Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 25765 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Ага,почали висловлювати люди свої думки,а тут накинулись  d128 Кожна думка має право на існування,і кожен влаштовує собі життя так як підходить саме йому. Але можу сказати ,що перечитуючи темку,то наші домогосподарки 100% відчайдушні, бо так наїхали на тих,хто по іншу сторону  d16
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
це ти явно про західний світ, там вже давно дауншифтінг лідирує, а от в Україні якраз жінок до карєри допустили зовсім нещодавно і вони ще пробачте, невідчули усі радості того на своїх попках 
чого ,я наприклад мало можу орыэнтуватись по свому досвыду, бо в мене мало домогоспадарок знайомих, ді і ті ще зовсім молоді, тобто ще купу раз зможуть піти на роботу і змінити думку. Я орієнтуюсь наприклад по статтях в журналах, вже пару років багато журналів як раз описують життя і пропогандують сама багатодітність. Навіть ту Віву візьміть (я її редко читаю, але в перукарні за останній час 2 номери - один про Снежану єгорову і її пьятуц дитину, другий про Бадоєву яка планує втретє виходити заміж і народжувати вже получаєтся четверту дитину).

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
там вже давно дауншифтінг лідирує,
з настанням кризи. то і в нас багато хто із заможних людей так родить - особисто знаю, а після виборів знов таки пророкують що долар стрибне і напевно і до нашого міста дауншифтінг дійде  d27

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Цитувати
мама Дані: Ага,почали висловлювати люди свої думки,а тут накинулись   Кожна думка має право на існування,і кожен влаштовує собі життя так як підходить саме йому. Але можу сказати ,що перечитуючи темку,то наші домогосподарки 100% відчайдушні, бо так наїхали на тих,хто по іншу сторону

мама Дані, це напевно чисто інтуїтивно, бо є такий стереотип: жінка на роботі - успішна, домогосподарка - забита. От домогосподарки і захищають себе і доказують, що вони щасливі і задоволені життям. Працюючим жінкам нічого доказувати, їх захищають стереотипи. Я до декрету працювала в офісі і не уявляла себе домогосподаркою, тепер працюю вдома і не хочу на роботу, до всього звикається і кожен своє хвалить. :) Уточню, у мене декрет швидко і плавно перейшов у домогосподарювання з робочим нахилом d27, тому декрет і домогосподарство в моєму випадку майже одне і те ж.
Цитувати
tanuxa: ця дискусія нікуда і так не приведе,бо тут двояка думка ітак залишиться
А до чого вона мала привести? Звичайно, що залишаться обидві сторони зі своїми перевагами і недоліками.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
Ага,почали висловлювати люди свої думки,а тут накинулись

це ти про що?  d143

Цитувати
ой, та ця дискусія нікуда і так не приведе,бо тут двояка думка ітак залишиться

чудова дискусія, я для себе стільки нового почерпнула.  і сподіваюсь це тільки початок  :)  краще про такі важливі речі лялякати і досвідом обмінюватись, ніж про погоду

насправді саме про таке потрібно думати в декреті, це такий корисний час подумати про життя і про свої цінності, чудова нагода переоцінити погляди, скорегувати плани на майбутнє... удачі в цьому кожній з нас  :)
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А я напишу тут не за себе, а за свою маму. Вона відколи народила мого старшого брата, не працювала (були тимчасові роботи на пару місяців, але вона знову лишала їх). Так от вона завжди доглянута, те саме ми з братом і тато - постійно чисті, напрасовані, смачно нагодовані і т.д.; вдома завжди глянц.  Ще мама досить багато читає, тому є цікавим співбесідником (доречі має вищу освіту і небагатодітна мама - з дітей лише я і мій брат).
От з чим погоджусь, так це те, що праця домогосподарки дуже погано ціниться, а є важчою за будь-які роботи.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Декілька днів ця тема не давала мені спокою і все ж таки я прийшла до висновку, що домогосподарка, незважаючи на всі хатні проблеми, найщасливіша жінка адже може приділяти своїм малюкам хоч весь день. d41
На днях привела малого на малювання, чекаючи на вихователя розговорилась з іншою мамою, яка вирвалась з роботи на хвильку, щоб  перенести дівчинці, яка не просто хоче, а мріє малювати,заняття,оскільки вона не може відпрошуватись з роботи, а дідусю який водитиме дитину не підходить час(проте вони ще не були впевнені чи захоче дідусь її водити).
А тепер давайте задумаємо чи справді та домогосподарка відчайдушна, чи відчайдушна та мама, яка не по своїй волі може зламати дитячу мрію d143
Мені здається,що причина в наших суперечках зовсім інша. Я впевнена, що кожна з нас з задоволенням прийме статус домогосподарки, але не всі ми можемо собі його дозволити, зважаючи на фінансовий стан сім"ї, тому ми і починаємо прагнути до самореалізації, до фінансової незалежності. :(

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Цитувати
Я впевнена, що кожна з нас з задоволенням прийме статус домогосподарки, але не всі ми можемо собі його дозволити, зважаючи на фінансовий стан сім"ї, тому ми і починаємо прагнути до самореалізації, до фінансової незалежності.
100%, але є ще жінки які хочуть і в професійному напрямку реалізуватись. Наприклад, не думаю, що Панакота хоче матеріальної незалежності d104
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline мама Дані

