Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 24910 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
І багато його вчинків, запізнень і гульбанів буде оправдано тим, що ВІН заробляє гроші і це по роботі!!!
Можна подумати,що таким чоловікам щось буде заважати  d105так робити якщо їх жінки  теж ходять на роботу  z5,це ж не від зайнятості жінки залежать такі гульбани,а від натури чоловіка.

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
я от теж думаю як evakamila, хоч часто десь так в сорок років чоловіків клинить і у домогосподарки тоді менше шансів перед співробітнецею d27 

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
У мене так сталось, що в декрет я пішла з не зовсім любимої роботи. Тоді мені здавалось, що 3 роки - це дуже багато і я матиму досить часу, щоб вирішити що робити далі. Чи повертатись сюди, чи сидіти дома, чи шукати щось більш до душі...
А тепер ось уже синочкові 2 роки і 3 місяці і я реально не знаю що робити далі... В садочок йому аж у вересні 2013 року, а на роботу мені треба виходити 12 червня. Де діти дитину на ціле літо - невідомо d112 Звільнитись і залишитись вдома теж не хочу. Я і не відчуваю, що "дичію", вважаю, що веду досить активне життя і чоловік дуже багато мені допомагає, але з іншого боку - хочу вже кудись ходити, бути в колективі, щось робити ще інше, крім звиклих уже щоденних справ.
От маю ще трошки часу, щоб вирішити чи залишатись домогосподаркою ще на деякий час, чи повертатись до праці d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
мені здається я вважаю, що ті всі сім"ї які розлучаються - ну не питання в тому домогосподарка жінка чи ні.. частіше всього це просто одна з "причин" (саме в лапках) або одна з багатьох складових реальної причини.. якщо покопатися глибше - завжди можна знайти справжню причину.. і скоріше всього цей чоловік давно гуляв і просто був незадоволений сімейним життям..

і звичайно залежить від чоловіка.. ну як люблячому чоловіку може бути неприємно коли його ввечері зустрічає жінка з посмішкою, чудові аромати, смачна вечеря.. звичайно якщо жінка забила на себе, не вилазить з фартука та халату - то вже інше питання..

ще один момент.. мені, наприклад, було дуже важко проблеми на роботі залишати за дверима.. вони все рівно якось відбивалися на сім"ї..

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
Цитувати
ооо, у дружин мільйонерів теж є стимулюючі фактори, а в тонусі їх тримає перспектива стати екс-дружинами мільйонерів

Так, але переважно усі потуги направлені в бік ботексу і силікону... z5 Я надаю перевагу, щоб мене любили не за сіськи-попи (бо на цьому безкінечному марафоні рано чи пізно знайдеться хтось "ідеально округліший" d112), а за те що я це я...
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
Та й самий золотий чоловік,  рано чи пізно,  скаже класичну фразу: "а чим ти зайнята, а що ти робила, ти цілий день вдома???" це до того, що хатня робота невидима... І багато його вчинків, запізнень і гульбанів буде оправдано тим, що ВІН заробляє гроші і це по роботі!!!

повністю з тобою погоджуюся, в багатьох сімях так і є.
я ще рік в декреті, але потом планую обовязково на роботу, хоч чоловік дуууже проти, і я знаю чому z5
І я знаю, що це буде дуже важко робота і все решту хлопоти на мені, але все є таки....дома не сидітиму

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Цитувати
ще один момент.. мені, наприклад, було дуже важко проблеми на роботі залишати за дверима.. вони все рівно якось відбивалися на сім"ї..
Але плюс, Валя, маєш в тому, що ти розумієш свого чоловіка... - що у нього робота, деколи буває запарка, поганий настрій через це... - і ти не будеш ображатися на нього, бо сама таке переживала не раз...

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Цитувати
І як не крути, для чоловіка жінка є набагато цікавішою і навіть загадковішою коли вона чимось займається і реалізована поза хатньою роботою, дітьми і всім, що з цим пов'язано...
Однозначно так.
Ну і не будемо виключати ще й такий фактор, як спілкування з іншими чоловіками (не з родини і друзів) - це також достатньо стимулюючий фактор як для жінки, так і для її чоловіка - чоловіки по своїй природі завойовники, тому їх "підстьогує" увага інших чоловіків до своєї дружини - виникає природня потреба довести усім - "ця жінка моя"

