Автор Тема: Наші "пунктики"! :)  (Прочитано 13705 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Наші "пунктики"! :)
« Reply #85 : 02 Січень 2013, 18:54:57 »
Цитувати
короче вредна
А так б і не сказала d27
А в мене пунктик - не люблю запізнюватись, і відповідно , якщо хтось запізниться. Я краще вийду швидше, і почекаю, ніж запізнюсь :)

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #86 : 02 Січень 2013, 19:37:43 »
я так почитала і зрозуміла що я страшна нерахя і пофігістка d27, чисто так чисто, як щось не так трагедії немає.....АЛЕ коли я нервуюсь, ну дуже нервуюсь то починаю інтенсивно прибирати, раз коханий мене взлив d105 d105 d105 то я під Новий Рік в мороз мила вікна в 12 ночі...отаке буває, як щось не так тряпку в зуби і пішла

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #87 : 02 Січень 2013, 19:48:05 »
Цитувати
я почала читати і зразу ж зрозуміла який у мене найголовніший "пунктик": не переношу неграмотності!!! Я читаю і подумки виправляю помилки. Причому скрізь. В постах деяких форумчанок особливо.
В мене теж саме  d111 деколи готова себе за це прибити d110

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #88 : 02 Січень 2013, 21:02:18 »
Тут багато про мене, а багато і зовсім не моє. Але є одна річ що діє на мене, як червоне на бика. Не переношу, коли моїх дітей починають прямо при мені повчати і виховувати  :/, стараюсь діяти за принципом "улыбаемся и машем", але можу і нагрубити  d109

Offline Roksana

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #89 : 02 Січень 2013, 21:45:43 »
Ну у вас дівчата і пунктики.  d30
Ну мої пунктики це:
-люблю завжди доказати свою правоту в суперечках (поки не докажу то буду не я) при  чому в хід їдуть цитати, вчення, роздруківки із літератури, думки психологів або вчених, кроче ДОКАЗИ. Людей може вже це давно не хвилювати, але я поки не докажу доти я не зможу заспокоїтися.Вважаю страшною трагедією таке своє відношення до цього,  адже це мені навіть трішки підпсовує відносини.:( Але нічого не вдію. Хоча працюю над цим, але тоді це дуже б'є по мені, так ніби "зціплююся" і довго можу про це думати, а як доведу, то одразу тема перестає для мене існувати.
-страшне боюся бактерій і взагалі всякої нечисті, коли хтось у маршрутці кашляне то одразу прикриваюся або йду геть.А коли ще дитина буде зі мною то дуже переживаю потім щоб не захворів. Стараюся не думати та дуже не виходить.
А ще боюся коли дитина на вулиці бере всякі незрозумілі речі, всякі кришки, палочки, обгорточки, пляшечки чи там тому подібне-ну це чи не найбілше що мене дратує і лякає. Але то дитина, від цього не вбережешся.
-я страшенна іпохондричка (до безобразия  d110)
-теж ніколи не наступаю на люки каналізаційні
- не люблю багато світла (світлочутливіть очей від ВСД)

На рахунок чистоти я вміру, хоча думала інакше. Бо начитавшись тут як відносяться до читстоти і порядку то оказується  я "курю в старонке" Але страшно не люблю коли розкидані іграшки-іграшки мають бути прибрані завжди.

-лінь це основний мій "пунктик" з яким треба завзято боротися. В першу чергу це стосується  спорту і приготування їжі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bonitka

• Головне в житті - СІМ'Я! Кар'єра не чекає тебе вдома, гроші не витруть сльози, а слава не обійме вночі...
  • Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1038/-0
  • Don't worry, be happy...
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #90 : 03 Січень 2013, 00:28:43 »
Цитувати
я почала читати і зразу ж зрозуміла який у мене найголовніший "пунктик": не переношу неграмотності!!! Я читаю і подумки виправляю помилки. Причому скрізь. В постах деяких форумчанок особливо.
Я також подумки виправляю інших, але відношуся до цього з посмішкою. Крім того, я розумію, що і мене можливо десь виправляють d27

