Автор Тема: Відпочинок з дітьми, що потрібно знати  (Прочитано 35921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Відпочинок з дітьми, що потрібно знати
« Reply #119 : 29 Жовтень 2012, 19:01:03 »
Настя, а який готель вибрали? збираю інфо, бо діти в мене маленькі, а кудись поїхати схочеться d112

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #120 : 30 Жовтень 2012, 19:42:48 »
і мені цікаво,що за готель в Белеку?

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Seld

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +206/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тімур
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #121 : 01 Листопад 2012, 15:48:55 »
Дівчата, були в цьому готелі Для того щоб побачити посилання: Register or Login]. готель хороший, але є деякі недоліки (я їх знала і мене вони не особо турбували), якщо є можливість звичайно є кращі готелі для відпочинку з дітьми, але ціни кусаються. в принципі є готелі в тій самій ціновій категорії, можливо трошки кращє, але далі, Аланья, Кемер

Offline томік

• Бізнес Мамка
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
« Reply #122 : 19 Листопад 2012, 18:10:56 »
даааааааа як я хочу щераз на море класно було. малий такий щасливий був. z1

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #123 : 27 Січень 2013, 23:41:28 »
Може комусь буде цікаво, бо мені пригодилась дана стаття
Корисні поради, як подорожувати літаком із дітьми без проблем для себе та інших.
Літак - один із найбезпечніших і найкомфортніших способів подорожей по світу. Проте багато батьків побоюються літати з дітьми, вважаючи авіаподорожі складними й незручними. Ми заявляємо - це не так! Сьогодні ми підготували для вас поради, як літати з дітьми, щоб не завдавати незручностей їм, собі й оточуючим. Запевняємо, наші маленькі хитрощі допоможуть вам видихнути й подивитися на авіаперельоти захопленими очима вашої дитини. Як і на багатьох інших видах транспорту, квитки на літак для дітей коштують дешевше, ніж для дорослих. Авіакомпанії застосовують до дітей спеціальні тарифи: 1. Тариф infant (немовля) - для дітей від 0 до 2 років. Діти подорожують без місця, на руках у дорослого, всього за 10% вартості повного тарифу. Лоукости також практикують фіксовану ціну для немовлят на всіх рейсах (наприклад, у Wizzair це €25). Багаж для "інфантів" може не бути передбаченим - на розсуд авіакомпанії. А ось коляску провозять майже завжди безкоштовно. В окремих випадках діти до 2 років можуть подорожувати без оплати, найчастіше на домашніх рейсах авіакомпаній. У такому разі весь багаж - у дорослого.  2. Тариф Child (дитячий) - для дітей 2-11 років. Як тільки малюкам виповнюється 2 роки, вони починають подорожувати за тарифом Child (дитячий), який становить 50-75% від вартості дорослого тарифу. Він передбачає окреме місце для маленького пасажира, а також реєстрацію багажу за дорослими нормами. Тариф Child також поширюється на дітей молодше 2 років, якщо батьки купують їм окреме місце. 3. Діти старше 12 років літають за повною вартістб, однак можуть розраховувати на спеціальні молодіжні тарифи авіакомпаній, якщо такі є.
Дотримуйтеся наших правил, щоб залишатися спокійними й зібраними.
1. Бронюйте квитки заздалегідь. Так ви зможете вибрати кращі місця. Крім того, деякі авіакомпанії обмежують кількість дітей молодшого віку на борту. Встигніть потрапити в їх число. 2. Вибирайте малолюдні рейси. Люди рідко підсідають до батьків із дітьми без нагальної потреби. Що менше людей на рейсі, то більша ймовірність, що ваше немовля зможе отримати окреме місце навіть без покупки. У сезон відпусток знайти небагатолюдний рейс нелегко, проте знайте, що вівторок, середа й четвер - менш популярні дні для вильотів. 3. Літайте вранці. Уранці діти традиційно перебувають у кращому настрої, а значить, - краще поводяться. 4. Приходьте на реєстрацію й посадку першими. Реєструйтеся на рейс якомога раніше, щоб уникнути черг і отримати кращі місця. Проходьте на посадку першими, щоб уникнути товкотнечі. 5. Вибирайте яскравий одяг. Одягніть дітей яскравіше - й вам легше буде знайти їх у натовпі. 6. Не соромтеся просити. Просіть персонал при реєстрації за можливості не підсаджувати до вас людей. Просіть сусіда помінятися з вами місцями. Просіть стюардесу підігріти вам воду для харчування. Просіть поступитися вам чергою на митному контролі. Ви здивуєтеся, як багато люди готові зробити для мандрівників із дітьми. 7. Користуйтеся дитячою інфраструктурою. Майже в кожному аеропорту є дитяча кімната, приміщення для годування і сповивання. В літаку на тривалих рейсах є туалети, призначені для зміни підгузника. На борту можуть бути дитячі набори для розфарбовування - запитайте про це у бортпровідників.

Щоб ваша дитина добре почувалася під час польоту, вам потрібно задовольнити всі її потреби. Вона має бути сита, їй не повинно бути страшно, нудно або дискомфортно. Продумайте заздалегідь список речей, які візьмете на борт, або скористайтеся нашими порадами.
1. Одяг. Одяг має бути легким, зручним, без натираючих швів. Взуття має легко зніматися й надягатися. В літаку може бути жарко або прохолодно - продумайте цей момент в одязі. Візьміть змінний комплект одягу для дитини й футболку для себе. 2. Їжа. Багато авіакомпаній пропонують на своїх рейсах дитяче меню - його треба замовити при купівлі квитків. Але ми однаково рекомендуємо взяти з собою фрукти, льодяники й печиво. 3. Нові іграшки. Купіть іграшку заздалегідь і візьміть її з собою. Нова забава зможе зайняти дитину довше. 4. Екранам - так. Навіть якщо ви противник проведення часу за комп'ютером, захопіть із собою планшет з іграшками, DVD-плеєр з мультфільмами або дозвольте дітям дивитися ТБ в літаку без обмежень. 5. Вологі серветки. Вони допоможуть боротися з раптовими плямами. 6. Шарф і шпильки. Приколовши кінці шарфа до спинок сидінь, ви зможете відгородитися від інших людей і допомогти дитині заснути. 7. Ліки. Літак - місце підвищеного скупчення людей, а значить, ваша дитина може підхопити інфекцію, яка швидко виявить свої симптоми. Тому захопіть у ручну поклажу аптечку з жарознижувальним, антигістамінним та іншими необхідними препаратами.
Досвідчені мандрівники з дітьми стверджують: літати з немовлятами значно легше і зручніше, ніж із непосидючими три- або чотирирічками.

Уже за 8-10 днів після народження більшість авіакомпаній готові прийняти на борту маленького мандрівника. Авіакомпанія може вимагати довідку від лікаря про допуск новонародженого до польоту, тому дізнайтеся вимоги заздалегідь. Деякі авіалінії, наприклад, British Airways, дають можливість забронювати місце на рейс для ще не народжених дітей - із необхідністю уточнити всю інформацію вже після народження.
Немовлята літають без місця - на колінах батьків. За замовчуванням батькам видають прістібні ремені, якими дитина фіксується на руках у дорослого. Чи варто говорити, що такі ремені дітям не до смаку. Гарну службу може послужити звичайний рюкзак-переноска або слінг. У них дитина може комфортно спати весь політ. Деякі авіакомпанії пропонують люльки для немовлят, які необхідно замовляти заздалегідь. Також перевірте, чи дає авіакомпанія можливість узяти своє автокрісло на борт літака, й уточніть вимоги до нього. Як правило, авіакомпанії дозволяють брати з собою коляску, навіть якщо реєстрація багажу тарифом не передбачена. Коляску можна здати в багаж при реєстрації або ж передати в руки бортпровідникам при посадці в літак. У другому випадку коляску вам повернуть відразу після виходу з літака у пункті призначення. Коляска провозиться безплатно, однак обов'язково уточніть, чи є вимоги до габаритів і максимальної ваги коляски.
При зльоті й посадці через зміну тиску маленькі діти часто плачуть і скаржаться на біль у вухах. Щоб допомогти малюкові уникнути дискомфорту, запропонуйте йому груди, пляшку з водою або соком. Старші діти можуть пити воду з чашки або поїльника маленькими ковтками або посмоктати льодяник.
Навіть в умовах обмеженого провезення рідини батькам малюків не варто хвилюватися. Ви можете брати в літак пляшки з грудним молоком, суміш, воду, сік або компот. Однак намагайтеся, щоб кількість їжі відповідала тривалості рейсу - не набирайте зайвого. Відкладіть харчування дитини в окремий пакет і обов'язково розкажіть про його наявність на огляді в аеропорту.
Якщо ніхто з дорослих не може летіти з дитиною на відпочинок, вона може полетіти сама - під пильним наглядом представників авіакомпанії.

