Автор Тема: Відчайдушна домогосподарка або непрацююча жінка  (Прочитано 22579 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дівія

• Акушер-гінеколог!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-0
  • Время - лучший лекарь...
    • Центр свідомого батьківства "ДІВІЯ"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія Мілада
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Цитувати
Ви вважаєте домогосподарок малоосвіченими і зовсім не цікавими співрозмовницями?
Неллі я ж кажу, що Ви чомусь це дуже гостро сприйняли... і виділили саме те, що Вас чіпляє!!!
Я написала:
Цитувати
В моєму оточенні є кілька домогосподарок діти яких вже вчаться в університетах і школах але як правило жодна з них немає освіти і дня не працювали... Але й поговорити з ними толком можна тільки про дуже обмежене коло тем...  хоча все що стосується побуту вони - специ... Хто по квітах, хто по магазинах! Ну і добавлю, що це дуже забезпечені сім'ї... Де навіть майбутні онуки вже мають житло і капітал! Тому в таких умовах можливо і я б зголосилась бути домогосподаркою...
Я сама з ними неодноразову раджусь стосовно тих чи інших хатніх питань і в жодному з моїм дописів не було, що домогосподарка малоосвічена чи не цікава...це Ваші слова!!!
Крім того, я мала на увазі, що коли жінка вже не працює і неудосконалюється в своїй професії вона й сама втрачає певний інтерес та свою професійність, і їй важко інколи підтримати розмову так як не використовує це вже кожного дня! Моя колега яка вже 7 років домогосподарка каже, що вже і не згадала б всі ті приписи і лікування...тим більше в медицині...з кожним роком все більше і більше новин.
Саме це я і мала на увазі!!!

Цитувати
У мене крім того є таке спостереження, що всі домогосподарки (саме домогосподарки а не жінки в декреті) як правило багатодітні мамусі...
  цього навіть не коментую
В моєму оточенні саме так!!!

Цитувати
І як не крути, для чоловіка жінка є набагато цікавішою і навіть загадковішою коли вона чимось займається і реалізована поза хатньою роботою, дітьми і всім, що з цим пов'язано...
шкода , що Ви бачите чоловіків егоїстів, і не помічаєте справжніх чоловіків з великої літери
А цей допис взагалі не розумію... d104

В жодному разі не хотіла когось образити!
Але це моя думка і я маю на неї право!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliarobertsАвтор темы

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
У мене крім того є таке спостереження, що всі домогосподарки (саме домогосподарки а не жінки в декреті) як правило багатодітні мамусі... і це вже я напевно можу пояснити, як психолог...

Наталочко, а чому тільки як психолог? скажи , (я вже питала це у Марянки) а як фізично можна поєднати трьох дітей+чоловік і роботу з 9 до 18?????????????  мені просто важко це уявити  d104

Цитувати
В жодному разі не хотіла когось образити!
Але це моя думка і я маю на неї право!!!

саме заради нових думок я і відкрила цю тему, і дуже вдячна кожній з вас за ваші історії  :*
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
а як фізично можна поєднати трьох дітей+чоловік і роботу з 9 до 18?????????????  мені просто важко це уявити
Моя бабуся виростила 4 дітей, працюючи ланковою у колгоспі, маючи велику господарку і городи. Всі виросли здоровими, хто хотів з них, той здобув освіту і займали вони у свій час непогані посади.

• Новенька
  • *
    • Награды
latifa, вибач, але життя зараз зовсім не те, інших слів я недоберу  d112 
от як згадаю яка я вижата приходила з роботи, годину мовчала - відходила, і то робота в мене була не капец яка важка. а побутові проблеми? коли наготувати їжі на пятьох?  d107  просто неуявляю... (хоч з уявою в мене все гуд  d27)

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +138/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
ну як все встигнути? це просто - у кого няня доглядає дитину, у кого батьки вже не працюють і допомагають, а у кого старші діти доглядають молодших :) це просто......та є АЛЕ : чому старші діти повинні доглядати молодших братиків-сестричок, тому що мама кар"єристка? чому бабусі-дідусі повинні не відпочивати і жити в своє задоволення а доглядати онуків - бо їх дитина егоїстка?

