Голосування

Який пологовий будинок ви обрали? Ви можете обрати 2 варіанта відповіді

Міський пологовий
179 (68.6%)
Обласний пологовий
81 (31%)
народжувала у 2 пологових
1 (0.4%)

Всього голосів: 261

Автор Тема: Пологовий будинок. Міський чи обласний? - 2  (Прочитано 20642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online Vn

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +563/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дiвчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Вероніка
Народжувала в міському. Хотіли взяти платну палату, але  вільних не було. Їсти чоловік з дому приносив. Тільки чайок один раз пила їхній
Новорічні товари! Гірлянди! Бамб. серветки! Школа, офіс, дім, іграшки, книги! =) Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Нozsklad-господарські товари,товари для будинку,кухні,відпочинку! Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Домовлялась з лікаркою в обласному....передродові палати,то це жах!!!!!!!!!!!!!!
згідна на 100% d24,мене туди положили в понеділок ввечері,а вже в середу о 5ранку була в родзалі,то за ту добу,що я там була,надивилася на тараканів,а про туалети взагалі мовчу,все розвалене,неможна було нормально помитися,це мене так було пригнітило mish,а вже після родів,де породілля на 4поверсі,зовсім протележно.Мене все влаштовувало,була в загальній палаті,все чисто,акуратно,туалети не супер,але унітази нові,душова кабіна нова,можна було нормально прийняти душ,в палатах ліжечка для  дитинки є,хоча й старенькі,але нормальні.Ну правда це ще було в 2011р.може зараз там щось і змінилось d143

Online galya-toys

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
у платних палатах євро вікна, окремий туалет і душова кабіна,холодильник, телевізор, хороше ліжечко для дитини і ще одна кімната для когось з родичів хто залишається ночувати.

А скільки коштує така палата?

Offline Tanjusja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 7 років, Віктор, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Двічі народжувала в обласному. В мене 2 кесаревих розтини. Не знаю як на рахунок умов, але спеціалісти однозначно в обласному пологовому кращі, такий висновок зробила з історій знайомих.

Offline Фісташкове морозиво

• Активна Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарій
  • Ваше справжнє ім’я: Наталочка
Народжувала в ОПЦ, домовлялась з лікаркою, в принципі, задоволена. Звичайно, ліжко було трохи погнуте, вода гаряча була в основному зранку і ввечері. Але персонал - хороший і привітний. Серед мінусів - трохи поборів благодійних було (за карточку на дитину, за виписку на дитину, рушники-мило і т.д.), але, в принципі, найголовніше, мабуть, це лікар, в якого народжуєте. А умови - це й так від сили 4 дні. Ми були в палаті від "Антошки", то для дитини було ліжечко. Правда, палата була двомісна, але в компанії, може, й краще. Принаймні для мене, бо пологи були легкі, і в пологовому я сама була.

Online tanita28

• Свідома Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
двічі народжувала в міському,умови хороші!

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адамчик 14.06.14р
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Народжувала в міському. Першу добу були в боксі з прогнутим ліжком. Потім переїхали в палату за 150 грн. Більш просторно і ліжко нормальне - післяопераційне. Медсестри двічі на день кликали на обробку швів. Навіть в неділю,  на день медика. Дуже приємні молоді дівчата. А от дитячі медсестри хоч і навідувалися до нас, але не дуже приємні були. Весь час переконували мене, що в мене порожні груди і дитина голодна - треба давати суміш. Взагальному умови непогані. Та й персонал вроді теж, хоча і виписали мене трохи зашвидко.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Цитувати
Потім переїхали в палату за 150 грн.
це окрема палата де ти сама з дитинкою??? так?!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
    • Награды
Цитувати
це окрема палата де ти сама з дитинкою??? так?!
Так. Так само як і в боксі. Просто більше місця і краще ліжко. Я спочатку хотіла палаиу за 400 грн. Там є душ і туалет, а ще додаткова кімната для "тата". Правда її закривають. Але всі вони були зайняті. Але й так було нормально. Туалети і душові цілком пристойні. Правда в кінці коридору. Але після родів всеодно треба побільше рухатися. Так що можна і прогулятися.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ооо! то це взагалі супер. Дякую за інформацію.  d27  А якшо партнерські пологи то тоже мож в цю палату за 150? Може знаєте?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
    • Награды
Звичайно. Головне, щоб вони були свобідні. І одразу не платіть гроші. Спочатку подивіться, куди вас поселять. А то я чула, що інколи беруть 150 грн. за бокс. А вони безплатні.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Дякую! А то нам уже скоро  d101.

