Автор Тема: В яку школу віддати навчатися дитину?  (Прочитано 64056 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +97/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: В яку школу віддати навчатися дитину?
« Reply #1020 : 20 Листопад 2016, 12:18:51 »
Цитувати
Колись було інакше,діти так масово нікуди не ходили як зараз.
Ходили, просто раніше всюди було однаково: школи в другу, тоді гуртки в першу. Зранку ходила в художку, потім в школу.

Online Едель

• Свято наближається-свято наближається-поспіша-а-й :))
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +224/-0
  • Життя прекрасне коли тобі всього 8 років:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #1021 : 20 Листопад 2016, 12:40:24 »
Колись була музична школа,художня,народні танці,плавання ну і ще пару занять,також гуртки в школі,на репетиторство ходили хіба у випускних класах,ніхто поголовно не записувався на англійську так як це є зараз. Тепер величезний вибір занять і гуртків,колись і близько того не було,діти не були настільки завантажені.
Посмішка-інтригує,скромна-розчулює,добра-радує,щаслива-зачаровує,щира-надихає.Усмішка не залишає байдужим. Посміхайтесь!!!!

Offline ЛанаШ

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тетяна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1022 : 20 Грудень 2016, 21:18:20 »
Доброго дня. В звязку з роботою чоловіка, плануємо переїзд в Івано-Франківськ. Донька зараз в 2 класі. Порадьте, будь ласка, хорошу школу, вчительку. Район ще не обрали. Хочу спершу вибрати хорошу школу, а потім шукати помешкання поблизу.

Offline Noname

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #1023 : 20 Грудень 2016, 21:23:44 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дівчата, порадьте яку школу обрати між 5, 11 і 23.
Найближче нам до 23, але майже повна відсутність відгуків про неї (в т.ч. тут на форумі) трохи відлякують.
5 школа ніби за рейтингами краща, ніж 11, але думаю, що англійська мова дитині більше знадобиться, ніж німецька. Тому сумніваюсь.
Моя донька вчиться у 5 школі, 4 клас. Школа загалом непогана, є деякі недоліки, але і плюсів вистачає. Що стосується іноземної мови, діти з другого класу вчать і англійську мову. Можливо не так інтенсивно, як німецьку. Якщо є конкретні запитання, пишіть.

Сказали спасибо: nananet

Online Prestige

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Olya
« Reply #1024 : 21 Грудень 2016, 14:10:48 »
Моя донька вчиться у 5 школі, 4 клас. Школа загалом непогана, є деякі недоліки, але і плюсів вистачає. Що стосується іноземної мови, діти з другого класу вчать і англійську мову. Можливо не так інтенсивно, як німецьку. Якщо є конкретні запитання, пишіть.
Розкажіть детальніше про недоліки.
І ще таке питання: як готувалися до співбесіди, наскільки вона була важкою і який був конкурс (скільки дітей пройшло/не пройшло)?

Offline Noname

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #1025 : 22 Грудень 2016, 13:22:54 »
Розкажіть детальніше про недоліки.
І ще таке питання: як готувалися до співбесіди, наскільки вона була важкою і який був конкурс (скільки дітей пройшло/не пройшло)?

З недоліків: малий актовий зал, відсутність закритого переходу з корпусу школи до їдальні, тому діти не мали змінного взуття, початкові класи на 3 поверсі, часто бігають тими сходами, штовхають один одного, падають. Перехід вже будується, тому проблема змінного взуття відпаде. Наголошую, це мінуси суто організаційні.
Щодо співбесіди. Ми спеціально не готувались. Звичайно, вдома вчили букви, донька читала про складах, вміла рахувати. В садок останній рік не ходила, тому займались дома, швидше грались. Читали багато книжок, тобто я їй читала, а вона мені потім розповідала, що запам'ятала, що сподобалось. Коли йшли на співбесіду, я сказала, що йдемо подивитись школу і поговорити з вчителькою.  Співбесіда пройшла швидко і легко, донці сподобалось. Співбесіда проходить на початку червня. Було приблизно 150 дітей, їх поділили на 3 групи. Співбесіда триває три дні, 1 день- 1 група. В який саме день Вам приходити і о котрій годині, повідомляють телефоном особисто. Під час співбесіди діти спілкуються з вчителем молодших класів, з вчителем іноземної мови та з психологом. Питання, які задавали донці: скільки тобі років, скільки років тобі буде наступного року, скільки років тобі було минулого року, як звати батьків, хто вони за професією, який герб і прапор України, столиця У., найбільша річка У., яка річка протікає в Ів.-Фр., потрібно описати малюнок, порівняти за розміром предмети. Давали читати простенький текст. Вчитель німецької мови просить повторити за ним іноземні слова, заспівати пісеньку, відбити такт ручкою по столу. Психолог просить намалювати людину, з'єднати крапочки на малюнку. Зі 154 дітей зарахували 96-99.

Сказали спасибо: nananet, gruzinochku, Prestige

Offline Сашка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +25/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #1026 : 22 Грудень 2016, 14:04:38 »
Дівчата хочу почути відгуки про 10школу старші класи?Мене цікавить школа на Каскаді?

Offline ЛанаШ

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тетяна, 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #1027 : 11 Січень 2017, 19:16:21 »
Підкажіть, до якої школи територіально відноситься будинок по Володимира Великого 10?

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #1028 : 11 Січень 2017, 22:33:00 »
Або 23 або 4. Я теж би хотіла дізнатись хто і як ділить територію, якісь офіційні списки d143
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Mary-Dina

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марьяна
« Reply #1029 : 13 Січень 2017, 10:37:55 »
Дівчатка, хто може щось сказати про 2 гімназію?  :flv

Offline Mashulya

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #1030 : 17 Січень 2017, 00:33:11 »
Дівчатка, хто може щось сказати про 2 гімназію?  :flv
Син вчиться там в 1(тобто 5) класі. Поступив сам, без домовленостей. В початковій школі був відмінником, тут- 8-10, але то йому не хочеться дуже напрягатися)))) навантаження велике- але не критично. Тобто встигає ще позашкільні заклади відвідувати. Чула багато не дуже позитивних відгуків , тому трохи переживала спочатку. Але нам ця гімназія подобається.