Автор Тема: Ланцюжок пам'яті...  (Прочитано 2688 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ланцюжок пам'яті...
« : 12 Лютий 2010, 21:01:16 »
Подивіться на цю жінку - запам'ятайте її назавжди!
Світ не став аморальним тільки зараз - він завжди був таким ...
Нагороду не завжди отримує той, хто гідний її більше за інших.

Нещодавно у віці 98-и років померла жінка на ім'я Ірина.
Під час Другої світової війни Ірина отримала дозвіл на роботу в Варшавському гетто в якості сантехніка / зварника. У неї були на то "приховані мотиви". Будучи німкенею, вона знала про плани нацистів з приводу євреїв. На дні сумки для інструментів вона стала виносити дітей з гетто, а в задній частині вантажівки у неї був мішок для дітей старшого віку. Там же вона возила собаку, яку наносив гавкати, коли німецька охорона впускала і випускала машину через ворота гетто. Солдати, природно, не хотіли зв'язуватися з собакою, а її гавкіт прикривав звуки, які могли видавати діти.

За час цієї діяльності Ірині вдалося винести з гетто і тим самим врятувати 2500 дітей. Її спіймали; нацисти зламали їй ноги і руки, жорстоко побили.
Ірина вела запис імен усіх винесених нею дітей, списки вона зберігала в скляній банці, закопаної під деревом в її задньому дворі. Після війни вона спробувала відшукати всіх можливо вижили батьків і возз'єднати родини. Але більшість з них закінчило життя в газових камерах. Діти, яким вона допомогла, були влаштовані в дитячі будинки або усиновлені.

Торік Ірина Сендлер була номінована на Нобелівську премію Миру. Вона не була обрана. Отримав її Ел Гор - за слайд-шоу за всесвітнім потеплінню ...
Я вношу свій маленький вклад, пересилаючи Вам цей лист. Сподіваюся, Ви вчините так само.
Минуло більше 60-ти років з дня закінчення Другої Світової війни в Європі. Це електронне повідомлення розсилається як ланцюжок пам'яті - пам'яті про шість мільйонів євреїв, 20-ти мільйонах росіян, десять мільйонів християн і 1900 католицьких священиків, які були вбиті, розстріляні, згвалтовані, спалені, заморені голодом і принижені! Зараз - як ніколи! - Після заяви Іраку, Ірану та інших про те, що Голокост - просто міф, абсолютно необхідно зробити все, щоб світ не забув про те, що трапилося, тому що є ті, хто хотів би повторити це знову. Це послання призначене чотирьом мільйонам людей. Стань ланкою в ланцюжку пам'яті, допоможи нам расспространіть його по всьому світу. Розішли його своїм знайомим і попроси їх не переривати цей ланцюг.
Будь ласка, не треба просто видаляти цей лист. Адже на те, щоб переадресувати його потрібно не більше хвилини ...
Спасибі!

Мене зачепило..... :(
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Marfa042

Offline Сніжана

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
Re: Цепочка памяти...
« Reply #1 : 12 Лютий 2010, 22:29:41 »
Цитувати
цепочка памяти - памяти о шести миллионах евреев

Це страшна статистика. Але сумно від того, що єврейський народ, котрий сам постраждав від геноциду, відмовляється визнавати геноцидом Голодомор в Україні. Тоді померло за різними оцінками від 3 до 6 млн. людей, в тому числі і маленьких дітей. Майже всі мої родичі з Київщини загинули. А прадід розказував болючу історію як попри його хату (на тернопільщині) ішла жінка з-за Збруча з дитиною років п"яти, і дитина кинулась на подвір"я їсти зерно з остюхами, що давали курам.

Так що якась у них дуже вибіркова "цепочка памяті".

А текст складений грамотно. По всіх канонах НЛП.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #2 : 13 Лютий 2010, 10:51:40 »
Це просто жах, я про Голокост читала книжку, чесно кажучи я не могла втриматися від сліз z2

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #3 : 13 Лютий 2010, 11:14:16 »
війна - це дуже страшно.... не дай Боже щоб таке повторилось...  d16
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline irunadoАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 13 Лютий 2010, 11:27:32 »
О, я завжди дякую Богу , що народилася не втой час(хоча якщо вірини у єеркарнацію хто зна...), отоді людям було важко, порвнюючи наше важко ніщо!  d16
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Kvi.Tochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #5 : 01 Листопад 2012, 14:03:31 »
підтримую.....дійсно вони багато пережили...

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #6 : 30 Вересень 2017, 20:40:23 »
Я читала про Ірену Сендлер і плакала  d35