Автор Тема: Берегово - термальний басейн  (Прочитано 45428 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ninysja

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Соломія, Олексій
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
Re: Берегово - термальний басейн
« Reply #85 : 21 Січень 2014, 10:28:04 »
і ми також хочемо туди поїхати. Але то треба на декілька днів напевне? що б ефект був. дівчата напишіть координати, де хто проживав і свої враженяя.

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +159/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #86 : 21 Січень 2014, 16:59:10 »
Дівчата, Ви мене заінтригували критим басейном від Жайворонка. Бо останній раз, коли ми там були, то ставили тільки сваї на нього і власник турбувався за документацію d30

Сам басейн у Берегово - психологічне випробування для панянок, моя кума в нього не рішилася зайти. Особливо після відсутності нормального душа і умов роздягалки. АЛЕ - вода справді лікувальна, особливо для чоловіків, у яких проблеми з продовженням роду d91

Offline 1985kris

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #87 : 22 Січень 2014, 15:40:02 »
дівчата, можна ще в Косино поїхати, там теж дуже прикольно. або в Жайворонок, там є критий басейн. на басейни від спорткомплексу нікому не раджу їхати - там воду міняють максимум 1 раз на місяць, не дуже приємно купатись в болоті d16

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #88 : 22 Січень 2014, 16:04:54 »
в Косино ще поки нема умов для проживання. там дійсно гарно. ще б добудували готель чи що вони там для прожиття хочуть збудувати і можна спокійно їхати. бо я мала необережність їхати туди автобусом і в Берегово зупинятись, то до Косино і з Косино теж автобус d111 це жах, там насправді рідко ходить транспорт в ту сторону. і харчування в Берегово дороге і розраховане не відомо на кого (кафешки), було тільки 2 нормальні ресторани, де можна поїсти- Пава і термального комплексу Берегово ресторан, але там в ціну входить відсоток на чай офіціанту, бо ми перший раз троха лоханулись і лишили пару грн на чай, коли я додивилася, що вони й так своє получають d108. за 3 дні на 2-ох людей кучу грошей спустили

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 22 Січень 2014, 17:30:30 »
в Косино вже почали будувати готель. охоронець або адміністратори на вході з радістю вам допоможуть з житлом у сусідніх селах або в тому ж Косино. бо вони отримують з цього відсоток.
Цитувати
і харчування в Берегово дороге і розраховане не відомо на кого (кафешки), було тільки 2 нормальні ресторани, де можна поїсти- Пава і термального комплексу Берегово ресторан
а де Ви харчувались? я сама родом з Берегова, приїжджаю туди до батьків в гості, але мені після Франківська якраз навпаки здається, що там дешево. Правда з сервісом всюди проблеми в Берегові - це факт

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #90 : 22 Січень 2014, 18:46:07 »
ми жили в готелі, то перше харчувалися там, але мене не влаштувало: 1. невідповідність ціни в меню та в реалі, тобто вони нас *робили* на 10-20 грн щоразу. 2. офіціант працювала дуже погано, при тому що столиків від сили 8, і не всі зайняті, не дочекавшись один раз сніданку, я псіханула і більше ми там не їли. ходила по кафе, то там тільки коктейлі в меню d107, а коли ми прийшли раз на сніданок в одне з кафе і заказали піцу і каву, то через 15 хвилин офіціант приносить каву, а про піцу каже, що нема d16, то я теж розвернулася і вийшла звідти. а так реально не було що перекусити по кафешках, то в ресторані платили за обід-вечерю дуже навіть прилічно, тобто у нас в Франику дійсно дешевше і впринципі знаєш куди піти, хоч я не сильно хожу, але ціни приблизні знаю d112 ну це моя думка, може ви там в Берегово знаєте, де харчуватися, бо там жили, а приїжджій людині без інформації, там якось не так :(