Хоч закидайте мене гнилими помідорами, але не може фізично працююча мама встигнути після роботи зробити закупи в продуктовому магазині, допомогти дитині з уроками, попестити молодше маля, приготувати щодня свіжу їжу, попрасувати одяг на завтра, прибрати в квартирі ( ОК це зробить тато), відпочити, бо вночі тато буде мати безсиле тіло а не дружину, привести себе в порядок, почитати пресу і посидіти на МАМЦІ :) ще зустрітись з подругами, батьківські збори, ...

низький уклін тій жінці котра все встигає і живе з посмішкою  :)

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Не у всіх є непрацюючі батьки чи бабусі, але ж якось мами справляються, бо получається, що якщо мама працює, то в неї в хаті бардак, їсти не зварено і діти недоглянуті d104, ну це повний брєд, якщо все правильно спланувати, то все можна встигнути, звичайно при умові, що робота з нормованим графіком.

Offline Іриска1984

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
  • Сама щаслива Мамуся
    • Награды
а я вважаю що домогосподарка це нормально якщо жінку таке влаштовує...кожен сам вибирає чи йти на роботу чи сидіти дома

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +486/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
Цитувати
а я вважаю що домогосподарка це нормально якщо жінку таке влаштовує.
підтримую, але це не означає, що якщо жінка не домогосподарка, то вона погана мама і дружина.

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
ну як все встигнути? це просто - у кого няня доглядає дитину, у кого батьки вже не працюють і допомагають, а у кого старші діти доглядають молодших  це просто......

агааааа, оце до мене щойно дійшло  d27  ото я тупила, навіть не розглядаючи батьків  d27 мені ніхто недопомагає і я вже так до цього звикла d140

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Цитувати
latifa, вибач, але життя зараз зовсім не те, інших слів я недоберу  
от як згадаю яка я вижата приходила з роботи, годину мовчала - відходила, і то робота в мене була не капец яка важка. а побутові проблеми? коли наготувати їжі на пятьох?    просто неуявляю... (хоч з уявою в мене все гуд  хі-хі-хі

Юля, я просто приклад навела, що жінка може все, якщо вона захоче. І в теперішній час теж.

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
підтримую, але це не означає, що якщо жінка не домогосподарка, то вона погана мама і дружина.

ніхто про таке тут не говорить  d128  я питала - чи з власного бажання ви б стали непрацюючою жінкою?

Offline natali_z

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +652/-0
  • історію творимо МИ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Дмитрик 5 років, Тамарочка 11 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя

Цитувати
я питала - чи з власного бажання ви б стали непрацюючою жінкою?
Юля, додай голосування, то й будемо мати статистику серед "мамок"
"Миловарня Димко" - відкриваючи природнє в собі...

• Новенька
  • *
    • Награды
Цитувати
Юля, додай голосування, то й будемо мати статистику серед "мамок"

та ти розумієш, це питання таке складне що однозначно на нього відповісти і непередумати дуже важко. стільки нюансів і кожна ситуація особлива, сьогодні хтось нажме Так, а завтра вже Ні...

Offline Natyska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +846/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, 6,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
сьогодні хтось нажме Так, а завтра вже Ні...
От у мене так через день міняється.... d143

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Також великою помилкою є вважати, що домогосподарка не цікава чоловікові, бо не мусить її завойовувати ха ха ха а хто вам це сказав??? Навпаки, чоловік непрацюючої і доглянутої дружини завжди в тонусі - дружина має багато вільного часу, неконтрольовано його (час) витрачає, а тут вже найспокійніший флєгмат задумається, що красуня дружина повинна вдома отримувати максимум уваги і любові.
Неллі так всі з цим згодні, але це скоріше виключення з правил  d112
Цитувати
о знаю купу таких, в яких і в хаті забитись можна і блюда одна гречка з оселедцем, чи вареники магазині і на голові мама рідна, от не знаю чим вони займаються тоді.
так в тому то і справа, що нечім, бо коли часу купа, то нічого не плануєшь, а значить і не встигаєшь, а коли час обмежений, то вже хочешь не хочешь, а починаєшь багато що планувати, а значить і встигати - ну так в мене наприклад  d112
Цитувати
Ви вважаєте домогосподарок малоосвіченими і зовсім не цікавими співрозмовницями?
нажаль це часто буває  :(, але я вірю що є виключення! просто коли жінка працює вона навіть без будь якого бажання все рівно щось десь да почує, поговорить, обсудить, а коли жінка вдома, то це повинно буте саме її прагнення до розвитку -  а воно є далеко не у всіх.

