Автор Тема: Подарунки діткам на день народження і не тільки - ділимося ідеями!!!  (Прочитано 20001 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bile Sonce

• я-квадромама)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
  • До мене тільки на ''ти''
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія 21.12.08, Віталій 26.11.10, Вікторія 25.09.14,Олексій 10.07.17
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Моя від резиночок шаленіє, є гарні набори зі станком, гачками, бусинками. Такому подарунку вона би точно зраділа
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Багіра

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +936/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Цитувати
мамуськи, підкажіть, що зараз актуально в подарунок для дівчинки 7років? В похресниці чоловіка було день народження, і маємо бути в тих краях, хочемо подаруночок вручити...але щось я навіть не можу собі придумати нічо...може якісь ігри зараз є розвиваючі?чи ляльки якісь в тренді?чи ще щось?
Моя дитина,якраз семерічна, була в самому великому захваті від музичної шкатулки  d27 Ще їй до вподоби всіляка біжутерія, сумочки, косметичні набори... Або подаріть великий набір резиночок для плетіння, мені здається, зараз всі плетуть d27
З ляльками вгадати важко, ігри :xmm d104 - моя окрім твістера нічого не визнає, книжки дарити можна, якщо дитина дійсно це любить. Моя Сашка б погортала і закинула d30
Це так, субєктивно, з власного досвіду  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, в мене змінився основний номер телефону!!!

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
І я купила свої доці ,її 8 рочків ,великий набір резинок то вона дуже задоволена.На 8 березня купляли шкатулку у формі диванчика теж все там складає-сережки,колечка.О і ще пригадала що дуже люблять мої доці ,я купила її на день ангела шкатулка-книжка,на коді ,а старшії на ключику то вони собі складають свії бюджет!!

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7р. 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
ула в самому великому захваті від музичної шкатулки
Тільки хотіла сказати. мені похресниця теж замовляля, то така рада була d41

Offline Femida

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліночка, 18.07.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Музична шкатулка - це іграшка поза віком :bo. Моїй доньці подарували її на 2 роки - то вона дуже полюбила коника, що крутився, і музику, а зараз вже використовує за призначенням, складає заколочки, резиночки.

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Дівчата а ще мені дуже подобається вибирати подарунки у магазині ,,Дон Педро,,Класний магазин !!!

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
Re: Подарунки рідним!
« Reply #74 : 03 Серпень 2015, 19:54:55 »
Дівчата, що можна подарувати 10-річній дівчинці.

Offline *olja*

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка 2.08.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Подарунки рідним!
« Reply #75 : 05 Серпень 2015, 10:39:47 »
Цитувати
Дівчата, що можна подарувати 10-річній дівчинці.
Теж цікаво :xmm
Я беру твою ладошку в руку! И целую венку на запястье.Я не зря испытывала муки, чтоб родить себе такое счастье!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +253/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Ми якраз маємо іти на 10 років до племіннеці. Замовляє подарунки вже два місяці :)
Спочатку хотіла набір фокусів, потім великий набір резинок, потім годинник,  шлем і все для регбі(замається цим). Дарили їй шкатулку для прикрас і срібного ангелика, то задоволена.
А похресниця, яка любить читати, замовляла книгк "На 100% дівчинка" і гру Монополія.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
зараз ще цікаво набір такий з резиочками що плетуться,моїй племінниці подарували то вона дуууже задоволена була,наплела вже кучу браслетів,там ще аксесуари для плетіння в тому наборі є.
вона дуже задоволена
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
Питаю у своєї доці: "Що би ти хотіла на 10 років?" Відповідь:"- Плойка, щоб такі локони були красиві, велике пишне плаття (дома крутитись перед дзеркалом, як у Попелюшки), набір для плетіння резинок, планшетік, багато цукерочок, восьму книгу про Лолу "П"ять зірок для Лоли", шапочку та окуляри для плавання, кошельочок такий вишитий, як редикюль маленький, ... і можу ще подумати" - вибирайте d27 d30

