Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 24110 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
знову ж таки - покажіть мені роботодавця який візьме жінку з трьома дітьми ?
якщо говорити конкретно про мене, то в мене є робота і там мене чекають  :)
хто хоче шукає можливості, а хто не хоче - причини.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Цитувати
знову ж таки - покажіть мені роботодавця який візьме жінку з трьома дітьми ?
якщо говорити конкретно про мене, то в мене є робота і там мене чекають 
підтримую на всі 100000000%

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати

головне справді знати чого хочеш
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
головне справді знати чого хочеш
100%, але і поміняти свою думку ніколи не пізно  :)

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
  Ой, дівчата не вже у вашому розумінні домогосподарка - це тільки борщ і миття підлоги? d16 От я готую не багатио і мені це в радість, для прибирання спокійно може приходити помічниця раз в тиждень і все гарненько вимивати...
  Для мене це щось зовсім інше... навіть не можу пояснити, чи скоріше соромлюсь "вивернути" душу на загал, але це щось типу, ще донечка, синочок, сімейні альбоми, собака, квартира, власний будинок, квіти, почати малювати, написати книжку..... Боже скільки планів....і все ще попереду і на все потрібен час, куди тут ще працювати на якогось "дядю" d111
  Нівякому разі не засуджую працюючи жінок d128, і дуже радію за тих хто знайшов себе, от як Люче :)

• Новенька
  • *
    • Награды
Penelope, ти зачепила ще один цікавий аспект - наші дівчата не навчені що можна жити в своє задоволення  d112  у нас якщо ти комусь скажеш "я непрацюю" тебе почнуть жаліти  d27

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
Знаєте, більшість жінок, які сидять у декреті дуже хочуть на роботу, а коли виходять на роботу (а домашні обов"язки  нікуди при цьому не діваються), то хочуть сидіти вдома.
Підтримую на всі 100%!!!
Вперше мені потрібно було вийти на роботу коли донечці було лише 2 місяці! Це був просто жах все це організувати... Виривалась на 2 години в тиждень між годуваннями... І чесно кажучи завжди йшла із задоволенням... Хотіла виходити на довше... Але як тільки почала виходити два рази в тиждень то зразу почала скучати за 100% перебуванням вдома... Зробила перерву на місяць так заскучила за роботою що вовком вила... Тільки вийшла... І знову то саме d111
Тому постійно як на качелі.... Але я така людина d104 зовсім не уявляю себе без роботи.... Так як багато років працюю і роблю найулюбленішу справу d9
Була у мене можливість бути домогосподаркою але це просто не для мене... d30
Я коли не працюю у мене просто зрив мозгів d27 

Взагалі мені здається, що бути домогосподаркою це - важка, ніколи ніким неоцінена, просто невидима робота але й справжня розкіш мати можливість не напрягатись у інших видах діяльності і на всі 100% віддаватись сім'ї...
Ну і крім того я думаю, що в першу чергу жінки стають домогосподарками ті, які ще не знайшли або в пошуках себе... які ще не знайшли ту роботу яка їм в кайф... 
Або ж домашня робота їм дійсно приносить задоволення!!!

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
в свій час для мене це було дуже знайоме питання: чого я хочу?

після університету я одразу пішла на роботу, працювала 4 роки на одну компанію і досягла дуже високої посади з дуже високою зарплатнею (на той момент я заробляла більше за чоловіка).. але.. кар"єра (саме кар"єра, а не просто робота на одному місті, бо це для мене не цікаво) завжди потребує дуже багато ресурсів: час, емоції, вихідні, вільний час, нерви.. мій графік роботи був таким, що я не то що вдома, я в місті була тільки на вихідні..

і коли мені запропонували наступну посаду, за якою треба було переїжджати до Львова, то мій чоловік сказав: "якщо хочеш - давай, але це вже буде без мене.."

от тоді я зупинилась і подивилася навколо себе: з чоловіком стосунки дійшли до розлучення, друзів немає, бо я пропала з усіх зустрічей та днів народжень, дітей немає.. так, є гроші, визнання.. але хіба це те, що я хочу?

і тоді я прийняла єдине правильне рішення - я просто звільнилася..

