Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 25798 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Shey08

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катя 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
А от я свого чоловіка взагалі нічим не озадачую. Все сама організовую. Але він для того мені надає всі засоби і інструменти( не в прямому значенні :)). Дім для нього - це місце спокою, затишку і відпочинку. І я себе зайнятою відчуваю, а не нидію в декреті.

Offline Понкаok

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
  • Життя таке прекрасне!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 12 років, Данилко 8 рочків, Яринка 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я вже в декреті 13 років d27. Після навчання вийшла заміж, там народилась перша дитина. Коли малому було 2 р. почали  планувати другу, але ніяк не получалося. Ще через два роки я таки завагітніла. Так не виходячи фактично з декрету зайшла знову. І тут коли другому малому був всього  лиш рік, Бозя вирішила, що нам тепер потрібна доця. Так, я в декреті просиділа 10 років. Чоловік забезпечував всім, нам все вистачало. Потім я пішла працювати  продавцем, в магазин що біля дому, щоб завжди прибігти на обід і погодувати дітей, як прийдуть зі школи.Але я була не офіційно влаштована, тому можна сказати що не працювала. Потім почало не вистачати грошей і я поїхала за кордон, працюю офіційно по труд. договорі, але ж то на пенсію все одно не буде впливати.А по професії навіть не пробувала шукати, бо то не моє. Пішла вчитись колись, бо була дурна і слухала маму. А який з мене економіст, як я власні кошти не можу зекономити d27  Та й отупіла я вже за ці роки, нічого вже по економіці не знаю.  Моє серце лежить до тортів, до власної кав'ярні. d100 Але ж то тільки мрія.Але якщо чесно, якби мені вистачало чоловікової зарплати, то я б сиділа в дома.Бо зараз мої діти з бабою і я не можу спокійно дивитись як вона їх виховує. Ну але такі обставини, що мушу бути ще трохи тут. Щось таке понаписувала...чи то крик душі......

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
А чоловік що каже на то все?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Понкаok

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
До кого питання?

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
Цитувати
До кого питання?
  до Вас

Offline Понкаok

• Своя Мамка
    • Награды
А що він може казати?! Такі зараз обставини, що не може він забезпечити сім'ю. Звичайно, йому погано що я тут, він себе картає за це. Він каже, що то стидно, що жінка на заробітках, а чоловік в дома. Але нічого не подієш, мені швидко знайшли тут роботу і зарплата дуже пристойна. Тому мусить так бути, але він наполягає, аби я їхала до дому.Хоча розуміє, що в дома буде повний попандос. Може нам получиться, аби він лишився на моєму місці,а я поїхала до малих.Але то ще до того далеко, мушу відробити рік,по контракту.

Offline Тіна2

• Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-4 роки, Влада-6 місяців :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Я б на Вашому місці забрала до себе діток та чоловіка  d103 але це тільки моя думка, Вам видніше у даній ситуаціі :flv

Offline Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +273/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
Мій чоловік в таких питаннях категоричний-або їхати кудись обидвом + дитина,або взагалі нікуди не їхати,саму мене точно нікуди б не пустив
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline Гефсимана

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія-Маргарита-11, Анна-Єлизавета-5, Єва-Вiкторiя 1
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Оксаночко хочу вас застерегти від того що коли ви повернетеся назад додому вам вже не буде комфортно так як було  до поїздки закордон.Ви повернетеся зовсім інша і ваша душа буде розриватися між Україною та Європою.Пишу про це бо приїхала з Киева. вже скоро рік буде а я ще подумкаим в столиці angel1.моя мама також 15 років в Європі постійно збираеться додому.приїзжае раптом на 2-3 місяці хоче назад.вона вже не знае де її дім.З ностальгіею постійно жити дуже важко
Любовь как шоколад. Сначала "Баунти" - райское наслаждение. Потом "Твикс" - две палочки. А потом "Киндер Сюрприз".

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +598/-10
  • 1-ий клас закінчено...Ура!!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
їхати обидвом з дітьми можна на пмж, як по грінкарті з усіма соц гарантіями, а коли за кордоном один працює, а інший вдома сидить з дітьми, то не дуже й заробиш, а ще врахуйте, що таке найняти житло на 1 чол, а ща на сім"ю з трьома дітьми.
І добре, що ваша мама не проти доглядати дітей.

Погоджуся з Гефсимана, що на Україні потім вам буде важко працювати за копійки та й інші моменти вас будуть тягнути  звідси.

Можу побажати вам тільки терпіння і швидкого здійснення вашої мрії, запросите нас на кавусю у свою кав"ярню, навіть якщо вона буде не в Україні :flv
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline Понкаok

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Я б на Вашому місці забрала до себе діток та чоловіка  але це тільки моя думка, Вам видніше у даній ситуації
Та я теж так хотіла, але на жаль я не в тій країні де можна забрати сім'ю. Ізраїль дуже це пильнує, їм не треба не євреїв. Дівчата, я знаю, що мені буде тут важко, я це розумію, але хочу бути з дітьми і з чоловіком. Чому ж тоді поїхала? Бо брали кредит в банку на добудову будинку, а вони стали піднімати процент, навіть без попередження.Тому треба було комусь їхати. Мав їхати чоловік, але мені знайшли скоріше роботу, тому ми вирішили що їду я, бо той банк реально дістав.
Цитувати
швидкого здійснення вашої мрії, запросите нас на кавусю у свою кав"ярню, навіть якщо вона буде не в Україні daruju
Света, ваші слова та Богові у вуха! Обов'язково запрошу!!!!!

Offline Гефсимана

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія-Маргарита-11, Анна-Єлизавета-5, Єва-Вiкторiя 1
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Оксаночко читаю ваше повідомлення і відчуваю як ваше серце обливаеться сльозьми ,так далеко від дому без дітей.Я не находжу навіть слів висловити мій жаль в цій безглуздій ситуаціі повідношенню до нашої країни.Тому просто хочу побажати вам міцного здоров.я витримки, сили волі та стальних нервів.Бережіть себе.Я мама трьох дітей тому на вашому прикладі починаю цінити то, на що інколи не звертала уваги. :xmm
Любовь как шоколад. Сначала "Баунти" - райское наслаждение. Потом "Твикс" - две палочки. А потом "Киндер Сюрприз".

Offline Понкаok

• Своя Мамка
    • Награды
Ой Іра, це ви влучно! Колись не так цінувала час проведений з дітьми. Хотіла спокою, відпочинку. Тепер зовсім іншими очима дивлюсь на них, та й на чоловіка. Скільки ночей я проплакала тут, за малими за чоловіком. Пропустила важливі події в їхньому житті. Збираюсь восени додому, але жінки тут, з якими я подружилась відраджують. Ніхто тут, хто багато років, мене не розуміє. Сміються, з мене, що я стогну, що пропустила Причастя сина, випускний доці. кажуть, що діти їсти схочуть і їм до лампочки буде мама, що слідкує  в дома за їх життям.Там треба буде на репетиторів, там  на одьожки. Короче, жах, а про чоловіка, навіть не згадую, раз сказала, що люблю його і дуже скучаю, то так мене обсміяли d24....просто тут всі жінки розведені, тому й мене не розуміють. Але я їх не слухаю, я не хочу ставити гроші на перше місце. Тому скоро буду! d41

Offline Аромашечка

• Краса має значення!
  • Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +29/-0
  • ///
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Павлик(12р) ,Аделіна(6р)
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
 Мені комфортно бути вдома,є час працювати над собою,все встигаю,чоловік задоволений,що жінка не розривається між домом і роботою,всі задоволені!

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
А я дуже консерватор по натурі ніколи б чоловіка ніде не пустла закордон і сама б непоїхала тільки разом.Нам Бог дає тільки одне життя і треба спільно вирішувати проблеми.Особисто я виросла без тата і без багатств,ходила по 3 роки в одних штанах,їла все звичайно,але в сімї цінувалися духовне багатство.Я здобула вищу освіту,знайшла хорошого чоловіка,і маю прекрасних діточок і кожен день дякую Богу за таке щастя.Нераз посидівши за компом в день жаліла а ну го краще сімя і діти а все в житті мамона,гроші,друзі нині є а завтра нема,а час втрачено.Мене мама виростила сама і завжди казала цінуй дитинко навіть найменше що тобі дано,дякую за те що маєш.Тому щиро співчуваю жінкам які вимушені бути закордоном і вважаю що час назад неповернеш  :flv :flv :flv :flv