Автор Тема: В яку школу віддати навчатися дитину?  (Прочитано 64862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Re: в яку школу віддати навчатися дитину?
« Reply #34 : 28 Лютий 2010, 13:28:49 »
Все треба робити з розумом, а не дерти гроші з батьків без міри. Ті школи, судячи з розмірів поборів, вже мали б бути схожі на резиденції президента. Можна подумати, якщо в школі все необхідне буде, то вони перестануть дерти далі  :/
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
« Reply #35 : 28 Лютий 2010, 14:19:11 »
Ну "вони" - це відображення нашого суспільства. Ніхто їх нам з Африки посилкою не прислав.  d112

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #36 : 01 Березень 2010, 11:49:35 »
є ще таке поняття в школі як батьківський комітет котрий і повинен контролювати на що ідуть зібрані кошти... от тільки ніхто в той комітет не рветься (по своїх батьках памятаю)... получається ситуація типу "гроші здавати не хочу бо не знати на що вони підуть".... і в той же час "контролювати на що гроші підуть не хочу, бо не маю часу на всяку фігню"...
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline AntoshaG08

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +42/-0
  • everything's happen for reason !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Антоніна
« Reply #37 : 01 Березень 2010, 19:10:05 »
а хіба школи не знаходяться на держ.забезпеченні???? На те воно і забезпечення, щоб покращити перебування наших дітей у школі.Якщо я не права,кидайте тапками.....................

Offline lyuda

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #38 : 01 Березень 2010, 20:46:55 »
Я, дівчата,вирішила шукати не гарну школу,а "людську" вчительку,думаю якщо вчитель гарно приязно ставиться до дітей,то важливішого перші роки нема,дитина буде ходити з задоволенням і вчитися,а коли в "крутій"школі вчителька "гаркає",то смисл з тієї школи? d104В знайомої був такий приклад минулий рік зі школою на вул.Лепкого,хвалили,хвалили школу,а тепер не задоволені,особливо вчителькою.

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 01 Березень 2010, 21:15:10 »
Цитувати
хіба школи не знаходяться на держ.забезпеченні????

Нажаль в нашому Гондурасі школи фінансуються по залишковому принципу.  d104

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #40 : 01 Березень 2010, 22:55:38 »
А як можна знайти добру вчительку  d104, це до кого попадеш 1вересня, чи то можна собі вибирати класи А.Б чи В, взалежності де буде та вчителька яку хочете?

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #41 : 02 Березень 2010, 00:24:40 »
Таня напевно все залежить скільки покладеш директору в кишеню! d16 Нещодавно я почула відгук за школу №1, що навчання там платне здається 125грн.(можу помилятись) за кожен іспит діти платили,причому це говорилось прямим текстом.А рівень навчання дорівнює 0.0%. Питання, а що нас чекає далі?

Offline МамаЛєни

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 02 Березень 2010, 00:56:25 »
Цитувати
чи то можна собі вибирати класи А.Б чи В, взалежності де буде та вчителька яку хочете?

Я коли ішла в школу, то так і було. Ще за місяць до 1 вересня я знала в якому буду класі і яка саме вчителька буде нас вести. А батьки, напевно, ще раніше знали... ;)

Offline lyuda

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #43 : 11 Березень 2010, 14:51:01 »
Можливо хтось щось чув про "Першу Ластівку"?Цікаво які відгуки про цю школу? Бо в інтернеті найшла кілька фото і трохи загального.