Мої "пунктики":  d27
- всі речі повинні мати своє місце, а після використання - повертатися, куди слід (навіть свою дитину вже привчаю до цього),
- застелене ліжко, чистота у будинку і, особливо у ванній,
- специфічне відношення до мікробів, дизінфікую все, що можна, навіть книжки, які купуємо для дитини (перед використанням палітурку протираю спиртом d112),
- прискіпливо відношуся до чистоти дитичого одягу...
- дуже часто перу одяг, особливо літом, d27
- обов'язкова дизінфекція унітазу 2 рази на тиждень, а також усіх кранів,
- люблю, коли кімнати добре провітрені,
- не люблю незакінчених справ,
- не люблю "халтурити", якщо роблю якусь справу, то стараюся робити максимально добре, у міру свїх можливостей,  d112
- не люблю спізнюватись,
- хімія у продуктах харчування, це взагалі окрема історія  :/: стараюся уникати продуктів насичених хімією (не купую несезонних продуктів, а якщо приходиться купити, то ретельно вимочую), що можливо приготувати вдома, як альтернативу продукту з супермаркету - готую.
Білоруська постільна білизна - якість за доступну ціну

Позолочені вироби з медичного золота

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #91 : 03 Січень 2013, 12:04:51 »
І в мене є ще пунктики
1. Теж, ліжко має бути застелене, поправлене, інакше бісить
2. вбиває грязний умивальник
3. чоловікові носки раніше на дивані, тепер на підлозі, а не в кульку на прання - просто  d109
4. десь в квартирі мусить бути відкрите вікно, постійно, навіть вночі, інакше враження, що дихати нема чим Це в мене такий пунктик став, коли Захаром завагітніла, залишився і до тепер.
Більше не можеу згадати. Я,кщо що, напишу :)

Offline Lesya 166

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віктор 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #92 : 03 Січень 2013, 12:36:45 »
Цитувати
2. вбиває грязний умивальник
точно d27 раз прийшла в гості, то поки була у вбиральні помила :8

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #93 : 03 Січень 2013, 12:40:01 »
Читаю пости і розумію,що у мене пунктиків нема  d104 d104 d104 Не можу зовсім нічого згадати  d112 d112 d112

Offline бабочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
  • Життя є квіткою, для якої кохання є медом. (Вікто
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #94 : 14 Лютий 2013, 09:50:51 »
А в мене б!льше фоб!й н!ж пунктик!в,особливо вони появились коли родила, таке в!дчуття !нод!, що я вже й жити боюсь d107, а пунктик - не люблю  коли вдають розумних d128

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #95 : 25 Липень 2013, 00:08:15 »

Цитувати
коли хтось у маршрутці кашляне то одразу прикриваюся або йду геть.А коли ще дитина буде зі мною то дуже переживаю потім щоб не захворів. Стараюся не думати та дуже не виходить.
читала цю темку і не могла визначити  які мої "пунктики",але ця думка прямо в точку. d111

Offline andjy

• Свідома Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стас 05.11.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #96 : 25 Липень 2013, 23:23:57 »
В мене багато різних пунктиків d100. Страшне не люблю безлад d105, все має бути на своїх місцях, тому приходиться часто сваритися з чоловіком і привчати синулю до порядку. Не переношу гору брудного посуду, завжди мию після себе. Я навіть одяг після прання розвішую по порядку - шкарпетки до шкарпеток, футболки до футболок... А ще мене дратує одяг, який висить на стільцях d128, завжди свій складаю в шафу d27

Offline ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +155/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #97 : 26 Липень 2013, 00:03:42 »
Цитувати
Страшне не люблю безлад
сама терпіти не можу коли безпорядок d127 і постійно сварюся дома, щоб після себе прибирали d105

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #98 : 26 Липень 2013, 00:50:46 »
багато пунктиків є  в темі що збігаються з моїми - це наша жіноча природа.:
_люблю щоб все мало своє місце,можу трохи поворчати,але потім сама беру і розкладаю по полочках.
- для мене часто мити посуд - це пекло... d111
-ненавиджу брехунів і підлих людей ( я сама не вмію брехати) d100

Offline NataZZZ

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
  • 0985093112
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 7
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #99 : 25 Жовтень 2013, 17:26:37 »
До сьогоднішнього дня думала, що у мене відхилення у психіці  d27, а тут прочитала і зрозуміла, що не одна така з причудами. Заходів маю багато, але найбільше дратує плюшкінізм мого сімейства. Як тільки вони десь з квартири йдуть, відразу починаю викидати цілу купу мотлоху у смітник.

