Автор Тема: Подарунки діткам на день народження і не тільки - ділимося ідеями!!!  (Прочитано 20000 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nata 86

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілонка 8 років,Святослав 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Моя любила возити візочок дитячий  d102

Offline О123

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оля
Іграшки , які грають світяться чи рухаються, а ще краще все разом.

Offline МаМашечка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, 1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Моїй донечці недавно був 1 рік. Я вирішила подарувати їй щось символічне, бо вона ще нічого не розуміє, а як виросте, то хочу щоб залишилося на все  життя. Спочатку я купила ростомір, а потім ще й прикупила велику коробку, вона красиво задекорована під подарункову, з бантиком:-) В цю коробку я вирішила складати усі пам'ятні речі своєї дитини.: бірочки з роддому, перше фото, перші носочки, защіпка пупчика, відбитки ніжки і ручки, крижму, перші локони, першу іграшку і навіть першу святкову свічку з торту:-) Кожного разу буду додавати щось нове.  В мене мама досі зберігає усі мої перші малюнки, листівки з привітаннями, які я їй писала на День народження і 8 березня, грамоти, табелі успішності, шкільну медаль....  Думаю що і моїй донечкі сподобається такий подарунок.
А щодо старших діток, то тут фантазія може розгулятися.... Знайома дарувала своїй доці палатку для ігор, якщо у вас є дача, або живете в приватному секторі, то можна прикупити надувний батут (або і звичайний, просто він дорожчий), чи ігровий центр, можна і крісло-подушку, ще можна купити книгу-панораму. Тут все залежить від фантазії і бюджету. Звісно краще спитати у самої дитини, якщо ідей немає, або у батьків. А якщо купувати тваринок, то найпростіший варіант це рибка-півник, вона дуже неприхотлива, догляд мінімальний, жити може навіть в стакані води.

Offline Koshovy

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Гоша
подарунок племіннику
« Reply #54 : 27 Березень 2015, 20:41:33 »
Завтра буду в Ужгороді у свого брата гостювати,
от і вперше він познайомить мене з свої синочком (7 міс)
що порадите йому взяти на подарунок і де можна придбати якісні речі ( не китай )

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: подарунок племіннику
« Reply #55 : 27 Березень 2015, 21:19:07 »
У будь-якому дитячому магазині Вам допоможуть. Можливо сортер або хороший набір іграшок для купання, можливо набір дитячої косметики (таке завжди в пригоді)

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
дівчатка допоможіть,малому скоро рочок,всі питаються що подарити?а я незнаю d104
а що вашим діткам на рочок дарили?і чим вони були найбільше задоволені?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
дівчатка допоможіть,малому скоро рочок,всі питаються що подарити?а я незнаю
а що вашим діткам на рочок дарили?і чим вони були найбільше задоволені?
в такому віці, на мою думку діткам цікаве все, що жужить, грає, співає, одним словом привертає увагу дитини. - моя донечка наприклад найбільше тішилися звичайною мягкою іграшкою- котиком, який співає паісеньку(до речі їй вже в червні буде 6 років, а він ще досі СПІВАЄ!).  думаю буде цікава якась машинка , яка блимає світиться і т.д. але вам краще обирати те, що вам більше потрібно - іграшки одяг чи гроші в конверт, а ще нам подарували  бабуся ковдру з подушечкю, а я одним завмовила постільний набір, який згодом дуууже пригодився. ну і звичайно - надувні кульки бажано гелеві - дітям цікаво.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Вишенька))

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +238/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
Машинка-толокар, маленькі машинки Кінсмарт (мого в 1,2 вже дуже цікавили машинки ), конструктор Лего дупло, книжки: розвиваючі, з віршиками, окремі історії, придивіться до видавництва старого лева, або абабагаламага, маленькі картонні книжечки на розтєрзаніє. Іграшки з дерева, стучалка з молотком, рамки-вкладиші.

ВП iherb.com

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
мій також зараз дуже любить машинки,доречі машинку толокар ми вже замовили...
придумала купити таку книжку що розказує казочки (мій дуже любить книжки?,але не знаю де її знайти ,може хтось бачив десь,і знає скільки приблизно коштує?
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Цитувати
придумала купити таку книжку що розказує казочки (мій дуже любить книжки?,але не знаю де її знайти ,може хтось бачив десь,і знає скільки приблизно коштує?
є на ринку  колись коштувала 150 грн, тепер не знаю. як іти з Галицької до ратуші  справа,де весільні квіти з тисячки йти там сходи, спускаєтеся вниз і зліва внизу є іграшковий вел магазин(зрозуміло вам?) ми там колись брали на подарунок, а малій бабуся купила робота який розказує казки(щоправда робот на рос. у нас), але книжка була  українською
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Тепер багато такого, що розказуэ казки  :)
у нас э краб,який розказуэ казки,спиваэ писни на укр.мови, замовляла колись через интернет
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
    • Награды
Люся К,так зрозуміло дякую.я б хотіла саме книжечку,бо малий вже дууууже любить розглядати малюнки і коли йому розказують що в книжечці є :chitajuдивиться з такою цікавістю

Offline Оксана Ivanivna

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дівчата,допоможіть!!!!!Що можна подарувати дівчинці на 5 років?В неі є все.
Хочеться щоб запамяталось(це похресниця чоловіка) :xmm

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Дівчата,допоможіть!!!!!Що можна подарувати дівчинці на 5 років?В неі є все.
Хочеться щоб запамяталось(це похресниця чоловіка) :xmm
Можна замовити книгу про дитину, де вона є головним героєм з фото. Щось типу такого
(кликните для показа/скрытия)

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
мамуськи, підкажіть, що зараз актуально в подарунок для дівчинки 7років? В похресниці чоловіка було день народження, і маємо бути в тих краях, хочемо подаруночок вручити...але щось я навіть не можу собі придумати нічо...може якісь ігри зараз є розвиваючі?чи ляльки якісь в тренді?чи ще щось?

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
В нас чоловіка похресниця хотіла гру "Монополія для дівчаток", задоволена була)
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
І книжку для дівчаток дарили " На 100% дівчинка", захотіла такої)
Жаль, що проходить літо, а не війна...