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #44 : 31 Травень 2010, 11:26:19 »
Привіт. Моя донечка ходить в другий клас ЗШ 13. Звичайна школа. Рівень підготовки як і у всіх, мені здається, адже програма однакова (ну якщо це не гімназія), але дитині ітак заважко. Ще коли мама не працює , а має змогу після школи займатися з дитиною, то ще більш менш. А якщо ти на роботі день в день до 18, 00., то капут. Пока додому , вечеря... а там сідати з 6 ти літньою дитиною за дом. завдання. убійство! Хто не пробував - наперед співчуваю. Загалом уся шкільна програма - караул. В другому класі дітей вчать геометричні фігури  - за рік вона має знати їх 5. А маленькі пальчики ледь можуть втримати лінійку аби рівно накреслити відрізор на 2 см. Про іноземні мови я вообще мовчу. Без сліз не обходиться. Слів вчити треба багато, раз прошляпав - і все , бомба замедленгого действія.
На рахунок коштів то тут не погоджуся з фінансуванням з батьківської кишені зовсім. Я ще можу зрозуміти про там 10 грн. на страховку дитині, чи на зошити конспекти аби у всіх були однакові...Але так як в нас збирали на двері в школі...зараз подейкують про склопакети...ЦЕ УЖАС. звідки тим батькам грорші то брати. З/П 800-1000 грн. дитину одіти , взути...плюс проживання . а тут школу  спонсоруй.І як правило закозують не там де дешевше, а там де ще вкрасти можна. Наприклад у нас двері в клас мали ставить за 2500 грн.В мене дома такі не стоять. Я на зборах кіпішнула (одна єдина причом) . згодом батьки підтримали, то дали пропозицію аби вже ремонт  вкласі не робить, лише косметичний. А на двері гроші зібрати. Я вже говорила краще б тумбочки на ключиках зробили для дітей. Бо книжки великі. дитина тягне по 5 шт. в школу + пенал альбом папку для зошитів і все таке, то  за рік другий що буде з того хребта? Але в нас на всіх пофіг.
Короче так дівчата достало все шо аж киплю.А по школах за отаке хороше ше й внески беруть. СТРІЛЯТИ ЇХ ТРЕБА! ОДНОЗНАЧНО.

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 31 Травень 2010, 23:18:09 »
Я в шоці, добре, що мій ще в садіку, посивіти можна.
А що це за пріколи, двері в клас купляти, а хто це організував, класна керівничка?
Ну якщо їй треба, то хай теж здає, ви првчитеся 4 р. і підете, а вона постійно там працює.
Та ми в свій час здавали гроші лиш керівничні на день нар.,прічом на малесен.подарок, а нє як тепер на золото.
Протестуєте, я б сварилась
А для чого тоді держава, вона має таке робити, як вікна двері.
Та так скоро скажуть здавати гроші, щоб купити черепицю на школу, або путівки вчителькам до Єгипту, що за маразм тепер в школохd109

Offline Ксюшик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маринка, Алінка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #46 : 01 Червень 2010, 12:41:06 »
Ой tanuxa, що й казати. це не класна керівничка, вона як і ми  в заложниках. там є директриса і т.званий батьківський комітет. Але дивує не то шо хтось собі придумав таке, а те що ніхто не протестує вголос , ходять шиплять а сказати бояться, дітям же вчитися довго ще. так шо гроші зібрали зі всіх класів всеодно. Мій чоловік хотів піти порішати  d109 (він там колись вчився), але я теж не пустила, потом доця страдатиме від наїздів. Проти всіх не попреш.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #47 : 01 Червень 2010, 17:23:39 »
Цитувати
Можливо хтось щось чув про "Першу Ластівку"?Цікаво які відгуки про цю школу? Бо в інтернеті найшла кілька фото і трохи загального.
Я фотографувала дітей з Ластівки, вони казали, що умови там класні, вчителі - супер, іноземну мову вчать іноземці і все таке, але дисципліни немає, діти вчителям по головах ходять. Та і навчання там не з дешевих, хоч є такі родини, що всі 3 дитини там вчаться! Багато хто дає туди дитину на останні випускні класи, щоб рівень підтягнути.

У 3-й школі дитина знайомої вчиться, цього року за підручники понад 500 грн. здали. Дитині з домашніми не поможеш, бо польської не знає, весело одним словом. Діти недисциплінові, ходять по класу без дозволу...

З 5-ї школи діти жалілись, що крім німецької нічого не знають, хто хоче в Могилянку йти ,то не зможе, бо там вступний з англійської. А директор там того, всіх нормальних вчителів поз"їдав. Та і грошей на таке навчання йде чимало, бо то вікна пластикові вставити треба, то стелю натяжну (!!!) в класі...

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +206/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #48 : 01 Червень 2010, 21:39:28 »
Цитувати
то стелю натяжну (!!!) в класі...

не слабо....  d107
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 01 Червень 2010, 23:02:20 »
Стелю натяжну?........ d107Боже, люди, це що твориться, вони що подуріли

Offline Туся

• Своя Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діанка і Арсен
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #50 : 02 Червень 2010, 00:02:15 »
От читаю і очі на лоб вилазять! Що тепер робиться! В садік щоб попасти треба за два роки записуватись і взятки давати! В школу так поняля також не просто попасти! куди світ котиться? z2