Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 24113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
там теж, по любому, є хоч один чоловік - завгосп
Ага,якому на цвинтарі вже прогули ставлять,вибачайте за чорний гумор,бо нашому завгоспу ,напевне вже під 70.,конкретний стимул,для чоловіків наших виховательок.

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Цитувати
Цитувати
Ага,якому на цвинтарі вже прогули ставлять,вибачайте за чорний гумор,бо нашому завгоспу ,напевне вже під 70.
то всюди так...  хотіла внести трохи гумору в розмову, а то всі такі серйозні  :8
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
або сторож  ;)

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Не хочеться нікого цитувати, просто чомусь ця тема викликала у мене бажання поділитись своїми думками

У мене крім того є таке спостереження, що всі домогосподарки (саме домогосподарки а не жінки в декреті) як правило багатодітні мамусі... і це вже я напевно можу пояснити, як психолог... так як погодьтесь, що найбільше нашого часу по дому займають діти і все, що з ними пов'язано... які мають здатність виростати і вже не потребувати так багато нашої уваги ... і тоді жінка-домогосподарка відчуває певний дефіцит... Появляється багато вільного часу... згадую свою подругу яка відвела свою донечку в садок і цілий тиждень, як вона каже "тинялась" а в суботу вирішила, що їй потрібно вагініти... d27
Так як в 2,5-3 роки є природним процес сепарації дитини...
Тому статистично в Україні інтервали між дітками сягають такі терміни :)

В моєму оточенні є кілька домогосподарок діти яких вже вчаться в університетах і школах але як правило жодна з них немає освіти і дня не працювали... Але й поговорити з ними толком можна тільки про дуже обмежене коло тем... d108 хоча все що стосується побуту вони - специ... Хто по квітах, хто по магазинах! Ну і добавлю, що це дуже забезпечені сім'ї... Де навіть майбутні онуки вже мають житло і капітал! Тому в таких умовах можливо і я б зголосилась бути домогосподаркою... d108

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Наталя,та я розумію що ти мала на увазі,я ж жартувала
Та і я жартую теж, Світланко :) :) :)
І  ще свої "5 копійок" докину - в дит/садку - маса варіантів - в першу чергу симпатичні батьки/дідусі вихованців, ну і не будемо виключати мера міста, голову адміністрації, депутатів і інших бюрократів наших - особливо це зараз актуально (вони ж люблять благодійнічати напередодні виборів у дитячих закладах)... як добре подумати, то список можна ще продовжити z3, але боюся, що "дадуть" мені зараз модератори за флуд d105

"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Ми ж не говоримо про домогосподарок,як про жінок,які цілий день не вилазять з халату,в бігудях на голові і цілий день витирають попи або соплі.А на рахунок
а чого це ми про це не говоримо???? Бо я наприклад з быльшосты домогоспадарок знаю саме таких! Быльше того я не можу на 100% сказати, що я сама не стала би такою, бо цей побут так затягуэ, коли ти 4 рази ставишь на сукню жирну пляму, то вже потым плюєшь на ті перевдягання і ходишь весь весь день з плямою  d111. І також з заческою, коли пару разів прилегла на диван, то не будешь же кожен раз після цього зачесуватись по новій  d112 - я дуже заздрю жінкам які такі організовані, що все це роблять! Бо справа навіть не в чоловікоі, а в тому, що діти бачуть маму завжди в домашньо-господарському-скучно-зручному одязі на плоскій підошві без макяжу і т.д. А робота всього цього допомагає уникнути  d112.
Цитувати
А в дитячих садочках .для прикладу?
оооо, але там такі гарні татусі приходять  z3 :8

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
що діти бачуть маму завжди в домашньо-господарському-скучно-зручному одязі на плоскій підошві без макяжу і т.д. А робота всього цього допомагає уникнути
Це як про мене d27 я за останні два роки купила тільки одну пару взуття на каблуках все балетки і т.п. І почала за собою спостерігати, що можу вийти гуляти без макіяжу d107 взагалі! А на роботу, навіть на нічне чергування я завжди підмальовувала хоча б вії d108
Два тижня тому я їздила у відрядження в район ну і звичайно вдягнулась як на роботу (раніше я тільки так одягалась) то мій чоловік підійшов і сказав ти така гарна!!!! Ти, що пофабувалась d27 Навіть дитина сказала - мама гарна, гарна... І я подумала, що я почала розслаблятись d16