Offline O.LKA

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +278/-1
  • Слава Героям !!!! Герої не вмирають ...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артурчик, 02.03.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #100 : 25 Жовтень 2013, 18:01:44 »
Цитувати
відразу починаю викидати цілу купу мотлоху у смітник.
як про мене  z4 z4 z4

Ще маю такий пунктик - як купую нове мило чи шампунь, чи зубну пасту тощо, то стару упаковку відразу викидаю, нівіть якщо там на дні щось залишається чи є трохи змилений кусочок мила  d112 

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +297/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #101 : 25 Жовтень 2013, 19:08:59 »
Почитала я ваші пунктики і в багатьох справді вони схожі...А я...Також люблю порядок і чистоту.Та це нормальні речі.А от пунктиком є те, що я вже більше 10-ти років не їм і не п'ю гарячого.Просто не можу.Я мінімум 10хв. чекаю поки остине чай і т.д.А якщо вдома мама дасть мені гаряче їсти....То в мене такий буде спорчений настрій...Що я просто взагалі не буду їсти при найсильнішому голоді.Тільки-тепле.Це я перевчилась від колись квантирантів-молдаван і все...З того часу не можу їсти й пити гарячого.Ненавиджу після народження дитини (не в період вагітності), а після-майже усі запах косметики і духів в тому числі-їх немаю й не користуюсь.Усі подарованні-роздарюю.І навіть з Брокарду за кілька сотень грн...А що...Всі ж не знають про це...Та й дарують дехто.Але так як звикла краситись,то туш і ще дещо використовую.
   А ще я не люблю говорити по моб. тел.Можливо далось взнаки те,що я пропрацювала быльше 3-ох рокыв у сферы звєязку моб. ы так як мого чоловіка довго не було дома, то я багато рокыв по півночі спілкувалась.Зараз говорю не більше 15 хв. за цілий день і то зазвичай по справах.Але за те як дзвонить Любимий і він також зараз не тут - то весь червень я говорила по 8 год. в добу з ним і виписала 3000 смс (по тел. небезплатних).
   Мала історію на все життя з золотом і тому жовте золото не надіну ніколи.Тільки біле.А в житті ношу суто срібло.Яке обожнюю в поєднанні з прозорим камінням.Це цирконій банальний.Бо з діамантами мала тільки обручку:(((.
   Вдома я ніколи не ходжу з розплетеним волоссям.Просто не можу так нічого робити.Та зате в близькості з Любимим ніколи б не могла бути заплетеною:)))
   Думаю як би всі їли по 8-9 раз в добу як я - то важили б точно не 49 кг...З вагітності маю звичку їсти потрошки весь час і майже всюди.Вночі п'ю часто компот і обов'язково відкрию холодильник щось взяти вкусити-навіть половинку печива "Марії" на столі візьму і мені вже легше:)))Ця звичка відтоді як приходилось до дитини вставати не менше 3-ох разів і робити кашу.Молока я не мала від стресу пережитого(через кілька днів після родів поховала чоловіка).
   Багато років носила майже весь одяг в чорних кольорах.Тепер майже нічого окрім білизни й колготів немаю цього кольору.Завжди любитиму сірий-рожевий-білий.
Може це коротка себехарактеристика.Та я всеодно це вважаю своїми пунктиками і їх немало у мене.Бо мене друзі рахують дивачкою.А малознайомі то взагалі напевно дуже дивакуватою.
  Ще я чомусь не люблю сусідів.Байдуже добрі вони чи ні.Просто нкенавиджу як хтось цікавиться в ліфті моїм життям.Цим людям іноді випадає ситуація просто зі мною проїхатись у ліфті і вони всього лиш живуть зі мною в одному 9-ти поверх. будинку і я не вважаю це чимось таким близьким, щоб ділитись з ними тим, що деколи їх цікавить.А цікавить деяких ого-го.Це вважаю все ж таки моє особисте і до сусідів немає ніякого відношення.От я ними не цікавлюсь, але знаю усіх так....Що незнаю чи хтось ще в моєму під'їзді знає.Просто маю гарну пам'ять на все.
  Тому пам'ятаю і запам'ятовую вже назавжди кольори очей усіх, кого коли-небудь бачила хоч раз-поки що ні від кого не чула такого пунктика.
І знаю дуже добре дати народження усіх друзів і знайомих і членів їх сімей.Якось числа в моїй голові люблять зі мною дружити:)))
Мабуть, тому, що моя спеціальність економ. статистика.