Цитувати
У мене крім того є таке спостереження, що всі домогосподарки (саме домогосподарки а не жінки в декреті) як правило багатодітні мамусі...
  цього навіть не коментую
а чого? по твоєму багатодітність це що ганебно?  :( Бо я планую працювати і хочу трьох діток, але якби не працювала, то сміливо народжувала би 5!!!!! Це ж класно! Не розумію домогоспадарку в якої одна дитина  d143.
Цитувати
І як не крути, для чоловіка жінка є набагато цікавішою і навіть загадковішою коли вона чимось займається і реалізована поза хатньою роботою, дітьми і всім, що з цим пов'язано...
шкода , що Ви бачите чоловіків егоїстів, і не помічаєте справжніх чоловіків з великої літери
все це дуже красиві слова, але практика показує, що на жаль чоловіки реально не помічають хатніх справ (ну може тільки ті, хто жив х попередньою дружиною яка взагалі вдома не бувала  d30). І мені здаєтся, що реалізована ще десь жінка дуже легко пробачає чоловіку, що він не помітив чисто вимиті вікна))), але коли  я б займалась тільки хатою, а чоловік не помітив це я б напевно ображалась  d143

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
ну як все встигнути? це просто - у кого няня доглядає дитину, у кого батьки вже не працюють і допомагають, а у кого старші діти доглядають молодших  це просто......та є АЛЕ : чому старші діти повинні доглядати молодших братиків-сестричок, тому що мама кар"єристка? чому бабусі-дідусі повинні не відпочивати і жити в своє задоволення а доглядати онуків - бо їх дитина егоїстка?
але щось ніде в цій схемі не побачила чоловіка?????? А як же спрважні чоловіки з великої літери?  z3 Як раз так ситуація як ти описала це і є у дрібних егоїстичних чоловіків. Бо я наприклад можу зрозуміти як організувати час, щоб діти не страждали, але тільки у випадку допомоги чоловіка!!!
Цитувати
чому старші діти повинні доглядати молодших братиків-сестричок, тому що мама кар"єристка?
а тут вже залежить від жінки! Треба думати не про те, що хочуть діти, а про те, що хоче жінка! Бо коли жінка хоче працювати, бо вона любить свою справу - діти бачать щасливу реалізовану маму, а коли така жінка сидить вдома, то діти бачать депресивну, нереалізовану жінку в халаті, яка ще і всім говорить (чи показує), що вона заради дітей перекреслила своє життя. То що краще? Потім з таких дітей і виростають чайлд-фрі.
але якщо жінці подобаєтся вдома і не подобаєтся працювати, то звичайно що вона із задоволенням сидить вдома і діти теж щасливі!
Цитувати
Хоч закидайте мене гнилими помідорами, але не може фізично працююча мама встигнути після роботи зробити закупи в продуктовому магазині, допомогти дитині з уроками, попестити молодше маля, приготувати щодня свіжу їжу, попрасувати одяг на завтра, прибрати в квартирі ( ОК це зробить тато), відпочити, бо вночі тато буде мати безсиле тіло а не дружину, привести себе в порядок, почитати пресу і посидіти на МАМЦІ  ще зустрітись з подругами, батьківські збори, ...

низький уклін тій жінці котра все встигає і живе з посмішкою 
Рецепт тільки один Чоловік з великої літери!

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
Навіть не можу визначитися що написати в цій темі,думки розілилися 50/50,і плюсів і мінусів безліч з кожньої сторони.Була б можливість бути домогосподаркою,я в принципі не проти,проте не можна сказати однозначно чи не потягне через рік чи два домогосподарку шукати роботу  d143