Уже з 5 років дитину можна відправити в першу самостійну подорож і при цьому бути впевненим в успішному результаті затії. Ще б пак - адже дитину проведуть через митний огляд, посадять у літак, а в пункті призначення передадуть зустрічаючій особі.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
« Reply #124 : 10 Лютий 2013, 13:11:44 »
Може вже хтось писав про це , але скажіть будь ласка, як ви годуєте дитину на відпочинку?? Нам влітку буде 1 і 10, але я не з тих, хто в 7 місяців годує дитину варениками і ковбасою. Я готую завжди окремо (поки), і для мене питання їжі для дитини на відпочинку, не дуже зрозуміле. Поділіться будь ласка досвідом. Дякую  :8

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #125 : 10 Лютий 2013, 13:23:07 »
ми їхали як було 1,9р. то тяжкувато з їдою
Але за кордоном все є рис, макарон є риба(така не жарина, а легенька), так само і мясо
От з супами біда, фрукти є
Але з малими дітками я б тільки їхала в 5 або 5+ готелі

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 10 Лютий 2013, 13:24:52 »
Цитувати
Але з малими дітками я б тільки їхала в 5 або 5+ готелі

Дякую за пораду.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #127 : 10 Лютий 2013, 13:32:29 »
Залежно куди ви будете їхати. Якщо їдете через агенство, то просіть щоб вам підшукали готель з гарним харчуванням, а паралельно читайте відгуки реальних людей,які там відпочивали. Ми коли були в Єгипті, то їжі для дітей там було дуже багато. Вранці можна було брати парові омлети, йогурти, суп-пюре, налисники з джемами. Риба, мясні страви, овочі варені, сирі, просто брати все окремо і без спецій.  Можна взяти з собою пароварку, і там готовити, просто я не знаю що саме ви даєте дитині. Мій синочок до 6місяців крім мого молочка нічого не пробував, потім поступово вводила продукти, перший місяць овочі,наступний - каші безмолочні, іт.д Та зараз йому 2,5роки і він їсть майже все, ну в межах розумного

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #128 : 10 Лютий 2013, 13:35:13 »
Цитувати
Можна взяти з собою пароварку, і там готовити

Так от в тому то і прикол, що я не хочу готувати на відпочинку нічого :8, але водночас і хочу щоб дитина харчувалася здоровою їжею d27
А можете написати де саме Ви відпочивали???? І який готель, якщо пам"ятаєте??

Цитувати
Мій синочок до 6місяців крім мого молочка нічого не пробував

Ага, та сама історія і у нас ;)

