Автор Тема: жовтяниця у дитини: чи потрібно хвилюватись?  (Прочитано 37581 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
Re: жовтушка у дитини
« Reply #17 : 31 Травень 2011, 16:00:31 »
А в тієї що з нами лежала, медсестри казали що така, як лимон жовта дитинка, але нічого все пройшло!

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #18 : 31 Травень 2011, 16:00:56 »
незнаю,що капають і колять, бо нам вже аж дома виявили,то ми пили "Хеппель" і "Галстену",через днів 5 пройшло.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #19 : 31 Травень 2011, 16:04:30 »
В нас жовтушка з"явилася на 3-й тиждень після народження, як наслідок антибіотиків, які мені кололи після кесарського. В 2 місяці ще личко було смугле, а ніжки ручки вже біленькі, тупа лікарка дяльнича відправила нас в лікарню на Чорновола, завідуюча така сама, призначила крапельниці. Я на поводу у чоловіка погодилась капати дитину, хоча одна медсестра казала щоб ми звідти тікали, її онук був ще жовтіший, але та сама завідуюча прописала йому хепель і все пройшло. На третій день втікли, дома пили хепель і за 2 дні все пройшло.

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #20 : 31 Травень 2011, 16:10:16 »
У моїх теж була жовтушка новонароджених, у Олеськи на 3тижні зійшла, а у Христі 2 міс трималась, але нічого страшного. Все зійшло, ліків ми ніяких не приймали
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
« Reply #21 : 31 Травень 2011, 16:37:07 »
У нас появилась на третій день(день виписки), нас виписали, але в документах про жовтушку не написали. До двох тижнів дитина жовтіла, потім почала біліти. В місяць ще була смугла. Повністю пройшло після двох місяців. Не лікували, тільки тримали голенькою на сонечку (крізь вікно, бо то було кінець зими)  

Offline єва

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: євеліна
« Reply #22 : 31 Травень 2011, 16:43:40 »
значить дитина у роддомі біля мами і нікуди не забирають..... :) а додому відпускають через 3 дні????

Offline Рідна

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
« Reply #23 : 31 Травень 2011, 16:49:55 »
Цитувати
значить дитина у роддомі біля мами і нікуди не забирають.... а додому відпускають через 3 дні????
напевне то залежить від того, коли появиться жовтушка, і яка за сильна

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #24 : 31 Травень 2011, 16:52:50 »
мені здається, що це залежить від складності тої жовтушки. Нас виписали додому і навіть нічого не казали, а от зі мною дівчина була, то в неї з чоловіком конфлікт групи крові, то в неї дитинку забирали прогрівати, і не виписували поки та жовтушка не пройде.

Offline єва

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: євеліна
« Reply #25 : 31 Травень 2011, 17:05:25 »
дякую дівчатка, бо у мене з чоловіком також конфлікт групи крові, і у мене виробляється велика кількість антитіл, які не понижуються(((((
от і лікарка сказала що у даному випадку можливо що дитина народиться з жовтушкою d130

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #26 : 31 Травень 2011, 21:52:29 »
Та непереживайте ви так, все буде добре, 1000 діток мають жовтушку і нічого все проходить, а вашу лялю від вас не заберуть нікуди! :)

Offline Марія

• Активна Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анютка-13 років, Миколка-9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #27 : 01 Червень 2011, 08:41:42 »
Розкажу з власного досвіду, так як в мене резус (-) і був резус-конфлікт  з двома дітками: з першою дитинкою при вагітності антитіла не показувались ні разу, а при народженні дитина пожовтіла на 3 -ій день і вже на другий тиждень від народження ми лежали на Коновальця в обласній в неонатології, так як був дуже високий білірубін!!! (про лампи не було і мови-зразу капання, уколи...) і так 10 днів d111 d16 .Зразу скажу, що це справжня школа на виживання, і проходити це не бажаю нікому... d16 Тому важливо!!!! для таких жінок на протязі 48год. від народження дитини вколоти мамі антирезусний іммуноглобулін!!!!для того, щоб при наступній вагітності не з'явились антитіла в крові матері!!!Що ми успішно і зробили...При другій вагітності в мене антитіла знову не показувались, і знову дитина пожовтіла на 3-ій день від народження, і на протязі 2-ох м-ців!!!дитина була жовта, постійно аналізом крові з вени контролювали білірубін, і на щастя він був не таким високим, вистачило попити чайочок з фенхелю(не пригадую його назви) і деколи ще в такому випадку дають Дуфалак, щоб скоріше пройшла жовтушка...Головне, слідкувати за рівнем білірубіну!!! Ось така у нас історія...До речі, моя Вам порада-не робіть прививку від гепатиту в роддомі, щоб не ускладнювати ситуацію...Але, у кожного все індивідуально, в мене було так, а у Вас, надіюсь все буде набагато!!!!краще!!!! Здоров'ячка Вам!!!
P.S.Якщо в резус (-) матерів антитіла показуються при вагітності, то на 26-ому чи на 28-ому тижні (не пам'ятаю точно) краще вколоти мамі антирезусний іммуноглобулін...

Online setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #28 : 01 Червень 2011, 15:33:07 »
у нас не було проблем з резус фактором,але малий народився трохи зашвидко-тому на другий день зявилась жовтушка-просто печінка ще не зовсім зріла була і не справлялась...був високий білірубін-300! Один раз прокапали(просто забрали в ту кімнату де всі дітки, що їх мами не можуть самі за ними доглядати)...пили дуфалак і ще щось, не памятаю вже....нас таки виписали на 7-ий день з жовтушкою, хоч білірубін був ще високий....а лікарка сказала як не побілієм-то дільничий відправить в лікарню...що він зразу і зробив-не панькаючись.....але ми не пішли....пішли до толкової педіатра на тичини....пили хеппель....робили пару раз клізмочки з ромашки...і за два місяці пройшло...аж не вірилось що пройшло.....і добре, що в лікарню не пішли..
а в мали знайома-лікар, то в неї як внучка коли родилась-вона зразу попросила, щоб зробили клізмночку їй-щоб весь той меконій пошвидше вийшов, бо коли він затримується в кишківнику-з нього той білірубін всмоктується заново(замість того щоб виводитись) і дитина довше жовта..
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline Natalie_G

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #29 : 15 Червень 2011, 00:34:07 »
І в нас була жовтушка. Гріли нас під лампою, пили Дуфалак, але це не дуже допомогло. Вдома лікар приватний приписала капельки артишока (забула назву) і через трохи все пройшло. А прижовтушці важливо, щоб дитина агрно пила молочко, щоб рідина поступала в організм і виводилась.

Offline ira 11.06

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +269/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #30 : 15 Червень 2011, 00:51:44 »
ага і какати багато має дитина

Offline Natalie_G

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #31 : 16 Червень 2011, 13:20:03 »
То саме для какання і дають Дуфалак.

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #32 : 30 Листопад 2011, 00:06:39 »
У нас білірубін почав підніматися на 3-ий день після пологів, піднявся до 258. Резус-конфлікту не було, але пологи передчасні. Виписали на 8 день з рівнем 203. До цього в пологовому 5 днів лежали під УФ-лампою в кювезі. Потім після виписки приймали 2 тижні каплі Хофітол, знизився білірубін до 125. Лікар сказала, що це нормально, тому ми дуже тішимся.

Offline IR@

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
  • Щастя не можна купити, його можна НАРОДИТИ!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 30 Листопад 2011, 10:28:45 »
Мій лікар пояснював, що жовтушка новонароджених трапляється у 50 % діток(і його дитинка також її мала). Здебільшого це у тих жінок, яких тривалий час стимулюють окситоцином. Проте є і інші причини. А прививка від гепетиту В до цієї жовтушки відношення не має. Це зовсім їнші речі. Так говорив він. І, до речі, недавно я дивилася передачу Комаровського про вірусні гепатити, так він також запевнив, що прививка до жовтушки відношення не має.