? d27 d27 Ти вже Совушка??? z5 z5 z5 z5 Вітаю, класний нік ;)

Що ти найбільше полюбляєш робити вдома, а що - з точністю до навпаки?
Ну ніби ти не знаєш z3 Сидіти на Мамці звичайно z5
Найбільше люблю робити "ревізію" в хаті і викидати лишні речі, мені це приносить таке задоволення d27 не знаю чому d112. А ще мити ванну кімнату, так щоб все блистіло. І з точністю навпаки не люблю мити посуду...як я хочу посудомийну машину d3 d3 d3

Любиш солодощі? Які?
 Люблю... d41 Всі  d27 Я солодкоїжка, але стараюсь їсти його дуже рідко. А от в шоколаді відмовити собі не можу... d111 Молочний з горішками мій самий улюблений.

Де і як любиш відпочивати?
В першу чергу люблю відпочивати активно, а ось де d143, тут вже більше питання де я можу собі дозволити відпочивати d27 Страшенно люблю подорожувати, люблю екскурсіїї по визначним місцям, обожнюю старовинні замки, архітектурні памятки. Інші міста, інші країни для мене магніт. А от з того що я можу собі дозволити - це Крим і наші Карпати. Лижи - моє захоплення z1

Ти цікавишся політикою  чи ти далека від цього?
Колись цікавилась настільки що знала всіх політиків, всі партії, дивилась політичні програми, дискутувала на політичні теми, як всі хто нею цікавляться d27, возмущалась і була не довольна d27 а потім подумала, а нашо воно мені, й так нічого не зміню, тому зараз не цікавлюсь нею взагалі d112

Багатьох форумчанок вже знаєш вживу
 Я б не сказала що багатьох...зараз спробую приблизно порахувати d130 Ой ні, рахувати прийдеться довго d27 Та трохи вже знаю, не пів форуму звичайно, але компанія назбирається нічогенька z5
Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 22 Серпень 2012, 14:22:53 »
Відповіді на питання juliaroberts

Юлічка, вибачай d27 але на твої улюблені перші два питання я вже відповіла d27 Олеся тебе випередила  d112

літо чи зима?
 В мене немає прирогатив на користь якоїсь однієї пори року, не важливо де і коли, важливо з ким і як, коли щасливий, то хоч дощ і непогода... z3 z3

солодке чи солене?
Спочатку солене, а потім солодке d27

минуле чи майбутнє?
 Однозначно майбутнє, як кажуть, тільки уперед, в світле майдутнє z4 ;)

Народити дитину - значить раз і назавжди наважитись на те, щоб ваше серце розгулювало десь поза межами вашого тіла...)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 25 Серпень 2012, 01:08:04 »
Дівчатка, вибачайте що пропала, мене пару днів не було в місті, і я не мала доступу до інтернету d112, можемо продовжувати  наше інтервю  :) :)

Відповіді на питання kokocuk

Чи любиш ти читати книжки?якщо так,чи є улюблена?
Так люблю, в дитинстві любила Джека Лондона, ну і звичайно повість "Біле ікло", Носова "Пригоди Незнайки", Марка Твена, Жуль Верна. Потім з задоволенням читала Булгакова, "Мастер і Маргарита" сама улюблена, Толстого. Взагалі мені подобається пригодницький жанр, фантастика і детективи. З сучаснішої літератури Сідни Шелдон, Стівен Кінг. Правда останнім часом я мало читаю художню літературу... :8 :8 Більше цікавлюсь психологією і всяким таким d112

Чи любиш фотографуватись?

Чесно?... Не дуже d27 Тільки якщо як то кажуть у формі.

В тебе є справжні друзі серед чоловіків?
Є, навіть не один, взагалі колись більше дружила з хлопцями, був у мене такий період в житті d27

Любиш мріяти? Люблю, але найбільше мріялось у підлітковому віці d3 d3

Ти більш компанійська чи тобі подобається бути насамоті?
 Самотність не для мене, дуже рідко в мене є потреба побути на одинці сама з собою, така вже в мене душа на розпашку d27 біля мене обовязково хтось має бути, а чим більше - тим краще...і веселіше d30

Відповіді на питання Люче

тобі важко влитися в новий колектив? Як швидко ти заводиш нові знайомства, легко сходишся з людьми?
Скажу так d143 В чужій компанії я почуваю себе нормально, знайомлюсь легко і з задоволенням заводжу нових друзів. Але ніколи не забуваю про те, що старий друг вартий 10-ти нових d112 d112

якщо тобі з якихось причин доведеться провести день з незнайомою людиною, на які теми ти з нею говоритимеш? Як думаєш, тобі буде важко спілкуватися з нею?