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #129 : 10 Лютий 2013, 13:37:21 »
Цитувати
Може вже хтось писав про це , але скажіть будь ласка, як ви годуєте дитину на відпочинку?? Нам влітку буде 1 і 10, але я не з тих, хто в 7 місяців годує дитину варениками і ковбасою. Я готую завжди окремо (поки), і для мене питання їжі для дитини на відпочинку, не дуже зрозуміле. Поділіться будь ласка досвідом. Дякую  
Цього року ми були на морі, малій було 1 і 9. Сімішей вона не пьє, ніяки баночки і розведені каши вона не їсть категорічно ( я сама проти таких проудктів. але на відпочинку вони дуже допомагають!, але ми на них навіть не розраховували).
Так дорога.
Виїзжали ми раненько десь в 7 ранку на машину у Львів в аеропорт, перед цим не годувала. бо малу укачує, дала їй трохи попити, але вона і не голодна було, бо її збудили, зазвичай вона встає тільки в 9. Дала їй табл. від закачування, то в машині вона досипала те, що вночі не доспала! погодували вже в аеропорту - в термосі були оладки з собою і кефір. (в дорогу брала з собою термос для їжи дитячий чікко). В літаку для розваги пару печеньок, соломку. В Туреччині в аеропорті погодувала знов кашкою з термоса. Потім трансфер до готелю (як раз попал нам на обідній сон, то мала одразу відрубилась у автобусі, хоча ніколи ще на руках не засинала). Так пишу нашу систему харчування:
Чоловік в мене жайвороно, тому він на морі вставав дуже раненько, брав з собою в дитячу мисочку 6-7 ложек вівсянки Брюген (взяли з собою пакет) і по дорозі на море (ранкова пробіжка і пропливка) в ресторані (там вже накривали сніданок) запарював кипятком кашу (мисочка з кришкою), заодно і стіл нам найкращий займав (залишав там кашу і ставив дитячий стільчик). Десь через 40 хв приходив за нами (на зворотній дорозі додавав в кашу масло і сіль), ми збирались і разом їшли снідати. Мала дуже любить овсянку , тому це для нас був найкращий варіант, бо поки вна її їла, ми спокійно снідали разом. іноді ще давали їй додатково булочку, оладки, яєчко, пластівці просто сухи, але вона не дуже ї хотіла, це так просто щоб зайняти її поки ми ще просто сиділи кавусю попивали! А ще обовзяково чоловік їй фреш апельсиновий робив - ми його розводили правда дуже дуже, десь четверть соку 3/4 води - то цього зайняття теж дуже на довго вистачало. В нас мала сама їсть дечь з півроку, дуже раджу навчити вашу за цей час, бо тільки тоді получиться харчуватись всім разом, а не по черзі. На сніданок для дитини можно вибрати - яйца у всіх варіантах, оладки просто і з додатками (менд, конфітюр, горіхи), випічка будь яка, молочні каши - обовзяково в нас була манка і вівсянка, майже всі годували дітей цим, але в нас ще не їсть молочні каши, будь яки пластівці. Великів вибір сирів незрілих, вони по смаку схожі на наш пресований творог, тому їх точно можно давати дитині! Ну і звичайно фрукти.
На обід і вечерю вибір був дуже великій - мясо, риба, курка - відварні (діетичний стол), гриль, смажені, тушені з овочами. Сосиски , ковбаси (ми таке не давали , але багато хто давав) Овочи на пару, гріль, свіжі. Сири всяки. Рис відварний просто і з овочами. Макарони всіх видів з соусами і без. Картопля теж по різному приготовлена. Десерти на людий смак.
 АЛЕ!!! В нас дитина зовсім не балована, їсть все підряд! але на відпочинку дуууже грано снідала, на обід могла зїсти тільки борщ!!! (хоча ждома вона його не їла  d107) ну і может пару ложек макарон чи рису, чи відкусити мяска чуть чуть. На вечерю майже не їла!  d104. Дуууже багато їла фруктів, бо вони повсюду і як не дашь то плачи, да і неможливо не дати, бо вона сама пілдходила до офіціантів і "Дядя дай іпісінку!", то вони і раді нам нести ці фрукти. А не переймалась зовсім, бо все рівно дитина їсть, а за 2 тижні точно нічого не станется)))). Спочатку я думала, що не вечеряє через те, що є полднік, але як не полднікали то все рівно не вечеріла. Вона спала десь з 13.30-14.00 до 17.00 і як раз на 17.00 накривали кафе-брей - великій вибір випічки , печньок, фрукти - то і був наш полднік.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #130 : 10 Лютий 2013, 13:44:18 »
Ух ти!!!!!!!!!!!!!!!! На таку розгорнуту і корисну відповідь я навіть не сподівалася!!!!!!!!!!!!!!!!! Безмежно ВДЯЧНА d41

Від мене + в рейтинг d142

Відповідь роздрукую z4

Цитувати
Вона спала десь з 13.30-14.00 до 17.00

Це сон на обід? А коли тоді вона лягала на ніч d107

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #131 : 10 Лютий 2013, 13:46:15 »
Цитувати
А не переймалась зовсім, бо все рівно дитина їсть, а за 2 тижні точно нічого не станется))))
ну як сказати, моя вреднуля, поганенько в той час їла і в дома, то на морі ще перші 3 дня їла і далі ніц лиш де-не-де апельсину і налисник(ми ьули 14днів) то схудла на 1,5кг

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #132 : 10 Лютий 2013, 13:49:46 »
Пароварку з собою тащити я б точно не стала  d111.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #133 : 10 Лютий 2013, 13:53:57 »
Цитувати
Це сон на обід? А коли тоді вона лягала на ніч
ну дивись, в 17.00 вона прокидалась, одразу їшли на море, 2 години на воді і повітрі, потім вечеря з 19.00 до 20.30 (ми довго сиділи, випівали), потім прогулянка невеличка, потім в 21.00 починалось міні діско і діти на протязі години танцювали як скажені  d30, ми її забирали звідти в 21.40, мили, чистили зубки і в 22.00 вкладали в ліжко.  d112. Чесно кажучи у нас такий самий режим був і вдома, але після морі він дещо розшатався, бо вона звикла втомлюватись, а в місті так не втомишся  d27.

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #134 : 10 Лютий 2013, 13:54:26 »
Ми теж хочемо їхати влітку відпочивати,дякую за інформацію!!! :)

Offline Vazelinka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #135 : 10 Лютий 2013, 13:56:36 »
клас...Іванка так гарно все розписала!

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.