Автор Тема: Нічні засинання. Сон карапузів. Неспокійний сон малюка  (Прочитано 24886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +234/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Нам 6 днів,  малий часто здригається під час сну,  і цим будить себе.  У Вас таке було?  І постійно шукає цицьку,  хоче,  щоб сосок був у роті.  Напевно прийдеться пустишку купити,  хоч я цього не хочу.  Але ж не вихід не відходити від нього
О і в нас так здигається. Незнаю від чого.  Я теж не давала була проти.  А потім як був завал з тими коліками,  то вже сама її мунула йому,  тільки б заспокоївся.  А він вже не бере,  ніяку.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline Аня Рішко

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко...1,8
  • Ваше справжнє ім’я: Марко
У мене дитина 1,8 ....я студентка лишаю дитину з бабусею...
На вихідні приїжджаю....останнім часом малий почав вночі прокидатися і плакати....захворів...зубки прорізались....
Йому вже краще але плакати не перестає....просто просипається вночі і плаче...з чим це пов'язано?
Почалось це відколи я їхала останній раз...він дуже плакав за мною....потім захворів і ось цей плач

Offline Ольга780

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
Уві сні всі дітки такі солодкі. не можна дочекатися коли маленьке сонечно прокинеться, а коли прокидається, то так стомлюєшся, що знову хочеться, щоб дитинка скоріше заснула