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
ооо, а я так як Іванка пише - відпочиваю зараз
хоча в мене це більше відпочинок душевний, в мене по роботі( я юрист) дуже багато негативних емоцій, агресії, певного обману і таке інше, постійно в напрузі, купу роботи встигнути треба, наганятися, а зараз я вперше можу насолоджуватися творчими аспектами життя, так що я щаслива
хоча, думаю, мені теж буде важко стільки часу бути у відпустці, але я не обмежена зараз лише домом, наприклад, кожен день в мене курси іноземної мови, постійні зустрічі з подругами і ще собі придумую багато всього :)

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
кожна жінка для себе вирішує,скільки процентів життєвої енергії присвятити(по фінансовій необхідності чи за власним бажанням) роботі,а скільки сім"ї,собі і т.д.хтось по натурі кар"єрист,а хтось берегиня сімейного вогнища
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ластівка

• Своя Мамка
  • Репутація: +76/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 Кукусі )))
  • Ваше справжнє ім’я: Влада
Цитувати
От і я якби хотіла бути домогосподаркою, то не такою що вічно прибирає, стірає , варе..., а в мене був би великий будинок, гувернантка, а я просто насолоджувалася кожною хвилиною спілкуванням з дітьми, чоловіком, сім"єю і друзями
100 % погоджуюсь
я вже 6 років в декреті з невеликою перервою...робота державна, керівна посада, постійно питають коли буду виходити...але реально повернутися в той ритм немає можливості:ні фінансової, ні часової оскільки зарплати маленькі, а робочий день ненормований...+ витрати на пристойний одяг,взуття,обіди + періодичні відрядження...хоча повертатись на роботу все-одно потрібно, не моє це сидіння вдома і хатня робота...просто обставини в даний час складаються так, що для сім*ї економніше моє перебування в ролі домогосподарки d112

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Однозначно так.
Ну і не будемо виключати ще й такий фактор, як спілкування з іншими чоловіками (не з родини і друзів) - це також достатньо стимулюючий фактор як для жінки, так і для її чоловіка - чоловіки по своїй природі завойовники, тому їх "підстьогує" увага інших чоловіків до своєї дружини - виникає природня потреба довести усім - "ця жінка моя"
А якщо жінка працює суто в жіночому колективі   z5
Я погоджуюсь з Валею,з усім тим,що вона написала вище.Ми ж не говоримо про домогосподарок,як про жінок,які цілий день не вилазять з халату,в бігудях на голові і цілий день витирають попи або соплі.А на рахунок
Цитувати
"підстьогує" увага інших чоловіків до своєї дружини
,то ,наприклад,мій чоловік умудряється мене ревнувати,навіть ,якщо я пішла до сусідки на каву  z5 d140

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Цитувати
кожна жінка для себе вирішує,скільки процентів життєвої енергії присвятити(по фінансовій необхідності чи за власним бажанням) роботі,а скільки сім"ї,собі і т.д.хтось по натурі кар"єрист,а хтось берегиня сімейного вогнища
Це так. Головне тут гармонія з собою.

Хтось від безгрошів'я або через втрату попередніх стабільних відносин (розлучення, наприклад) шукає роботу, а хтось іншого чоловіка. Якщо жінка не відчуває потреби працювати, то вона не буде цього робити ні в яких обставинах.

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
Цитувати
А якщо жінка працює суто в жіночому колективі

Ну хіба в жіночому монастирі десь в далеких горах..., і то там священник-чоловік раз в тиждень "по-любому" приходить сповідати ;)
Цитувати
"підстьогує" увага інших чоловіків до своєї дружини
Цитувати
то ,наприклад,мій чоловік умудряється мене ревнувати,навіть ,якщо я пішла до сусідки на каву
тут я мала на увазі не ревність до вільного часу жінки, а бажання знову її завойовувати, показати, що він кращий за інших чоловіків - як на початку відносин (романтика, подарунки і все таке...)

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталя,та я розумію що ти мала на увазі,я ж жартувала.Просто в цій темі не просто наводити якісь позитивні чи негативні моменти для жінки в ролі домогосподарки,бо тому що все рівно все не так однозначно,як наприклад:ходиш на роботу-маєш увагу інших чоловіків,а не ходиш,значить,що...не має такої уваги?

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати

Ну хіба в жіночому монастирі десь в далеких горах..., і то там священник-чоловік раз в тиждень "по-любому" приходить
А в дитячих садочках .для прикладу?

Online Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Цитувати

Ну хіба в жіночому монастирі десь в далеких горах..., і то там священник-чоловік раз в тиждень "по-любому" приходить
А в дитячих садочках .для прикладу?
там теж, по любому, є хоч один чоловік - завгосп  z5

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!