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
  • Репутація: +324/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Ми ходили недавно до 10-річної дівчинки на день народження. Купляли в "Accessorise" на дитячому сейлі цепочку з кулончиком, а потім у фірмовому магазині "Ранок" на Січ. Стрільців накупила кілька наборів різних поробок - знала, що дівчинка любить щось робити руками, але не знала в який бік творчості її душа спрямована :). Тому купила: набір по виробництву і прикрашанню свічки , набір по декупажу (надано дві скляні заготовки-плиточки, все решта приладдя, щоб зробити квадратні підставки під чашки), набір по виробництву власноруч бальзаму для губ ("Домашній СПА-салон"), набір для вирощування кристалів. Можливо, не все дитині припаде до смаку, але хоч щось із цього вона зробить із задоволенням (одразу на дні народження вони з дівчатками-гостями зробили бальзам і підставочки під чашки).
Цих креативних наборів у продажу є безліч - можна робити мило, кулінарні набори, набори для проведення дослідів (окремо для дівчаток і хлопчиків), набори по виготовленню свічок у різних техніках (з використанням парафіну, кольорового піску, гелевих свічок), для манікюру, виготовляти свої парфуми і т.д. Великий вибір і прийнятні ціни у магазині канцтоварів над Сільпом, що на Мазепи (цього тижня у них ще була додаткова знижка 7% на весь товар (але не знаю, доколи буде діяти) - знаю, бо після того дня народження і моя мала захотіла творити і мусіла купити їй один з тих наборів вчора).
Ціни за набір від 40 до 90 грн, великі набори - великий СПА-салон або великий набір по виготовленню свічок - до 270 грн.
Мені ще дуже подобалися набори у "Пелікані" - великий по виробництву власних гелів для душу (з гарними якісними баночками, етикетками і іншими дрібничками) і парфумерії, але, як на пене там ціни дорогуваті - один такий набір коштує в районі 500 грн.
Минулого місяця ми теж були на дні народженні в 10-річки, то дарували теж творчий набір ALEX (США) по виробництву біжутерії (мала вийти цепочка з кулончиком, перстень, брошка і браслет з брелочками) - зроблено все "під дорослу біжутерію", металеве (не гумове чи пластмасове) з безліччю цікавих детальок для декору. Він за розміром невеликий (коробка менше формату А4), коштував в районі 300 грн. Моя дитина переживала, що то мало, то докупила ще парфуми.
Взагалі наборів по творчості є багато різних фірм-виробників, можна знайти на будь-який смак і ціну. І на Днях народженнях (якщо є доступ до подарунків :)), діти в першу чергу розпаковують саме такі набори і одразу приступають до "творіння".

Offline Тіна2

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-6 років, Влада-2 роки 6 міс :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Люда, а де купляли творчий набір ALEX (США) по виробництву біжутерії (мала вийти цепочка з кулончиком, перстень, брошка і браслет з брелочками) - зроблено все "під дорослу біжутерію"?  :flv

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
    • Награды
Купляла в "Пелікані" (але вчора там була, не побачила, хоч може переставили в інше місце). А ще в липні бачила його в ЕПІКу (дит.відділ Епіцентру), там були ще інші набори цієї фірми - цікаві браслети, косметички, годинники і чохли для телефонів робити. Але "мій" набір з біжутерією з цієї фірми був найдешевший, все решта - дорожче 300 грн.
Ось такий ми купили (перепрошую, замість перстня там були кульчики):

А ось для прикладу ще їхні набори:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Вони є на Розетці, та і в інших інтернет-магазинах дитячого спрямування.

Offline Тіна2

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата-6 років, Влада-2 роки 6 міс :)
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Нам щось потрібно для дівчинки на 13 років, мабуть ій ці набори будуть не цікаві d104

Offline Ауроратен

• Своя Мамка
    • Награды
Так, це вже такий вік, коли все занадто індивідуально: хтось іще не вийшов з дитинства і залюбки плестиме браслетики з резиночок, а хтось цікавиться лише фешн-новинками і ІТ-пристроями.
Моя похресниця на 12-річчя попросила в мене баскетбольний м'яч  d104 (при тому, що вона не спортсменка), мусіла купувати плюс додала ще гроші.
Я б купила справжню біжутерію (типу Accessorize або Casablanka); можна яскравий оригінальний наручний годинник (з тих, що продаються в невеликих бутіках у Велесі - ціна 150-200 грн) - навіть, якщо в дитини вже є, не зайвим буде змінювати його під настрій; можна невелику молодіжну сумочку (тут треба знати стиль дитини - буде то гламурна сумочка чи хіпстерського типу).
Зараз з'явилася серія канцтоварів і супутніх виробів за мотивами ілюстрацій Є.Гапчинської, розрахована приблизно на підлітковий і молодіжний вік. В залежності від фінансів можна підібрати сумочку і гаманець, чи чайний набір чи інше (ну це, якщо Ви ідете всією сім'єю; якщо ж це похід Вашої дитини до однокласниці, то за ціною це, певно, задорого)

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: Тoma

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +483/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Якщо вже зайшла мова про творчість, то до великого вищенаведеного переліку додам набір для малювання картини по кольорах. Дуже гарні картини є . Ціни зараз - більше 350 грн. великі картини. Існують в природі і великого формату і малого, та малого формату в продажу не бачила, а великі є в Епіку, в магазинчику на Мельника (де колись були велосипеди), і, напевне, в тих же відділах для творчості, що Ауроратен написала.
А ще можна замовляти по інтернету, то дешевше Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором