Автор Тема: Дитяча мода. Як одягати дитину? поради та думки  (Прочитано 21786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Так само короткі лосінки-шортики під тунічку або платячко класно, особливо в садочок, коли не можеш контролювати дитину, куди вона всядеться "голою" попою  d27 - вони вирішують цю проблему!

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
 d130 d130 d130  так, так... я вже задумалась... вельми вдячна.

ну літом я ще розумію як їх носять, а от осінь-зима? для чого вони тоді?
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Юля, бачиш одні переваги для лосін! Так що запасайся ними! d30 І спокійно вдягай спідничку чи пляттячко малій і лосінки під них.

Цитувати
а от осінь-зима? для чого вони тоді?

Є байкові лосіни. Вони теплі + колготки і будь яка спідничка, чи туніка, чи довший сведрик і красота і теплота! z4

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Мені здається просто зимою надоїдають одні штани і інколи хочеться щось одіти інше, і в альтернативі ідуть теплі лосіни. А зручно особливо коли сніг топиться ще холодно штани одінеш вони повністю мокрі знизу а так лосінчики тепленькі вдів в чобіток засунув і супер. Завжди так роблю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
ще одна перевага - їх склад: 100% котон, а колготок таких незнайдеш  d112

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
О, класно що згадали за тепленькі лосіни, треба і своїй такі прикупити!!!!

От питання: у що частіше ви вдягаєте свої дівчаток в спіднички і платтячка чи в штани????

Бо я помітила за собою закономірність. що в платті ми рідко ходимо на майданчик d130

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
а от осінь-зима? для чого вони тоді?

Є байкові лосіни. Вони теплі + колготки і будь яка спідничка, чи туніка, чи довший сведрик і красота і теплота!

d143  та ти розумієш, я якраз щось шукаю , бо мала від штанів відмовляється навідріз, а я незнаю як бути. d104 тому про ласінки і питаю, може дійсно це наш вихід  d130

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я взгалі по можливості малу одягаю тільки у спіднички сарафанчики, ну обожнюю такий стиль, штани шорти у нас рідко.

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
От питання: у що частіше ви вдягаєте свої дівчаток в спіднички і платтячка чи в штани????

Бо я помітила за собою закономірність. що в платті ми рідко ходимо на майданчик

моя була в штанах до двох років завжди. ну літом сарафанчик інколи. а стункнуло їй три - і усе - почався такий дівчачий період що я в шоці. це стосується всього і зачісок і одягу і мультиків :)  і я вже ніякі штани одягти просто неможу

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
  та ти розумієш, я якраз щось шукаю , бо мала від штанів відмовляється навідріз, а я незнаю як бути.  тому про ласінки і питаю, може дійсно це наш вихід  

теж думаю що це вам підійде ідеально. Купи одні на пробу. Дай щоб Машка сама вибрала, які їй подобаються, таким чиом вона ще більше схоче ходити в них, бо лосінки їй подобаються.

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
У нас теж завжди були штани на холодну погоду, так не заставиш  d27, але зараз реально бачу, як малій незручно навіть елементарно взуватись (перетискають живіт) у штанах і лазити по драбинках, тому теж якраз задумувалась де б купити утеплені лосінки  d130

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
добре, що моїй ще все одно, що я на неї надягаю  z5

От тільки, коли хочу щоб вона ще одну кофту взяли чи щось поміряла, то вона мені показує на кофту в якій вбрана і каже:Я МАЮ!  d140

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
це Вам справді ще добре, бо у нас деколи такі баталій за одяг  d105

• Новенька
  • *
    • Награды
Solomka, насолоджуйся, бо скоро вже почнеться  d27 d30

у нас теж такі сварки за те що одягнути  d16  вона хоче одне а воно зазвичай не по тій погоді що за вікном  d112
потихенько звела до того що пропоную пару варіантів на вибір. але вона не дуже радіє такому d141

дівчата а шапки у вас зазвичай практичні? бо от пролежала в нас одна вязана шапочка - красива але... думаю що то на осінь купити?  d143

• Новенька
  • *
    • Награды
Зачіски для модних дівчаток

Сьогодні поговоримо про дівочі зачіски. Не про суворі шкільні кіски і бантики, а, скажімо, про модні дитячих зачісках для дівчаток, які виглядають не менш стильно, ніж зачіски їхніх мам.