наступні чотири роки я провела з лікарями.. пережила багато поганого.. але весь цей час напевно був потрібний нашій сім"ї - ми відновили свої стосунки і стали набагато ближчими.. але сьогодні я щаслива і про роботу згадую з жахом ))) зарплатні чоловіка вистачає на все без ужимання поясків, я стала нарешті мамою, ми будуємо свій будинок (скільки планів!!!), я обожнюю готувати, прибирає в мене чоловік (хоча він приходить після 8 вечора - прибирання через день в нього як правило), кілька разів на тиждень ми зустрічаємось з друзями, я знайшла улюблене хобі (яке додатково до задоволення приносить невеличкий заробіток), я дякую "мамці" за спілкування та нові знайомства..

я кожен вечір з нетерпінням чекаю чоловіка, щоб поділитися з ним новими досягненнями Катрусі, пригостити новою стравою, показати нову листівочку, розказати новини на мамці.. ну яка деградація?!?!?

чи хочу я йти на роботу? однозначно ні!  d27

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Ну і крім того я думаю, що в першу чергу жінки стають домогосподарками ті, які ще не знайшли або в пошуках себе... які ще не знайшли ту роботу яка їм в кайф...

я була такою фанаткою своєї роботи, я отримувала таке задоволення, що мене всі називали "зомбі".. можливо я наситилась цим всім? бо зараз:

Цитувати
Або ж домашня робота їм дійсно приносить задоволення!!!

на всі 200%!

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
думаю,щастя домогосподарювання часто впирається в фінансові справи сім"ї.бо можна викручуватися всією сім"єю на мінімальну зарплату чоловіка і допомогу на дитину,а можна мати кілька помічників по дому і займатись тим,чим хочеться,а не тим,чим мусиш
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Олеся, згідна з тобою.. фінанси грають велику роль..

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
От і я якби хотіла бути домогосподаркою, то не такою що вічно прибирає, стірає , варе..., а в мене був би великий будинок, гувернантка, а я просто насолоджувалася кожною хвилиною спілкуванням з дітьми, чоловіком, сім"єю і друзями d27
але треба чоловіка олігарха d30

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Повінстю згідна з Nelly.Я два рази виходила з декрету на роботу,коли дітям виповнювалось півтора року,бо мені здавалось,що я дома дичію,але обидва рази я працювала по такому графіку:тиждень-на роботі,тиждень-вдома.Так,що виходило і не "здичавіти" z5вдома і подбати про домашні обовязки,помагали з дітьми бабусі.Чоловік завжди був проти того ,щоб я працювала,бо справді в нашій країні,а особливо в нашому місті дуже мало жінок,які мають Д-У-Ж-Е хорошу зарплату,щоб не мати залежності від чоловіка,як дівчата вище писали.А коли Єва,того року пішла в перший клас,то я зразу звільнилась вже не мала часу скучати,як було то в декреті,бо школа,уроки і різні гуртки не дають часу на сум z5Так,що я тепер справжня домогосподарка  z5(Між іншим коли я ходила на роботу,чоловік мені нічого по дому не помагав робити,мав відмазку,що він мене на роботу не гонить z5)

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дуже страшно зарікатися, але думаю, що не змогла б бути 100% домогосподаркою...
Навіть при наявності забезпечення усіх потреб сім'ї в матеріальному плані, як писали дівчата про чоловіка-міліонера... По-моєму, коли ти йдеш працювати, то це стимулює тебе, тримає в тонусі, ти постійно знаходишся на хвилі подій...
Але одночасно я проти "каторжної праці", коли нема ні вихідних, ні прохідних (10 років на такій працювала d16)... Тут погоджуюся з Валею (хорошою) - воно того не варте...
Ідеальним для мене є зайнятість 3-4 години в день або вільний графік, коли ти сама можеш варіювати інтенсивність прикладання зусиль, а від тебе вимагається лише результат... Ну і звичайно, якщо робота улюблена і творча, то це взагалі прекрасно...
Але це для мене так... Кожному своє...
Як на мене, то і серед працюючих жінок і серед домогосподарок є деякий відсоток незадоволених своєю долею - усе залежить від особистого світосприйняття.

"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
Навіть при наявності забезпечення усіх потреб сім'ї в матеріальному плані, як писали дівчата про чоловіка-міліонера... По-моєму, коли ти йдеш працювати, то це стимулює тебе, тримає в тонусі, ти постійно знаходишся на хвилі подій...

ооо, у дружин мільйонерів теж є стимулюючі фактори,  d27 а в тонусі їх тримає перспектива стати екс-дружинами мільйонерів  d30 

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Хочу ще добавити, що більшість із форумчанок тут молоді мамусі... І не потрібно плутати декретну відпустку і домогосподарку...