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
А ще колись мені один старший чоловік, друг сім'ї моїх батьків під час дискусії стосовно реалізації жінки, сказав: "що спеціальність ти повинна мати, а працювати чи ні це вже обставини чи твоя особиста справа.... Бо домогосподаркою може стати кожна, для цього диплому не потрібно..."

Тому жінки які йдуть на пенсію, навіть будучи на керівних посадах, не мають депресію так як реалізуються в домашніх клопотах... А от чоловіки з виходом на пенсію переживають значний стрес!!!

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Чи могли б ви відмовитись від карєрних амбіцій та вже звичної суспільної думки і бути домогосподаркою, мамою і дружиною?

Легко!!!
 Я теж сижу дома, і цим задоволена (хіба фінансовий стан не дуже задовольняє d27). Мабуть я все таки домогосподарка за покликанням. Хоча інколи проскакує думка, що нудно буває і хотілось б на роботу, але, як тільки згадую, що на роботі будуть нервотрьопки і таке інше, то все бажання пропадає. А при тому знаю і переконана, що на роботі моєї охоти стане до місяця. От і підтвердження Юліним словам d112
Цитувати
Домогосподарці не потрібно щодня піддаватися стресу, йдучи на роботу, де трапляються інтриги, конфлікти, проблеми. У них немає начальства, немає того, хто міг би наказати, як і що робити.

Цитувати
Плюс - ці вічні серіали по телевізору. Так і з'являється велика спокуса забути про щоденну укладанні і манікюр.

Тільки не серіали, d128 я надаю перевагу Мамці, а тут всебічний розвиток, у всіх галузях! z5

Цитувати
Плюс, суспільство зараз досить зневажливо ставиться до жінок, які займаються тільки сім'єю. Вони не захищені, їх права не такі великі.

Суспільство, це так, але наша влада нічого не робить для таких жінок! Та що я говорю, не те, що не робить, а ущемлює їхні права і замовчує!!! d111 d109 d16

Offline Дебора

• Крепка бывает та семья, где нету месте букве "Я", где правит только слово "МЫ", где есть совместные мечты!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Яна і Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
я б сиділа з дітьми дома,сама їх розвивала,робила тепло і уют ,так би мовити зберігала домашній затишок та вогонь у хаті,але хочетьсяя заробити собі на пенсію,тому Аліска піде у садок а я на роботу

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Я не ас в таких справах, і тим більше ще хто зна-які закони будуть, поки я доживу до пенсії, але в любому випадку мінімальна пенсія буде. А щоб заробити на більшу, треба мати досить хорошу роботу. d130

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Ох і начиталася,дуже цікава темка!!!! z4 z4 z4
Тут пишуть що сидять дома 1-2-3 і дичіють,я в декретній відпустці вже 6 років,не можу сказати що я не хочу працювати,а з іншої сторони не можу залишити своїх діток.Малий пішов цього року в перший клас,дитиною потрібно постійно займатися,малій 1.3 теж не залишиш.Для мене професія домогосподарки це не тільки варка,парка і уборка,розвиватися і самореалізовуватися можна і дома. :*

