Автор Тема: Порадьте хорошого дитячого ортопеда! Плоскостопість у дітей  (Прочитано 23102 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
Ти пошукай по інших магазинах, знайдеш дешевше, ніж за 400. На "Башмачку" не найнижці ціни.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline oksana k.

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
 Сянка в мого сина такох плоско-вальгусна стопа ми носимо ортопедичне взуття, влітку стараюсь пройти курс масажу та гріття. Лікарі кажуть що це вже не вилікується, та треба не допускати погіршення. Взуття ми пробуємо різних фірм, носили Ортекс як на мене вони ніякі,може просто нам не підходять, та в них швидко стерається підошва і вони рвуться. Носили 4 Rest-Orto новяться добре не стираються та нервуться, та вони порівняно з іншими тяжкі. Мали декілька пар польського взуття Aurelka теж нічого. Ще читала про взуття українського виробника Теллус, пишуть що в них можу бути устілка ВП-2 таку нам приписав лікар, будем пробувати.

Offline n.nitsak

• Бути мамою-найбільше щастя!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артемчик, 19.10.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Були ми в Даніва :bo, дуже сподобався, як я і думала в нас плоско-вальгусна стопа, сказав, що це лікується, треба робити масажики і носити ортопедичне взуття зі стелькою ВП2, в нас така стелька коштує 195 грн., я в шоці d111 Ще питала, про х-подібне викревлення ніг, сказав, що це навіть легше лікується, ніж пласкостопість, так що Сянка, раджу вам до нього сходити!!! d30

Offline kristina_2506

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 30.06.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Дівчата, підкажіть будь ласка, а куди ви саме ходили до Даніва??? Знаю він ще в приватній клініці на чорновола приймає, але забула як вона називається

Offline n.nitsak

• Активна Мамка
    • Награды
Він приймає в обласній дит. лікарні, що на Коновальця!

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
ми ходили до Даніва на Чорновола в центр хребта Атлант, платили десь прибл 100грн, хоча може і дешевше вже не згадаю. Казав що для профілактики дуже добре ходити босяком по каміннях на річці, кидати на підлогу серветку, а потім пальчиками ніг підняти її з пілоги, робити масаж він покаже як. Не можна босим бігати по плитці при плоскостопості, завжди взувати дитину. Також продаються спеціальні коврики, ніби з камінцями, або такий можна зробити самому. Лікар дуже сподобався

Offline Наталі Волошка

• Т
  • Своя Мамка
  • Репутація: +75/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 10.01.2014
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Мені б теж було цікаво в приватну до Даніва.. На сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login] такого немає d104. Завтра ще передзвоню туди.. А, може, хтось має контакти Василя Михайловича (або іншого хорошого ортопеда), була б дуже вдячна.
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Ми недавно були у Даніва в "Мед-Атлант". Діагноз не втішний: плоско-вальгусні стопи і вальгусна деформація колінних суглобів (Х- подібна форма ніжок).
Призначив (процитую):
Цитувати
Рекомендовано:
- масаж стопів і нижніх кінцівок
- парафінові аплікації на колінні суглоби №10
- супінатори
Тепер тут читаю, що комусь призначив носити взуття зі стелькою ВП2, а з якою нам носити? :xmm Чи то всі стельки одинакові для такого діагнозу?
Хтось уже робив такі аплікації? Може підкажете де їх можна робити? А ще порадьте, будь ласка, хорошого масажиста!
І підкажіть де можна купити або замовити (з якого сайту) нормальне ортопедичне взуття або стельки, бо я була в ортопедичному салоні на Коновальця, то там босоніжки 800 і більше грн. mish Здається якась польська фірма.
Може Данів і хороший лікар, та в мене склалось якесь таке враження, що я всю інформацію з нього витягувала d112  і все ж залишилася з купою запитань d143

Offline oksana k.

• Активна Мамка
    • Награды
Люба в нас схожий діагнос, устілка ми робимо безкоштовно на Гуцульській в протезно-ортопедичному цеху. Та перш ніж туди йти вам потрібно взяти направлення у вашого ортопеда на комісію, далі комісія дає довідку що дитина потребує супінаторів, ще треба довідку про склад сім"ї. З цим ви йдете в соцзабез, де вам дають направлення до протезно-ортопедичного цеху. Там дитину оглядає лікар-ортопед і визначає всі параметри устілок які потрібно. Далі треба чикати поки їх виготовлять. Зразу скажу що чикати на них треба довгенько. Та я пробувала замовляти устілки в інтернеті, не можу знайти хорошої якості. Щодо ортопедичного взуття, останні замовили українського виробника Ортокомфорт, там в середені зразу є супінатор ВП-2, в інших виробників звичайний супінатор. Шукайте взуття в інтернеті, з доставкою все-одно виходить дишевше ніж в нас в місті. Ще про лікара-ортопеда на Гуцульській, як на мене хороший спеціалість, розкаже які вправи потрідно робити вдома, окрім масажу і парафіну який вам призначили.

Offline n.nitsak

• Активна Мамка
    • Награды
Я купляла на Кідстафі босоніжки Екобі з ступінатором ВП 2 і скошеним каблучком, якість-супер, ціна з доставкою 395 грн. :flv

Offline n.nitsak

• Активна Мамка
    • Награды
Ось ссилка: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
А як Данів приймає в МедАтланті?

Offline elem

• Своя Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
oksana k., n.nitsak, дякую за відповідь, з мене +! :)
То значить для нашої стопи теж треба брати з ступінатором ВП 2? :xmm

Цитувати
А як Данів приймає в МедАтланті?
Його там постійно нема, просто дзвоните до них, вони узгоджують з ним коли буде і Вам передзвонюють. Я казала, що мені бажано до обіду або вже після 17 год., то записали на 17.30. Вранці він напевно на Коновальця.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Підскажіть ще де знаходиться Мед Атлант?

Offline oksana k.

• Активна Мамка
    • Награды
n.nitsak дивалася на взуття по вашій ссилці, та неможу знайти де вних пише що є супінатор ВП-2 там просто вказвно що вони "используется для профилактики и лечения плоско-вальгусной стопы;"     

Offline n.nitsak

• Активна Мамка
    • Награды
А для профілактики і лікування плосео-вальгусних стоп якраз і використовують ступінатори ВП 2, ті капчики, що у нас суперові, малий зовсім не кривить ножки і лікар дивився, сказав, що такі і треба носити d30

Сказали спасибо: Галя Русана

Offline n.nitsak

• Активна Мамка
    • Награды
І доречі, в нас є ще окремо стельки з потрібним стцпінатором, то я б рекомендувала крпще готове взуття, бо ефект значно кращий!