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 22 Січень 2014, 19:47:22 »
Нормального сервісу в Берегові не знайдеш - це 100% правда, на жаль. Мені подобається в ресторанчику "Кока", "Шеркерт", кафе "Кеменце" - там дешево і смачно (принаймні налогова, прокуратура і міліція обідають саме там). Піца найкраща в "Наполі", хоча особо смачною її назвати не можна, але ціни - найдорожча до 30грн :hi
не рекомендую ресторан "СССР" - там дорого і дуже несмачно. в дийді є непоганий ресторан

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 22 Січень 2014, 19:49:28 »
я навіть жодної з цих назв не знаю :( от що значить, що не володіла інформацією. ще як зберемся, то вже з вами зконтачусь, бо їда та проживання винесли в рази дороще ніж перебування в самих басейнах d16

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 22 Січень 2014, 19:52:27 »
а на рахунок проживання теж саме - кому як пощастить. наші знайомі їхали, то платили по 150грн з людини. навіть з маленької трьохрічної дитини брали таку саму суму, проживали вони в когось вдома, де на 10чоловік був 1 санвузел. вражень їм вистачило на все життя mish

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 22 Січень 2014, 19:53:59 »
зараз я не знаю які ціни, але ми друзям знаходили житло по 50грн за добу - і ціла квартира була в їхньому розпорядженні

Offline Лайла

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 22 Січень 2014, 20:01:05 »
Цитувати
а на рахунок проживання теж саме - кому як пощастить. наші знайомі їхали, то платили по 150грн з людини. навіть з маленької трьохрічної дитини брали таку саму суму, проживали вони в когось вдома, де на 10чоловік був 1 санвузел. вражень їм вистачило на все життя
ми брали готель, то 280 грн за двох без харчування, а харчування mish я вже описала. теж спілкувалася уже в басейні з людьми, то чула що за 50 грн живуть, їсти готують і збираються ще залишатися d30. а я хотіла відпочити і не готувати d30 от і відпочила. але то все фігня, дійсно саме перебування в басейнах мені сподобалося :bo

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 27 Січень 2014, 15:33:51 »
була на днях у Косино, підняли ціни дуже - зараз 2 години коштують 70грн + 40 хв дається щоб перекусити або випити щось у ресторанчику. ми там не їли, пили тільки пиво (чеське пиво коштує 20грн), переглядала меню - дорогувато, тим більше, що їжа і напої подаються в одноразовому посуді d111

Offline Naki

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-2
  • Мій ном 050-8826768, 096-7404314
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександрик 5 р і Максимчик 3 р
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #97 : 23 Лютий 2014, 10:05:50 »
Ми їхали то  ночували в Солотвино, а на день їхали в Косино то стало аж забагато,емоцій купа позитивних.В Берегово умови гірші хоч ближче їхати
Мій ном 050-8826768, 096-7404314

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #98 : 10 Березень 2014, 14:31:16 »
А хто де жив в Косино?
Я так зрозуміла,що там де ті термальні басейни то номерів немає,чи як?

Там лиш плавати ходити?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 10 Березень 2014, 14:37:19 »
В Косино нема готелю. Люди зазвичай живуть у селі, на термальні води доїжджають.
Здається, в травні планують відкрити готель на території термальних вод

Offline trisch

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-0
  • душа погрузилась в осень....
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Януся і Юляся
  • Ваше справжнє ім’я: оля
« Reply #100 : 10 Березень 2014, 14:41:25 »
Христя,а ви маєте координати якогось нормального житла там у Косино?

Offline 1985kris

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 10 Березень 2014, 14:49:26 »
В Косино немаю, бо живу в Берегово (тільки в самому Берегові можу щось порадити). Знаю тільки, що багато людей (зокрема і мої знайомі та друзі) приїжджають відразу на басейни, питають в охоронців території або іншого обслуговуючого персоналу про житло, то ті радо допомагають (мають з кожного клієнта по 10%). Мої друзі зазвичай живуть у Берегові, в Косино тільки доїжджають. І раджу їхати на своєму транспорті (якщо є така можливість), бо на вихідних можуть виникнути проблеми з громадським транспортом - майже відсутній d27