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко. 25.12.2010 Соломійка 1.07.2012
Дівчата, а чому Суперечка?????
Я вже помітила не в одній темі,що в нас прослідковується тенденція не сприймати думки ,яка не співпадає з особистою .імхо.Зразу такі категоричні дописи  d16 Можливо я перебільшую,але перечитуючи тему відчуваю агресію і негатив
Кожен має право обирати те,чим йому в житті займатись,і не нам тут осуджувати домогосподарок і кар'єристок  d128

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
аналогічно, давно помітила, що не сприймають думку інших. В кожному питанні є два погляди-за і проти. Можна просто висловити свою думку, але заперечувати думку інших-не виховано
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Але не у всых  жынок головне в житты дыти d104 я наприклад вважаю що мати повинна показати дитины приклад самореалызыцыы як особистосты, а тут вже все залежить выд конкретной людини- хтось реалызуэтся в професыы хтось в выдносинах а хтось в дытях. Мене змусило замислитись повыдомлення джелииробертс про те, як дитина скаже хто мама. Я замислилась ы зрозумыла що я коли характерызую себе то я "лыкар" , а ось мою маму незважаючи на гарну карэру можно охарактерызувати як "дружина", а багато дынок "мами" ось звыдси ы треба виходити, нещасна та жынка

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Яка ыде проти своэй природи, толы нещасна буде ы родина.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
а я помітила що є така протилежність між мамою і дочкою - якщо мама тільки МАМА то дочка обере кар"єру і навпаки. Так було і в мене, моя мама завжди працювала, жодного лікарняного не брала маючи 2 дітей, нами займалась бабуся, мама і сьогодні працює хоч завтра їй виповнюється 63 роки. Та чомусь як я щось приготую цікавеньке і скажу що то бабуся мене навчила, мама ображається, мовляв А що у тебе мами не було що я тебе нічого не навчила?
Тому для себе я вирішила, що диплом і якийсь стаж роботи я маю, та мої діти ніколи не скажуть в дорослому і самостійному житті що мама не була прикладом, що всі дитячі спогади тільки про бабусь=дідусів.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
А в мене батькі багато працювали і мали своє цікаве життя - концерти театри, друзі, баня , і тд. Але мене нікому не лишали і займались мною тільки вони, тому і я вибрала таку методику виховання . Жінці треба бути трохи егоисткою, бо чоловіку і дітям потрібна щаслива мама і дружина, а незадоволена своїм життям жінка яка чимось жертвує не є гарною дружиною і який приклад вона може дати дітям? Що життя жінки це суцільна відмова від всього? Сини її потім виростуть терорист які не поважають жінок, ввжають що жінки їм тильки щось винні ( мама ж від всього заради них відмовилась, то і дружина повинна), а доньки взагалі боятся родину створювати бо не хочуть бути такою ж жертвою як мама.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Цитувати
Жінці треба бути трохи егоисткою
з цим згідна на всі 100%
Цитувати
бо чоловіку і дітям потрібна щаслива мама і дружина, а незадоволена своїм життям жінка яка чимось жертвує не є гарною дружиною і який приклад вона може дати дітям? Що життя жінки це суцільна відмова від всього?
а тут кожен отримує по заслузі, для кожної окремо взятої особи щастя є іншим, дехто і з пляшкою самогонки найщасливіший, а дехто з брюліками в декілька карат нещасний. Жінка може бути бджілкою-трудівницею і встигати і вдома і на службовій ниві, та чоловік буде стрибати в гречку, бо там солодше подають і що тоді? буде така жінка реалізована і самодостатня щасливою???
Цитувати
Сини її потім виростуть терорист які не поважають жінок, ввжають що жінки їм тильки щось винні ( мама ж від всього заради них відмовилась, то і дружина повинна),
а сини терористами виростають і в дуже інтелігентних родинах, де встають з Шопеном, засипають з Моцартом, а в перерві в Большом театре дивляться "Лебедине озеро". То вже не залежить яку модель виховання застосовують батьки, а залежить від самого СИНА його оточення по за межами родини
Цитувати
а доньки взагалі боятся родину створювати бо не хочуть бути такою ж жертвою як мама.
доньки не цього бояться, а бояться нашого сьогодення, невизначеності у державі, та і мода тепер змінилась - швидко заміж виходять переважно по зальоту. Дівчата тепер мудрі - розуміють що головне освіта і якісь досягнення в житті, а не після випускного вечора в школі в родзал відразу, це я образно говорю, але ...

Offline snv512

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-2
  • Щаслива жінка, дружина, мама!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна Злата Ярема
бо чоловіку і дітям потрібна щаслива мама і дружина, а незадоволена своїм життям жінка яка чимось жертвує не є гарною дружиною і який приклад вона може дати дітям? Що життя жінки це суцільна відмова від всього?

Жертвувати можна як роботою заради сімї, так і сімєю заради роботи... І все-таки кожен сам вибирає, яка жертва для нього прийнятна.
Страх видит преграды, вера-возможности...

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
але ж погодьтесь, в наш час усе таки потрібно обирати, суспільство не приймає щось середнє, воно хоче конкретики - або ти будуєш карєру, не йдучи в декрет, а закінчуючи двругу вищу освіту, або ти народжуєш трьох дітей і варіантів роботи залишається небагато, і що головне тебе ніколи не будуть розглядати як майбутнього керівника
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!