Я навіть знаю, бо в мене так часто бувало в житті, деколи навіть легше виговоритись незнайомій мені людині. Про що говоримо? Та про все, це залежить від людини, чим людина відкритіша, тим більше з нею є про що поговорити z4

ти відкрита до змін? Чи змогла б ти в один день все покинути і поїхати кудись з близькими людьми чи друзями, нічого наперед не плануючи?
Ось це про мене d27  d27 Так, в любий час дня і ночі, нічого не плануючи наперед, я можу за годину вже стояти на вокзалі z5 z5 В очікуванні пригод  d27
Дуже часто спонтанний відпочинок получається набагато прикольніший за спланований  на місяць наперед d112

чи плануєш повертатися до роботи після декретної відпустки? Якщо так, то чим хочеш займатися? Чи не буде тобі тісно тут в Івано-Франківську після того, як ти працювала у столиці?
Звичайно, попробую щось знайти в сфері, якій вже працювала, але як там буде далі, ніколи не вгадаєш, тому поки що нічого не загадую :) Тісно не буде, головне щоб дома, а не десь на чужині d27

чому віддаєш перевагу: кіно чи театр?
Чесно скажу, в театрі не була сто років d27 Все збираюсь, але кіно завжди перемагає. Знаю що тепер є багато цікавих вистав, ось треба буде найти вільну годинку і обовязково сходити.

хто вибирав імена для дітей, чому зупинилася саме на таких?
 З сином все було просто, я завжди знала, що якщо в мене буде хлопчик - назву Максимчиком d27 Любила це імя d112 Імя доці ж, я принципово не придумувала наперед, коли вже народилась, я подивилась на неї, яке їй підходить, яке мені і ій рідне , таке щоб мені приємно було вимовляти...і якось так було, називаючи її іншими іменами, бачила ...чи відчувала, що то не її , а Христинкою так і просилося чомусь її називати d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 25 Серпень 2012, 10:08:53 »
Цитувати
І в мене таке питаннячко - Юля, твій нічний режим, якось впливає на тебе? Твій чоловік зазвичай з тобою пугукає? Дітям не передався твій графік?

В мене чоловік ще затятіша сова чим я d27 Так що Ліля, пугукаємо ми разом. Діти у мене різні, старший хоче спати в 9-й вечора, меньша - в 12 ночі, вона любить поспати зранку солодко, а Макс ні світ, ні зоря встає як штик d27 Ти знаєш Ліля, останнім часом я зрозуміла що такий режим не дуже приємливий, як не крути більше встигаєш, коли зранку встаєш виспана і день продуктивніше проходить. Так що я рішила міняти свій режим, підкоригую його трішки z3

Відповіді на питання Людмілка-Мілка

В якій школі вчилась? Де здобувала вищу освіту?
Вчилася в 11 школі (вул Лепкого), але два останні класи закінчувала в Богородчанській школі №1. Закінчила я ІФ інститут менеджменту Тернопілького Національного Економічного Університету. 3 роки я вчилася стаціонарно, 2 заочно.

В якому мікрорайоні міста проживаєш? Чи маєш якусь "живність" вдома?
 Проживаю біля Дит. обл. лікарні , але це не постійно, тому що на даний час знімаю квартиру.

Маємо акваріум. З рибками звичайно d27 Плануємо завести маленьку собачку. До цього мали ще хомячка.

Опиши коротко характер своїх діток.
 Коротко d130 В сина дуже впертий характер, все має бути так як він сказав, але він дуже розумна дитина, дуже цікавий, все його цікавить, як літають літаки, чому молоко біле, звідки в крані вода, з чого хмари d27 і багато всього в цьому роді d27

Доця ще не проявляє свій характер, поводиться поки як і всі діти, дуже рухлива і енергійна, вона в мене більше веселунка, така як дзига.