Ще зарано обговорювати колір волосся, хоча на прилавках удосталь представлені відтінків шампуні і для дівчаток. Що ж - якщо ви не проходите мимо подібних новинок, то сезон Літо, Осінь 2012 пропонує колоріровать волосся маляток або в теплі шоколадно-карамельні тони, або в льодово-холодний блонд.
Які ж зачіски для дівчаток актуальні в цьому році?
 Ваша дівчинка виглядає супермодною, ледве піднявшись з ліжка, і, немов не розчісуючи, зібравши волосся в два пучки. Враження підсилить нарочито рвана або зачесане набік чубчик.

Говорячи про форму зачісок - канули в лету суворе плетіння і чіткість форм. У моді забавні "ріжки".

На гребені хвилі - підкреслена недбалість, що випали пасма, пустотливі хвостики.

Святковий варіант укладання припускає стилізацію під зачіски тридцятих років минулого століття - чітке градуйовані каре або романтичні кучерики.

Аксесуари для волосся
 Аксесуари для волосся також тяжіють до минулого століття.

Використовуйте шпильки, що відкривають лоб, оксамитові банти, пов'язки для волосся, капелюшки - і весь лоск Ріти Хейворт, Одрі Хепберн і Марлен Дітріх, разом узятих, зблякне перед вашою юною принцесою!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
а от разом щось не те. ви заморочуєтесь над цим чи ні?  
Я заморочуюсь, це справді проблема, бо треба щоб все до всього підходила - особливо проблема у взутті - а декілько пар взуття купляти зараз ну звосім не вигядно - бо це ж на сезон всього ((((.
Особливо дітячою модою не цікавляюсь, але не люблю, коли діток вдягають в спортивний одяг - чомусь на осінь-весну більшисть мама купялють кросівки (хлопцам то нічого, але дівчата в кросівках...???) - хоча може то через те, що моїй Варі не пасує спортивний одяг.
Ну же не розумію коли все рожеве, з рюшами і терпіти не можу тканину по типу бархату її часто використовують для дівочого одягу - фууу так якось негарно дивится - дуже неаккуратно.

Цитувати
Завжди можна підібрати недорогу дитячий одяг, в якій дитина буде відчувати себе комфортно і невимушено, і яку буде одягати вранці із задоволенням.
АЛЕ ДЕ????????? Я не знаю, так врежаення, що всі наші виробники беруть на роботу дізайнеров - тіток років 60-ти, які ще в совку вчилися і своїх дітей не мають, а може тайно дітей ненавидять! бо як можно таку одежу шити????? Чого наш виробник ніколи не робить колгот наприклад однотонних (окрім білих)????? Ну як можно робити колготи таких бузумних колорів і рисунків, які взагалі ні до чого не підходять????? Так що гарний але дешевий одяг мені здаєтся можно придбати тільки на сеноді чи в когось б/у. Наші виробникі - це точно не варіант.

Ще взуття сильна проблема, бо гарного дитячого взуття я взагалі ще не разу не бачила в наши магазинах((((
Цитувати
Плаття для дівчаток 2012
дуже гарні дівчатка!!!!
Цитувати
от чорного я небоюсь, є така в малої кофточка класна чорненька - наша улюблена,
я теж не боюсь! взагалі дуже люблю приглушені кольори і особливо коричневий і брудно-зелений! Взагалі то я нічого не маю проти яскравих кольорів, але треба щоб всі елементи гарно підібрані - і взуття теж! А то в нас як вдягнуть щось яскраве але яке зовсім не поєднуєтся(((.
Цитувати
ну але в чому їх зміст? для чого вдягати лосіни і носки якщо можна вдягти колготи?  
але колготки ти не вдягнешь з короткими туніками - якіх зараз море!!!

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
В шапках завжди переживаю, щоб вушка не виглядали (може і занадто  d112), але так як вона у мене дуже активно рухається і потіє, то стараюсь вибирати не дуже сильно утеплені, ну це на погоду, коли ще сонце, але вже не особливо гріє, а коли вже холодніше, то щось таке без дірочок або просто зверху капішон від куртки або кофти