Автор Тема: Нічні засинання. Сон карапузів. Неспокійний сон малюка  (Прочитано 23727 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мій Арсенко засинає 11год, а то й 11.30, коли ваші дітки засинають? d82
В нас це тяжко його треба довго вкладати, пісеньки, казочки розказувати. 10 раз він ще пити забагає(відповідно зранку памперс як бомба)
Вже по всякому пробувала швидше навчити, нівкакую. d112
Може знаєте якісь дієві методи?
В обід з сном проблем нема, сам засинає, я даже коло нього не лягаю ;)

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Не мороч собі голову, хоче в 12 нехай, він сова як я ... так ,що кидай у мене тапками а я на Арсенчика стороні!!!!!!!!!!!
А на рахунок пісеньок і попити - то це вже як ритуал, як у інших ванна. чи бутилочка. у мене слінг.... кожному своє........... він ж не сам казки почав собі читати а показали, от і вимагає........ попробуй по троху, ддуже обережно корегувати. зійди на щось одне. І приготуйся на це піде не один тиждень, і купа нервів яких дитина не має бачити і при можливості відчувати!!!!!! Але якщо вже почала доведи справу до кінця, бо буде ще гірше!!!!!!!!!!!!! Всьо... не бий d100
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Треба цим питанням зайнятись, нині лишаєм його самого спати подивлюсь, що буде вночі, коли він побачить , що Вови немає d107

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ого!!!!!!!!!!!!
обережно, може сильно налякатися і ще рік не відпускати!!!!
на цілу ніч неварто, моя тобі порада!!!!!!!!!!!
Дівчино, не шуткуй!
Кажуш плавноооооо!

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Та ж треба його навчити самому спати, та як плавно, він встає раз, а то буває що не разу. хай бачить що тата немає, якось привикне, а що дасть якщо чоловік буде там пів ночі, він може встати в любий час

Offline Natali24

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
Не мордуй Арсенчика, поступово привчай. Кожних 3 дня пробуй класти спати на 5-10 хв раніше і так поступово навиш класти в 10 а потім 9. Бо самий здоровий сон якраз до 11 вечора!

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
О.щоб він спав в 9год, я про таке даже не мрію. d53
Думаєш ми так не робили, і зранку пробувала швидше піднімати, щоб вечером хотілось відповідно швидше йому спати,але марно, поки годину не вимучить нас і себе не засне.

Offline Natali24

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
  • Мама принцеси!
    • Награды
мастера делает тренеровка  d112
Хоча якщо дитина такий собі режим зробила о важко його ломати, але можливо, я довго мучилась місяц 3 але на годину  перенесла сон, баюкала, колисала і т.д.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
У сов здоровий сон ранком. Дай дитині поспати........ ;)
плавно треба, а то потім питання відки страхи,фобії, невпененість у собі, злість і т.д................ я з цим дуже обережна і моє кредо від народження, особо не вмішуватися у природу і не нашкодити!!!!!!! поки діє, сама знаєш... лс. ми ще друзі, цьом?  d100

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Мій Маркіян засинає о 21 год під бутилочку із сумішшю, а прокидається о 5 або 5.30 ранку і до восьмої грається, я теж з ним іграшки перекладаю одним оком, бо так спати в цей час хочеться, що жах.  :) Але що тут зробити, пробувала заколисувати зранку, але не виходить.

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ой яке гарне ім"я...........ммммм!!!!!! Маркіян!!!!!!
Мені завжди був незрозумілий термін заколисати,як на мане це малоефективно... як мій організм каже не спати то не спати, ...... у багатьх діточок такий режим, і це нормально, лише не для мене, я як проснуся раніше 9-30, ховайся в жито........................ Слава богу, мій карапуз спить до 10-00!!!!!!

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Ну нє краще хай засинає в 11 і встає в 8год, ніж буде мені в 5год вставати це для мене ще тяжче буде, просто так хочеться вечнром книжечку почитати (страшенно люблю книжки, Вова каже що в мене не здоровий фанатизм d112 d91 d91), а він товчеться до ночі

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
так лише лялька, виня батарейку і все............................а то дітвора, у них свій біологічний годинник.

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Я розумію, що я трохи егоїстка, бо хочу щоб малий швидко засинав, щоб я могла книжку почитата(але ж так хочеться і для себе трохи часу приділити), а з другої сторони розумію, що якщо не хоче, то що ж робити, він ж дійсно не на батарейках, випхав і спить d82

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
    • Награды
на пенсії книжок начитаєшся  d27, а зараз насолоджуйся дітьми, а то виросте і скаже ну я пішов, мама не лізь, немаю часу та іншееееееее z5

Offline tanuxaАвтор темы

• Віддана Мамка
    • Награды
Взялася малого відлучити від нічних кампотиків, поза тої ночі страшно ривів, тої ні разу не вставав, подивлюся, що буде цієї, аж страшно, так тяжко, слухати як він плаче, але я бачу що по інакшому ми не відлучимо від цієї привички.
Так було в знайомих, до 3-х років вставала мала, а потім недали пити, пару днів поплакала і спокій, спить тепер цілу ніч d82

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Бачу ви про конкретну годину засинання говорите, а мене в моїх малявах турбує кількість годин нічного сну. Я вважаю, що вони сплять надто мало, як на їх вік, а як це змінити поняття не маю. Вкладаються спати коло 10ї, а в 5-6й уже на ногах, а нам з чоловіком ще так би поспати зранку....... І що цікаве, чим довше посплять вдень, тим менше вночі. З осені на зиму взагалі поміняли день з ніччю. Потім почала будити вдень, от посплять 3години вдень, значить зранку о 5-6 встануть, а посплять 2, то будуть везтись весь вечір, зате зранку на півгодини подовжується сон. Чекаю весни, надіюсь все інакше буде, день довший, прогулянки активніші, більше свіжого повітря
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!