Відповіді на питання jet

на що (крім каблуків) тобі не шкода грошей? чи є щось таке, від чого ти втрачаєш голову, от хочеться і все, вмомент?
Хмм-м d130 Задумалась я d27 Напевно крім одягу і їди, ще не шкодую грошей на відпочинок, чи це кіно, чи кафе, особливо якщо це стосується активного відпочинку, ніколи не відмовлю собі , якщо є можливість поганяти наприклад на квадрациклах чи прокататись на банані (на морі), от захотілось мені і все, навіть якщо останні гроші віддам d27 мушу спробувати і крапка z5

- чи маєш ти план по вихованню дітей? Наприклад, які риси ти хочеш в них закласти і якими методами ти будеш це робити?
Щодо того якими я хочу виховати дітей, то маю чіткі уявлення, якими хочу щоб вони стали, але що стосується методів виховання, тут я  не на сто відсотків впевнена, що та чи інша форма виховання принесе той результат на який очикую d112
 Я б не назвала це планом, скоріше я знаю приблизно що треба робити , а що не варто. Та й я ще в пошуку інформації по цих питаннях. До речі, дуже кльові книги я читаю зараз, всім радила б їх. Гізела Еберлейн "Страхи здорових дітей" і нашого видавництва Нова зоря книжка, автори Геник С., Грицишин М., Дейчаківський І. "Обдарована дитина" . Ну дуже розумна і цікава книжка

- назви свої позитивні риси характеру, давай, похвали себе від щирого серця
 z5 z5 я зразу так розсміялась, коли прочитала питання. Напевно називаючи свої хороші риси характеру людина часто не може зупинитись d27 Хто ж ще так добре знає себе крім самого себе. Так й хто похвалить, як не сам себе z5

Назву пару позитивних рис, які не тільки я знаю, а ті , які цінять в мені, близькі мені люди і друзі d112
Простодушність, щирість, вірність і відданість, уміння зберігати секрети d112, чесніть  і ...знов забула як на укр. - отзивчевость.
А ще , ну це вже більше я ціню в інших людях, синтементальність, хоча може це і мінус d143 d143 Просто я дуже чутлива людина, до емоцій, до чужого горя чи щастя.
 О, ще я рада що в мене не зависливий характер, навіть дуже цим горджусь, ніколи не розуміла що значить заздрити, ну можна там подумати, яка класна жінка, чи там яка в неї гарна сімя, машина, фігура, навіть якщо в придачу ще й міліонер чоловік, я можу тільки порадуватись за когось, і просто подумати хотіла б і я так
 І зразу згадала, ще один свій плюс ( я ж говорила що важко зупинитись d27 d27) , дуже не люблю коли когось обсуждають, як то кажуть за спиною, це так підло, я завжди коли в моїй присутності починають таке робити просто нагло припиняю такі розмови, можу сказати, а хто дав нам право судити інших людей, от така я  d112 але я рахую це дуже позитивна риса харакрету!

Ну от d142 Обхвалила себе?  d140 Здається получилось.

Все, відповіла всім, хто писав d41 Дівчатка, дякую вам за дуже цікаві питання, питайте ще d27 ;) ;)

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #23 : 25 Серпень 2012, 10:46:58 »
Дякую за відповіді!Дуже цікаво тебе ...читати d27
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 25 Серпень 2012, 12:21:14 »
Дуже рада , що тобі було цікаво  ;) ;)

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 25 Серпень 2012, 13:40:40 »
Цитувати
До речі, дуже кльові книги я читаю зараз, всім радила б їх
ну а чого шифруєшся, кажи! ;)

- ще питання - яку життєву мудрість (ну чи мудрості) ти перейняла від своїх батьків?
- чи було таке, що авторитети, власне, втрачали авторитет перед тобою, повагу, коли ти розчаровувалася в людях, бо , наприклад, дорослі чи поважні особи виявлялися ***?
- як ти ставишся до того, що пенсіонери нагло претендують на місця у транспорті? або коли дідуськи на дорогах порушують правила ну чи "женуть" 20 км/год, ще сварячись на інших водіїв? Де є твоя межа терпимості?

з.і. Ну ці останні питання якісь такі недолугі, але все рівно захотілось спитатись  :8

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 25 Серпень 2012, 17:57:14 »
Іруся, дуже кльові питання, ти взагалі майстер з цікавих питань d27 z4 Вечерком відпишу, а щодо книг, то це прикол якись, хотілаподивитись авторів і вписати, але забула z5 Гізела Еберлейн "Страхи здорових дітей" і нашого видавництва Нова зоря книжка, автори Геник С., Грицишин М., Дейчаківський І. "Обдарована дитина" . Ну дуже розумна і цікава книжка z4 z4

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 26 Серпень 2012, 11:10:33 »
яку життєву мудрість (ну чи мудрості) ти перейняла від своїх батьків?
 Ну скажу що мама мене добряче підготовила до життя, як до школи виживання, з маленької вона мене вчила до самостійності, чому я безперечно рада, вона завжди мені говорила, в цьому житті покладатися потрібно тільки на самого себе.
А ось моя бабуля навчила мене ніколи не здаватися, що не досягаємих цілей просто не буває.

- чи було таке, що авторитети, власне, втрачали авторитет перед тобою, повагу, коли ти розчаровувалася в людях, бо , наприклад, дорослі чи поважні особи виявлялися ***?
Люба авторитетна людина, може швидко підірвати свій авторитет одним лиш проступком. А ще дуже часто ми ідеалізуємо старших за нас людей в дитинстіві, а підростаючи у нас просто сформовується свій погляд на речі, от так і розчаровуються у людях d27, в мене теж таке  було d112

- як ти ставишся до того, що пенсіонери нагло претендують на місця у транспорті? або коли дідуськи на дорогах порушують правила ну чи "женуть" 20 км/год, ще сварячись на інших водіїв? Де є твоя межа терпимості?
 Ти знаєш, я завжди по життю стараюсь поставити себе на чиєсь місце, тому якщо дивитись очима наших пенсіонерів, то мені їх шкода, вони просто стараються зекономити на всьому, з їхніми то пенсіями d16

По темі толерантності до старших, розкажу тобі, як у Києві в метро бабульки пробивають собі місце. Я на 5 місяці вагітності їду в мерто, ну і всі сидячі міста зайняті, як завжди поруч сидять пацанюри, короче входить в вагон бабця і чомусь підійшовши до мене ( у мене не було видно живота...але) наглим таким тоном, може би ти мені місце уступила????  d107 От в таких ситуаціях мій терпець уривається d27 Ну я їй культурно звичайно відповіла що піднімайте пацанву, вона щось буркнула і відчепилась d27 Взагалі у нас молоді хлопці зовсім обнагліли, не уступлять місця ні вагітним, ні старшим   d104

А щодо їзди на дорогах під 20 км/год. то хай собі їдуть, тільки б їх не хапав маразм по дорозі d27 Дуже часто вони творять таке, не дозволятють себе обігнати, чи поворот забудуть включити, а про заповільнену реакцію взагалі мовчу... d111 А ще не люблю коли везеш старших в машині, а вони всю дорогу як навігатори  d140 d140 d140 d140 - повертай, тормози, ще й з додатковою функцією коментатора  z5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 27 Серпень 2012, 13:16:10 »
Дівчатка, сьогодні останній день інтервю, точно всі все запитали? d27

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #29 : 27 Серпень 2012, 13:54:12 »
Привіт, Юля. :) :) :) Вже декілька разів заходила до тебе в інтерв'ю - цікаво читати z4 По-ходу виникали питання, але все щось відволікало, а тут останній день d107 z5, тому швиденько пишу:
1) ти писала, як вибирала імена дітей, а як ти називаєш своїх малюків (неофіційні домашні "клікухи") і історія їх виникнення
2) твоя реакція на вагітність - опиши її, і чи були якісь зміни у відчуттях, коли завагітніла вдруге
3) напиши щось про ваші сімейні традиції (особисто вашої сім'ї)
Дякую.
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #30 : 27 Серпень 2012, 14:07:44 »
Юля, прочитала всі твої відповіді - цікаво  :)
І від мене питаннячко:
яке з твоїх днів народжень запам"яталося тобі найбільше? Чому? І якщо ще омріяного дня народження не було, то яким ти собі уявляєш свій найкращий день народження?

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 27 Серпень 2012, 14:21:31 »
Юля, а в тебе у школі якась кликуха була?  ;)

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #32 : 27 Серпень 2012, 14:50:25 »
ну і ще на кінець тебе "допитаю":
лакам яких кольорів віддаєш перевагу коли робиш манікюр? можеш кожен ніготь іншим кольором нафарбувати?
коли купляєш взуття, думаєш до чого з твого гардеробу воно підійде, чи якщо щось подобається, то купляєш, а вже потім під нього докуповуєш одяг?
ти не п*єш ні чай, ні каву - як виглядає твій сніданок? (просто, я привикла, що на сніданок має бути чай-кава і бутербродик)
в тебе бувають такі моменти, що все дістало? як з цим справляєшся?
улюблений колір, квіти,запах
дякую  :*

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #33 : 27 Серпень 2012, 14:53:20 »
Так, всі активізувались...))))

В мене ще питання. 1 Ти писала, як любиш одягатися (яскраво)), а де купуєш одяг? Чи купуєш через інтернет (якщо -так, чи завжди вгадуєш розмір?) купуєш спонтанно чи наперед продумуєш ввесь лук?
2. Чи не надоїло бути "в декреті"?
3. Чи часто в своєму сімейному житті змінювала місця проживання?
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором