Автор Тема: жовтяниця у дитини: чи потрібно хвилюватись?  (Прочитано 39250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline David

• Активна Мамка
  • Репутація: +51/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: жовтушка у дитини
« Reply #51 : 21 Квітень 2012, 00:37:38 »
І нас була родова жовтушка, з роддому з нею виписалися. Нічого не робили, сама пройшла.

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +107/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #52 : 22 Квітень 2012, 00:33:57 »
У синочка також була жовтяниця,давали хофітол 2 тижні і до 1,5 місяця все пройшло

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #53 : 16 Січень 2013, 11:37:35 »
В нас також жовтушка. прививку зробили від гепатиту тільки дитина народилась десь за  3 години. я тоді ще навіть нормально від пологів не відійшла, пробувала відмовлятись але мене переконали. потім маоргр гріли під лампою білірубін був більше 200 точно не знаю. я переживала але всі мене запевняли що то у всіх так і мій малий не вийняток забар нам більше місяця в очі в малого жовті вагу не набирає і нам тепер призначили хофітол і дуфалак, кров ми не здавали. Я перечитавши цю тему почала переживати щоб не було якихось проблем
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
« Reply #54 : 16 Січень 2013, 11:50:29 »
У моїх дітей теж була жовтушка,старшого лікавали більше місяця.меншого я гріла майже цілодобово під лампами то за тиждень у роддому виписали,хоча в той час лісця у лікарні не було,тому тримали в роддомі

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #55 : 16 Січень 2013, 11:53:32 »
Ми просто втратили багато часу нічого місяць не робили педіатр нічого не говорила, а тепер каже що вже би мала пройти і треба лікувати про то щоб гріти нічого не казала

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #56 : 16 Січень 2013, 13:13:47 »
     В нас так само була жовтушка. Появилась через пару днів після родів і білорубін був дуже високий, але нас просто гріли під лампами,а через пару днів знову здали аналіз на білорубін і він вже був меньший. Тілки пілсля цього нас виписали з роддому додому. Спочатку хотіли в лікарню відправляти, але аналізи стали крашіми, то все такі додому відправили. Казали, щоб слідкували за коліром шкіри(щоб не жовтів сильніше) і набирав вагу. Вагу ми набирали гарно, а шкіра стала білаю десь через місяць.
     Мені здається, що якщо пройшов місяць, а жовтяниця є, то треба обов"явково лікуватись і слідкувати за білорубіном, сдати кров на аналіз.

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 29 Січень 2013, 19:11:16 »
здали ми кров на біліубін прямий 10 норма 5
непрямий 127 норма приблизно 14.
Виписали ї роддому був 180. Чи це дуже страшно. Пємо хофітол і сонячні ванни приймаємо.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #58 : 29 Січень 2013, 19:16:46 »
nataА порадьтесь з лікарем, бо бачу дитині півтора місяці , а білірубін ще такий високий. Він же до місяця має прийти до норми.

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #59 : 29 Січень 2013, 22:26:47 »
nataА, я б на вашому місці знайшла хорошого лікаря(якщо він у вас є, тим краще) і радилась тільки з ним. Тому що ви і самі бачете, що аналізи у вас не дуже хороші.

Offline ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +155/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #60 : 29 Січень 2013, 23:01:27 »
у нас жовтушка десь до двох місяців була, а потім сама зникла...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #61 : 15 Березень 2013, 12:25:04 »
Ми як тільки виписались з пологового я помітила, що дитина трошки жовтувата, але мені нічого на рахунок цього не казали і я була спокійна. На наступний день після виписки прийшла дільнична лікарка тай каже що він так добряче жовтий. Виписала пити дуфалак, щоб добре какав. Вона пішла, то був ранок, малий заснув. Спав дуже довго, не плакав, їсти не просив. Потім щось заворушився, я дала йому їсти, він щось трошки посмоктав і далі спати...і так до вечора. Ми всі лягли спати, він не прокидався. Проснувся десь посеред ночі, не плакав, я знову йому запропонувала їсти. Ледь взяв груди, потягнув щось зо 2-3 рази і все - голівку відкинув і спить непробудно. Ранком, думаю, подзвоню в поліклініку спитаюся що це таке. А там лікарка каже щоб ми не зволікали і викликали швидку бо з таким ділом жартувати не можна  d128 В лікарні у нас взяли кров на білірубін, то він був 350! Дитина в"яла, не плакав зовсім, спав весь час. Почали капати. Ми пробули в лікарні 10 днів. Виписали, то білірубін був 176. Але головний препарат при лікуванні такої жовтяниці це Урсофальк. Ну і слідкувати, щоб дитина багато какала. В понеділок ще підем здавати кров на білірубін. Та я бачу, що він ще жовтий - якось верхня частина тіла, починаючи вище пупка

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #62 : 16 Березень 2013, 15:30:04 »
У нас також була добряча жовтушка - ми не робили нічого і до місяця сама пройшла

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 16 Березень 2013, 16:14:44 »
Кіра. вам напевно просто так здається що була сильна жовтушка і сама пройшла такого бути не може. Напевно булірубін був трохи завищений. бо якщо дуже високий то це небезпечно і потрібно лікувати само не пройде

Offline Кіра Д

• Своя Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Кіра
« Reply #64 : 16 Березень 2013, 19:54:53 »
може й так. Медсестра приходила і казала, щоб я пила шипшиновий чай, як жовчогінне. Я його попила трошки, заодно й на молочко помагало

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 16 Березень 2013, 21:50:39 »
Нас виписали з роддому ніби з показником білірубіну 185, (кров не брали тільки виміряли білірубінометром) Виміряли двома приладами бо як сказала мені педіатр вони в них деколи глючать. Я думаю що той прилад точно глючив бо коли  Приїхали додому малий пожовтів і жовтушка трималась дуже довго.
немаючи досвіду слухала родичів які говорили що жовтушка є у всіх і вона пройде сама собою. Внаслідок приймання дуфалаку який нам виписала дільничий педіатр в малого почались розлади шлунку (це моє припущення). Коли малюку був місяць він був ще жовтий. Педіатр нічого мудрого мені не рекомендувала. Подруга порадила пити хофітол. малий пити його не хотів-зригував. Хотіла здати кров родичі відмовляли мене мотивуючи це тим що малий трохи побілів, для чого я буду його мучити бо кров беруть з вени. але я настояла на своєму. В 1,5 міс. білірубін був 127 при нормі 17. Тримала малого на сонці голим шкода що то був січень-лютий і сонця майже не було. Недавно здала повторно аналіз білірубін ще не в нормі 60. Лікарі кажуть нічого не робити бо то невисокий показник хіба що зробити УЗД дитині. Зараз стараюсь гуляти на сонечку і надіюсь що все буде добре. через місяць зроблю повторний аналіз.

Сказали спасибо: Ксюша777

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 16 Березень 2013, 21:52:25 »
Я також пила шипшину, але не довго бо мені здалось що в мене стало менше молока.

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #67 : 17 Березень 2013, 12:04:47 »
Теж згідна, що сподіватися на те, що жовтушка пройде сама по собі не варто  d128 Це ж крихітна дитинка. У одної дитинки пройде само, а в їншої ні, а ризик при високому білірубіні є обов"язково. тож не треба слухати подружок, сусідок або когось їншого, хто говорить що то не треба лікувати, бо то у кожної третьої дитини. Дивіться по ситуації. У нас ситуація була невідкладна. У нас коли взяли аналіз крові, там гемаглобін показав 190! Уявляєте? Це означає, що кров дуже згустилася через те що організм був вже зневоднений. І це сталося буквально за добу

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."