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Дівія вибачте , але Ви пишете нісенітнецю і абсурд!!! Серед моїх подруг ЖОДНА не працює, вищу педагогічну освіту маємо всі крім однієї, вона лікар! Повірте мені, усі ми маємо стаж роботи, але також маємо відповідальність за власних дітей ( їх у нас по 2, а не як Ви пишете багатодітні). Ніколи бабусі дідусі не були навантажені нашими дітьми, бо це саме, сорі за прямоту, хамське навантаження власних батьків дітьми в час літніх і не тільки канікул. В халаті і без манікюру мене власний чоловік бачив може 5 разів за 13років спільного життя, а і спортивний стиль також не моє, визнаю тільки підбори від котрих не відмовлялась навіть маючи дитину досадочкового віку.
Також великою помилкою є вважати, що домогосподарка не цікава чоловікові, бо не мусить її завойовувати ха ха ха а хто вам це сказав??? Навпаки, чоловік непрацюючої і доглянутої дружини завжди в тонусі - дружина має багато вільного часу, неконтрольовано його (час) витрачає, а тут вже найспокійніший флєгмат задумається, що красуня дружина повинна вдома отримувати максимум уваги і любові.
 Я також з декрету втікала коли дитині було 5місяців, бо думала що школа без мене завалиться, а я деградую - це все гормони післяпологові + юнацький максималізм. І ця моя відданість любимій роботі, виснаження нервове і фізичне закінчились зрадами з боку чоловіка і розлученням...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я себе домогосподаркою аж ніяк не уявляю d112, сидіти в декреті це одне, а свідомо не працювати далі я би точно не змогла. Звичайно працювати з 8 до 17 год. трохи важко, тому якби була можливість працювати з вільним графіком, то я була би тільки "за", особливо, щоб зранку не вставати d27, але і працювати за якусь там мінімальну зарплату я так само не хочу. Звичайно поки діти малі, то жінка завжди знайде чим себе зайняти, садочки, гуртки, уроки, але коли діти виростуть і догляд мами вже їм не буде потрібний, то що тоді жінці вдома робити, починати шукати роботу в 40-50 років d104

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я себе також домогосподаркою не уявляю, бо мені хочеться хоч якогось спілкування з іншими людьми, а не лише з рідними. Хіба якби чоловік отримував ЗП таку, що можна спокійно сидіти вдома і цілу купу друзів, та все одно...
От на рахунок того, що домогосподарка вміє лише підлогу мити і готувати смачний обід, то не погоджуюсь, бо знаю купу таких, в яких і в хаті забитись можна і блюда одна гречка з оселедцем, чи вареники магазині і на голові мама рідна, от не знаю чим вони займаються тоді.
Хтось реалізовується у сім'ї і цього йому достатньо, мені цього не вистачає (принаймні зараз я так думаю)-мені ще хочеться реалізуватись і в професії, тому роль вічної домогосподарки не для мене, хоч зараз я не жаліюсь, все мені підходить, хіба що брак спілкування з іншими людьми
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
Дівія вибачте , але Ви пишете нісенітнецю і абсурд!!!
І в чьому Ви вбачаєте абсурд?  d27
В якому із мої дописів? d112 Я так розумію Вас зачипило питання освіти... так ніхто і не сказав, що домогосподарками стають жінки без освіти...
Взагалі Ви все чомусь дуже гостро спийняли... це лиш моя думка... яка має право на існування... і тут ми ділимось думками...
І я рада, що ЖОДНА з Ваших подруг не працює... отже має можливість! Чи Ви хочете сказати, що працюючі жінки не мають відповідальності за своїх дітей...??? d107 Можете не відповідати так як ця дискусія не має сенсу! Всеодно кожна з нас залишиться при своїй думці!

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
Цитувати
В моєму оточенні є кілька домогосподарок діти яких вже вчаться в університетах і школах але як правило жодна з них немає освіти і дня не працювали... Але й поговорити з ними толком можна тільки про дуже обмежене коло тем...
Ви вважаєте домогосподарок малоосвіченими і зовсім не цікавими співрозмовницями?
Цитувати
У мене крім того є таке спостереження, що всі домогосподарки (саме домогосподарки а не жінки в декреті) як правило багатодітні мамусі...
  цього навіть не коментую z2
Цитувати
І як не крути, для чоловіка жінка є набагато цікавішою і навіть загадковішою коли вона чимось займається і реалізована поза хатньою роботою, дітьми і всім, що з цим пов'язано...
шкода , що Ви бачите чоловіків егоїстів, і не помічаєте справжніх чоловіків з великої літери

Цікаво чиї це цитати...слова...