Offline Cris

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
Re: Про наш пологовий
« Reply #80 : 14 Серпень 2014, 08:54:13 »
Я теж думаю що не так вибір роддому чи лікаря впливає на пологи. Знаю випадок коли в дуже хорошого лікаря народжувала жінка треті пологи з різницею в два роки кожні  ( тобто родові шляхи готові ). І так бідна народила важко, що і дитину втратила і матку видалили через страшну кровотечу.. і вини ні роддому, а ні лікарів тут немає.. просто пологи - то не передбачуваний процес і як вони підуть лиш Богові відомо.

Offline baterflaj

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: андрій юра
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #81 : 19 Вересень 2014, 22:40:11 »
 Я в останній момент приїзджала  і зразу народжувала,чого там лежати і чекати з моря погоди ?Треба рухатись ,тоді і швидко і легко народиш.А умови в міському такі,що 3-4дня полежав і тікаєш додому де оцінюєш весь комфорт і затишок.Головне щоб всі були здорові.

Online div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
« Reply #82 : 23 Вересень 2014, 21:16:39 »
МПБ - то моя перший стаціонар, перша лікарня, перша капельниця, перша клізма, перша анестезія і перша операція. Це уже великий стрес  :oox  Умови - радянський союз, але нам не привикати...

Здається, місяці 2 тому породілля в надвірній померла, щось таке чула

БЦЖ від літа нема, бо з Москаляндії вже не завозять. Планується в поліклініку французьку закупляти, але коли то ше буде  :xmm
наша слінгодонечка гамає цицю вже

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Indi

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 21.07.14
Re: Пологовий будинок. Міський чи обласний? - 2
« Reply #83 : 25 Вересень 2014, 22:45:43 »
Я народжувала в міському, спочатку була два дні в реанімації після кесаревого, там досить нормальна була палата, гарне ліжко...більше нічого мені там не було потрібне. Потім мене перевели на 3 поверх де ми взяли платну палату за 400 грн, якраз звільнилась. Палата досить простора з гарним ліжком для мами і для дитини є ліжечко з люлькою, що мож колисати, холодильник, телевізор, шафа, комод і пеленальна дошка на ньому, ванна кімна з душем, туалетом. Та палата взагалі двох кімнатна, щоб відкрили ту другу кімнату потрібно було доплатити 700 грн!!! а там ще одне дитяче ліжечко і ліжко для дорослих і все. Ми купили матрас надувний за 150 грн і всі ці дні зі мною весь час хтось був і на ньому спали, тому що місця в палаті було дисть.

Неонатолог була супер, багато всього мені радила, а медсестри жах...одна тільки була нормальна, не могли капельницю мені поставити тільки та одна могла, одного разу 5 раз колола щоб по її словам знайти вену, не розумію одній медсестрі вени видно і вони добрі а від інших вони ховаються(катетр мені зняли). В реанімації і медсестри і сестра господиня просто супер, мене там і підмивали і доглядали хоч біля мене завжди хтось з рідних був.

Offline Христина93

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Re: Пологовий будинок. Міський чи обласний? - 2
« Reply #84 : 26 Вересень 2014, 10:13:23 »
я народжувала в обласному. як згадаю .... то мурашки по тілу! досих пір сняться мені кошмари.
операція закінчилась о 16.00. мене привезли в загальну палату  на 2-му поверсі де лежало 3-є "свіжих" (після кесарського) жінок. діти плачуть , жінки плачуть що не можуть взяти тих дітей , в палаті нема чим дихнути.
Слава Богу що якраз звільнилась плптна палата на 3-му поверсі і ми встигли її оплатити (бо охочих дуже багато). Але виявилось що поламався ліфт. і як я маю пару годин після операції добратись на 3-й поверх???...  d104
зранку о 6.00 я опинилась в своїй платній палаті (за 250грн) : в палаті два ліжка, ліжечко для дитини, радянський незручний пеленальний столик і тумбочка, а ще прогнивша підлога і цвіль на стінах!  mish туалет один на дві палати.
Правда персонал мені дуже сподобався: ніхто не хамив, всі ввічливі . тільки одна медсестра була, що палець в рота не клади. зайшла зробити укол і як завелася то хвилин 15 я слухала її байки. d111
Не хочу нікого налякати своєю розповіддю: просто пишу всі реалії роддому. так, умови перебування просто жахлив, але коли біля тебе лежить твоє маленьке чудо, а збоку є рідні , які помагають - то НІЧОГО НЕ СТРАШНО (пару днів можна перебути)!