Так як коли діткам до трьох років це ще так не відчувається... Є певна вдома від попередньої роботи, бажання насолодитись дитинкою... побутом....чоловіком...готовити їсти, доглядати за вазоночками... шити, в'язати... але рано чи пізно (я маю на увазі кілька років!!!)це стає вже рутиною...

І не вірю я, що жінка яка була дууууже реалізована на роботі зможе бути вдома коли дитина піде в садок... У більшості із нас, десь в глибині душі, є відчуття того, що ми скоро вийдем на роботу... Що скоро ця лафа закінчиться... от тому так насолоджуємось...

Я думаю ця тема має бути не для жінок які тільки рік або два сидять вдома... А які дійсно відмовились від своєї реалізації во благо сім'ї...

Жінка яка самостійно заробляла гроші всеодно починає відчувати свою незалежність, значимість... А від цього дуже важко відмовитись....

Ми ж середньостатистичні жінки... А не жінки олігархів...
Та й самий золотий чоловік,  рано чи пізно,  скаже класичну фразу: "а чим ти зайнята, а що ти робила, ти цілий день вдома???" це до того, що хатня робота невидима... І багато його вчинків, запізнень і гульбанів буде оправдано тим, що ВІН заробляє гроші і це по роботі!!!

І як не крути, для чоловіка жінка є набагато цікавішою і навіть загадковішою коли вона чимось займається і реалізована поза хатньою роботою, дітьми і всім, що з цим пов'язано...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Да вагітності точно була категорічно проти того, щоб буди домогоспадаркою, ввжала то нагіршою перспективою. Зараз вже майже 2 роки як я вдома, то мені дуже подобаєтся!!!! Навіть можу собі уявити, жити так все життя. Але тут понвістю погоджусь з Дівією
Цитувати
Так як коли діткам до трьох років це ще так не відчувається... Є певна вдома від попередньої роботи, бажання насолодитись дитинкою... побутом....чоловіком...готовити їсти, доглядати за вазоночками... шити, в'язати... але рано чи пізно (я маю на увазі кілька років!!!)це стає вже рутиною...
на мені з 7 років щось висіло - якісь іспит, доповід, конференція, олімпіада, стаття, доклад. Навіть на канікулах я не могла повністю розслабитись і тут в деркеті вперше в житті я реально вільна!!!!!! Це такиииий кайф!!!!! я реально відпочиваю майже вперше в житті. Але це все гарно саме тому, що я знаю, що це закінчится  d112.
Я би сказала, що взагалі то я би змогла бути домогоспадаркою, але тільки в тому випадку якщо в мене не було б улюбленної роботи. Свою професію я по дорій волі не лишу.
І що ще хочу сказати, може то только для мене, але бути домогоспадаркою яка реалізована як особистість дуже і дуже важко! Бо коли ти працюєшь ти в тонусі, через настачу часу ти більше плануєшь, не витрачаєшь години на реальну фігню, більше намагаєшся продуктивно приділити час дитині - бо відчуваєшь трохи вину за те, що працюєшь, до того ж знов таки спілкування, на работі більше різного спілкування на різні теми - а це дуже развиває. Тонізує те, що вже не можешь просто так бути бз манікюра чи з брудною головою, знов таки покупаєшь різний одяг, діловий, гарний, нарядний, святковий, а не лише зручний!!!!
Безумновно все це можно зробити і не працюючи, але я б не змогла певно. Я по собі бачу, дуже багато вільного часу, вільний графік - це дуже балує.
Щоб організувати себе у такій кількості вільного часу треба бути дуже сильною волевою людиною (а таки обично працюють z3). А так часто буває, що навпаки плюси домогосподарства перетворюються в мінуси, бо наприклад працююча жінка намагаєтся щось компнсувати дитині, тому використовує час продуктивно, реально в розвитку і спілкуванні, намагаєтся на виходних і по святах брати дией із собой - відпочивати разом. А серед домогоспадарок часто такого немає - бо ти і так 24 години на добу з дитиною, але чи є в цьому спілкування???? А вихідні? Жінка сплавляю дітей бабусям, бо хоче хоч день в тиждень побути без них, відволектись.
Ну якось так. Вірю що є такі ідеальні домогосподарки, які і хоббі мають цілу купу і з дітками активно займаются і по салонам ходять регулярно і каблуки в їх жізні дуже регулярні. Але я не зовсім така, зараз я просто бєздєльніца  d112, але пробачаю собі, бо знаю що скоро то все закінчится  d3